Ел Галактикос на 1/4 финал в Румъния

Рулетката на дузпите прати Старозагорци в следващата фаза на турнира

Ел Галактикос се класира за следващата фаза на турнира в Румъния.

След изпълнение на дузпи (3:1) Старозагорци победиха местния Liberto Iashi и се класираха за 1/4 финалите. Мача тръгна добре като Тодор Динев откри след хубав удар. Така завърши и полувремето след, като през цялата част момчетата в "зелено" държаха инициативата в свои ръце. През второто полувреме "Галактическите" изригнаха с чудесна комбинация, като отново замесените бяха Тодор Динев и Жельо Желев, а последния завърши комбинацията с гол.
След това инициативата отиде в домакините които изравниха играта и от там и резултата.
Дойде ред на дузпите и Старозагорци отново показаха завидно хладнокръвие и реализираха и трите си дузпи, а вратаря Иван Желев отново се превърна в герой след като хвана втората дузпа на домакините.

В 20:45 ч. днес отбора излиза на 1/4 финал срещу силния B&B Bucaharest които отстраниха M.Design Iashi.

Желаем успех и победа по пътя към полуфиналите които ще са през утрешния ден.