БИЗНЕС ЛИГА, Бизнес Лига 2018 - Класиране

отборМПРЗГТ
1.ВИК-Плевен17141289:20(69)43
2.НИКИ КОМЕРС16120475:52(23)36
3.МЕТРО16100655:42(13)30
4.АРТЕ1682679:62(17)26
5.EFBET1682683:51(32)26
6.Пожарна-Плевен1671845:43(2)22
7.Desizo Monni16601066:58(8)18
8.ИЛИНА18431143:101(-58)15
9.VIVACOM17011621:127(-106)1

резултати на живо

Няма мачове за избраната дата

рожденици