НЕДЕЛНА ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-04-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 ФУЕГО - ТРАНСВАГОН 2 - 0
26-04-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 БМФ Порт Бургас - Сарафово 2 - 1
26-04-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ 2 - OLD BOYS 5 - 3
26-04-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 Перла - Черно Море 4 - 2
26-04-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - BSFL 4 - 2
26-04-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 карамел - ФК ВЪЗРАЖДАНЕ 2 - 8
21-06-2015 20:00 не е избран ОПТИМИСТ - FC WORDS BURGAS 3 - 2
26-07-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - БУНДЕСТИМ 1 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-05-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS BURGAS - ФУЕГО 10 - 4
31-05-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 ТРАНСВАГОН - карамел 2 - 5
31-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - Лазур Сити 4 - 2
07-06-2015 18:00 не е избран Сарафово - .............. 3 - 4
07-06-2015 18:00 не е избран BSFL - БМФ Порт Бургас 5 - 0
07-06-2015 19:00 не е избран Черно Море - ДЕЛТУМ 2 4 - 2
07-06-2015 21:00 не е избран ФК ВЪЗРАЖДАНЕ - Перла 1 - 4
14-06-2015 21:00 не е избран ФК Красико Спорт - ОПТИМИСТ 3 - 4

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-05-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 БМФ Порт Бургас - OLD BOYS 1 - 7
24-05-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - Черно Море 2 - 3
31-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 AllStars Burgas - Сарафово 5 - 5
07-06-2015 17:00 не е избран ФУЕГО - ФК Красико Спорт 0 - 5
07-06-2015 21:00 не е избран карамел - FC WORDS BURGAS 1 - 1
14-06-2015 19:00 не е избран Перла - ТРАНСВАГОН 5 - 5
14-06-2015 20:00 не е избран ДЕЛТУМ 2 - ФК ВЪЗРАЖДАНЕ 7 - 2
14-06-2015 20:00 не е избран .............. - BSFL 7 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-05-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 Черно Море - БМФ Порт Бургас 8 - 0
10-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS BURGAS - Перла 2 - 1
31-05-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФУЕГО 9 - 1
21-06-2015 19:00 не е избран OLD BOYS - .............. 3 - 4
21-06-2015 21:00 не е избран ФК ВЪЗРАЖДАНЕ - Лазур Сити 0 - 5
21-06-2015 21:00 не е избран ФК Красико Спорт - карамел 5 - 2
05-07-2015 21:00 не е избран BSFL - БУНДЕСТИМ 4 - 6
07-07-2015 19:00 не е избран ТРАНСВАГОН - ДЕЛТУМ 2 0 - 9

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 ДЕЛТУМ 2 - FC WORDS BURGAS 4 - 2
17-05-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - ТРАНСВАГОН 7 - 3
17-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 Сарафово - BSFL 8 - 2
07-06-2015 20:00 не е избран AllStars Burgas - OLD BOYS 2 - 7
21-06-2015 20:00 не е избран Перла - ФК Красико Спорт 4 - 0
28-06-2015 18:00 не е избран БМФ Порт Бургас - ФК ВЪЗРАЖДАНЕ 6 - 4
28-06-2015 20:00 не е избран .............. - Черно Море 5 - 3
28-06-2015 21:00 не е избран карамел - ОПТИМИСТ 1 - 11

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-05-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 ТРАНСВАГОН - БМФ Порт Бургас 3 - 3
24-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - Перла 6 - 1
14-06-2015 18:00 не е избран FC WORDS BURGAS - Лазур Сити 3 - 1
14-06-2015 19:00 не е избран OLD BOYS - Сарафово 5 - 2
28-06-2015 21:00 не е избран ФК ВЪЗРАЖДАНЕ - .............. 0 - 5
05-07-2015 18:00 не е избран ФУЕГО - карамел 3 - 2
05-07-2015 19:00 не е избран ФК Красико Спорт - ДЕЛТУМ 2 0 - 5
14-07-2015 19:00 не е избран Черно Море - БУНДЕСТИМ 9 - 9

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-05-2015 21:00 не е избран Сарафово - Черно Море 0 - 5
24-05-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 БМФ Порт Бургас - FC WORDS BURGAS 0 - 5
07-06-2015 18:00 не е избран Лазур Сити - ФК Красико Спорт 7 - 3
28-06-2015 17:00 не е избран Перла - ФУЕГО 2 - 5
28-06-2015 21:00 не е избран BSFL - OLD BOYS 1 - 3
05-07-2015 17:00 не е избран .............. - ТРАНСВАГОН 9 - 7
05-07-2015 19:00 не е избран БУНДЕСТИМ - ФК ВЪЗРАЖДАНЕ 5 - 0
26-07-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ 2 - ОПТИМИСТ 6 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ВЪЗРАЖДАНЕ - Сарафово 5 - 7
09-06-2015 21:00 не е избран ФК Красико Спорт - БМФ Порт Бургас 0 - 5
05-07-2015 20:00 не е избран ОПТИМИСТ - Лазур Сити 4 - 2
12-07-2015 17:00 не е избран ФУЕГО - ДЕЛТУМ 2 2 - 5
12-07-2015 18:00 не е избран карамел - Перла 5 - 3
12-07-2015 19:00 не е избран ТРАНСВАГОН - БУНДЕСТИМ 3 - 3
12-07-2015 20:00 не е избран FC WORDS BURGAS - .............. 3 - 1
12-07-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 Черно Море - BSFL 6 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-06-2015 21:00 не е избран .............. - ФК Красико Спорт 5 - 0
16-06-2015 21:00 не е избран Сарафово - ТРАНСВАГОН 0 - 5
16-06-2015 21:00 не е избран BSFL - ФК ВЪЗРАЖДАНЕ 5 - 0
05-07-2015 20:00 не е избран OLD BOYS - Черно Море 4 - 5
07-07-2015 21:00 не е избран БУНДЕСТИМ - FC WORDS BURGAS 1 - 2
14-07-2015 19:00 не е избран ДЕЛТУМ 2 - карамел 3 - 4
14-07-2015 20:00 не е избран БМФ Порт Бургас - ОПТИМИСТ 1 - 6
14-07-2015 21:00 не е избран Лазур Сити - ФУЕГО 3 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-05-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 карамел - Лазур Сити 4 - 7
03-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - .............. 2 - 3
24-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФК ВЪЗРАЖДАНЕ - OLD BOYS 3 - 8
24-05-2015 21:00 не е избран FC WORDS BURGAS - Сарафово 5 - 0
24-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 ТРАНСВАГОН - BSFL 2 - 2
31-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Перла - ДЕЛТУМ 2 4 - 5
14-06-2015 18:00 не е избран ФУЕГО - БМФ Порт Бургас 5 - 0
28-06-2015 18:00 не е избран ФК Красико Спорт - БУНДЕСТИМ 1 - 6

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 Черно Море - ФК ВЪЗРАЖДАНЕ 3 - 2
24-05-2015 20:00 не е избран .............. - ФУЕГО 0 - 5
28-06-2015 19:00 не е избран Сарафово - ФК Красико Спорт -
05-07-2015 19:00 не е избран BSFL - FC WORDS BURGAS 0 - 7
19-07-2015 19:00 не е избран OLD BOYS - ТРАНСВАГОН 6 - 1
19-07-2015 20:00 не е избран БУНДЕСТИМ - ОПТИМИСТ 2 - 7
26-07-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - Перла 4 - 2
26-07-2015 19:00 не е избран БМФ Порт Бургас - карамел 5 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-06-2015 17:00 не е избран ТРАНСВАГОН - Черно Море 2 - 6
21-06-2015 21:00 не е избран ФК Красико Спорт - BSFL 0 - 5
21-06-2015 21:00 не е избран ОПТИМИСТ - Сарафово 5 - 0
05-07-2015 18:00 не е избран Перла - БМФ Порт Бургас 4 - 4
14-07-2015 20:00 не е избран FC WORDS BURGAS - OLD BOYS 5 - 1
19-07-2015 18:00 не е избран ФУЕГО - БУНДЕСТИМ 1 - 5
19-07-2015 18:00 не е избран карамел - .............. 0 - 5
19-07-2015 20:00 не е избран ДЕЛТУМ 2 - Лазур Сити 4 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 ФК ВЪЗРАЖДАНЕ - ТРАНСВАГОН 10 - 5
17-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - Перла 0 - 5
17-05-2015 21:00 Каменица Арена - терен 2 AllStars Burgas - карамел 2 - 7
07-07-2015 21:00 не е избран Сарафово - ФУЕГО 0 - 5
07-07-2015 21:00 не е избран BSFL - ОПТИМИСТ 0 - 5
07-07-2015 21:00 не е избран OLD BOYS - ФК Красико Спорт 5 - 0
19-07-2015 19:00 не е избран Черно Море - FC WORDS BURGAS 4 - 7
21-07-2015 19:00 не е избран БМФ Порт Бургас - ДЕЛТУМ 2 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-05-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 ДЕЛТУМ 2 - .............. 6 - 0
24-05-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 карамел - Сарафово 5 - 2
31-05-2015 17:00 Каменица Арена - терен 1 ФК Красико Спорт - Черно Море 1 - 5
31-05-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS BURGAS - ФК ВЪЗРАЖДАНЕ 5 - 2
21-06-2015 19:00 не е избран ФУЕГО - BSFL 2 - 3
12-07-2015 18:00 не е избран Лазур Сити - БМФ Порт Бургас 6 - 7
12-07-2015 19:00 не е избран ОПТИМИСТ - OLD BOYS 7 - 1
21-07-2015 20:00 не е избран Перла - БУНДЕСТИМ 6 - 6

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 OLD BOYS - ФУЕГО 4 - 1
10-05-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 BSFL - карамел 5 - 8
24-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 AllStars Burgas - ДЕЛТУМ 2 0 - 5
07-07-2015 20:00 не е избран .............. - Лазур Сити 5 - 3
07-07-2015 21:00 не е избран Сарафово - Перла 0 - 5
21-07-2015 20:00 не е избран Черно Море - ОПТИМИСТ 1 - 5
26-07-2015 18:00 не е избран ТРАНСВАГОН - FC WORDS BURGAS 1 - 9

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-05-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 ФУЕГО - Черно Море 2 - 5
31-05-2015 18:00 не е избран БМФ Порт Бургас - .............. 3 - 5
28-06-2015 20:00 не е избран Лазур Сити - БУНДЕСТИМ 6 - 5
28-06-2015 21:00 не е избран ФК Красико Спорт - ТРАНСВАГОН 0 - 5
28-06-2015 21:00 не е избран ОПТИМИСТ - ФК ВЪЗРАЖДАНЕ 5 - 0
28-06-2015 21:00 не е избран ДЕЛТУМ 2 - Сарафово 5 - 0
14-07-2015 21:00 не е избран Перла - BSFL 6 - 4
26-07-2015 20:00 не е избран карамел - OLD BOYS 3 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-05-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 OLD BOYS - Перла 10 - 6
10-05-2015 21:00 не е избран Сарафово - Лазур Сити 1 - 5
07-06-2015 20:00 не е избран ТРАНСВАГОН - ОПТИМИСТ 1 - 8
14-06-2015 21:00 не е избран Черно Море - карамел 2 - 7
14-06-2015 21:00 не е избран ФК ВЪЗРАЖДАНЕ - ФУЕГО 0 - 5
21-06-2015 18:00 не е избран БУНДЕСТИМ - БМФ Порт Бургас 5 - 0
28-06-2015 19:00 не е избран FC WORDS BURGAS - ФК Красико Спорт 3 - 2
26-07-2015 21:00 не е избран BSFL - ДЕЛТУМ 2 1 - 2

класиране

отборМГТ
1.ДЕЛТУМ 21678:3021
2.ОПТИМИСТ1692:2521
3.FC WORDS BURGAS1671:2620
4...............1659:5017
5.OLD BOYS1676:4817
6.Черно Море1671:5616
7.Лазур Сити1667:5313
8.ФУЕГО1646:5311
9.БУНДЕСТИМ1666:6411
10.карамел1660:6911
11.Перла1662:5911
12.БМФ Порт Бургас1637:739
13.Сарафово1529:687
14.BSFL1646:667
15.ФК ВЪЗРАЖДАНЕ1537:776
16.ФК Красико Спорт1420:616
17.ТРАНСВАГОН1645:845
18.AllStars Burgas49:241
19.Blacksy00:00