СТОЛИЧНА ЛИГА ПО МИНИ ФУТБОЛ, LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-07-2015 00:00 не е избран Totally Erected - Арсенал Петров 0 - 5
04-07-2015 00:00 не е избран ФК Западно Ехо - Vamos 5 - 0
04-07-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Сердика 4 - 13
04-07-2015 16:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC ALA GROUP 9 - 4
04-07-2015 17:00 не е избран Пиянките - Септември София 8 - 5
04-07-2015 17:00 не е избран УЛТРА - Белите София 0 - 5
04-07-2015 17:00 не е избран Безнадежните - Торпедо-София 5 - 5
04-07-2015 18:00 не е избран Аполо СК - АКАДЕМИК 84 4 - 9

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-03-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM Vamos - JAGUARES *1 - 1
14-03-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Септември София - УЛТРА 2 - 6
14-03-2015 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 FC ALA GROUP - Пиянките 12 - 0
14-03-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Сердика - Цар Иван Асен II 3 - 7
14-03-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - Аполо СК 13 - 2
14-03-2015 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 Белите София - Безнадежните 3 - 4
14-03-2015 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Totally Erected - ФК Западно Ехо 3 - 6
14-03-2015 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Арсенал Петров - АКАДЕМИК 84 0 - 4

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-03-2015 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 ФК Западно Ехо - Арсенал Петров 7 - 3
20-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM УЛТРА - FC ALA GROUP 1 - 3
21-03-2015 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 Цар Иван Асен II - Vamos 14 - 1
21-03-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Пиянките - Сердика 5 - 3
21-03-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM JAGUARES - Totally Erected 0 - 10
21-03-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Безнадежните - Септември София 10 - 1
21-03-2015 19:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Торпедо-София 3 - 6
21-04-2015 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 Аполо СК - Белите София 0 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2015 21:45 не е избран ФК Западно Ехо - JAGUARES 10 - 4
28-03-2015 19:00 не е избран Арсенал Петров - Торпедо-София 1 - 10
28-03-2015 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Безнадежните 3 - 7
28-03-2015 19:00 не е избран Vamos - Пиянките 0 - 5
28-03-2015 20:00 не е избран Totally Erected - Цар Иван Асен II 1 - 6
28-03-2015 21:00 не е избран Септември София - Аполо СК 5 - 0
28-03-2015 21:00 не е избран Сердика - УЛТРА 8 - 3
29-03-2015 16:00 не е избран Белите София - АКАДЕМИК 84 5 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-04-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Арсенал Петров 1 - 2
04-04-2015 17:00 не е избран Пиянките - Totally Erected 5 - 0
04-04-2015 17:00 не е избран Аполо СК - FC ALA GROUP 3 - 6
04-04-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - Белите София 2 - 1
04-04-2015 18:00 не е избран УЛТРА - Vamos 10 - 2
04-04-2015 18:00 не е избран Безнадежните - Сердика 6 - 7
04-04-2015 18:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Септември София 4 - 1
04-04-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - ФК Западно Ехо 2 - 1

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-04-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Цар Иван Асен II 1 - 16
18-04-2015 18:00 не е избран Арсенал Петров - Белите София 5 - 7
18-04-2015 18:00 не е избран Септември София - Торпедо-София 0 - 6
18-04-2015 18:00 не е избран FC ALA GROUP - АКАДЕМИК 84 7 - 3
18-04-2015 19:00 не е избран Сердика - Аполо СК 8 - 5
18-04-2015 19:00 не е избран Vamos - Безнадежните 0 - 5
18-04-2015 19:00 не е избран Totally Erected - УЛТРА 3 - 5
18-04-2015 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - Пиянките 6 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-04-2015 16:00 не е избран Пиянките - JAGUARES 3 - 2
25-04-2015 16:00 не е избран Белите София - Септември София 8 - 2
25-04-2015 17:00 не е избран УЛТРА - ФК Западно Ехо 2 - 3
25-04-2015 17:00 не е избран Аполо СК - Vamos 6 - 6*
25-04-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 1 - 2
25-04-2015 18:00 не е избран Безнадежните - Totally Erected 5 - 0
25-04-2015 18:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Сердика 4 - 10
30-04-2015 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Арсенал Петров 17 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-05-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Totally Erected - Аполо СК 0 - 5
09-05-2015 16:00 не е избран JAGUARES - УЛТРА 0 - 13
09-05-2015 17:00 не е избран FC ALA GROUP - Белите София 3 - 2
09-05-2015 20:00 не е избран Сердика - Торпедо-София 4 - 3
09-05-2015 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - Безнадежните 1 - 3
09-05-2015 21:00 не е избран Арсенал Петров - Септември София 0 - 5
09-05-2015 21:00 не е избран Vamos - АКАДЕМИК 84 9 - 5
09-05-2015 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - Пиянките 8 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-05-2015 20:45 не е избран Пиянките - Арсенал Петров 5 - 3
16-05-2015 00:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Totally Erected 5 - 0
16-05-2015 17:00 не е избран УЛТРА - Цар Иван Асен II 2 - 9
16-05-2015 18:00 не е избран Безнадежните - JAGUARES 9 - 1
16-05-2015 19:00 не е избран Аполо СК - ФК Западно Ехо 2 - 10
16-05-2015 19:00 не е избран Торпедо-София - Vamos 10 - 3
20-05-2015 22:30 не е избран Белите София - Сердика 5 - 0
22-05-2015 19:45 не е избран Септември София - FC ALA GROUP 1 - 7

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-05-2015 00:00 не е избран Totally Erected - Торпедо-София 0 - 5
23-05-2015 16:00 не е избран Арсенал Петров - FC ALA GROUP 0 - 5
23-05-2015 16:00 не е избран Сердика - Септември София 15 - 1
23-05-2015 16:00 не е избран ФК Западно Ехо - АКАДЕМИК 84 0 - 2
23-05-2015 17:00 не е избран Vamos - Белите София 0 - 9
23-05-2015 19:00 не е избран JAGUARES - Аполо СК 2 - 6
23-05-2015 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - Безнадежните 2 - 3
04-06-2015 22:30 не е избран Пиянките - УЛТРА 1 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-05-2015 22:30 не е избран УЛТРА - Арсенал Петров 6 - 1
30-05-2015 16:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - JAGUARES 10 - 1
30-05-2015 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 0 - 5
30-05-2015 19:00 не е избран Аполо СК - Цар Иван Асен II 5 - 11
30-05-2015 20:00 не е избран Безнадежните - Пиянките 5 - 0
30-05-2015 21:00 не е избран Торпедо-София - ФК Западно Ехо 1 - 2
30-05-2015 21:00 не е избран Белите София - Totally Erected 5 - 0
05-06-2015 21:45 не е избран Септември София - Vamos 5 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-06-2015 16:00 не е избран Арсенал Петров - Сердика 1 - 13
06-06-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 0 - 5
06-06-2015 18:00 не е избран Vamos - FC ALA GROUP 2 - 7
06-06-2015 18:00 не е избран ФК Западно Ехо - Белите София 0 - 4
06-06-2015 18:00 не е избран Пиянките - Аполо СК 6 - 5
06-06-2015 19:00 не е избран Totally Erected - Септември София 0 - 5
06-06-2015 19:00 не е избран УЛТРА - Безнадежните 2 - 9
12-06-2015 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - АКАДЕМИК 84 13 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-06-2015 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Totally Erected 5 - 0
13-06-2015 16:00 не е избран Безнадежните - Арсенал Петров 5 - 0
13-06-2015 16:00 не е избран Белите София - JAGUARES 11 - 2
13-06-2015 16:00 не е избран Септември София - ФК Западно Ехо 4 - 6
13-06-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 1 - 3
13-06-2015 18:00 не е избран Сердика - Vamos 5 - 0
13-06-2015 19:00 не е избран Аполо СК - УЛТРА 1 - 9
13-06-2015 21:45 не е избран АКАДЕМИК 84 - Пиянките 14 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-06-2015 00:00 не е избран Totally Erected - Сердика 0 - 5
20-06-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Септември София 2 - 5
20-06-2015 17:00 не е избран УЛТРА - АКАДЕМИК 84 4 - 3
20-06-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Белите София 8 - 1
20-06-2015 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - FC ALA GROUP 4 - 1
20-06-2015 20:00 не е избран Пиянките - Торпедо-София 2 - 9
20-06-2015 21:00 не е избран Арсенал Петров - Vamos 5 - 0
20-06-2015 21:00 не е избран Безнадежните - Аполо СК 5 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-06-2015 16:00 не е избран Септември София - Цар Иван Асен II 3 - 14
27-06-2015 16:00 не е избран FC ALA GROUP - JAGUARES 10 - 2
27-06-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - УЛТРА 3 - 1
27-06-2015 18:00 не е избран Аполо СК - Арсенал Петров 5 - 0
27-06-2015 18:00 не е избран Сердика - ФК Западно Ехо 5 - 0
27-06-2015 19:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Безнадежните 1 - 3
27-06-2015 19:00 не е избран Белите София - Пиянките 5 - 0
27-06-2015 19:00 не е избран Vamos - Totally Erected 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.Цар Иван Асен II15139:2942
2.Безнадежните1584:2640
3.Сердика15104:4436
4.Белите София1576:2633
5.FC ALA GROUP1575:4033
6.Торпедо-София1580:2931
7.ФК Западно Ехо1561:3830
8.УЛТРА1569:5324
9.АКАДЕМИК 841570:6621
10.Пиянките1545:8221
11.Септември София1545:8615
12.Аполо СК1549:9510
13.Арсенал Петров1526:909
14.Vamos1529:928
15.Totally Erected1517:723
16.JAGUARES1523:1241