БИЗНЕС ЛИГА, Anaconda Premiership 2019 - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-05-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 МВР - Адрес 2 - 2
22-05-2019 19:00 СК Балона - Терен 2 Автомивка "Ауто Фреш" - Община Долни Дъбник 1 - 3
22-05-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 EFBET - Илинден 9 - 1
22-05-2019 19:45 СК Балона - Терен 2 Desizo Monni - Express Security 4 - 1

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-05-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 Илинден - Desizo Monni 2 - 5
29-05-2019 19:00 СК Балона - Терен 2 Община Долни Дъбник - EFBET 3 - 5
29-05-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Адрес - Автомивка "Ауто Фреш" 1 - 1
29-05-2019 19:45 СК Балона - Терен 2 ЛС Комерс - МВР 0 - 7

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-06-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 Автомивка "Ауто Фреш" - ЛС Комерс 7 - 2
05-06-2019 19:00 СК Балона - Терен 2 EFBET - Адрес 0 - 0
05-06-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Desizo Monni - Община Долни Дъбник 2 - 4
05-06-2019 19:45 СК Балона - Терен 2 Express Security - Илинден 9 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-06-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 ЛС Комерс - EFBET 0 - 9
12-06-2019 20:30 СК Балона - Терен 1 МВР - Автомивка "Ауто Фреш" 3 - 7
28-08-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 Община Долни Дъбник - Express Security 4 - 10
28-08-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Адрес - Desizo Monni 1 - 6

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-06-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 Desizo Monni - ЛС Комерс 11 - 2
19-06-2019 19:00 СК Балона - Терен 2 Илинден - Община Долни Дъбник 1 - 6
19-06-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Express Security - Адрес 5 - 2
19-06-2019 19:45 СК Балона - Терен 2 EFBET - МВР 9 - 3

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-06-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 ЛС Комерс - Express Security 1 - 15
26-06-2019 19:00 СК Балона - Терен 2 Адрес - Илинден 4 - 2
26-06-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 МВР - Desizo Monni 4 - 6
26-06-2019 19:45 СК Балона - Терен 2 Автомивка "Ауто Фреш" - EFBET 1 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-07-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 Илинден - ЛС Комерс 5 - 2
03-07-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Община Долни Дъбник - Адрес 4 - 0
03-07-2019 20:30 СК Балона - Терен 1 Desizo Monni - Автомивка "Ауто Фреш" 4 - 3
31-10-2019 21:00 СК Балона - Терен 2 Express Security - МВР 10 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-07-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 ЛС Комерс - Община Долни Дъбник 4 - 9
10-07-2019 19:45 СК Балона - Терен 2 EFBET - Desizo Monni 1 - 1
10-07-2019 20:30 СК Балона - Терен 1 Автомивка "Ауто Фреш" - Express Security 0 - 5
28-08-2019 20:30 СК Балона - Терен 1 МВР - Илинден 9 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-09-2019 19:00 СК Балона - Терен 2 Адрес - ЛС Комерс 0 - 5
04-09-2019 19:45 СК Балона - Терен 2 Илинден - Автомивка "Ауто Фреш" 0 - 5
21-10-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 Община Долни Дъбник - МВР 0 - 9
21-10-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Express Security - EFBET 3 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
СК Балона - Терен 2 Адрес - МВР
11-09-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 Община Долни Дъбник - Автомивка "Ауто Фреш" 2 - 5
11-09-2019 19:45 СК Балона - Терен 2 Илинден - EFBET 2 - 5
11-09-2019 20:30 СК Балона - Терен 1 Express Security - Desizo Monni 1 - 2

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Автомивка "Ауто Фреш" - Адрес
18-09-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 МВР - ЛС Комерс 5 - 7
18-09-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Desizo Monni - Илинден 5 - 2
18-09-2019 20:30 СК Балона - Терен 1 EFBET - Община Долни Дъбник 3 - 2

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Адрес - EFBET
25-09-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 Община Долни Дъбник - Desizo Monni 4 - 2
25-09-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 ЛС Комерс - Автомивка "Ауто Фреш" 0 - 9
25-09-2019 20:30 СК Балона - Терен 1 Илинден - Express Security 1 - 7

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Desizo Monni - Адрес
02-10-2019 20:00 не е избран EFBET - ЛС Комерс 8 - 0
02-10-2019 20:45 не е избран Автомивка "Ауто Фреш" - МВР 5 - 3
02-10-2019 21:30 не е избран Express Security - Община Долни Дъбник 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Адрес - Express Security
09-10-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 Община Долни Дъбник - Илинден 9 - 1
09-10-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 МВР - EFBET 1 - 14
09-10-2019 20:30 СК Балона - Терен 1 ЛС Комерс - Desizo Monni 0 - 8

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Илинден - Адрес
16-10-2019 19:00 не е избран Desizo Monni - МВР 3 - 4
16-10-2019 19:45 не е избран Express Security - ЛС Комерс 6 - 0
16-10-2019 20:30 не е избран EFBET - Автомивка "Ауто Фреш" 5 - 0

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Автомивка "Ауто Фреш" - Desizo Monni
не е избран Адрес - Община Долни Дъбник
23-10-2019 19:00 не е избран ЛС Комерс - Илинден 2 - 3
23-10-2019 19:45 не е избран МВР - Express Security 1 - 7

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Express Security - Автомивка "Ауто Фреш"
30-10-2019 19:00 СК Балона - Терен 1 Община Долни Дъбник - ЛС Комерс 8 - 0
30-10-2019 19:45 СК Балона - Терен 1 Илинден - МВР 1 - 5
30-10-2019 20:30 СК Балона - Терен 1 Desizo Monni - EFBET 2 - 3

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
не е избран Автомивка "Ауто Фреш" - Илинден
не е избран ЛС Комерс - Адрес
06-11-2019 19:00 не е избран МВР - Община Долни Дъбник 3 - 6
06-11-2019 19:45 не е избран EFBET - Express Security 2 - 0

класиране

отборМГТ
1.EFBET1680:1941
2.Express Security1694:1739
3.Desizo Monni1671:3234
4.Община Долни Дъбник1669:5130
5.Автомивка "Ауто Фреш"1649:4522
6.МВР1664:8219
7.Илинден1636:8212
8.ЛС Комерс1630:1109
9.Адрес1610:656