"NET INS" Б ГРУПА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ПАНТЕРА" 6 - 2
03-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"EKOFRUT" 4 - 0
05-09-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК "Ботев" Лиляче 16 - 3
05-09-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"МЕДКОВЕЦ" 2 - 5
10-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ЯН БИБИЯН - ФК"КУЛАТА" 4 - 1

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ЯН БИБИЯН 2 - 2
11-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 1 - 4
12-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Ботев" Лиляче - ФК"КУЛАТА" 1 - 9
12-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК Инекс Трейд 5 - 4
12-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 2 - 7

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - АФК Чех Пласт 2 - 2
19-09-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - ФК"МЕДКОВЕЦ" 1 - 9
19-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"EKOFRUT" 1 - 6
19-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК "Ботев" Лиляче 10 - 2
19-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ЯН БИБИЯН - ФК"ПАНТЕРА" 3 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - ЯН БИБИЯН 3 - 6
23-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"КУЛАТА" 2 - 8
23-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1
26-09-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Ботев" Лиляче - ФК"МЕДКОВЕЦ" 0 - 10
26-09-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 8

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК "Ботев" Лиляче 18 - 2
30-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ПАНТЕРА" 4 - 2
03-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК Инекс Трейд 5 - 2
03-10-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - ФК"EKOFRUT" 2 - 4
08-10-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ЯН БИБИЯН - АФК Чех Пласт 1 - 3

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-10-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Ботев" Лиляче - ФК"ПАНТЕРА" 4 - 11
07-10-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1
10-10-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - ФК"МЕДКОВЕЦ" 4 - 3
10-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"КУЛАТА" 3 - 4
10-10-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ЯН БИБИЯН 0 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-10-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ЯН БИБИЯН - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 0 - 1
14-10-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - АФК Чех Пласт 2 - 10
17-10-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"EKOFRUT" 2 - 3
17-10-2019 19:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Ботев" Лиляче 12 - 1
18-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - ФК Инекс Трейд 10 - 1

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-10-2019 18:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Ботев" Лиляче - ФК"EKOFRUT" 2 - 12
22-10-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ПАНТЕРА" 7 - 1
24-10-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ЯН БИБИЯН 3 - 2
24-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"КУЛАТА" 3 - 2
24-10-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"МЕДКОВЕЦ" 3 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-10-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 7 - 4
31-10-2019 18:10 ПАРК ДЪБНИКА ЯН БИБИЯН - ФК "Ботев" Лиляче 8 - 7
31-10-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - АФК Чех Пласт 3 - 4
31-10-2019 20:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК Инекс Трейд 3 - 7
01-11-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 2 - 6

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК "Ботев" Лиляче - АФК Чех Пласт
не е избран ФК"EKOFRUT" - ФК Инекс Трейд
не е избран ФК"ПАНТЕРА" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА
не е избран ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ЕВЪРГРИЙН"
не е избран ФК"КУЛАТА" - ЯН БИБИЯН

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК"КУЛАТА" - ФК "Ботев" Лиляче
не е избран ЯН БИБИЯН - ФК"МЕДКОВЕЦ"
не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ПАНТЕРА"
не е избран ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"EKOFRUT"
не е избран ФК Инекс Трейд - АФК Чех Пласт

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК "Ботев" Лиляче - ФК Инекс Трейд
не е избран АФК Чех Пласт - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА
не е избран ФК"EKOFRUT" - ФК"ЕВЪРГРИЙН"
не е избран ФК"ПАНТЕРА" - ЯН БИБИЯН
не е избран ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"КУЛАТА"

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК "Ботев" Лиляче
не е избран ФК"КУЛАТА" - ФК"ПАНТЕРА"
не е избран ЯН БИБИЯН - ФК"EKOFRUT"
не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Чех Пласт
не е избран ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК Инекс Трейд

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК "Ботев" Лиляче - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА
не е избран ФК Инекс Трейд - ФК"ЕВЪРГРИЙН"
не е избран АФК Чех Пласт - ЯН БИБИЯН
не е избран ФК"EKOFRUT" - ФК"КУЛАТА"
не е избран ФК"ПАНТЕРА" - ФК"МЕДКОВЕЦ"

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК"ПАНТЕРА" - ФК "Ботев" Лиляче
не е избран ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"EKOFRUT"
не е избран ФК"КУЛАТА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН"
не е избран ЯН БИБИЯН - ФК Инекс Трейд
не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК "Ботев" Лиляче - ФК"ЕВЪРГРИЙН"
не е избран ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ЯН БИБИЯН
не е избран ФК Инекс Трейд - ФК"КУЛАТА"
не е избран АФК Чех Пласт - ФК"МЕДКОВЕЦ"
не е избран ФК"EKOFRUT" - ФК"ПАНТЕРА"

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК"EKOFRUT" - ФК "Ботев" Лиляче
не е избран ФК"ПАНТЕРА" - АФК Чех Пласт
не е избран ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК Инекс Трейд
не е избран ФК"КУЛАТА" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА
не е избран ЯН БИБИЯН - ФК"ЕВЪРГРИЙН"

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран ФК "Ботев" Лиляче - ЯН БИБИЯН
не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"КУЛАТА"
не е избран ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"МЕДКОВЕЦ"
не е избран ФК Инекс Трейд - ФК"ПАНТЕРА"
не е избран АФК Чех Пласт - ФК"EKOFRUT"