СТОЛИЧНА ЛИГА ПО МИНИ ФУТБОЛ, LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-07-2015 18:45 не е избран Бандата - Еврофутбол 5 - 4
03-07-2015 21:45 не е избран McDonald's - КОС България 5 - 7
04-07-2015 00:00 не е избран ФК Алфа Мъжкарите - АЯКС СОФИЯ 0 - 5
04-07-2015 00:00 не е избран половраг - Гръм София 5 - 0
04-07-2015 16:00 не е избран Витоша Бистрица - Shporite 0 - 5
04-07-2015 18:00 не е избран Ugoman - Ботевата Чета 5 - 0
04-07-2015 19:00 не е избран Шантавите - АФК ЦСКА 2012 0 - 5
04-07-2015 19:00 не е избран Busmanci - АФК Софиянци 2 - 10

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM АЯКС СОФИЯ - Ugoman 2 - 5
13-03-2015 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 McDonald's - Бандата 1 - 1*
14-03-2015 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 АФК Софиянци - половраг 0 - 6
14-03-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Гръм София - Витоша Бистрица 1 - 9
14-03-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM АФК ЦСКА 2012 - Busmanci 6 - 5
14-03-2015 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 Еврофутбол - ФК Алфа Мъжкарите 5 - 0
14-03-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ботевата Чета - Шантавите 3 - 3
14-03-2015 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 КОС България - Shporite 0 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ugoman - Еврофутбол 0 - 2
20-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Алфа Мъжкарите - McDonald's 0 - 5
21-03-2015 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 Шантавите - АЯКС СОФИЯ 2 - 8
21-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM половраг - АФК ЦСКА 2012 3 - 1
21-03-2015 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 Витоша Бистрица - АФК Софиянци 8 - 2
21-03-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Shporite - Гръм София 1 - 3
21-03-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM Busmanci - Ботевата Чета 4 - 2
21-03-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Бандата - КОС България 5 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2015 20:45 не е избран McDonald's - Ugoman 11 - 5
28-03-2015 16:00 не е избран КОС България - Гръм София 2 - 7
28-03-2015 16:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Busmanci 8 - 6
28-03-2015 16:00 не е избран Еврофутбол - Шантавите 9 - 4
28-03-2015 17:00 не е избран Ботевата Чета - половраг 2 - 6
28-03-2015 18:00 не е избран Бандата - ФК Алфа Мъжкарите 12 - 2
28-03-2015 20:00 не е избран АФК Софиянци - Shporite 15 - 4
31-03-2015 22:30 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Витоша Бистрица 0 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-04-2015 19:45 не е избран Гръм София - АФК Софиянци 0 - 5
03-04-2015 20:45 не е избран ФК Алфа Мъжкарите - КОС България 3 - 10
03-04-2015 21:45 не е избран Ugoman - Бандата 2 - 7
03-04-2015 21:45 не е избран Шантавите - McDonald's 4 - 2
04-04-2015 16:00 не е избран Busmanci - Еврофутбол 5 - 3
04-04-2015 16:00 не е избран половраг - АЯКС СОФИЯ *4 - 4
04-04-2015 20:00 не е избран Shporite - АФК ЦСКА 2012 5 - 9
04-04-2015 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Ботевата Чета 6 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2015 18:45 не е избран McDonald's - Busmanci 5 - 4
17-04-2015 19:45 не е избран ФК Алфа Мъжкарите - Ugoman 6 - 8
17-04-2015 20:45 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Гръм София 6 - 1
17-04-2015 20:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Витоша Бистрица *3 - 3
18-04-2015 20:00 не е избран Бандата - Шантавите 6 - 5
18-04-2015 21:00 не е избран Еврофутбол - половраг 0 - 5
19-04-2015 11:00 не е избран КОС България - АФК Софиянци 0 - 5
27-04-2015 21:45 не е избран Ботевата Чета - Shporite 6 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2015 21:45 не е избран половраг - McDonald's 3 - 3*
25-04-2015 15:00 не е избран Busmanci - Бандата 6 - 2
25-04-2015 15:00 не е избран Гръм София - Ботевата Чета 4 - 3
25-04-2015 15:00 не е избран АФК Софиянци - АФК ЦСКА 2012 6 - 4
25-04-2015 18:00 не е избран Шантавите - ФК Алфа Мъжкарите 10 - 3
25-04-2015 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Еврофутбол 5 - 0
25-04-2015 19:00 не е избран Shporite - АЯКС СОФИЯ 3 - 14
30-04-2015 21:45 не е избран Ugoman - КОС България 2 - 6

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-05-2015 21:00 не е избран Ugoman - Шантавите 3 - 4
08-05-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM McDonald's - Витоша Бистрица 0 - 5
08-05-2015 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Бандата - половраг 2 - 5
09-05-2015 16:00 не е избран КОС България - АФК ЦСКА 2012 6 - 3
09-05-2015 16:00 не е избран ФК Алфа Мъжкарите - Busmanci 2 - 6
09-05-2015 17:00 не е избран Ботевата Чета - АФК Софиянци 3 - 2
09-05-2015 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Гръм София 4 - 9
09-05-2015 20:00 не е избран Еврофутбол - Shporite 0 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-05-2015 00:00 не е избран Busmanci - Ugoman 5 - 0
15-05-2015 21:45 не е избран Shporite - McDonald's 6 - 12
16-05-2015 17:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Ботевата Чета 6 - 1
16-05-2015 20:00 не е избран Шантавите - КОС България 5 - 5
16-05-2015 20:00 не е избран Гръм София - Еврофутбол 3 - 7
16-05-2015 20:00 не е избран АФК Софиянци - АЯКС СОФИЯ 4 - 6
16-05-2015 21:00 не е избран половраг - ФК Алфа Мъжкарите 10 - 0
16-05-2015 21:00 не е избран Витоша Бистрица - Бандата 2 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-05-2015 00:00 не е избран Ugoman - половраг 0 - 5
22-05-2015 21:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - АФК ЦСКА 2012 4 - 0
22-05-2015 21:45 не е избран McDonald's - Гръм София 5 - 3
22-05-2015 21:45 не е избран Бандата - Shporite 4 - 9
23-05-2015 17:00 не е избран Шантавите - Busmanci 1 - 8
23-05-2015 18:00 не е избран КОС България - Ботевата Чета 5 - 0
23-05-2015 18:00 не е избран Еврофутбол - АФК Софиянци 2 - 7
12-06-2015 22:30 не е избран ФК Алфа Мъжкарите - Витоша Бистрица 0 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-05-2015 21:45 не е избран АФК Софиянци - McDonald's 1 - 4
29-05-2015 21:45 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Еврофутбол 5 - 0
30-05-2015 16:00 не е избран Busmanci - КОС България 2 - 3
30-05-2015 17:00 не е избран половраг - Шантавите 4 - 5
30-05-2015 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Ugoman *2 - 2
30-05-2015 20:00 не е избран Shporite - ФК Алфа Мъжкарите 5 - 0
31-05-2015 19:00 не е избран Гръм София - Бандата 2 - 7
05-06-2015 19:45 не е избран Ботевата Чета - АЯКС СОФИЯ 1 - 8

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-06-2015 21:45 не е избран McDonald's - АФК ЦСКА 2012 1 - 3
05-06-2015 21:45 не е избран Ugoman - Shporite 6 - 2
06-06-2015 19:00 не е избран Еврофутбол - Ботевата Чета 6 - 2
06-06-2015 19:00 не е избран Бандата - АФК Софиянци 4 - 2
06-06-2015 20:00 не е избран КОС България - АЯКС СОФИЯ 5 - 14
06-06-2015 20:00 не е избран ФК Алфа Мъжкарите - Гръм София 0 - 5
06-06-2015 20:00 не е избран Busmanci - половраг 1 - 6
25-06-2015 22:30 не е избран Шантавите - Витоша Бистрица 0 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-06-2015 21:45 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Бандата 3 - 4
12-06-2015 21:45 не е избран Ботевата Чета - McDonald's 5 - 9
13-06-2015 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Еврофутбол 2 - 4
13-06-2015 18:00 не е избран половраг - КОС България 7 - 3
13-06-2015 18:00 не е избран Гръм София - Ugoman 0 - 5
13-06-2015 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Busmanci 7 - 1
13-06-2015 19:00 не е избран АФК Софиянци - ФК Алфа Мъжкарите 5 - 0
13-06-2015 20:00 не е избран Shporite - Шантавите 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-06-2015 21:45 не е избран McDonald's - АЯКС СОФИЯ 2 - 3
19-06-2015 21:45 не е избран Ugoman - АФК Софиянци 3 - 3
20-06-2015 15:00 не е избран Шантавите - Гръм София 0 - 5
20-06-2015 17:00 не е избран КОС България - Еврофутбол 0 - 5
20-06-2015 17:00 не е избран ФК Алфа Мъжкарите - АФК ЦСКА 2012 0 - 5
20-06-2015 20:00 не е избран Busmanci - Shporite 7 - 4
20-06-2015 21:00 не е избран Бандата - Ботевата Чета 5 - 2
21-06-2015 20:00 не е избран половраг - Витоша Бистрица 1 - 3

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-06-2015 21:45 не е избран Еврофутбол - McDonald's 7 - 4
27-06-2015 00:00 не е избран Ботевата Чета - ФК Алфа Мъжкарите 5 - 0
27-06-2015 17:00 не е избран Гръм София - Busmanci 0 - 5
27-06-2015 19:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Ugoman 5 - 7
27-06-2015 20:00 не е избран Shporite - половраг 4 - 7
27-06-2015 20:00 не е избран АФК Софиянци - Шантавите 7 - 3
27-06-2015 20:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Бандата 6 - 1
27-06-2015 21:45 не е избран Витоша Бистрица - КОС България 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.Витоша Бистрица1570:1638
2.половраг1577:2835
3.АЯКС СОФИЯ1591:4932
4.Бандата1566:5128
5.АФК Софиянци1574:4925
6.АФК ЦСКА 20121561:4824
7.Busmanci1567:5924
8.Еврофутбол1554:5224
9.McDonald's1569:5723
10.Ugoman1553:6020
11.КОС България1552:7019
12.Гръм София1543:6418
13.Шантавите1551:7317
14.Shporite1559:8815
15.Ботевата Чета1535:7310
16.ФК Алфа Мъжкарите1516:1010