АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-03-2019 10:00 не е избран ЦВС - Чики Рики 4 - 2
10-03-2019 13:00 не е избран Софийска вода - ФК ИХТИМАН 4 - 2
10-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - Неможещите 7 - 3
10-03-2019 14:00 не е избран БАЛКАН - Loko Vakarel 0 - 5
10-03-2019 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Bianchi Coffee 5 - 0
10-03-2019 15:00 не е избран Пеликан - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 6
10-03-2019 15:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Жар Голяновци 5 - 8
10-03-2019 16:00 не е избран Бучките - FC Aifos 6 - 0
10-03-2019 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Кралете 7 - 5
19-04-2019 19:45 не е избран Whiskey United - Лозен Сити 10 - 3
01-09-2019 20:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - El Stars -

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-03-2019 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ЦВС 5 - 1
17-03-2019 13:00 не е избран FC Aifos - Whiskey United 5 - 7
17-03-2019 17:00 не е избран Loko Vakarel - Жар Голяновци 5 - 17
17-03-2019 17:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 5 - 3
17-03-2019 18:00 не е избран БАЛКАН - ФК Пълна Мрежа 0 - 5
17-03-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - Бучките 0 - 5
17-03-2019 19:00 не е избран Неможещите - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6
17-03-2019 19:00 не е избран Кралете - Софийска вода 1 - 8
18-03-2019 19:45 не е избран Лозен Сити - ФК ЗЕНИТ 1 - 5
16-06-2019 19:00 не е избран El Stars - Пеликан 6 - 2
23-06-2019 20:00 не е избран Чики Рики - Лозенец Юн 3 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-03-2019 01:00 не е избран Whiskey United - Bianchi Coffee 5 - 0
24-03-2019 12:00 не е избран Лозенец Юн - ФК ИХТИМАН 4 - 7
24-03-2019 12:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Чики Рики 6 - 1
24-03-2019 17:00 не е избран Жар Голяновци - Лозен Сити 5 - 0
24-03-2019 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Loko Vakarel 6 - 7
24-03-2019 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 3 - 4
24-03-2019 18:00 не е избран Бучките - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2
24-03-2019 19:00 не е избран Пеликан - Неможещите 2 - 3
24-03-2019 20:00 не е избран ЦВС - Кралете 7 - 4
24-03-2019 21:00 не е избран Софийска вода - БАЛКАН 5 - 0
20-04-2019 21:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - FC Aifos 3 - 6

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-03-2019 19:00 не е избран Неможещите - БНС РЕД БУЛС 7 - 1
31-03-2019 00:00 не е избран Bianchi Coffee - ФК ЗЕНИТ 0 - 5
31-03-2019 00:00 не е избран БАЛКАН - ЦВС 0 - 5
31-03-2019 12:00 не е избран FC Aifos - Жар Голяновци 5 - 11
31-03-2019 12:00 не е избран Кралете - Лозенец Юн 1 - 4
31-03-2019 13:00 не е избран Чики Рики - Пеликан 4 - 2
31-03-2019 16:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Whiskey United 5 - 7
31-03-2019 16:00 не е избран ФК ИХТИМАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6
31-03-2019 19:00 не е избран El Stars - Бучките 8 - 3
20-04-2019 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Софийска вода 1 - 7
30-06-2019 19:00 не е избран Loko Vakarel - Лозен Сити 0 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 00:00 не е избран Лозенец Юн - БАЛКАН 5 - 0
01-04-2019 00:00 не е избран Жар Голяновци - Bianchi Coffee 5 - 0
06-04-2019 20:00 не е избран Бучките - Неможещите 2 - 7
07-04-2019 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БНС РЕД БУЛС - Чики Рики 7 - 1
07-04-2019 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК ЗЕНИТ - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 10
07-04-2019 17:00 Palmsbet stadium Лозен Сити - FC Aifos 5 - 5
07-04-2019 18:00 не е избран Софийска вода - Loko Vakarel 5 - 0
07-04-2019 18:00 Palmsbet stadium Пеликан - ФК ИХТИМАН 2 - 3
07-04-2019 20:00 Palmsbet stadium Whiskey United - El Stars 2 - 5
01-07-2019 18:00 не е избран ЦВС - ФК Пълна Мрежа -
18-08-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Кралете 5 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 00:00 не е избран Bianchi Coffee - Лозен Сити 0 - 5
01-04-2019 00:00 не е избран БАЛКАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5
14-04-2019 12:00 не е избран Неможещите - Whiskey United 5 - 4
14-04-2019 12:00 не е избран Чики Рики - Бучките 4 - 5
14-04-2019 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - БНС РЕД БУЛС 4 - 5
14-04-2019 17:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Жар Голяновци 2 - 6
14-04-2019 19:00 не е избран Loko Vakarel - FC Aifos 5 - 4
14-04-2019 20:00 не е избран Кралете - Пеликан 4 - 5
14-04-2019 20:00 не е избран Софийска вода - ЦВС 3 - 1
14-04-2019 21:00 не е избран El Stars - ФК ЗЕНИТ 6 - 2
30-06-2019 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Лозенец Юн 0 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-05-2019 12:00 не е избран FC Aifos - Bianchi Coffee 5 - 0
05-05-2019 19:00 не е избран Пеликан - БАЛКАН 5 - 0
12-05-2019 12:00 не е избран Бучките - ФК ИХТИМАН 4 - 3
12-05-2019 12:00 не е избран Whiskey United - Чики Рики 2 - 4
12-05-2019 16:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 1
12-05-2019 17:00 не е избран ЦВС - Loko Vakarel 5 - 0
12-05-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Кралете 5 - 0
12-05-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - Софийска вода 1 - 2
12-05-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Пълна Мрежа 5 - 0
12-05-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Неможещите 0 - 5
01-06-2019 20:00 не е избран Жар Голяновци - El Stars -

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран Loko Vakarel - Bianchi Coffee 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - БНС РЕД БУЛС 0 - 5
19-05-2019 11:00 не е избран Чики Рики - ФК ЗЕНИТ 4 - 3
19-05-2019 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Whiskey United 8 - 5
19-05-2019 12:00 не е избран ЦВС - Лозенец Юн 8 - 4
19-05-2019 15:00 не е избран Неможещите - Жар Голяновци 7 - 5
19-05-2019 16:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - FC Aifos 7 - 0
19-05-2019 17:00 не е избран Кралете - Бучките 0 - 5
19-05-2019 20:00 не е избран El Stars - Лозен Сити 6 - 4
19-05-2019 20:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 0
01-06-2019 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Пеликан 0 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 12:00 не е избран Bianchi Coffee - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5
01-05-2019 19:00 не е избран Бучките - БАЛКАН 5 - 0
02-06-2019 16:00 не е избран Лозенец Юн - Loko Vakarel 10 - 6
02-06-2019 18:00 не е избран Whiskey United - Кралете 4 - 4
02-06-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ЦВС 3 - 2
02-06-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 9 - 4
02-06-2019 20:00 не е избран Жар Голяновци - Чики Рики 7 - 1
02-06-2019 20:00 не е избран FC Aifos - El Stars 2 - 7
03-06-2019 21:45 не е избран Лозен Сити - Неможещите 5 - 5
01-07-2019 18:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - ФК ИХТИМАН 0 - 5
14-07-2019 20:15 не е избран Пеликан - Софийска вода 1 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран El Stars - Bianchi Coffee 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - Whiskey United 0 - 5
09-06-2019 17:00 не е избран Loko Vakarel - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5
09-06-2019 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Бучките 4 - 8
09-06-2019 19:00 не е избран Неможещите - FC Aifos 11 - 0
09-06-2019 19:00 не е избран ЦВС - Пеликан 2 - 4
09-06-2019 20:00 не е избран Чики Рики - Лозен Сити 6 - 5
09-06-2019 21:00 не е избран Софийска вода - БНС РЕД БУЛС 4 - 3
01-07-2019 18:15 не е избран Кралете - ФК ЗЕНИТ 5 - 0
29-08-2019 19:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Жар Голяновци -
29-09-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - СИНИТЕ BD LIQUOR -

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - БАЛКАН 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - Неможещите 0 - 5
01-06-2019 21:00 не е избран Бучките - Софийска вода -
16-06-2019 17:00 не е избран Жар Голяновци - Кралете 9 - 3
16-06-2019 18:00 не е избран Лозен Сити - ФК ИХТИМАН 4 - 5
16-06-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Loko Vakarel 5 - 0
16-06-2019 20:00 не е избран FC Aifos - Чики Рики 3 - 7
23-06-2019 18:00 не е избран Whiskey United - ФК Пълна Мрежа 4 - 4
01-07-2019 20:15 не е избран Пеликан - Лозенец Юн -
18-08-2019 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 0 - 5
08-09-2019 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars -

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран Чики Рики - Bianchi Coffee 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - Жар Голяновци 0 - 5
01-06-2019 19:00 не е избран Loko Vakarel - El Stars 0 - 5
КР не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ЗЕНИТ 6 - 5
23-06-2019 18:00 не е избран Неможещите - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 2
23-06-2019 19:00 не е избран Кралете - Лозен Сити 2 - 8
23-06-2019 19:00 не е избран ЦВС - Бучките 0 - 5
23-06-2019 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Пеликан 3 - 5
14-07-2019 20:15 не е избран ФК ИХТИМАН - FC Aifos 11 - 1
20-08-2019 19:45 не е избран Софийска вода - Whiskey United 6 - 3
22-09-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - БНС РЕД БУЛС -

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран Жар Голяновци - ФК Пълна Мрежа 4 - 3
01-05-2019 19:00 не е избран Лозен Сити - БАЛКАН 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - ФК ИХТИМАН 0 - 5
01-06-2019 16:00 не е избран Whiskey United - ЦВС -
01-06-2019 18:00 не е избран Бучките - Лозенец Юн -
21-06-2019 21:45 не е избран Пеликан - Loko Vakarel 13 - 3
30-06-2019 16:00 не е избран FC Aifos - Кралете 5 - 0
30-06-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 3
30-06-2019 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Чики Рики 8 - 5
30-06-2019 20:00 не е избран El Stars - Неможещите 6 - 1
30-06-2019 21:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Софийска вода 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-03-2019 20:00 не е избран ЦВС - ФК ЗЕНИТ 7 - 6
01-05-2019 19:00 не е избран Кралете - Bianchi Coffee 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - FC Aifos 0 - 5
01-06-2019 18:00 не е избран Loko Vakarel - Неможещите 0 - 5
02-06-2019 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2
07-07-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - Whiskey United 5 - 0
07-07-2019 19:00 не е избран Софийска вода - Жар Голяновци 7 - 1
07-07-2019 19:00 не е избран Пеликан - БНС РЕД БУЛС 6 - 2
07-07-2019 20:00 не е избран Чики Рики - El Stars 0 - 5
07-07-2019 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Лозен Сити 4 - 4
28-08-2019 19:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Бучките -

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-05-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Loko Vakarel 12 - 1
01-06-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - БАЛКАН 0 - 5
25-07-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Лозенец Юн 0 - 5
25-08-2019 18:00 не е избран FC Aifos - ФК Пълна Мрежа -
25-08-2019 19:00 не е избран Whiskey United - СИНИТЕ BD LIQUOR -
25-08-2019 20:00 не е избран Лозен Сити - Софийска вода -
25-08-2019 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Кралете -
25-08-2019 20:00 не е избран El Stars - ФК ИХТИМАН -
25-08-2019 21:00 не е избран Неможещите - Чики Рики -
25-08-2019 22:00 не е избран Бучките - Пеликан -
22-09-2019 20:00 не е избран Жар Голяновци - ЦВС -

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-07-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5
01-07-2019 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Bianchi Coffee 5 - 0
07-07-2019 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Неможещите 4 - 9
01-08-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК ЗЕНИТ 5 - 0
01-08-2019 20:00 не е избран Кралете - El Stars -
01-09-2019 19:00 не е избран ЦВС - Лозен Сити -
01-09-2019 19:00 не е избран Лозенец Юн - Жар Голяновци -
01-09-2019 19:00 не е избран Пеликан - Whiskey United -
01-09-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Бучките -
01-09-2019 21:00 не е избран Loko Vakarel - Чики Рики -
18-09-2019 19:45 не е избран Софийска вода - FC Aifos -

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-03-2019 14:00 не е избран Whiskey United - БНС РЕД БУЛС 6 - 3
08-08-2019 19:00 не е избран El Stars - БАЛКАН 5 - 0
08-09-2019 19:00 не е избран Бучките - Loko Vakarel -
08-09-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Пеликан -
08-09-2019 19:00 не е избран Жар Голяновци - СИНИТЕ BD LIQUOR -
08-09-2019 19:00 не е избран Лозен Сити - Лозенец Юн -
08-09-2019 19:00 не е избран FC Aifos - ЦВС -
08-09-2019 19:00 не е избран Неможещите - Кралете -
08-09-2019 19:00 не е избран Чики Рики - ФК ИХТИМАН -
08-09-2019 19:15 не е избран Bianchi Coffee - Софийска вода -
22-09-2019 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Пълна Мрежа -

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-09-2019 19:00 не е избран Loko Vakarel - ФК ИХТИМАН -
15-09-2019 19:00 не е избран Кралете - Чики Рики -
15-09-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - Неможещите -
15-09-2019 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars -
15-09-2019 19:00 не е избран Софийска вода - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 -
15-09-2019 19:00 не е избран ЦВС - Bianchi Coffee -
15-09-2019 19:00 не е избран Лозенец Юн - FC Aifos -
15-09-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Лозен Сити -
15-09-2019 19:00 не е избран Пеликан - Жар Голяновци -
15-09-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЗЕНИТ -
15-09-2019 19:00 не е избран Бучките - Whiskey United -

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-06-2019 16:00 не е избран Жар Голяновци - БНС РЕД БУЛС 8 - 5
14-07-2019 19:15 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ЦВС 4 - 8
01-09-2019 19:00 не е избран Неможещите - ФК Пълна Мрежа -
22-09-2019 19:00 не е избран Whiskey United - Loko Vakarel -
22-09-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Бучките -
22-09-2019 19:00 не е избран Лозен Сити - Пеликан -
22-09-2019 19:00 не е избран FC Aifos - СИНИТЕ BD LIQUOR -
22-09-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - Лозенец Юн 0 - 5
22-09-2019 19:00 не е избран El Stars - Софийска вода -
22-09-2019 19:00 не е избран Чики Рики - БАЛКАН 5 - 0
22-09-2019 19:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Кралете -

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-06-2019 17:00 не е избран Лозенец Юн - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 4
30-06-2019 19:00 не е избран Бучките - Жар Голяновци 4 - 4
29-09-2019 18:00 не е избран Пеликан - FC Aifos -
29-09-2019 18:00 не е избран Whiskey United - ФК ЗЕНИТ -
29-09-2019 19:00 не е избран Loko Vakarel - Кралете -
29-09-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК ИХТИМАН 0 - 5
29-09-2019 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Чики Рики -
29-09-2019 19:00 не е избран Софийска вода - Неможещите -
29-09-2019 19:00 не е избран ЦВС - El Stars -
29-09-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Bianchi Coffee 5 - 0
29-09-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен Сити -

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-06-2019 17:00 не е избран Жар Голяновци - Whiskey United 7 - 4
14-07-2019 20:15 не е избран Лозен Сити - Бучките 2 - 4
06-10-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Loko Vakarel -
06-10-2019 19:00 не е избран FC Aifos - БНС РЕД БУЛС -
06-10-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - Пеликан -
06-10-2019 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - СИНИТЕ BD LIQUOR -
06-10-2019 19:00 не е избран El Stars - Лозенец Юн -
06-10-2019 19:00 не е избран Неможещите - ЦВС -
06-10-2019 19:00 не е избран Чики Рики - Софийска вода -
06-10-2019 19:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Пълна Мрежа -
06-10-2019 19:00 не е избран Кралете - БАЛКАН -

класиране

отборМГТ
1.Софийска вода1359:1437
2.Жар Голяновци15102:5137
3.El Stars1268:1936
4.СИНИТЕ BD LIQUOR1357:1034
5.Неможещите1583:4434
6.Бучките1363:3431
7.ФК ИХТИМАН1575:4730
8.Лозенец Юн1362:3426
9.ФК ЕЛ-СИТИ 20111673:7225
10.ЦВС1355:4024
11.Чики Рики1552:6022
12.Пеликан1356:3921
13.БНС РЕД БУЛС1668:5821
14.Whiskey United1568:6420
15.Лозен Сити1562:5818
16.ФК Пълна Мрежа1449:6814
17.FC Aifos1446:8013
18.Loko Vakarel1537:9712
19.ФК ЗЕНИТ1645:789
20.Кралете1434:727
21.БАЛКАН195:903
22.Bianchi Coffee180:900