PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-05-2019 19:00 не е избран Айсберг - ФК Драгоман 2 - 3
21-05-2019 20:00 не е избран Ком 98 Годеч - Костинброд 8 - 2
21-05-2019 21:00 не е избран ФК Божурище - Петърч 10 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-05-2019 19:00 не е избран ФК Драгоман - Ком 98 Годеч 4 - 9
28-05-2019 20:00 не е избран All stars - Айсберг 4 - 4
28-05-2019 21:00 не е избран Костинброд - ФК Божурище 4 - 12

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-06-2019 19:00 не е избран Ком 98 Годеч - All stars 2 - 2
04-06-2019 20:00 не е избран Петърч - Костинброд 5 - 5
04-06-2019 21:00 не е избран ФК Божурище - ФК Драгоман 9 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-06-2019 19:15 не е избран ФК Драгоман - Петърч 8 - 3
11-06-2019 20:15 не е избран Айсберг - Ком 98 Годеч 2 - 5
11-06-2019 21:15 не е избран All stars - ФК Божурище 9 - 6

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-06-2019 19:15 не е избран Петърч - All stars 5 - 8
18-06-2019 20:15 не е избран Костинброд - ФК Драгоман 3 - 10
18-06-2019 21:15 не е избран ФК Божурище - Айсберг 10 - 1

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-06-2019 19:45 не е избран Айсберг - Петърч 7 - 3
25-06-2019 20:45 не е избран All stars - Костинброд 11 - 3
20-08-2019 19:15 не е избран Ком 98 Годеч - ФК Божурище 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-07-2019 19:20 не е избран Петърч - Ком 98 Годеч 4 - 7
02-07-2019 20:20 не е избран Костинброд - Айсберг 2 - 10
27-08-2019 21:15 не е избран ФК Драгоман - All stars 6 - 3

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-07-2019 19:30 не е избран ФК Драгоман - Айсберг 4 - 7
09-07-2019 20:30 не е избран Петърч - ФК Божурище 1 - 4
05-08-2019 20:15 не е избран Костинброд - Ком 98 Годеч 0 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-08-2019 19:45 не е избран Айсберг - All stars 3 - 5
06-08-2019 20:15 не е избран ФК Божурище - Костинброд 5 - 0
27-08-2019 19:15 не е избран Ком 98 Годеч - ФК Драгоман 0 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-08-2019 20:15 не е избран Костинброд - Петърч 0 - 5
20-08-2019 20:45 не е избран ФК Драгоман - ФК Божурище 5 - 0
17-09-2019 21:00 не е избран All stars - Ком 98 Годеч 8 - 3

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-08-2019 21:15 не е избран ФК Божурище - All stars 0 - 5
10-09-2019 19:45 не е избран Ком 98 Годеч - Айсберг 5 - 2
17-09-2019 20:00 не е избран Петърч - ФК Драгоман 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-08-2019 22:15 не е избран ФК Драгоман - Костинброд 5 - 0
03-09-2019 20:00 не е избран Айсберг - ФК Божурище 5 - 0
10-09-2019 20:45 не е избран All stars - Петърч 5 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-08-2019 19:15 не е избран Костинброд - All stars 0 - 5
13-08-2019 20:15 не е избран ФК Божурище - Ком 98 Годеч 0 - 5
27-08-2019 20:15 не е избран Петърч - Айсберг 2 - 11

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-08-2019 21:15 не е избран Айсберг - Костинброд 5 - 0
03-09-2019 20:45 не е избран All stars - ФК Драгоман 8 - 8
17-09-2019 19:00 не е избран Ком 98 Годеч - Петърч 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.Ком 98 Годеч1259:2628
2.All stars1273:4027
3.ФК Драгоман1262:4425
4.Айсберг1259:4319
5.ФК Божурище1256:4418
6.Петърч1230:754
7.Костинброд1219:861