ВИСША ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2015 20:00 Игрище Арена ФК Атила - ГАЛАКСИ 2 - 4
27-03-2015 21:00 Игрище Арена BBB - Сао Пауло 3 - 3
30-03-2015 20:00 Игрище Арена ФК Запрянови - Фараоните 7 - 5
30-03-2015 21:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - СТЕНИМАХОС 3 - 4
15-05-2015 20:00 Игрище Арена Шипка - Мания 5 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-04-2015 19:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - ФК Запрянови 1 - 2
03-04-2015 21:00 Игрище Арена Шипка - BBB 10 - 3
06-04-2015 21:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - ФК Атила 9 - 5
17-04-2015 19:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - Сао Пауло 5 - 1
08-05-2015 20:00 не е избран Мания - Фараоните 0 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2015 22:00 Игрище Арена Фараоните - ГАЛАКСИ 4 - 8
20-04-2015 21:00 Игрище Арена ФК Запрянови - СТЕНИМАХОС 0 - 6
11-05-2015 20:00 не е избран BBB - Мания 3 - 2
15-05-2015 22:00 не е избран ФК Атила - Сао Пауло 3 - 3
25-05-2015 20:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - Шипка 5 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2015 19:00 не е избран BBB - ЕСЕТРА КОМЕРС 2 - 4
24-04-2015 20:00 не е избран Мания - ГАЛАКСИ 6 - 4
27-04-2015 20:00 не е избран Шипка - ФК Атила 7 - 1
27-04-2015 21:00 не е избран СТЕНИМАХОС - Фараоните 8 - 6
11-05-2015 21:00 не е избран Сао Пауло - ФК Запрянови 1 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2015 00:00 Игрище Арена Мания - ЕСЕТРА КОМЕРС 0 - 3
01-05-2015 20:00 не е избран ФК Запрянови - Шипка 1 - 4
01-05-2015 21:00 не е избран Фараоните - Сао Пауло 7 - 13
04-05-2015 21:00 не е избран ФК Атила - BBB 2 - 10
08-05-2015 21:00 не е избран ГАЛАКСИ - СТЕНИМАХОС 3 - 6

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2015 19:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - ФК Атила 16 - 1
18-05-2015 20:00 Игрище Арена Сао Пауло - ГАЛАКСИ 0 - 6
18-05-2015 21:00 Игрище Арена Мания - СТЕНИМАХОС 3 - 8
25-05-2015 22:00 Игрище Арена BBB - ФК Запрянови 2 - 3
08-06-2015 22:00 Игрище Арена Шипка - Фараоните 5 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-04-2015 20:00 Игрище Арена ФК Атила - Мания 6 - 10
15-05-2015 21:00 Игрище Арена Фараоните - BBB 2 - 4
25-05-2015 21:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - Сао Пауло 12 - 1
08-06-2015 20:00 Игрище Арена ФК Запрянови - ЕСЕТРА КОМЕРС 1 - 1
26-06-2015 20:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - Шипка 2 - 7

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-05-2015 20:00 Игрище Арена Мания - Сао Пауло 1 - 4
01-06-2015 21:00 Игрище Арена Шипка - СТЕНИМАХОС 2 - 12
01-06-2015 22:00 не е избран ФК Атила - ФК Запрянови 1 - 7
15-06-2015 20:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - Фараоните 16 - 3
15-06-2015 22:00 Игрище Арена BBB - ГАЛАКСИ 5 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-06-2015 21:00 Игрище Арена ФК Запрянови - Мания 4 - 2
05-06-2015 22:00 не е избран Фараоните - ФК Атила 2 - 4
08-06-2015 21:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - BBB 6 - 1
19-06-2015 20:00 Игрище Арена Сао Пауло - Шипка 4 - 1
29-06-2015 21:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - ЕСЕТРА КОМЕРС 1 - 9

класиране

отборМГТ
1.СТЕНИМАХОС971:2427
2.ЕСЕТРА КОМЕРС962:1820
3.ФК Запрянови930:2319
4.Шипка946:3517
5.BBB933:3513
6.Сао Пауло930:4311
7.ГАЛАКСИ932:419
8.Мания926:406
9.ФК Атила925:684
10.Фараоните937:654