БИЗНЕС ЛИГА, Бизнес Лига 2017 - Класиране

отборМПРЗГТ
1.ВИК-Плевен181701103:16(87)51
2.АРТЕ18151274:24(50)46
3.НИКИ КОМЕРС18110787:55(32)33
4.EFBET1893665:48(17)30
5.Desizo Monni1883762:57(5)27
6.Пожарна-Плевен1882848:49(-1)26
7.МЕТРО1863960:56(4)21
8.VIVACOM18521140:86(-46)17
9.ПРАКТИКЕР18301563:133(-70)6
10.ИЛИНА18101720:98(-78)3

резултати на живо

Няма мачове за избраната дата

рожденици