ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА, ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-03-2015 17:45 не е избран Искър - Олимпия 3 - 4
21-03-2015 10:00 не е избран Витоша 2013 - ДИТ 1 2 - 1
21-03-2015 11:00 не е избран Лъвчета - Национал 2010 Б 2 - 4
21-03-2015 12:00 не е избран Национал 2010 А - Славия Б 1 - 1
21-03-2015 13:00 не е избран Спортист (Нови Хан) - Славия 0 - 17
21-03-2015 14:00 не е избран Победа - Локомотив София 0 - 8
21-03-2015 15:00 не е избран Левски София - ДАФ 2 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-03-2015 09:00 не е избран Олимпия - Лъвчета 2 - 0
28-03-2015 10:00 не е избран Локомотив София - Искър 4 - 2
28-03-2015 11:00 не е избран Славия - Победа 13 - 0
28-03-2015 12:00 не е избран Славия Б - Витоша 2013 1 - 2
28-03-2015 13:00 не е избран Национал 2010 Б - Национал 2010 А -
28-03-2015 14:00 не е избран ДАФ - Спортист (Нови Хан) 5 - 0
28-03-2015 15:00 не е избран Барса БГ - Левски София 2 - 1

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-04-2015 09:00 не е избран Лъвчета - Локомотив София отложен
04-04-2015 10:00 не е избран Искър - Славия 0 - 6
04-04-2015 11:00 не е избран ДИТ 1 - Славия Б 4 - 2
04-04-2015 12:00 не е избран Национал 2010 А - Олимпия 1 - 0
04-04-2015 13:00 не е избран Витоша 2013 - Национал 2010 Б 5 - 0
04-04-2015 14:00 не е избран Спортист (Нови Хан) - Барса БГ 1 - 7
04-04-2015 15:00 не е избран Победа - ДАФ 0 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-04-2015 12:00 не е избран ДАФ - Искър -
08-04-2015 09:00 не е избран Славия - Лъвчета отложен
08-04-2015 10:00 не е избран Олимпия - Витоша 2013 0 - 6
08-04-2015 11:00 не е избран Локомотив София - Национал 2010 А отложен
08-04-2015 11:00 не е избран Локомотив София - Славия 2 - 4
08-04-2015 12:00 не е избран Национал 2010 Б - ДИТ 1 отложен
08-04-2015 13:00 не е избран Барса БГ - Победа отложен
08-04-2015 15:00 не е избран Левски София - Спортист (Нови Хан) 2 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-04-2015 09:00 не е избран Национал 2010 А - Славия отложен
11-04-2015 10:00 не е избран Славия Б - Национал 2010 Б отложен
11-04-2015 12:00 не е избран Искър - Барса БГ отложен
11-04-2015 13:00 не е избран Лъвчета - ДАФ отложен
11-04-2015 14:00 не е избран Победа - Левски София отложен
11-05-2015 17:45 не е избран Витоша 2013 - Локомотив София 2 - 0
10-06-2015 10:00 не е избран ДИТ 1 - Олимпия -

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-04-2015 09:00 не е избран Барса БГ - Лъвчета 1 - 1
18-04-2015 10:00 не е избран Локомотив София - ДИТ 1 1 - 1
18-04-2015 11:00 не е избран Славия - Витоша 2013 0 - 2
18-04-2015 12:00 не е избран Олимпия - Славия Б 1 - 0
18-04-2015 13:00 не е избран Спортист (Нови Хан) - Победа 2 - 3
18-04-2015 14:00 не е избран Левски София - Искър 3 - 1
18-04-2015 15:00 не е избран ДАФ - Национал 2010 А 3 - 1

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2015 16:45 не е избран Искър - Спортист (Нови Хан) 5 - 5
24-04-2015 17:45 не е избран Национал 2010 Б - Олимпия *2 - 2
25-04-2015 10:00 не е избран ДИТ 1 - Славия 2 - 2
25-04-2015 11:00 не е избран Славия Б - Локомотив София 3 - 2
25-04-2015 12:00 не е избран Лъвчета - Левски София -
25-04-2015 13:00 не е избран Национал 2010 А - Барса БГ 1 - 1
25-04-2015 14:00 не е избран Витоша 2013 - ДАФ 0 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2015 09:00 не е избран Барса БГ - Витоша 2013 0 - 6
01-05-2015 10:00 не е избран Победа - Искър 0 - 2
01-05-2015 14:00 не е избран Левски София - Национал 2010 А -
02-05-2015 00:00 не е избран Локомотив София - Национал 2010 Б отложен
02-05-2015 00:00 не е избран Славия - Славия Б отложен
02-05-2015 10:00 не е избран Спортист (Нови Хан) - Лъвчета -
20-05-2015 17:45 не е избран ДАФ - ДИТ 1 3 - 1

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-05-2015 00:00 не е избран Олимпия - Локомотив София 3 - 0
06-05-2015 09:00 не е избран ДИТ 1 - Барса БГ 4 - 1
06-05-2015 10:00 не е избран Лъвчета - Победа 4 - 0
06-05-2015 12:00 не е избран Национал 2010 А - Спортист (Нови Хан) 9 - 0
06-05-2015 13:00 не е избран Национал 2010 Б - Славия 1 - 4
06-05-2015 14:00 не е избран Славия Б - ДАФ 0 - 3
06-05-2015 15:00 не е избран Витоша 2013 - Левски София 5 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-05-2015 17:45 не е избран Искър - Лъвчета 0 - 4
09-05-2015 00:00 не е избран Левски София - ДИТ 1 отложен
09-05-2015 09:00 не е избран Барса БГ - Славия Б 0 - 1
09-05-2015 10:00 не е избран Славия - Олимпия 5 - 1
09-05-2015 12:00 не е избран Спортист (Нови Хан) - Витоша 2013 1 - 10
09-05-2015 14:00 не е избран ДАФ - Национал 2010 Б 4 - 1
09-05-2015 15:00 не е избран Победа - Национал 2010 А 0 - 7

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-05-2015 09:00 не е избран Национал 2010 Б - Барса БГ 1 - 0
16-05-2015 10:00 не е избран Национал 2010 А - Искър 12 - 1
16-05-2015 11:00 не е избран Витоша 2013 - Победа 8 - 0
16-05-2015 12:00 не е избран ДИТ 1 - Спортист (Нови Хан) 7 - 0
16-05-2015 13:00 не е избран Славия Б - Левски София 3 - 2
16-05-2015 14:00 не е избран Локомотив София - Славия 1 - 3
16-05-2015 15:00 не е избран Олимпия - ДАФ 1 - 2

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-05-2015 09:00 не е избран Барса БГ - Олимпия 1 - 3
23-05-2015 10:00 не е избран Искър - Витоша 2013 отложен
23-05-2015 11:00 не е избран Победа - ДИТ 1 0 - 4
23-05-2015 12:00 не е избран Лъвчета - Национал 2010 А 0 - 3
23-05-2015 13:00 не е избран Левски София - Национал 2010 Б 1 - 3
23-05-2015 14:00 не е избран ДАФ - Локомотив София 8 - 1
23-05-2015 15:00 не е избран Спортист (Нови Хан) - Славия Б отложен

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-05-2015 13:30 не е избран Витоша 2013 - Лъвчета -
30-05-2015 09:00 не е избран Локомотив София - Барса БГ 4 - 0
30-05-2015 10:00 не е избран ДИТ 1 - Искър 6 - 0
30-05-2015 12:00 не е избран Национал 2010 Б - Спортист (Нови Хан) отложен
30-05-2015 13:00 не е избран Олимпия - Левски София отложен
30-05-2015 14:00 не е избран Славия - ДАФ 3 - 6
30-05-2015 15:00 не е избран Славия Б - Победа 8 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2015 13:30 не е избран Лъвчета - ДИТ 1 1 - 2
06-06-2015 10:00 не е избран Искър - Славия Б отложен
06-06-2015 12:00 не е избран Национал 2010 А - Витоша 2013 2 - 1
06-06-2015 13:00 не е избран Победа - Национал 2010 Б 0 - 1
06-06-2015 14:00 не е избран Спортист (Нови Хан) - Олимпия 0 - 6
06-06-2015 15:00 не е избран Левски София - Локомотив София -
10-06-2015 11:00 не е избран Барса БГ - Славия -

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-06-2015 12:00 не е избран Славия Б - Лъвчета -
12-06-2015 17:45 не е избран Олимпия - Победа 8 - 1
13-06-2015 09:00 не е избран Национал 2010 Б - Искър 11 - 2
13-06-2015 10:00 не е избран ДИТ 1 - Национал 2010 А 1 - 1*
13-06-2015 12:00 не е избран Славия - Левски София 2 - 1
13-06-2015 13:00 не е избран Локомотив София - Спортист (Нови Хан) 8 - 2
13-06-2015 14:00 не е избран ДАФ - Барса БГ 6 - 0

класиране

не се изчислява класиране за тази група