SUPER BUSINESS PREMIERSHIP, PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-03-2019 20:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - ВЕТ Юнайтед 0 - 5
12-03-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 0 - 5
13-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Intellect 3 - 1
15-03-2019 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology 2 - 5
01-05-2019 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Вършец 4 - 1
01-05-2019 21:45 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 0 - 5
19-06-2019 20:45 не е избран Малки Страсти - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1
21-06-2019 20:45 не е избран Северозапад - ФК Керамик 8 - 1
02-07-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - PMP Build Invest 2 - 4
19-03-2019 21:45 не е избран Milky Group Bio - Intellect 3 - 1
20-03-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Малки Страсти 3 - 4
20-03-2019 20:45 не е избран DXC.technology - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0
20-03-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Северозапад 2 - 1
20-03-2019 21:45 не е избран Вършец - Сантяго Бернабеу 2 - 1
20-03-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Африка Юнайтед 0 - 3
20-03-2019 21:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 1 - 2
24-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Тяло пречиш ми 5 - 9

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2019 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Актив комерс 0 - 5
26-03-2019 19:45 не е избран Intellect - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 4
26-03-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Лев Инс 3 - 8
26-03-2019 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ФК Керамик 2 - 4
26-03-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - ВЕТ Юнайтед 7 - 4
28-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Milky Group Bio 0 - 2
28-03-2019 19:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - Вършец 6 - 2
29-03-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - DXC.technology 2 - 8
03-05-2019 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 5 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0
01-04-2019 21:45 не е избран DXC.technology - Сантяго Бернабеу 5 - 0
10-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Африка Юнайтед 6 - 6
10-04-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Малки Страсти 0 - 10
10-04-2019 21:45 Palmsbet stadium Вършец - Тяло пречиш ми 0 - 3
01-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 0
01-05-2019 20:45 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 5 - 0
01-07-2019 20:45 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
02-07-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Intellect 4 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-04-2019 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - МАРАДОНА 1 - 7
02-04-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Лев Инс 0 - 5
02-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 7 - 3
02-04-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - ФК Керамик 6 - 7
02-04-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 0 - 5
03-04-2019 18:45 не е избран Малки Страсти - DXC.technology 3 - 1
03-04-2019 21:45 не е избран Intellect - Вършец 3 - 6
01-06-2019 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - ВЕТ Юнайтед 5 - 0
28-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Северозапад 8 - 11

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 19:00 не е избран ФК Керамик - Сантяго Бернабеу 5 - 0
01-04-2019 19:00 не е избран Северозапад - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0
15-04-2019 19:45 не е избран Вършец - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6
15-04-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Тяло пречиш ми 2 - 3
17-04-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 7 - 3
19-04-2019 20:45 не е избран Актив комерс - Малки Страсти 2 - 2
19-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 3 - 3
01-07-2019 19:00 не е избран Milky Group Bio - МАРАДОНА 0 - 2
04-07-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Intellect 3 - 8

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - PMP Build Invest 0 - 5
01-04-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Лев Инс 0 - 5
23-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - Северозапад 3 - 5
23-04-2019 20:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - ФК Керамик 7 - 3
23-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - Вършец 4 - 3
24-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 2
24-04-2019 18:45 Palmsbet stadium Тяло пречиш ми - Актив комерс 5 - 3
24-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ВЕТ Юнайтед 7 - 3
24-04-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM Intellect - DXC.technology 2 - 8

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 00:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0
01-05-2019 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0
07-05-2019 18:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 6
07-05-2019 19:45 не е избран Milky Group Bio - Вършец 3 - 2
07-05-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Тяло пречиш ми 6 - 6
07-05-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Африка Юнайтед 7 - 3
07-05-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - МАРАДОНА 4 - 5
06-06-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Малки Страсти 2 - 4
13-06-2019 18:45 не е избран Актив комерс - Intellect 5 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Milky Group Bio 0 - 5
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - PMP Build Invest 0 - 5
13-05-2019 20:45 не е избран Intellect - ФК Керамик 2 - 5
14-05-2019 18:45 не е избран Малки Страсти - Северозапад 2 - 3
14-05-2019 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 2
14-05-2019 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 6 - 3
14-05-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - DXC.technology 4 - 10
16-05-2019 20:45 не е избран Вършец - ВЕТ Юнайтед 6 - 1
28-06-2019 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Лев Инс 2 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Африка Юнайтед 0 - 5
11-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Intellect 5 - 0
21-05-2019 18:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 2 - 1
21-05-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Вършец 6 - 0
21-05-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Малки Страсти 2 - 4
21-05-2019 21:45 не е избран ФК Керамик - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 4
22-05-2019 21:45 не е избран Milky Group Bio - ВЕТ Юнайтед 6 - 8
23-05-2019 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 3

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0
01-05-2019 21:45 не е избран Вършец - Актив комерс 0 - 5
27-05-2019 19:45 не е избран Intellect - Северозапад 3 - 8
28-05-2019 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 4 - 2
29-05-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Бат' Динко и Приятели 7 - 2
29-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 2 - 6
29-05-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - ФК Керамик 6 - 4
29-05-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - DXC.technology 3 - 8
21-06-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Milky Group Bio 3 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-11--0001 00:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Малки Страсти 0 - 5
30-11--0001 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Сантяго Бернабеу 5 - 0
01-06-2019 00:00 не е избран PMP Build Invest - Intellect 0 - 5
01-06-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 0 - 5
04-06-2019 18:45 не е избран Лев Инс - МАРАДОНА 4 - 2
06-06-2019 22:30 не е избран Северозапад - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1
07-06-2019 18:45 не е избран Milky Group Bio - DXC.technology 2 - 5
02-07-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Вършец 4 - 0
11-07-2019 20:45 не е избран Актив комерс - ВЕТ Юнайтед 6 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Milky Group Bio 0 - 5
01-05-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0
01-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PMP Build Invest 5 - 0
10-06-2019 18:45 не е избран Intellect - Бат' Динко и Приятели 6 - 7
10-06-2019 18:45 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 1 - 5
10-06-2019 20:45 не е избран Вършец - Лев Инс 1 - 8
10-06-2019 21:45 не е избран Малки Страсти - Африка Юнайтед 3 - 1
12-06-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - ФК Керамик 6 - 2
28-06-2019 18:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Intellect 0 - 5
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Малки Страсти 0 - 5
01-05-2019 21:45 не е избран PMP Build Invest - МАРАДОНА 0 - 5
17-06-2019 21:45 не е избран Северозапад - Вършец 5 - 1
18-06-2019 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - ВЕТ Юнайтед 19 - 2
18-06-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Тяло пречиш ми 1 - 4
21-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 3
24-06-2019 19:00 Царско село Milky Group Bio - Актив комерс 4 - 4
24-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - DXC.technology 0 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0
01-05-2019 21:45 не е избран Вършец - PMP Build Invest 5 - 0
22-05-2019 21:45 не е избран Intellect - Африка Юнайтед 2 - 9
25-06-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Milky Group Bio 2 - 1
25-06-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Лев Инс 3 - 1
25-06-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Северозапад 0 - 5
25-06-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - Бат' Динко и Приятели 3 - 10
26-06-2019 20:45 не е избран Актив комерс - ФК Керамик 6 - 7

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран PMP Build Invest - ВЕТ Юнайтед 0 - 5
01-05-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - МАРАДОНА 0 - 5
01-05-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Intellect 0 - 5
03-07-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Тяло пречиш ми 0 - 2
03-07-2019 20:45 не е избран Северозапад - DXC.technology 4 - 2
03-07-2019 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 2 - 1
03-07-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 9
04-07-2019 20:45 не е избран Milky Group Bio - ФК Керамик 3 - 5
04-07-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 12 - 1

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Сантяго Бернабеу 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран Вършец - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран DXC.technology - PMP Build Invest 5 - 0
01-07-2019 19:00 не е избран Intellect - Малки Страсти 0 - 5
01-07-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
08-07-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 3 - 2
09-07-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Milky Group Bio 2 - 1
09-07-2019 20:00 не е избран Актив комерс - Северозапад 6 - 3
09-07-2019 20:00 не е избран ФК Керамик - Лев Инс 1 - 6

класиране