ВИСША ЛИГА 2019-2020 - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-09-2019 20:00 не е избран Околчица /Враца/ - ФК "Фантастико" Враца 2 - 4
04-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 3 - 6
04-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 9
16-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - КФК "МЛАДОСТ " -
17-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД -
17-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК"ТИМАК АГРО" -

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран КФК "МЛАДОСТ " - Околчица /Враца/
10-09-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - АФК Скара Бира 7 - 3
10-09-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК "Фантастико" Враца 2 - 2
10-09-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - Околчица /Враца/ 2 - 6

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-09-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - КФК "МЛАДОСТ " -
24-09-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - "Атлетик" Враца -
24-09-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД -

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ТИМАК АГРО"
не е избран "Атлетик" Враца - ФК "Фантастико" Враца
не е избран АФК Скара Бира - Околчица /Враца/

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК "Фантастико" Враца - АФК Скара Бира
не е избран ФК"ТИМАК АГРО" - "Атлетик" Враца
не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - КФК "МЛАДОСТ "

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - АФК Скара Бира
не е избран КФК "МЛАДОСТ " - "Атлетик" Враца

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран КФК "МЛАДОСТ " - АФК Скара Бира
не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Околчица /Враца/
не е избран ФК"ТИМАК АГРО" - ФК "Фантастико" Враца

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК "Фантастико" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД
не е избран Околчица /Враца/ - КФК "МЛАДОСТ "
не е избран АФК Скара Бира - "Атлетик" Враца

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран "Атлетик" Враца - Околчица /Враца/
не е избран КФК "МЛАДОСТ " - ФК "Фантастико" Враца
не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"ТИМАК АГРО"

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК"ТИМАК АГРО" - КФК "МЛАДОСТ "
не е избран ФК "Фантастико" Враца - "Атлетик" Враца
не е избран Околчица /Враца/ - АФК Скара Бира

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран АФК Скара Бира - ФК "Фантастико" Враца
не е избран "Атлетик" Враца - ФК"ТИМАК АГРО"
не е избран КФК "МЛАДОСТ " - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Атлетик" Враца
не е избран ФК"ТИМАК АГРО" - АФК Скара Бира
не е избран ФК "Фантастико" Враца - Околчица /Враца/

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Околчица /Враца/ - ФК"ТИМАК АГРО"
не е избран АФК Скара Бира - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД
не е избран "Атлетик" Враца - КФК "МЛАДОСТ "