АСЛ РУСЕ 2016 - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-03-2015 18:30 Арена Русе ХОЛЛЕМАН - БАБА ДЕША 4 - 3
10-03-2015 19:30 Арена Русе КАРТЕЛ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 4 - 5
10-03-2015 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕДИКА 5 - 0
11-03-2015 18:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК Бъзън 3 - 11
11-03-2015 19:30 Арена Русе ДУНАВ ЗАВИНАГИ - АФК Русчук 5 - 2
11-03-2015 20:30 Арена Русе ФК Лии - ФК РУСЕ 1 - 8

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-03-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - ФК РУСЕ 1 - 10
17-03-2015 19:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК Лии 0 - 6
17-03-2015 20:30 Арена Русе ФК Бъзън - ДУНАВ ЗАВИНАГИ 6 - 5
18-03-2015 18:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - КАТЕНАЧО 9 - 1
18-03-2015 19:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 6
18-03-2015 20:30 Арена Русе ХОЛЛЕМАН - КАРТЕЛ 4 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-03-2015 18:30 Арена Русе КАРТЕЛ - БАБА ДЕША 3 - 5
24-03-2015 19:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ХОЛЛЕМАН 1 - 3
24-03-2015 20:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 0 - 5
25-03-2015 18:30 Арена Русе ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК МЕДИКА 4 - 2
25-03-2015 19:30 Арена Русе ФК Лии - ФК Бъзън 4 - 6
25-03-2015 20:30 Арена Русе ФК РУСЕ - АФК Русчук 5 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-03-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - АФК Русчук 4 - 4
31-03-2015 19:30 Арена Русе ФК Бъзън - ФК РУСЕ 6 - 3
31-03-2015 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК Лии 5 - 4
01-04-2015 18:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ДУНАВ ЗАВИНАГИ 2 - 0
01-04-2015 19:30 Арена Русе ХОЛЛЕМАН - КАТЕНАЧО 5 - 0
01-04-2015 20:30 Арена Русе КАРТЕЛ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-04-2015 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - БАБА ДЕША 5 - 4
07-04-2015 19:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - КАРТЕЛ 2 - 5
07-04-2015 20:30 Арена Русе ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ХОЛЛЕМАН 3 - 0
08-04-2015 18:30 Арена Русе ФК Лии - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 4 - 0
08-04-2015 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК МЕДИКА 4 - 1
08-04-2015 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК Бъзън 4 - 9

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-04-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - ФК Бъзън 0 - 5
14-04-2015 19:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - АФК Русчук 3 - 0
14-04-2015 20:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК РУСЕ 1 - 6
15-04-2015 18:30 Арена Русе ХОЛЛЕМАН - ФК Лии 9 - 4
15-04-2015 19:30 Арена Русе КАРТЕЛ - ДУНАВ ЗАВИНАГИ 1 - 6
15-04-2015 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - КАТЕНАЧО 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-04-2015 18:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - БАБА ДЕША 3 - 7
21-04-2015 19:30 Арена Русе ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 7
21-04-2015 20:30 Арена Русе ФК Лии - КАРТЕЛ 5 - 1
22-04-2015 18:30 Арена Русе АФК Русчук - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 5 - 2
22-04-2015 19:30 Арена Русе ФК Бъзън - ФК МЕДИКА 5 - 2
22-04-2015 20:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ХОЛЛЕМАН 5 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-04-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - ФК МЕДИКА 1 - 5
28-04-2015 19:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК Бъзън 2 - 10
28-04-2015 20:30 Арена Русе ХОЛЛЕМАН - АФК Русчук 4 - 4
28-04-2015 21:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК Лии 6 - 0
29-04-2015 19:30 Арена Русе КАРТЕЛ - ФК РУСЕ 2 - 14
08-05-2015 21:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ДУНАВ ЗАВИНАГИ 2 - 8

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-05-2015 18:30 Арена Русе ДУНАВ ЗАВИНАГИ - БАБА ДЕША 9 - 2
05-05-2015 19:30 Арена Русе ФК Лии - КАТЕНАЧО 7 - 0
05-05-2015 20:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 1
08-05-2015 18:30 Арена Русе АФК Русчук - КАРТЕЛ 8 - 2
08-05-2015 19:30 Арена Русе ФК Бъзън - ХОЛЛЕМАН 2 - 0
08-05-2015 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 4 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-05-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 5 - 3
12-05-2015 19:30 Арена Русе ХОЛЛЕМАН - ФК МЕДИКА 4 - 2
12-05-2015 20:30 Арена Русе КАРТЕЛ - ФК Бъзън 4 - 10
13-05-2015 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - АФК Русчук 6 - 2
13-05-2015 19:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК РУСЕ 2 - 6
13-05-2015 20:30 Арена Русе ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК Лии 3 - 2

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-05-2015 18:30 Арена Русе ФК Лии - БАБА ДЕША 5 - 0
19-05-2015 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ДУНАВ ЗАВИНАГИ 8 - 2
19-05-2015 20:30 Арена Русе АФК Русчук - КАТЕНАЧО 6 - 2
20-05-2015 18:30 Арена Русе ФК Бъзън - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 1
20-05-2015 19:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - КАРТЕЛ 0 - 5
20-05-2015 20:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ХОЛЛЕМАН 0 - 6

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-05-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - ХОЛЛЕМАН 0 - 8
26-05-2015 19:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - КАРТЕЛ 3 - 3
26-05-2015 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 5
27-05-2015 18:30 Арена Русе ФК Бъзън - КАТЕНАЧО 5 - 0
27-05-2015 19:30 Арена Русе АФК Русчук - ДУНАВ ЗАВИНАГИ 3 - 5
27-05-2015 20:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК Лии 14 - 0
18-09-2015 20:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - ФК ШУЛЦ 2018 7 - 1

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2015 18:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - КАРТЕЛ 6 - 10
01-09-2015 19:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - КАТЕНАЧО 1 - 3
01-09-2015 20:30 Арена Русе ФК Бъзън - ФК Лии 5 - 2
02-09-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 7
02-09-2015 19:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - ХОЛЛЕМАН 3 - 1
02-09-2015 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ДУНАВ ЗАВИНАГИ 3 - 3
06-11-2015 19:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК РУСЕ 5 - 8

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-09-2015 18:30 Арена Русе КАРТЕЛ - БАБА ДЕША 4 - 3
08-09-2015 19:30 Арена Русе ХОЛЛЕМАН - ФК ШУЛЦ 2018 6 - 2
08-09-2015 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 5 - 3
09-09-2015 18:30 Арена Русе ФК Лии - АФК Русчук 4 - 4
09-09-2015 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - А ОТБОРЪТ 3 - 3
09-09-2015 20:30 Арена Русе ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК Бъзън 5 - 6
18-09-2015 19:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК МЕДИКА 5 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-09-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - ДУНАВ ЗАВИНАГИ 2 - 8
15-09-2015 19:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК РУСЕ 1 - 5
15-09-2015 20:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - КАРТЕЛ 12 - 1
16-09-2015 18:30 Арена Русе ХОЛЛЕМАН - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 10
16-09-2015 19:30 Арена Русе ФК Бъзън - АФК Русчук 10 - 3
16-09-2015 20:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - КАТЕНАЧО 5 - 9
18-09-2015 18:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК Лии 1 - 3

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-09-2015 18:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - БАБА ДЕША 4 - 2
22-09-2015 19:30 Арена Русе ДУНАВ ЗАВИНАГИ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 5 - 1
22-09-2015 20:30 Арена Русе АФК Русчук - А ОТБОРЪТ 2 - 5
23-09-2015 18:30 Арена Русе ФК Лии - ФК МЕДИКА 3 - 2
23-09-2015 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК Бъзън 5 - 6
23-09-2015 20:30 Арена Русе КАРТЕЛ - ХОЛЛЕМАН 1 - 3
25-09-2015 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК ШУЛЦ 2018 7 - 2

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-09-2015 18:30 Арена Русе ФК Лии - БАБА ДЕША 11 - 4
29-09-2015 19:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ХОЛЛЕМАН 2 - 3
29-09-2015 20:30 Арена Русе ФК Бъзън - А ОТБОРЪТ 4 - 1
30-09-2015 18:30 Арена Русе ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК ШУЛЦ 2018 7 - 3
30-09-2015 19:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕДИКА 5 - 5
30-09-2015 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - КАРТЕЛ 8 - 0
01-10-2015 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 4 - 3

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-10-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - ФК РУСЕ 5 - 12
06-10-2015 19:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 4
06-10-2015 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК Бъзън 4 - 9
07-10-2015 18:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - АФК Русчук 7 - 3
07-10-2015 19:30 Арена Русе КАРТЕЛ - КАТЕНАЧО 4 - 3
07-10-2015 20:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ФК Лии 1 - 5
09-10-2015 18:30 Арена Русе ХОЛЛЕМАН - ДУНАВ ЗАВИНАГИ 0 - 5

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-10-2015 18:30 Арена Русе АФК Русчук - БАБА ДЕША 0 - 5
13-10-2015 19:30 Арена Русе ФК Лии - ХОЛЛЕМАН 4 - 2
13-10-2015 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - А ОТБОРЪТ 4 - 9
14-10-2015 18:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 7
14-10-2015 19:30 Арена Русе ДУНАВ ЗАВИНАГИ - КАРТЕЛ 4 - 3
14-10-2015 20:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК ШУЛЦ 2018 10 - 5
16-10-2015 18:30 Арена Русе ФК Бъзън - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 5 - 0

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-10-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - ФК Бъзън 3 - 10
20-10-2015 19:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - КАТЕНАЧО 5 - 0
20-10-2015 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ДУНАВ ЗАВИНАГИ 5 - 4
21-10-2015 18:30 Арена Русе КАРТЕЛ - ФК Лии 6 - 4
21-10-2015 19:30 Арена Русе ХОЛЛЕМАН - ФК РУСЕ 7 - 4
21-10-2015 20:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - АФК Русчук 4 - 5
23-10-2015 18:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК МЕДИКА 4 - 7

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-10-2015 18:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - БАБА ДЕША 9 - 5
27-10-2015 19:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - А ОТБОРЪТ 1 - 7
27-10-2015 20:30 Арена Русе ФК Бъзън - ФК ШУЛЦ 2018 8 - 4
28-10-2015 18:30 Арена Русе АФК Русчук - ХОЛЛЕМАН 1 - 6
28-10-2015 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - КАРТЕЛ 9 - 6
28-10-2015 20:13 Арена Русе ФК Лии - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 3
30-10-2015 18:30 Арена Русе ДУНАВ ЗАВИНАГИ - КАТЕНАЧО 6 - 3

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-11-2015 18:30 Арена Русе А ОТБОРЪТ - ДУНАВ ЗАВИНАГИ 1 - 4
03-11-2015 19:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК РУСЕ 8 - 5
03-11-2015 20:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ФК МЕДИКА 2 - 5
04-11-2015 18:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК Лии 1 - 1
04-11-2015 19:30 Арена Русе КАРТЕЛ - АФК Русчук 5 - 6
04-11-2015 20:30 Арена Русе ХОЛЛЕМАН - ФК Бъзън 4 - 7
06-11-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 4 - 4

23 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-11-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - А ОТБОРЪТ 0 - 5
10-11-2015 19:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК ШУЛЦ 2018 8 - 4
10-11-2015 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ХОЛЛЕМАН 1 - 9
11-11-2015 18:30 Арена Русе ФК Бъзън - КАРТЕЛ 8 - 3
11-11-2015 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - КАТЕНАЧО 6 - 1
11-11-2015 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 3 - 4
13-11-2015 19:00 Арена Русе ФК Лии - ДУНАВ ЗАВИНАГИ 9 - 3

24 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-11-2015 20:30 Арена Русе КАРТЕЛ - ФК МЕДИКА 6 - 8
20-11-2015 19:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - БАБА ДЕША 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.ФК Бъзън23157:6269
2.ТМ ТЕХНОЛОДЖИ23121:5261
3.ФК РУСЕ23155:6953
4.ДУНАВ ЗАВИНАГИ23106:7346
5.ХОЛЛЕМАН2388:6743
6.ФК Лии2389:8435
7.ФК МЕДИКА2484:10529
8.А ОТБОРЪТ1261:2525
9.АФК Русчук2377:11619
10.КАРТЕЛ2484:14119
11.РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ2362:10317
12.БАБА ДЕША2469:14314
13.КАТЕНАЧО2349:11913
14.ФК ШУЛЦ 20181344:873