АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - MANCHESTER - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-03-2019 00:00 не е избран Неудобните - Happy Boys 5 - 0
09-03-2019 20:30 не е избран Стабилните - Гробарите Технополис Надежда 10 - 9
10-03-2019 13:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 0 - 5
10-03-2019 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Winbet 8 - 4
10-03-2019 16:00 не е избран Лозен - ФК Устрем 5 - 3
10-03-2019 16:00 не е избран Опаковка БГ - Бандата 5 - 0
10-03-2019 20:00 не е избран СТЪРШЕЛ - ФК Професорите 2 - 13
20-04-2019 20:00 не е избран Квартала - Stomana Industry 4 - 4
20-04-2019 22:00 не е избран SPM -ltd - Вълците 4 - 7
12-05-2019 17:00 не е избран Приятели - SSI 0 - 5
14-07-2019 21:15 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-03-2019 15:00 не е избран Happy Boys - Stomana Industry 0 - 5
17-03-2019 15:00 не е избран ФК Професорите - Тигрите 5 - 0
17-03-2019 16:00 не е избран Winbet - СТЪРШЕЛ 10 - 4
17-03-2019 16:00 не е избран SSI - Лозен 2 - 8
17-03-2019 18:00 не е избран ФК Устрем - Опаковка БГ 0 - 4
17-03-2019 18:00 не е избран Вълците - Приятели 4 - 4
17-03-2019 19:00 не е избран Неудобните - Хищниците 5 - 0
17-03-2019 20:00 не е избран Осма хирургия - Квартала 2 - 7
17-03-2019 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 6
17-03-2019 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - SPM -ltd 5 - 3
17-03-2019 21:00 не е избран Бандата - Стабилните 1 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-03-2019 13:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Бандата 8 - 2
24-03-2019 17:00 не е избран Приятели - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 7
24-03-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - SSI 3 - 2
24-03-2019 19:00 не е избран Хищниците - Happy Boys 5 - 0
24-03-2019 19:00 не е избран SPM -ltd - Неудобните 2 - 8
24-03-2019 19:00 не е избран Лозен - Вълците 5 - 1
24-03-2019 19:00 не е избран Тигрите - Winbet 0 - 5
24-03-2019 20:00 не е избран Stomana Industry - Осма хирургия 5 - 0
24-03-2019 21:00 не е избран Стабилните - ФК Устрем 16 - 5
24-03-2019 21:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Гробарите Технополис Надежда 4 - 2
20-08-2019 19:45 не е избран Квартала - ФК Професорите 0 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-03-2019 00:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Тигрите 5 - 0
01-03-2019 19:00 не е избран Happy Boys - Осма хирургия 0 - 5
31-03-2019 12:00 не е избран ФК Професорите - Stomana Industry 4 - 2
31-03-2019 17:00 не е избран Winbet - Квартала 2 - 1
31-03-2019 17:00 не е избран SSI - Стабилните 4 - 7
31-03-2019 18:00 не е избран ФК Устрем - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 10
31-03-2019 19:00 не е избран Вълците - Опаковка БГ 5 - 3
31-03-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Лозен 3 - 3
31-03-2019 20:00 не е избран Бандата - СТЪРШЕЛ 0 - 5
31-03-2019 20:00 не е избран Неудобните - Приятели 3 - 4
31-03-2019 21:00 не е избран Хищниците - SPM -ltd 5 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 00:00 не е избран SPM -ltd - Happy Boys 5 - 0
01-04-2019 00:00 не е избран Тигрите - Бандата 0 - 5
07-04-2019 12:00 Palmsbet stadium Stomana Industry - Winbet 4 - 3
07-04-2019 13:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - SSI 6 - 4
07-04-2019 18:00 ACCEDIA STADIUM Опаковка БГ - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3
07-04-2019 19:00 не е избран Лозен - Неудобните 2 - 1
07-04-2019 19:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - Хищниците 1 - 7
07-04-2019 20:00 ACCEDIA STADIUM СТЪРШЕЛ - ФК Устрем 9 - 2
07-04-2019 21:00 Palmsbet stadium Квартала - Гробарите Технополис Надежда 0 - 4
20-04-2019 20:00 ACCEDIA STADIUM Осма хирургия - ФК Професорите 0 - 5
20-04-2019 21:00 не е избран Стабилните - Вълците 4 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 00:00 не е избран ФК Устрем - Тигрите 5 - 0
01-04-2019 12:00 не е избран Winbet - Осма хирургия 5 - 0
01-04-2019 18:00 не е избран SPM -ltd - Приятели 0 - 5
14-04-2019 17:00 не е избран SSI - СТЪРШЕЛ 2 - 4
14-04-2019 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Стабилните 7 - 9
14-04-2019 20:00 не е избран Хищниците - Лозен 1 - 12
14-04-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Stomana Industry 3 - 7
12-05-2019 13:00 не е избран Happy Boys - ФК Професорите 4 - 13
01-06-2019 19:00 не е избран Неудобните - Опаковка БГ 0 - 5
09-06-2019 16:00 не е избран Бандата - Квартала 4 - 3
09-06-2019 20:00 не е избран Вълците - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 1

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-04-2019 13:00 не е избран ФК Професорите - Winbet 6 - 2
05-05-2019 19:00 не е избран Лозен - SPM -ltd 5 - 0
05-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - SSI 0 - 5
10-05-2019 21:45 не е избран Стабилните - Неудобните 1 - 5
12-05-2019 15:00 не е избран Опаковка БГ - Хищниците 5 - 6
12-05-2019 15:00 не е избран Stomana Industry - Бандата 8 - 6
12-05-2019 16:00 не е избран Квартала - ФК Устрем 4 - 2
12-05-2019 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 5
12-05-2019 20:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Вълците 11 - 8
09-06-2019 17:00 не е избран Приятели - Happy Boys 0 - 5
01-07-2019 21:00 не е избран Осма хирургия - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран Вълците - Тигрите 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран SPM -ltd - Опаковка БГ 0 - 5
17-05-2019 21:45 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ФК Професорите 0 - 9
18-05-2019 20:00 не е избран Хищниците - Стабилните 4 - 10
19-05-2019 13:00 не е избран Happy Boys - Winbet 0 - 8
19-05-2019 16:00 не е избран SSI - Квартала 2 - 4
19-05-2019 18:00 не е избран Бандата - Осма хирургия 5 - 0
19-05-2019 18:00 не е избран Приятели - Лозен 0 - 5
19-05-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СТЪРШЕЛ 5 - 5
19-05-2019 19:00 не е избран Неудобните - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 11 - 3
06-10-2019 19:00 не е избран ФК Устрем - Stomana Industry 0 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-03-2019 10:00 не е избран Stomana Industry - SSI 1 - 4
01-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - SPM -ltd 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5
01-05-2019 21:00 не е избран Winbet - Гробарите Технополис Надежда 5 - 0
02-06-2019 15:00 не е избран Осма хирургия - ФК Устрем 6 - 5
02-06-2019 15:00 не е избран ФК Професорите - Бандата 8 - 4
02-06-2019 17:00 не е избран Лозен - Happy Boys 9 - 1
02-06-2019 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Хищниците 3 - 3
02-06-2019 18:00 не е избран Квартала - Вълците 5 - 0
02-06-2019 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Неудобните 2 - 10
30-06-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - Приятели 2 - 7

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран Неудобните - Тигрите 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран SPM -ltd - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5
02-06-2019 16:00 не е избран Приятели - Стабилните 2 - 4
09-06-2019 15:00 не е избран ФК Устрем - ФК Професорите 0 - 11
09-06-2019 16:00 не е избран Хищниците - СТЪРШЕЛ 4 - 2
09-06-2019 20:00 не е избран SSI - Осма хирургия 7 - 7
01-07-2019 18:15 не е избран Бандата - Winbet 0 - 5
01-07-2019 20:00 не е избран Happy Boys - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5
07-07-2019 20:00 не е избран Вълците - Stomana Industry 7 - 4
05-10-2019 19:00 не е избран Лозен - Опаковка БГ 7 - 2
06-10-2019 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Квартала 4 - 2

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - SPM -ltd 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - Хищниците 0 - 5
16-06-2019 15:00 не е избран Опаковка БГ - Happy Boys 8 - 0
16-06-2019 15:00 не е избран ФК Професорите - SSI 7 - 3
16-06-2019 15:00 не е избран Winbet - ФК Устрем 5 - 0
16-06-2019 16:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели 5 - 0
16-06-2019 19:00 не е избран Stomana Industry - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 6
16-06-2019 20:00 не е избран Квартала - Неудобните 1 - 11
16-06-2019 20:00 не е избран Осма хирургия - Вълците 3 - 5
18-08-2019 20:00 не е избран Стабилните - Лозен 7 - 2
08-09-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Бандата 3 - 3

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-06-2019 17:00 не е избран SSI - Winbet 3 - 6
09-06-2019 16:00 не е избран Опаковка БГ - Стабилните 5 - 6
23-06-2019 17:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 4
23-06-2019 19:00 не е избран Happy Boys - Бандата 0 - 15
23-06-2019 20:00 не е избран Хищниците - Квартала 1 - 0
23-06-2019 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Осма хирургия 7 - 2
01-07-2019 17:15 не е избран SPM -ltd - Тигрите 5 - 0
01-07-2019 19:00 не е избран Неудобните - Stomana Industry 0 - 5
14-07-2019 18:15 не е избран Приятели - СТЪРШЕЛ 6 - 9
14-07-2019 21:15 не е избран Вълците - ФК Професорите 1 - 3
01-09-2019 20:00 не е избран ФК Устрем - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-04-2019 14:00 Palmsbet stadium ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Опаковка БГ 3 - 5
01-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - Приятели 0 - 5
01-05-2019 19:00 не е избран Квартала - SPM -ltd 5 - 0
30-06-2019 16:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Лозен 0 - 5
30-06-2019 17:00 не е избран Стабилните - Happy Boys 5 - 0
30-06-2019 17:00 не е избран Бандата - ФК Устрем 5 - 0
30-06-2019 18:00 не е избран Stomana Industry - Хищниците 5 - 6
30-06-2019 18:00 не е избран Winbet - Вълците 4 - 5
30-06-2019 21:00 не е избран Осма хирургия - Неудобните 3 - 19
30-06-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - SSI 5 - 3
28-09-2019 21:00 не е избран ФК Професорите - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран SPM -ltd - Stomana Industry 0 - 5
01-05-2019 19:00 не е избран Лозен - Тигрите 5 - 0
09-06-2019 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Winbet 5 - 1
23-06-2019 21:00 не е избран Вълците - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5
07-07-2019 18:00 не е избран Приятели - Квартала 0 - 5
07-07-2019 21:00 не е избран Неудобните - ФК Професорите 3 - 2
07-07-2019 21:00 не е избран Хищниците - Осма хирургия 5 - 0
14-07-2019 18:15 не е избран Стабилните - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 10 - 3
01-08-2019 17:00 не е избран Happy Boys - ФК Устрем 0 - 5
18-08-2019 19:00 не е избран SSI - Бандата 6 - 7
08-09-2019 18:00 не е избран Опаковка БГ - СТЪРШЕЛ 6 - 3

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2019 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Happy Boys 5 - 0
23-06-2019 16:00 не е избран ФК Устрем - SSI 4 - 5
01-08-2019 18:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Стабилните 0 - 5
01-08-2019 19:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 0 - 5
01-08-2019 19:00 не е избран Осма хирургия - SPM -ltd 0 - 5
25-08-2019 18:00 не е избран Квартала - Лозен 1 - 5
25-08-2019 18:00 не е избран Stomana Industry - Приятели 5 - 0
25-08-2019 19:00 не е избран ФК Професорите - Хищниците 8 - 3
25-08-2019 19:00 не е избран Бандата - Вълците 2 - 7
25-08-2019 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 6
29-09-2019 12:00 не е избран Winbet - Неудобните 6 - 1

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-07-2019 19:00 не е избран Стабилните - Тигрите 5 - 0
07-07-2019 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - СТЪРШЕЛ 4 - 3
07-07-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Бандата 5 - 2
14-07-2019 19:15 не е избран Happy Boys - SSI 4 - 4
14-07-2019 21:15 не е избран Неудобните - Гробарите Технополис Надежда 5 - 0
01-09-2019 17:00 не е избран Приятели - Осма хирургия 0 - 5
01-09-2019 19:00 не е избран Лозен - Stomana Industry 3 - 7
01-09-2019 20:00 не е избран SPM -ltd - ФК Професорите 0 - 5
08-09-2019 18:00 не е избран Хищниците - Winbet 3 - 2
08-09-2019 19:00 не е избран Вълците - ФК Устрем 8 - 1
15-09-2019 18:00 не е избран Опаковка БГ - Квартала 4 - 3

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-12-2018 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Happy Boys 5 - 0
14-07-2019 19:15 не е избран Осма хирургия - Лозен 0 - 5
01-08-2019 21:00 не е избран Бандата - Неудобните 5 - 0
08-08-2019 19:00 не е избран Тигрите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5
08-08-2019 19:00 не е избран ФК Професорите - Приятели 5 - 0
01-09-2019 20:00 не е избран SSI - Вълците 4 - 6
08-09-2019 17:00 не е избран Квартала - Стабилните 2 - 4
15-09-2019 19:00 не е избран ФК Устрем - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5
22-09-2019 17:00 не е избран Winbet - SPM -ltd 5 - 0
22-09-2019 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Хищниците 0 - 5
29-09-2019 18:00 не е избран Stomana Industry - Опаковка БГ 2 - 8

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-06-2019 20:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Квартала 3 - 0
01-08-2019 19:00 не е избран Приятели - Winbet 0 - 5
15-08-2019 19:00 не е избран Happy Boys - Вълците 0 - 5
15-08-2019 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Тигрите 5 - 0
01-09-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - Осма хирургия 5 - 0
01-09-2019 19:00 не е избран Неудобните - ФК Устрем 0 - 5
08-09-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - SSI 10 - 0
11-09-2019 19:30 не е избран Стабилните - Stomana Industry 10 - 2
15-09-2019 20:00 не е избран Лозен - ФК Професорите 2 - 3
15-09-2019 21:00 не е избран Хищниците - Бандата 9 - 3
06-10-2019 21:00 не е избран SPM -ltd - Гробарите Технополис Надежда 0 - 5

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-05-2019 16:00 не е избран Winbet - Лозен 0 - 5
22-08-2019 19:00 не е избран Тигрите - Happy Boys 0 - 5
01-09-2019 19:00 не е избран Осма хирургия - Стабилните 0 - 5
01-09-2019 19:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Приятели 5 - 0
01-09-2019 19:00 не е избран Бандата - SPM -ltd 5 - 0
01-09-2019 19:00 не е избран SSI - Неудобните 5 - 0
01-09-2019 20:00 не е избран ФК Устрем - Хищниците 3 - 10
22-09-2019 18:00 не е избран Stomana Industry - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 3
23-09-2019 18:45 не е избран ФК Професорите - Опаковка БГ 3 - 1
29-09-2019 18:00 не е избран Квартала - СТЪРШЕЛ 3 - 5
10-10-2019 21:45 не е избран Вълците - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 1

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-06-2019 18:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Stomana Industry 5 - 7
14-07-2019 17:15 не е избран SPM -ltd - ФК Устрем 11 - 2
21-08-2019 18:00 не е избран Happy Boys - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5
21-08-2019 18:00 не е избран Тигрите - Квартала 0 - 5
01-09-2019 18:00 не е избран Приятели - Бандата 0 - 5
01-09-2019 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Осма хирургия 5 - 0
01-09-2019 20:00 не е избран Хищниците - SSI 5 - 0
15-09-2019 19:00 не е избран Неудобните - Вълците 0 - 5
29-09-2019 20:00 не е избран Лозен - Гробарите Технополис Надежда 5 - 2
01-10-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - Winbet 0 - 5
01-10-2019 21:45 не е избран Стабилните - ФК Професорите 4 - 2

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-06-2019 18:00 не е избран Бандата - Лозен 3 - 4
23-06-2019 17:00 не е избран Winbet - Стабилните 3 - 8
07-07-2019 17:00 не е избран SSI - SPM -ltd 5 - 6
06-08-2019 19:00 не е избран Квартала - Happy Boys 5 - 0
06-08-2019 19:00 не е избран Stomana Industry - Тигрите 5 - 0
18-08-2019 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Опаковка БГ 0 - 5
01-09-2019 19:00 не е избран ФК Устрем - Приятели 5 - 0
20-09-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 5 - 0
01-10-2019 19:00 не е избран Осма хирургия - СТЪРШЕЛ 0 - 5
05-10-2019 18:00 не е избран ФК Професорите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 10
06-10-2019 19:00 не е избран Вълците - Хищниците 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.Стабилните21138:5660
2.ПФК ЧИЧОВЦИ21108:4754
3.ФК Професорите21121:4551
4.Лозен21103:4149
5.Хищниците2194:6446
6.ПАРТИЗАН Челопечене 201221102:6243
7.Stomana Industry2198:7240
8.Winbet2191:5339
9.Опаковка БГ2187:5539
10.Вълците2184:6938
11.СТЪРШЕЛ2193:9234
12.Неудобните2192:6133
13.Бандата2182:7928
14.Гробарите Технополис Надежда2169:7328
15.Квартала2160:6225
16.SSI2175:10017
17. SPM -ltd2141:9215
18.Осма хирургия2138:11013
19.Приятели2138:9613
20.ФК Устрем2147:12412
21.Happy Boys2119:1227
22.Тигрите210:1050