новини от региона

Изтегли се жребият за квалификационния кръг на ШАМПИОНСКА ЛИГА и ЛИГА БЪЛГАРИЯ

Републиканските турнири на БАМФ стартират на 3/4 октомври

 Днес станаха ясно съперниците в двата републикански турнира на БАМФ. В присъствието на президента на асоциациата Лъчезар Паланков, представител на РАЙКОМЕРС КОНСТРУКШЪН, генерален спонсор на националния отбор по мини футбол Илия Козарев, главният организатор на републиканските турнири Христо Христов и представителят на БАМФ за град Сливен Михаил Колев, бяха изтеглени двойките за квалификационният кръг на надпреварите. Ето какви двубои следва да се изиграят в ШАМПИОНСКА ЛИГА на 3/4 октомври, с реванш на 10/11 октомври:

ШАМПИОНСКА ЛИГА, КВАЛИФИКАЦИИ - ПРОГРАМА

1 КРЪГ - ПЪРВИ МАЧ

Начален час Терен Мач Резултат
04-10-2015 00:00 Bauhaus Арена - терен 1 Hewlett-Packard - Zona C -
04-10-2015 00:00 СЦ Арена КЦМ-ООП - Mercedes -
04-10-2015 00:00 Игрище Декотекс Бодигард - СТЕНИМАХОС -
04-10-2015 00:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - FULLMAX -
04-10-2015 00:00 Спортен комплекс Езерец АВАНГАРД - Холандците -
04-10-2015 00:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Villa Mark) - FreshMarket -
04-10-2015 00:00 Спорт парк Метал (Перник) Атлетик Перник - GOLD INS -
04-10-2015 00:00 СПОРТИНГ АРЕНА ТРОЯН КУРШУМИТЕ - Great Wall - Ловеч -

1 КРЪГ - МАЧ РЕВАНШ

Начален час Терен Мач Резултат
11-10-2015 00:00 не е избран FULLMAX - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ -
11-10-2015 00:00 Bauhaus Арена - терен 1 GOLD INS - Атлетик Перник -
11-10-2015 00:00 Bauhaus Арена - терен 1 FreshMarket - Върколаците (Villa Mark) -
11-10-2015 00:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - Бодигард -
11-10-2015 00:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - АВАНГАРД -
11-10-2015 00:00 Игрище Ловен парк Mercedes - КЦМ-ООП -
11-10-2015 00:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - КУРШУМИТЕ -
11-10-2015 00:00 Спортен комплекс Езерец Zona C - Hewlett-Packard - 

Жребият донесе късмет на отборите на ФК Елин Пелин, СБОРНАЯ (Благоевград), БНТ (София) и King Games (Димитровград), които се включват в груповата фаза директно, заедно с водачите на групите шампионът на България ЛЕВСКИ ПАТАЛЕНИЦА, победителят в Лига България ЕЛ ГАЛАКТИКОС, МАЛКИ СТРАСТИ (АНЛ-София), VIP DENT (Пловдив), КУБАНЪ (Стара Загора) и ЕЛ КЛАСИКО (Благоевград).

В ЛИГА БЪЛГАРИЯ двубоите ще се играят на неутрален тенер, на 3/4 октомври, като съперниците ще се елиминират в една среща. Ето какви двубои предстои да се изиграят:

ЛИГА БЪЛГАРИЯ, КВАЛИФИКАЦИИ - ПРОГРАМА

1 КРЪГ

Начален час Терен Мач Резултат
04-10-2015 00:00 не е избран Приятели - Zona C ООД -
04-10-2015 00:00 не е избран VIVACOM 4PLAY - фзк -
04-10-2015 00:00 не е избран Интерхаус България - ФК Запрянови -
04-10-2015 00:00 не е избран Penny Market - Пирин 2003 -
04-10-2015 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Колор -
04-10-2015 00:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - SPS -
04-10-2015 00:00 не е избран ФК Вадиас - Гаднярите Самоков -
04-10-2015 00:00 не е избран BRIGADA - Големите -
04-10-2015 00:00 не е избран СИНИТЕ - Мургаш Врачеш -
04-10-2015 00:00 не е избран Villa Mark - Изток 2014 -
04-10-2015 00:00 не е избран i:FAO - Водолазите -
04-10-2015 00:00 не е избран FC SAN MARCO - ЕСЕТРА КОМЕРС -
04-10-2015 00:00 не е избран АПФК Пловдив - АС ГАРАНТ -
04-10-2015 00:00 не е избран Select - Атлетико -
04-10-2015 00:00 не е избран Amore - СПОРТИНГ -
04-10-2015 00:00 не е избран Фитони - КАМИТЕ -
04-10-2015 00:00 не е избран PIRATES ЧИРПАН - X-CLUB -
04-10-2015 00:00 не е избран ЕЛМА ТАКСИ - ХОТ -
04-10-2015 00:00 не е избран ХОЛЛЕМАН - ФЕНИКС-ЛОВЕЧ -
04-10-2015 00:00 не е избран ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ВЕСПА -
04-10-2015 00:00 не е избран ФК МЕДИКА - Хамелеон - 

Разбира се, и в ЛИГА БЪЛГАРИЯ има късметлийски отбори, които чакат жребият за груповата фаза вече, след като днес не бяха изтеглени сред двойките по-горе, а именно: ДАНТЕК (София), Джовани (София), Актив Комерс (София), VLV Soprt (Сливница), КЦМ-ОЦП (Пловдив) и АФК Верея 1995 (Стара Загора).

Жребият за груповата фаза на ЛИГА БЪЛГАРИЯ ще се изтегли на 7 октомври, а сецмиа по-късно на 14 октомври ще се разпределят отборите и в груповата фаза на ШАМПИОНСКА ЛИГА.

БАМФ пожелава успех и много здраве на всички свои представители.

Ето запис на церемонията по жребия:


резултати на живо

Няма мачове за избраната дата

рожденици