Изиграха се първите срещи от полифиналите за Купа Монтана 2014

Кариана взе своето от Суонзи, луд мач между Репите и Безименните!!!

Снощи на вила Монт7 се изиграха първите срещи от полуфиналната фаза за Купа Монтана 2014. В първия полуфинален сблъсък се изправиха бъдещия шампион Кариана и защитаващия титлата си Суонзи. Мачът започна равностойно и Суонзи дори поведоха в резултата, но Кариана се събуди и набързо докара мача до 6:2, след което небесно сините от Суонзи върнаха два гола и така резултата стана 6:4, което даде нови надежди че могат да измъкнат нещо от мача, но Кариана не мислеха така и с два бързи гола в края докараха разликата до четири гола като оформиха крайния резултат от 8:4. В втория полуфинал отборите на No Name и Репиньо тийм си спретнаха истински спектакъл в мач с три обрата.Мачът започна с гол за безименните дело на капитана Аделин Асенов, но Репиньо тийм се съвзеха и обърнаха до 2:1, за да се стигне до нов обрат и резултат 3:2 на полувреме.Втората част започна ударно за репите които изравниха резултата чрез Тодор Костов, но Кристиян Димитров върна преднината за безименнитедо 4:3.Калин Якимов изравни за 4:4, и така дойде момента за капитана на Репиньо Петър Тодоров- Репата, който с два бързи гола оформи крайния резултат в този луд мач до 4:6 и остави интригата жива за реванша. В края на мача напрежението властваше и съдията бе принуден да изгони играча на No Name Лъчезар Борисов за опит за саморазправа с противников играч, заради което се наказва за два мача,като наказанието влиза в сила от днес. Мачовете реванши ще се изиграят на 31.10.2014(петък) от 19:00 и 20:00 часа на вила Монт7.