., CHAMPIONSHIP - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-04-2015 18:45 не е избран Фронтекс - Ойрошпед 5 - 2
28-04-2015 19:00 не е избран Класик Груп - DSV България 7 - 1
28-04-2015 21:00 не е избран ТЕМИДА - FC EFBET 4 - 2
28-04-2015 21:00 не е избран Винпром Пещера - Massive 1 - 5
28-04-2015 22:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Виста 6 - 1
28-04-2015 22:00 не е избран Шенкер - Skypharm 3 - 3
29-04-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Fusion 1 - 8
04-05-2015 19:00 не е избран Most Wanted - ИНТРАМА 5 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ойрошпед - Шенкер 0 - 3
11-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC EFBET - Skypharm 1 - 14
05-05-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕМИДА - Класик Груп 1 - 0
26-05-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Виста - Винпром Пещера 5 - 0
05-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Massive - Most Wanted 7 - 2
22-06-2015 22:30 Palmsbet stadium ИНТРАМА - E-motion Club 0 - 5
22-06-2015 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Fusion - Фронтекс 6 - 3
29-06-2015 22:30 ACCEDIA STADIUM DSV България - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 7

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-03-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Винпром Пещера - DSV България 9 - 2
17-03-2015 20:45 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - ТЕМИДА 2 - 7
17-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Класик Груп - FC EFBET 5 - 0
17-03-2015 21:45 Palmsbet stadium Skypharm - Ойрошпед 5 - 2
17-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Фронтекс - ИНТРАМА 10 - 2
18-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Most Wanted - Виста 8 - 7
18-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Шенкер - Fusion 4 - 0
29-05-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM E-motion Club - Massive 4 - 15

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-03-2015 18:45 не е избран ИНТРАМА - Шенкер 1 - 9
24-03-2015 18:45 не е избран ТЕМИДА - Винпром Пещера 2 - 1
24-03-2015 19:45 не е избран DSV България - Most Wanted 4 - 5
25-03-2015 18:45 не е избран FC EFBET - Ойрошпед *5 - 5
25-03-2015 19:45 не е избран Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 2*
25-03-2015 20:45 не е избран Fusion - Skypharm 4 - 12
17-06-2015 18:45 не е избран Виста - E-motion Club 1 - 15
03-07-2015 19:45 не е избран Massive - Фронтекс 5 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-03-2015 19:45 не е избран Фронтекс - Виста 7 - 3
01-04-2015 19:45 не е избран Винпром Пещера - Класик Груп 0 - 7
01-04-2015 19:45 не е избран Most Wanted - ТЕМИДА 5 - 8
01-04-2015 20:45 не е избран Ойрошпед - Fusion 0 - 7
01-04-2015 21:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - FC EFBET 7 - 4
01-04-2015 21:45 не е избран Шенкер - Massive 5 - 0
01-04-2015 22:00 не е избран Skypharm - ИНТРАМА 13 - 2
02-04-2015 19:45 не е избран E-motion Club - DSV България 0 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-04-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Винпром Пещера 4 - 5
08-04-2015 18:30 не е избран ИНТРАМА - Ойрошпед 2 - 4
08-04-2015 19:45 не е избран FC EFBET - Fusion 4 - 7
08-04-2015 20:45 не е избран Massive - Skypharm 4 - 5
09-04-2015 19:45 не е избран Виста - Шенкер 3 - 4
09-04-2015 19:45 не е избран DSV България - Фронтекс 6 - 7
09-04-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - E-motion Club 6 - 0
24-06-2015 18:30 не е избран Класик Груп - Most Wanted 0 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-04-2015 20:00 не е избран E-motion Club - Класик Груп 1 - 8
21-04-2015 21:00 не е избран Винпром Пещера - FC EFBET 6 - 4
21-04-2015 21:00 не е избран Most Wanted - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 8
21-04-2015 21:00 не е избран Skypharm - Виста 5 - 0
21-04-2015 22:00 не е избран Фронтекс - ТЕМИДА 4 - 1
21-04-2015 22:00 не е избран Шенкер - DSV България 8 - 2
22-04-2015 18:30 не е избран Ойрошпед - Massive 3 - 6
22-04-2015 21:00 не е избран Fusion - ИНТРАМА 12 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2015 19:45 не е избран Massive - Fusion 1 - 3
13-05-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - Шенкер 3 - 1
15-05-2015 18:45 не е избран Виста - Ойрошпед 6 - 4
15-05-2015 18:45 не е избран Винпром Пещера - Most Wanted 0 - 5
15-05-2015 19:45 не е избран Класик Груп - Фронтекс 4 - 8
15-05-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - E-motion Club 1 - 7
15-05-2015 20:45 не е избран DSV България - Skypharm 0 - 5
19-05-2015 20:45 не е избран FC EFBET - ИНТРАМА 4 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-05-2015 20:45 не е избран Most Wanted - FC EFBET 2 - 6
19-05-2015 20:45 не е избран Фронтекс - КОМЕРЦ СОФИЯ 4 - 8
19-05-2015 20:45 не е избран Skypharm - ТЕМИДА 7 - 4
19-05-2015 21:45 не е избран E-motion Club - Винпром Пещера 1 - 3
19-05-2015 21:45 не е избран Шенкер - Класик Груп 2 - 4
19-05-2015 21:45 не е избран Ойрошпед - DSV България 3 - 4
20-05-2015 20:45 не е избран ИНТРАМА - Massive 0 - 10
20-05-2015 21:00 не е избран Fusion - Виста 4 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-05-2015 18:45 не е избран ТЕМИДА - Ойрошпед 7 - 2
26-05-2015 18:45 не е избран Most Wanted - E-motion Club 3 - 9
26-05-2015 19:45 не е избран FC EFBET - Massive 2 - 10
26-05-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Шенкер 1 - 1*
27-05-2015 19:45 не е избран DSV България - Fusion 2 - 6
27-05-2015 19:45 не е избран Винпром Пещера - Фронтекс 5 - 8
27-05-2015 21:00 не е избран Класик Груп - Skypharm 4 - 4*
04-06-2015 19:45 не е избран Виста - ИНТРАМА 5 - 3

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-06-2015 20:45 не е избран Шенкер - Винпром Пещера 5 - 2
02-06-2015 20:45 не е избран Skypharm - КОМЕРЦ СОФИЯ 2 - 1
02-06-2015 21:45 не е избран Фронтекс - Most Wanted 4 - 6
02-06-2015 21:45 не е избран Ойрошпед - Класик Груп 0 - 5
02-06-2015 21:45 не е избран ИНТРАМА - DSV България 2 - 7
03-06-2015 18:30 не е избран E-motion Club - FC EFBET 4 - 3
03-06-2015 20:45 не е избран Massive - Виста 8 - 3
03-06-2015 21:00 не е избран Fusion - ТЕМИДА 2 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-06-2015 18:30 не е избран Класик Груп - Fusion 2 - 9
10-06-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - ИНТРАМА 9 - 2
10-06-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ойрошпед 9 - 3
12-06-2015 18:45 не е избран FC EFBET - Виста 4 - 10
12-06-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Фронтекс 8 - 0
12-06-2015 19:45 не е избран DSV България - Massive 0 - 10
12-06-2015 20:45 не е избран Винпром Пещера - Skypharm 3 - 1
03-07-2015 19:45 не е избран Most Wanted - Шенкер 0 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-06-2015 20:45 не е избран Фронтекс - FC EFBET 0 - 5
16-06-2015 20:45 не е избран Skypharm - Most Wanted 9 - 4
16-06-2015 20:45 не е избран Massive - ТЕМИДА 6 - 2
16-06-2015 21:45 не е избран Шенкер - E-motion Club 3 - 2
16-06-2015 21:45 не е избран ИНТРАМА - Класик Груп 3 - 11
16-06-2015 21:45 не е избран Виста - DSV България 3 - 4
17-06-2015 20:45 не е избран Fusion - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 2
17-06-2015 21:00 не е избран Ойрошпед - Винпром Пещера 3 - 4

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-06-2015 18:45 не е избран ТЕМИДА - Виста 7 - 1
24-06-2015 19:45 не е избран FC EFBET - DSV България 3 - 6
24-06-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ИНТРАМА 11 - 3
26-06-2015 18:30 не е избран Most Wanted - Ойрошпед 2 - 4
26-06-2015 18:45 не е избран Винпром Пещера - Fusion 3 - 4
26-06-2015 18:45 не е избран Фронтекс - Шенкер 1 - 9
26-06-2015 19:45 не е избран Класик Груп - Massive 2 - 5
26-06-2015 20:45 не е избран E-motion Club - Skypharm 0 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-06-2015 20:45 не е избран Шенкер - FC EFBET 7 - 5
30-06-2015 20:45 не е избран Ойрошпед - E-motion Club 2 - 8
30-06-2015 20:45 не е избран Massive - КОМЕРЦ СОФИЯ 7 - 4
30-06-2015 21:45 не е избран Skypharm - Фронтекс 9 - 1
30-06-2015 21:45 не е избран ИНТРАМА - Винпром Пещера 0 - 5
30-06-2015 21:45 не е избран Виста - Класик Груп 0 - 5
01-07-2015 21:45 не е избран Fusion - Most Wanted 5 - 3
01-07-2015 21:45 не е избран DSV България - ТЕМИДА 4 - 7

класиране

отборМГТ
1.Fusion1585:4139
2.Skypharm1599:3338
3.Massive1599:3636
4.Шенкер1569:2735
5.ТЕМИДА1568:3933
6.Класик Груп1566:4126
7.КОМЕРЦ СОФИЯ1573:6123
8.E-motion Club1565:6321
9.Винпром Пещера1547:5621
10.Фронтекс1562:7921
11.Most Wanted1561:7618
12.DSV България1548:8215
13.Виста1550:8412
14.FC EFBET1552:8910
15.Ойрошпед1537:787
16.ИНТРАМА1524:1200