Бургас » НЕДЕЛНА ЛИГА » Кръг: 14

26-07-2016 21:00
Каменица Арена - терен 1 (Бургас)

1:5
ЗАВЪРШИЛ

 
0:1
12'
Стоян Стоянов
1:1
13'
Дилко Николов
1:2
33'
Стоян Стоянов
1:3
34'
Стоян Стоянов
1:4
41'
tihomir jekov
1:5
43'
tihomir jekov

играч на мача

пълна статистика

1голове5
0Жълти Картони0
0Сини Картони0
0Червени Картони0
0Дузпи0
0Пропуснати дузпи0
0Автоголове0

видео

индивидуални статистики

Перла
ОПТИМИСТ
Иван Грингов 0 0 0 0 0 0 0 0
Стоян Стоянов 3 0 0 0 0 0 0 0
Георги Тузаков 0 0 0 0 0 0 0 0