IT CHAMPIONSHIP, LEAGUE ONE - LIVERPOOL - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-08-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Komfo - DREAMIX 8 - 2
25-08-2014 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 CODIX - MMS 4 - 1
25-08-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Overon 13 - 2
25-08-2014 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT - GRAFIXOFT 2 - 0
25-08-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Paysafe - Adastra 2 - 3
28-08-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM BULPROS - MaxTelecom 1 - 5
28-08-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Axway - Comptel 8 - 1
29-10-2014 20:45 не е избран Algomatika - Kammarton - Телелинк Бизнес Парк *4 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Adastra - SSV 3 - 5
01-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM MMS - Axway *1 - 1
02-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM DREAMIX - Paysafe 2 - 4
02-09-2014 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Algomatika - Kammarton - CODIX 2 - 5
03-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Comptel - Komfo 0 - 5
03-09-2014 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Overon - EGT 2 - 7
04-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Телелинк Бизнес Парк - MaxTelecom 2 - 1
04-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM GRAFIXOFT - BULPROS 3 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM MaxTelecom - GRAFIXOFT 1 - 3
08-09-2014 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 BULPROS - Overon 1 - 2
08-09-2014 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Komfo - MMS 2 - 1
11-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Axway - Algomatika - Kammarton *3 - 3
11-09-2014 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Paysafe - Comptel 3 - 1
11-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Adastra 4 - 1
11-09-2014 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 SSV - DREAMIX 7 - 1
20-11-2014 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CODIX - Телелинк Бизнес Парк 8 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Overon - MaxTelecom 4 - 1
15-09-2014 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 CODIX - Axway 5 - 3
15-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM MMS - Paysafe 3 - 5
16-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Comptel - SSV 0 - 11
16-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Algomatika - Kammarton - Komfo 1 - 9
17-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Телелинк Бизнес Парк - GRAFIXOFT 1 - 6
18-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM DREAMIX - EGT 2 - 2*
18-09-2014 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Adastra - BULPROS *5 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-09-2014 18:45 не е избран SSV - MMS 0 - 3
29-09-2014 20:45 не е избран Axway - Телелинк Бизнес Парк 3 - 1
29-09-2014 20:45 не е избран Komfo - CODIX 3 - 5
02-10-2014 18:45 не е избран EGT - Comptel 5 - 0
02-10-2014 18:45 не е избран BULPROS - DREAMIX 3 - 2
02-10-2014 18:45 не е избран MaxTelecom - Adastra 4 - 4*
02-10-2014 20:45 не е избран Paysafe - Algomatika - Kammarton 4 - 3
02-10-2014 20:45 не е избран GRAFIXOFT - Overon 1 - 7

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-10-2014 18:45 не е избран MMS - EGT 3 - 5
06-10-2014 19:45 не е избран Телелинк Бизнес Парк - Overon 3 - 3*
06-10-2014 19:45 не е избран Adastra - GRAFIXOFT 2 - 0
09-10-2014 18:45 не е избран DREAMIX - MaxTelecom 4 - 3
09-10-2014 18:45 не е избран Comptel - BULPROS 2 - 2
09-10-2014 18:45 не е избран Axway - Komfo 4 - 3
09-10-2014 19:45 не е избран Algomatika - Kammarton - SSV 3 - 3
09-10-2014 19:45 не е избран CODIX - Paysafe 8 - 1

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-10-2014 21:45 не е избран MaxTelecom - Comptel 4 - 1
15-10-2014 19:00 не е избран BULPROS - MMS 1 - 7
16-10-2014 18:45 не е избран SSV - CODIX 2 - 3
16-10-2014 22:30 не е избран Paysafe - Axway 4 - 3
17-10-2014 18:30 не е избран Komfo - Телелинк Бизнес Парк 1 - 4
17-10-2014 19:30 не е избран GRAFIXOFT - DREAMIX 2 - 3
17-10-2014 19:45 не е избран Overon - Adastra 4 - 4*
19-11-2014 21:45 не е избран EGT - Algomatika - Kammarton 3 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-10-2014 18:45 не е избран MMS - MaxTelecom 6 - 1
20-10-2014 18:45 не е избран CODIX - EGT 3 - 1
20-10-2014 20:45 не е избран Algomatika - Kammarton - BULPROS 3 - 1
21-10-2014 18:45 не е избран Телелинк Бизнес Парк - Adastra 4 - 2
21-10-2014 18:45 не е избран DREAMIX - Overon 2 - 4
21-10-2014 20:45 не е избран Comptel - GRAFIXOFT 2 - 2
23-10-2014 18:45 не е избран Axway - SSV 0 - 6
04-12-2014 21:45 не е избран Komfo - Paysafe 3 - 6

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-10-2014 20:45 не е избран Paysafe - Телелинк Бизнес Парк 8 - 3
27-10-2014 21:45 не е избран BULPROS - CODIX 0 - 5
27-10-2014 21:45 не е избран GRAFIXOFT - MMS 0 - 2
27-10-2014 21:45 не е избран Adastra - DREAMIX 1 - 5
30-10-2014 20:45 не е избран SSV - Komfo 6 - 0
30-10-2014 21:45 не е избран EGT - Axway 4 - 3
30-10-2014 21:45 не е избран MaxTelecom - Algomatika - Kammarton 0 - 10
30-10-2014 21:45 не е избран Overon - Comptel 7 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-11-2014 21:45 не е избран Algomatika - Kammarton - GRAFIXOFT 5 - 0
05-11-2014 20:45 не е избран Paysafe - SSV 1 - 5
05-11-2014 21:45 не е избран Comptel - Adastra 0 - 5
06-11-2014 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 MMS - Overon 1 - 4
06-11-2014 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Axway - BULPROS 1 - 3
06-11-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM CODIX - MaxTelecom 5 - 1
06-11-2014 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Телелинк Бизнес Парк - DREAMIX 5 - 3
06-11-2014 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Komfo - EGT 3 - 4

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-11-2014 19:45 не е избран Adastra - MMS 2 - 4
10-11-2014 19:45 не е избран DREAMIX - Comptel 5 - 0
10-11-2014 21:45 не е избран MaxTelecom - Axway 5 - 4
10-11-2014 21:45 не е избран GRAFIXOFT - CODIX 0 - 4
10-11-2014 21:45 не е избран Overon - Algomatika - Kammarton 0 - 5
13-11-2014 21:45 не е избран SSV - Телелинк Бизнес Парк 5 - 3
13-11-2014 21:45 не е избран EGT - Paysafe 4 - 0
13-11-2014 21:45 не е избран BULPROS - Komfo 5 - 2

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-11-2014 18:45 не е избран MMS - DREAMIX 5 - 1
17-11-2014 18:45 не е избран CODIX - Overon 5 - 2
17-11-2014 19:45 не е избран Paysafe - BULPROS 4 - 2
20-11-2014 18:45 не е избран Телелинк Бизнес Парк - Comptel 5 - 0
20-11-2014 18:45 не е избран SSV - EGT *4 - 4
20-11-2014 19:45 не е избран Axway - GRAFIXOFT 2 - 1
20-11-2014 19:45 не е избран Komfo - MaxTelecom 5 - 4
20-11-2014 20:45 не е избран Algomatika - Kammarton - Adastra 1 - 2

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-11-2014 18:45 не е избран EGT - Телелинк Бизнес Парк 5 - 1
28-11-2014 18:45 не е избран Adastra - CODIX 0 - 17
28-11-2014 18:45 не е избран DREAMIX - Algomatika - Kammarton 1 - 5
28-11-2014 19:45 не е избран BULPROS - SSV 1 - 8
28-11-2014 19:45 не е избран Overon - Axway 4 - 7
28-11-2014 19:45 не е избран Comptel - MMS 0 - 5
28-11-2014 20:45 не е избран MaxTelecom - Paysafe 7 - 2
28-11-2014 20:45 не е избран GRAFIXOFT - Komfo 2 - 6

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-12-2014 00:00 не е избран Algomatika - Kammarton - Comptel 5 - 0
01-12-2014 18:45 не е избран Komfo - Overon 2 - 0
01-12-2014 18:45 не е избран SSV - MaxTelecom 8 - 2
01-12-2014 18:45 не е избран EGT - BULPROS 5 - 4
01-12-2014 19:45 не е избран CODIX - DREAMIX 18 - 1
01-12-2014 19:45 не е избран Axway - Adastra 5 - 5
01-12-2014 19:45 не е избран Paysafe - GRAFIXOFT 7 - 4
01-12-2014 20:45 не е избран Телелинк Бизнес Парк - MMS 1 - 3

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-12-2014 00:00 не е избран Comptel - CODIX 0 - 5
08-12-2014 18:45 не е избран BULPROS - Телелинк Бизнес Парк 2 - 3
08-12-2014 19:45 не е избран Overon - Paysafe 1 - 6
08-12-2014 19:45 не е избран MMS - Algomatika - Kammarton -
11-12-2014 18:45 не е избран Adastra - Komfo 5 - 3
11-12-2014 18:45 не е избран DREAMIX - Axway 5 - 4
11-12-2014 21:45 не е избран MaxTelecom - EGT 0 - 4
11-12-2014 21:45 не е избран GRAFIXOFT - SSV 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.CODIX15100:1745
2.EGT1559:2838
3.SSV1583:3132
4.Paysafe1557:5230
5.MMS1445:2725
6.Algomatika - Kammarton1452:3521
7.Komfo1555:4921
8.Overon1546:6020
9.Телелинк Бизнес Парк1540:5420
10.Adastra 1544:6319
11.Axway1551:5118
12.DREAMIX1539:7116
13.GRAFIXOFT1529:4613
14.MaxTelecom1539:6313
15.BULPROS1533:5711
16.Comptel159:772