IT CHAMPIONSHIP, IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-08-2014 20:45 не е избран VMware - Телелинк Litex Tower 5 - 0
26-08-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Comverse - GTT 3 - 4
26-08-2014 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 TRADOLOGIC - Infragistics 4 - 4*
26-08-2014 19:45 не е избран EGT 2 - Proxiad 0 - 5
26-08-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - Nemetschek Bulgaria 4 - 2
28-08-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Мост Компютърс - PLAYTECH 5 - 10
28-08-2014 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 e-Novator - CSC 5 - 0
02-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2014 00:00 не е избран Телелинк Litex Tower - Comverse 0 - 5
01-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Infragistics - EGT 2 5 - 0
01-09-2014 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 PLAYTECH - e-Novator 7 - 1
01-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - VMware 3 - 3*
02-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Proxiad - Enetpulse 0 - 2
02-09-2014 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 GTT - TRADOLOGIC 4 - 3
04-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Nemetschek Bulgaria - Мост Компютърс 1 - 5
04-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - CSC 10 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-09-2014 00:00 не е избран TRADOLOGIC - Телелинк Litex Tower 5 - 0
08-09-2014 00:00 не е избран EGT 2 - GTT 0 - 5
08-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Enetpulse - Infragistics 3 - 0
08-09-2014 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 CSC - PLAYTECH 1 - 9
08-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - Nemetschek Bulgaria 1 - 9
08-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Comverse - eCommera 3 - 6
11-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Мост Компютърс - Proxiad 6 - 0
11-09-2014 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 VMware - Ingram Micro Top Fortune 1 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-09-2014 00:00 не е избран Телелинк Litex Tower - EGT 2 5 - 0
15-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - PLAYTECH 4 - 2
15-09-2014 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 eCommera - TRADOLOGIC 3 - 6
15-09-2014 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VMware - Comverse 2 - 1
17-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Nemetschek Bulgaria - CSC 4 - 8
18-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Proxiad - e-Novator *4 - 4
18-09-2014 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Infragistics - Мост Компютърс 0 - 4
18-09-2014 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GTT - Enetpulse 3 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-09-2014 18:45 не е избран Enetpulse - Телелинк Litex Tower 7 - 1
29-09-2014 18:45 не е избран e-Novator - Infragistics 3 - 0
29-09-2014 19:45 не е избран Comverse - Ingram Micro Top Fortune 5 - 2
29-09-2014 19:45 не е избран CSC - Proxiad 1 - 2
29-09-2014 19:45 не е избран PLAYTECH - Nemetschek Bulgaria 7 - 1
02-10-2014 19:45 не е избран TRADOLOGIC - VMware 9 - 2
02-10-2014 19:45 не е избран EGT 2 - eCommera 0 - 5
02-10-2014 19:45 не е избран Мост Компютърс - GTT 3 - 2

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-10-2014 20:45 не е избран eCommera - Enetpulse 1 - 2
08-10-2014 20:45 не е избран Proxiad - PLAYTECH 3 - 4
10-10-2014 18:45 не е избран GTT - e-Novator 3 - 2
10-10-2014 18:45 не е избран Телелинк Litex Tower - Мост Компютърс 2 - 5
10-10-2014 18:45 не е избран Comverse - TRADOLOGIC 3 - 2
10-10-2014 19:45 не е избран VMware - EGT 2 5 - 0
22-10-2014 20:45 не е избран Infragistics - CSC 1 - 2
29-10-2014 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Nemetschek Bulgaria 5 - 1

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-10-2014 20:45 не е избран EGT 2 - Comverse 0 - 9
13-10-2014 21:45 не е избран Enetpulse - VMware 3 - 1
13-10-2014 21:45 не е избран e-Novator - Телелинк Litex Tower 11 - 5
13-10-2014 21:45 не е избран CSC - GTT 0 - 6
16-10-2014 19:45 не е избран TRADOLOGIC - Ingram Micro Top Fortune 2 - 3
16-10-2014 21:45 не е избран Мост Компютърс - eCommera 3 - 2
16-10-2014 21:45 не е избран PLAYTECH - Infragistics 7 - 0
16-10-2014 21:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Proxiad 7 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-10-2014 18:45 не е избран Телелинк Litex Tower - CSC 2 - 6
20-10-2014 20:45 не е избран Infragistics - Nemetschek Bulgaria 2 - 1
20-10-2014 20:45 не е избран TRADOLOGIC - EGT 2 8 - 1
21-10-2014 18:45 не е избран Comverse - Enetpulse 0 - 3
21-10-2014 19:45 не е избран eCommera - e-Novator 7 - 3
21-10-2014 19:45 не е избран VMware - Мост Компютърс 3 - 5
22-10-2014 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Proxiad 4 - 3
23-10-2014 21:45 не е избран GTT - PLAYTECH 5 - 7

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-10-2014 18:45 не е избран Enetpulse - TRADOLOGIC 5 - 2
27-10-2014 18:45 не е избран PLAYTECH - Телелинк Litex Tower 8 - 2
27-10-2014 19:45 не е избран EGT 2 - Ingram Micro Top Fortune 0 - 5
30-10-2014 18:45 не е избран Мост Компютърс - Comverse 2 - 1
30-10-2014 18:45 не е избран CSC - eCommera 3 - 3
30-10-2014 19:45 не е избран e-Novator - VMware 2 - 6
30-10-2014 19:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - GTT 3 - 3*
30-10-2014 19:45 не е избран Proxiad - Infragistics 5 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-11-2014 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Infragistics 5 - 0
03-11-2014 20:45 не е избран GTT - Proxiad 0 - 4
04-11-2014 18:45 не е избран eCommera - PLAYTECH 4 - 2
04-11-2014 20:45 не е избран VMware - CSC 3 - 2
05-11-2014 20:45 не е избран Телелинк Litex Tower - Nemetschek Bulgaria 4 - 8
06-11-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM TRADOLOGIC - Мост Компютърс 1 - 6
06-11-2014 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Comverse - e-Novator 3 - 1
06-11-2014 19:45 не е избран EGT 2 - Enetpulse 0 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-11-2014 18:45 не е избран e-Novator - TRADOLOGIC 1 - 3
13-11-2014 18:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - eCommera *4 - 4
13-11-2014 18:45 не е избран Infragistics - GTT 5 - 6
13-11-2014 19:45 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 2 - 5
13-11-2014 19:45 не е избран PLAYTECH - VMware 7 - 2
13-11-2014 19:45 не е избран Proxiad - Телелинк Litex Tower 14 - 3
13-11-2014 20:45 не е избран Мост Компютърс - EGT 2 12 - 0
13-11-2014 20:45 не е избран CSC - Comverse *3 - 3

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2014 18:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - GTT 7 - 1
21-11-2014 18:45 не е избран Телелинк Litex Tower - Infragistics 5 - 0
21-11-2014 18:45 не е избран Comverse - PLAYTECH 2 - 6
21-11-2014 19:45 не е избран eCommera - Proxiad 9 - 2
21-11-2014 19:45 не е избран VMware - Nemetschek Bulgaria 3 - 1
21-11-2014 20:45 не е избран TRADOLOGIC - CSC *4 - 4
21-11-2014 20:45 не е избран EGT 2 - e-Novator 3 - 7
02-12-2014 21:45 не е избран Enetpulse - Мост Компютърс 5 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-11-2014 20:45 не е избран e-Novator - Enetpulse 0 - 4
24-11-2014 21:45 не е избран Proxiad - VMware 1 - 10
24-11-2014 21:45 не е избран Infragistics - eCommera 0 - 5
24-11-2014 21:45 не е избран GTT - Телелинк Litex Tower 11 - 2
27-11-2014 18:45 не е избран Мост Компютърс - Ingram Micro Top Fortune 1 - 1
27-11-2014 20:45 не е избран CSC - EGT 2 6 - 4
27-11-2014 21:45 не е избран PLAYTECH - TRADOLOGIC 3 - 1
27-11-2014 21:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Comverse 2 - 4

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-12-2014 00:00 не е избран VMware - Infragistics 5 - 0
03-12-2014 19:45 не е избран TRADOLOGIC - Nemetschek Bulgaria 5 - 0
03-12-2014 19:45 не е избран EGT 2 - PLAYTECH 0 - 5
03-12-2014 19:45 не е избран Enetpulse - CSC 4 - 5
03-12-2014 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Телелинк Litex Tower 6 - 1
03-12-2014 20:45 не е избран eCommera - GTT 1 - 7
03-12-2014 20:45 не е избран Comverse - Proxiad 3 - 11
03-12-2014 21:45 не е избран Мост Компютърс - e-Novator 9 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-12-2014 00:00 не е избран Infragistics - Comverse 0 - 5
08-12-2014 19:45 не е избран Телелинк Litex Tower - eCommera 2 - 5
08-12-2014 21:45 не е избран GTT - VMware 6 - 3
09-12-2014 19:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - EGT 2 2 - 7
11-12-2014 20:45 не е избран e-Novator - Ingram Micro Top Fortune 1 - 3
11-12-2014 20:45 не е избран CSC - Мост Компютърс 0 - 5
11-12-2014 20:45 не е избран PLAYTECH - Enetpulse 3 - 3
11-12-2014 21:45 не е избран Proxiad - TRADOLOGIC 0 - 4

класиране

отборМГТ
1.Ingram Micro Top Fortune1569:2540
2.PLAYTECH1587:3437
3.Мост Компютърс1574:3337
4.Enetpulse1554:2634
5.GTT1566:4531
6.eCommera1560:4624
7.TRADOLOGIC1559:3923
8.Comverse1550:4422
9.VMware1449:4322
10.Proxiad1559:5719
11.CSC1544:6518
12.e-Novator1547:6613
13.Nemetschek Bulgaria1546:6711
14.Infragistics1417:557
15.Телелинк Litex Tower1534:966
16.EGT 21515:893