SUPER BUSINESS PREMIERSHIP, PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 0
15-06-2015 22:30 не е избран FC SAN MARCO - Актавис 5 - 0
15-06-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - Сантяго Бернабеу 5 - 0
16-06-2015 22:45 не е избран FreshMarket - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 1
16-06-2015 22:45 не е избран МФК "Булгари" - ГОЛ 5 - 0
17-06-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Barca 7 - 8
17-06-2015 22:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 6
17-06-2015 22:45 не е избран Тяло пречиш ми - Спортинг 3 - 3
17-06-2015 22:45 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-03-2015 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Валяците - МАРАДОНА 6 - 1
13-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Спортинг - Аякс-Зебра 2 - 3
14-03-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Cotton club - FC SAN MARCO 5 - 5
14-03-2015 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 Актавис - Plomari Антилопите 2 - 9
14-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Barca - Тяло пречиш ми 2 - 3
14-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Бат' Динко и Приятели 5 - 9
14-03-2015 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 4 - 5
14-03-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FreshMarket - Актив комерс 5 - 0
19-03-2015 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 5 - 5*

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Валяците 1 - 3
20-03-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Аякс-Зебра - Barca 3 - 3
21-03-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - ГОЛ 5 - 1
21-03-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Plomari Антилопите - Cotton club 6 - 2
21-03-2015 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 МФК "Булгари" - Актавис *3 - 3
21-03-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 5
21-03-2015 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 FC SAN MARCO - FreshMarket *1 - 1
21-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 8 - 4
23-04-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - Спортинг 3 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2015 18:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 5 - 6
27-03-2015 20:45 не е избран ГОЛ - Аякс-Зебра 2 - 4
27-03-2015 21:45 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 3 - 6
27-03-2015 21:45 не е избран Актив комерс - FC SAN MARCO 2 - 5
28-03-2015 17:00 не е избран Спортинг - PMP Build Invest 4 - 3
28-03-2015 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 2 - 6
28-03-2015 18:00 не е избран Актавис - Бат' Динко и Приятели 3 - 4
28-03-2015 21:00 не е избран Barca - МАРАДОНА 0 - 5
31-03-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Plomari Антилопите 2 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 8 - 5
04-04-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 3
04-04-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актавис 7 - 1
04-04-2015 20:00 не е избран Plomari Антилопите - Актив комерс 3 - 6
04-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Cotton club 0 - 2
04-04-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket *3 - 3
04-04-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - ГОЛ 5 - 3
04-04-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Barca 1 - 1*
04-04-2015 21:45 не е избран Валяците - Спортинг 7 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2015 19:45 не е избран Barca - Валяците 2 - 3
17-04-2015 20:45 не е избран Актавис - Аякс-Зебра 2 - 1
18-04-2015 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 4 - 5
18-04-2015 16:00 не е избран FC SAN MARCO - Plomari Антилопите 2 - 1
18-04-2015 17:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Спортинг 5 - 6
18-04-2015 17:00 не е избран ГОЛ - PMP Build Invest 3 - 3
18-04-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 3 - 1
18-04-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 1
27-04-2015 20:45 не е избран Cotton club - Тяло пречиш ми 0 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 1 - 2
24-04-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 4 - 2
25-04-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 1 - 5
25-04-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - FreshMarket 2 - 2
25-04-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 5 - 4
25-04-2015 19:00 не е избран Валяците - ГОЛ 7 - 2
25-04-2015 20:00 не е избран МАРАДОНА - Актавис 3 - 7
30-04-2015 19:45 не е избран Plomari Антилопите - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 3
05-05-2015 20:00 не е избран Спортинг - Barca 6 - 7

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-05-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Barca 4 - 3
08-05-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 1
08-05-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Сантяго Бернабеу - Валяците 3 - 6
08-05-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1
09-05-2015 18:00 не е избран Актавис - PMP Build Invest 0 - 5
09-05-2015 19:00 не е избран ГОЛ - Спортинг 4 - 9
09-05-2015 19:00 не е избран Cotton club - МАРАДОНА 10 - 1
09-05-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Бат' Динко и Приятели 6 - 4
19-05-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - МФК "Булгари" 3 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-05-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 0 - 6
15-05-2015 21:45 не е избран Валяците - Актавис 1 - 1*
15-05-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 3
16-05-2015 00:00 не е избран PMP Build Invest - Cotton club 5 - 0
16-05-2015 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Plomari Антилопите 2 - 5
16-05-2015 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC SAN MARCO 0 - 0
16-05-2015 16:00 не е избран Спортинг - Сантяго Бернабеу 6 - 4
16-05-2015 18:00 не е избран Barca - ГОЛ 5 - 0
16-05-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 8

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-05-2015 00:00 не е избран Cotton club - Валяците 0 - 5
22-05-2015 20:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 5 - 4
23-05-2015 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Barca 6 - 5
23-05-2015 19:00 не е избран Актавис - Спортинг 3 - 2
23-05-2015 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ГОЛ 10 - 1
23-05-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1
27-05-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Бат' Динко и Приятели 2 - 3
29-05-2015 21:45 не е избран Plomari Антилопите - Тяло пречиш ми 0 - 8
02-07-2015 22:30 не е избран FreshMarket - PMP Build Invest 3 - 2

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-05-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5
30-05-2015 18:00 не е избран МАРАДОНА - FC SAN MARCO 4 - 6
30-05-2015 18:00 не е избран Спортинг - Cotton club 5 - 0
01-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 3
11-06-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 5 - 4
11-06-2015 22:30 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 1 - 3
12-06-2015 20:45 не е избран Barca - Актавис 6 - 2
18-06-2015 22:30 не е избран Валяците - FreshMarket 0 - 4
23-06-2015 22:30 не е избран ГОЛ - Сантяго Бернабеу 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-06-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 1 - 2
06-06-2015 16:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сантяго Бернабеу 8 - 6
06-06-2015 17:00 не е избран Актавис - ГОЛ 5 - 0
06-06-2015 17:00 не е избран FC SAN MARCO - PMP Build Invest 6 - 5
06-06-2015 19:00 не е избран Cotton club - Barca 0 - 5
08-06-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 2 - 6
23-06-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Спортинг 6 - 1
23-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Валяците 9 - 3
24-06-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - МАРАДОНА 6 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-06-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Бат' Динко и Приятели 5 - 2
12-06-2015 21:45 не е избран Валяците - FC SAN MARCO 2 - 3
13-06-2015 00:00 не е избран ГОЛ - Cotton club 5 - 0
13-06-2015 21:00 не е избран Barca - FreshMarket 3 - 8
13-06-2015 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актавис 5 - 0
13-06-2015 21:45 не е избран Спортинг - Актив комерс 3 - 7
18-06-2015 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 4
29-06-2015 22:30 не е избран PMP Build Invest - Plomari Антилопите 3 - 0
06-07-2015 19:45 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 6 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-06-2015 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0
20-06-2015 00:00 не е избран Cotton club - Сантяго Бернабеу 0 - 5
20-06-2015 18:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Актавис 3 - 4
20-06-2015 18:00 не е избран Актив комерс - Barca 2 - 3
20-06-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА -
20-06-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Спортинг 5 - 3
20-06-2015 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 5 - 4
20-06-2015 21:00 не е избран FreshMarket - ГОЛ 5 - 0
06-07-2015 21:45 не е избран Plomari Антилопите - Валяците 7 - 2

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-06-2015 19:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 0
26-06-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 1
27-06-2015 00:00 не е избран Актавис - Cotton club 5 - 0
27-06-2015 16:00 не е избран МАРАДОНА - Тяло пречиш ми 2 - 8
27-06-2015 16:00 не е избран ГОЛ - Актив комерс 0 - 5
27-06-2015 17:00 не е избран Спортинг - Plomari Антилопите -
27-06-2015 18:00 не е избран Barca - FC SAN MARCO 3 - 4
27-06-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 3
27-06-2015 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - FreshMarket 1 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-07-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 0 - 5
03-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА -
04-07-2015 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Cotton club 5 - 0
04-07-2015 00:00 не е избран FC SAN MARCO - ГОЛ 5 - 0
04-07-2015 19:00 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 6 - 1
04-07-2015 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest -
04-07-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Актавис 5 - 0
04-07-2015 21:00 не е избран Plomari Антилопите - Barca 0 - 5
04-07-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортинг 6 - 4

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-07-2015 20:45 не е избран Валяците - Тяло пречиш ми 5 - 0
11-07-2015 19:00 не е избран Актавис - Актив комерс 0 - 5
11-07-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 0 - 5
11-07-2015 20:00 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели -
11-07-2015 20:00 не е избран ГОЛ - Plomari Антилопите 0 - 1
11-07-2015 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - FC SAN MARCO 3 - 10
11-07-2015 21:00 не е избран Cotton club - FreshMarket 0 - 5
11-07-2015 21:00 не е избран Barca - МФК "Булгари" *5 - 5
13-07-2015 20:45 не е избран МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 1

класиране

отборМГТ
1.FreshMarket1774:2165
2.FC SAN MARCO1774:4462
3.Актив комерс1777:3359
4.Тяло пречиш ми1667:3251
5.Валяците1772:4448
6.МФК "Булгари"1764:5745
7.Plomari Антилопите1656:5244
8.Аякс-Зебра1651:5340
9.Barca1766:5934
10.Бат' Динко и Приятели1546:6631
11.PMP Build Invest1649:4829
12.Спортинг1563:6629
13.МАРАДОНА1550:7928
14.ПЪЛНА СКРЪБ1771:6526
15.Актавис1738:6426
16.Сантяго Бернабеу1762:8819
17.Cotton club1724:7116
18.ГОЛ1726:8812