АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-03-2019 10:00 не е избран ЦВС - Чики Рики 4 - 2
10-03-2019 13:00 не е избран Софийска вода - ФК ИХТИМАН 4 - 2
10-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - Неможещите 7 - 3
10-03-2019 14:00 не е избран БАЛКАН - Loko Vakarel 0 - 5
10-03-2019 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Bianchi Coffee 5 - 0
10-03-2019 15:00 не е избран Пеликан - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 6
10-03-2019 15:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Жар Голяновци 5 - 8
10-03-2019 16:00 не е избран Бучките - FC Aifos 6 - 0
10-03-2019 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Кралете 7 - 5
19-04-2019 19:45 не е избран Whiskey United - Лозен Сити 10 - 3
01-09-2019 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - El Stars 4 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-03-2019 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ЦВС 5 - 1
17-03-2019 13:00 не е избран FC Aifos - Whiskey United 5 - 7
17-03-2019 17:00 не е избран Loko Vakarel - Жар Голяновци 5 - 17
17-03-2019 17:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 5 - 3
17-03-2019 18:00 не е избран БАЛКАН - ФК Пълна Мрежа 0 - 5
17-03-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - Бучките 0 - 5
17-03-2019 19:00 не е избран Неможещите - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6
17-03-2019 19:00 не е избран Кралете - Софийска вода 1 - 8
18-03-2019 19:45 не е избран Лозен Сити - ФК ЗЕНИТ 1 - 5
16-06-2019 19:00 не е избран El Stars - Пеликан 6 - 2
23-06-2019 20:00 не е избран Чики Рики - Лозенец Юн 3 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-03-2019 01:00 не е избран Whiskey United - Bianchi Coffee 5 - 0
24-03-2019 12:00 не е избран Лозенец Юн - ФК ИХТИМАН 4 - 7
24-03-2019 12:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Чики Рики 6 - 1
24-03-2019 17:00 не е избран Жар Голяновци - Лозен Сити 5 - 0
24-03-2019 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Loko Vakarel 6 - 7
24-03-2019 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 3 - 4
24-03-2019 18:00 не е избран Бучките - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2
24-03-2019 19:00 не е избран Пеликан - Неможещите 2 - 3
24-03-2019 20:00 не е избран ЦВС - Кралете 7 - 4
24-03-2019 21:00 не е избран Софийска вода - БАЛКАН 5 - 0
20-04-2019 21:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - FC Aifos 3 - 6

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-03-2019 19:00 не е избран Неможещите - БНС РЕД БУЛС 7 - 1
31-03-2019 00:00 не е избран Bianchi Coffee - ФК ЗЕНИТ 0 - 5
31-03-2019 00:00 не е избран БАЛКАН - ЦВС 0 - 5
31-03-2019 12:00 не е избран FC Aifos - Жар Голяновци 5 - 11
31-03-2019 12:00 не е избран Кралете - Лозенец Юн 1 - 4
31-03-2019 13:00 не е избран Чики Рики - Пеликан 4 - 2
31-03-2019 16:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Whiskey United 5 - 7
31-03-2019 16:00 не е избран ФК ИХТИМАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6
31-03-2019 19:00 не е избран El Stars - Бучките 8 - 3
20-04-2019 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Софийска вода 1 - 7
30-06-2019 19:00 не е избран Loko Vakarel - Лозен Сити 0 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 00:00 не е избран Лозенец Юн - БАЛКАН 5 - 0
01-04-2019 00:00 не е избран Жар Голяновци - Bianchi Coffee 5 - 0
06-04-2019 20:00 не е избран Бучките - Неможещите 2 - 7
07-04-2019 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БНС РЕД БУЛС - Чики Рики 7 - 1
07-04-2019 17:00 ACCEDIA STADIUM ФК ЗЕНИТ - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 10
07-04-2019 17:00 Palmsbet stadium Лозен Сити - FC Aifos 5 - 5
07-04-2019 18:00 не е избран Софийска вода - Loko Vakarel 5 - 0
07-04-2019 18:00 Palmsbet stadium Пеликан - ФК ИХТИМАН 2 - 3
07-04-2019 20:00 Palmsbet stadium Whiskey United - El Stars 2 - 5
01-07-2019 18:00 не е избран ЦВС - ФК Пълна Мрежа 5 - 0
18-08-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Кралете 5 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 00:00 не е избран Bianchi Coffee - Лозен Сити 0 - 5
01-04-2019 00:00 не е избран БАЛКАН - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5
14-04-2019 12:00 не е избран Неможещите - Whiskey United 5 - 4
14-04-2019 12:00 не е избран Чики Рики - Бучките 4 - 5
14-04-2019 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - БНС РЕД БУЛС 4 - 5
14-04-2019 17:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Жар Голяновци 2 - 6
14-04-2019 19:00 не е избран Loko Vakarel - FC Aifos 5 - 4
14-04-2019 20:00 не е избран Кралете - Пеликан 4 - 5
14-04-2019 20:00 не е избран Софийска вода - ЦВС 3 - 1
14-04-2019 21:00 не е избран El Stars - ФК ЗЕНИТ 6 - 2
30-06-2019 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Лозенец Юн 0 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-05-2019 12:00 не е избран FC Aifos - Bianchi Coffee 5 - 0
05-05-2019 19:00 не е избран Пеликан - БАЛКАН 5 - 0
12-05-2019 12:00 не е избран Бучките - ФК ИХТИМАН 4 - 3
12-05-2019 12:00 не е избран Whiskey United - Чики Рики 2 - 4
12-05-2019 16:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 1
12-05-2019 17:00 не е избран ЦВС - Loko Vakarel 5 - 0
12-05-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Кралете 5 - 0
12-05-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - Софийска вода 1 - 2
12-05-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Пълна Мрежа 5 - 0
12-05-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Неможещите 0 - 5
28-09-2019 20:00 не е избран Жар Голяновци - El Stars 5 - 3

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран Loko Vakarel - Bianchi Coffee 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - БНС РЕД БУЛС 0 - 5
19-05-2019 11:00 не е избран Чики Рики - ФК ЗЕНИТ 4 - 3
19-05-2019 12:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Whiskey United 8 - 5
19-05-2019 12:00 не е избран ЦВС - Лозенец Юн 8 - 4
19-05-2019 15:00 не е избран Неможещите - Жар Голяновци 7 - 5
19-05-2019 16:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - FC Aifos 7 - 0
19-05-2019 17:00 не е избран Кралете - Бучките 0 - 5
19-05-2019 20:00 не е избран El Stars - Лозен Сити 6 - 4
19-05-2019 20:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 0
01-06-2019 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Пеликан 0 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 12:00 не е избран Bianchi Coffee - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5
01-05-2019 19:00 не е избран Бучките - БАЛКАН 5 - 0
02-06-2019 16:00 не е избран Лозенец Юн - Loko Vakarel 10 - 6
02-06-2019 18:00 не е избран Whiskey United - Кралете 4 - 4
02-06-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ЦВС 3 - 2
02-06-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 9 - 4
02-06-2019 20:00 не е избран Жар Голяновци - Чики Рики 7 - 1
02-06-2019 20:00 не е избран FC Aifos - El Stars 2 - 7
03-06-2019 21:45 не е избран Лозен Сити - Неможещите 5 - 5
01-07-2019 18:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - ФК ИХТИМАН 0 - 5
14-07-2019 20:15 не е избран Пеликан - Софийска вода 1 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран El Stars - Bianchi Coffee 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - Whiskey United 0 - 5
09-06-2019 17:00 не е избран Loko Vakarel - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5
09-06-2019 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Бучките 4 - 8
09-06-2019 19:00 не е избран Неможещите - FC Aifos 11 - 0
09-06-2019 19:00 не е избран ЦВС - Пеликан 2 - 4
09-06-2019 20:00 не е избран Чики Рики - Лозен Сити 6 - 5
09-06-2019 21:00 не е избран Софийска вода - БНС РЕД БУЛС 4 - 3
01-07-2019 18:15 не е избран Кралете - ФК ЗЕНИТ 5 - 0
29-08-2019 19:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Жар Голяновци 4 - 5
23-09-2019 17:45 не е избран Лозенец Юн - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - БАЛКАН 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - Неможещите 0 - 5
16-06-2019 17:00 не е избран Жар Голяновци - Кралете 9 - 3
16-06-2019 18:00 не е избран Лозен Сити - ФК ИХТИМАН 4 - 5
16-06-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Loko Vakarel 5 - 0
16-06-2019 20:00 не е избран FC Aifos - Чики Рики 3 - 7
23-06-2019 18:00 не е избран Whiskey United - ФК Пълна Мрежа 4 - 4
18-08-2019 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ЦВС 0 - 5
06-09-2019 19:00 не е избран Пеликан - Лозенец Юн 5 - 0
03-10-2019 22:30 не е избран Бучките - Софийска вода 3 - 4
03-10-2019 22:30 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран Чики Рики - Bianchi Coffee 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - Жар Голяновци 0 - 5
01-06-2019 19:00 не е избран Loko Vakarel - El Stars 0 - 5
КР не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ЗЕНИТ 6 - 5
23-06-2019 18:00 не е избран Неможещите - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 2
23-06-2019 19:00 не е избран Кралете - Лозен Сити 2 - 8
23-06-2019 19:00 не е избран ЦВС - Бучките 0 - 5
23-06-2019 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Пеликан 3 - 5
14-07-2019 20:15 не е избран ФК ИХТИМАН - FC Aifos 11 - 1
20-08-2019 19:45 не е избран Софийска вода - Whiskey United 6 - 3
01-09-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - БНС РЕД БУЛС 5 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран Жар Голяновци - ФК Пълна Мрежа 4 - 3
01-05-2019 19:00 не е избран Лозен Сити - БАЛКАН 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - ФК ИХТИМАН 0 - 5
21-06-2019 21:45 не е избран Пеликан - Loko Vakarel 13 - 3
30-06-2019 16:00 не е избран FC Aifos - Кралете 5 - 0
30-06-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 3
30-06-2019 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Чики Рики 8 - 5
30-06-2019 20:00 не е избран El Stars - Неможещите 6 - 1
30-06-2019 21:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Софийска вода 0 - 5
05-10-2019 19:00 не е избран Whiskey United - ЦВС 0 - 5
06-10-2019 18:00 не е избран Бучките - Лозенец Юн 5 - 1

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-03-2019 20:00 не е избран ЦВС - ФК ЗЕНИТ 7 - 6
01-05-2019 19:00 не е избран Кралете - Bianchi Coffee 5 - 0
01-05-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - FC Aifos 0 - 5
01-06-2019 18:00 не е избран Loko Vakarel - Неможещите 0 - 5
02-06-2019 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2
07-07-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - Whiskey United 5 - 0
07-07-2019 19:00 не е избран Софийска вода - Жар Голяновци 7 - 1
07-07-2019 19:00 не е избран Пеликан - БНС РЕД БУЛС 6 - 2
07-07-2019 20:00 не е избран Чики Рики - El Stars 0 - 5
07-07-2019 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Лозен Сити 4 - 4
28-08-2019 19:45 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Бучките 5 - 6

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-05-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Loko Vakarel 12 - 1
01-06-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - БАЛКАН 0 - 5
25-07-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Лозенец Юн 0 - 5
01-08-2019 18:00 не е избран FC Aifos - ФК Пълна Мрежа 5 - 0
25-08-2019 20:00 не е избран Лозен Сити - Софийска вода 2 - 10
25-08-2019 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Кралете 8 - 4
25-08-2019 20:00 не е избран El Stars - ФК ИХТИМАН 11 - 4
25-08-2019 21:00 не е избран Бучките - Пеликан 3 - 5
25-08-2019 21:00 не е избран Неможещите - Чики Рики 5 - 4
20-09-2019 20:45 не е избран Жар Голяновци - ЦВС 7 - 2
28-09-2019 20:00 не е избран Whiskey United - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-07-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5
01-07-2019 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Bianchi Coffee 5 - 0
07-07-2019 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Неможещите 4 - 9
01-08-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК ЗЕНИТ 5 - 0
01-08-2019 20:00 не е избран Пеликан - Whiskey United 5 - 0
18-08-2019 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Бучките 0 - 5
01-09-2019 21:00 не е избран ЦВС - Лозен Сити 5 - 1
08-09-2019 19:00 не е избран Лозенец Юн - Жар Голяновци 3 - 8
18-09-2019 19:45 не е избран Софийска вода - FC Aifos 5 - 0
20-09-2019 19:00 не е избран Loko Vakarel - Чики Рики 0 - 5
22-09-2019 20:00 не е избран Кралете - El Stars 0 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-03-2019 14:00 не е избран Whiskey United - БНС РЕД БУЛС 6 - 3
08-08-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Пеликан 0 - 5
08-08-2019 19:00 не е избран El Stars - БАЛКАН 5 - 0
08-08-2019 19:15 не е избран Bianchi Coffee - Софийска вода 0 - 5
01-09-2019 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Пълна Мрежа 5 - 0
01-09-2019 20:00 не е избран Бучките - Loko Vakarel 5 - 0
15-09-2019 20:00 не е избран FC Aifos - ЦВС 4 - 4
15-09-2019 20:00 не е избран Неможещите - Кралете 11 - 5
20-09-2019 18:00 не е избран Лозен Сити - Лозенец Юн 5 - 0
22-09-2019 20:00 не е избран Чики Рики - ФК ИХТИМАН 0 - 9
02-10-2019 19:45 не е избран Жар Голяновци - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 3

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-08-2019 18:00 не е избран Лозенец Юн - FC Aifos 0 - 5
15-08-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - Неможещите 0 - 5
15-08-2019 19:00 не е избран ЦВС - Bianchi Coffee 5 - 0
15-08-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЗЕНИТ 5 - 0
01-09-2019 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars 0 - 5
15-09-2019 18:00 не е избран Loko Vakarel - ФК ИХТИМАН 1 - 15
15-09-2019 19:00 не е избран Бучките - Whiskey United 9 - 6
15-09-2019 21:00 не е избран Софийска вода - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 3
01-10-2019 20:00 не е избран Кралете - Чики Рики 5 - 0
01-10-2019 20:00 не е избран Пеликан - Жар Голяновци 5 - 0
06-10-2019 18:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Лозен Сити 1 - 1

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-06-2019 16:00 не е избран Жар Голяновци - БНС РЕД БУЛС 8 - 5
14-07-2019 19:15 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ЦВС 4 - 8
22-08-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Бучките 0 - 5
22-08-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - Лозенец Юн 0 - 5
25-08-2019 18:00 не е избран FC Aifos - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 6
01-09-2019 19:00 не е избран Чики Рики - БАЛКАН 5 - 0
01-09-2019 22:00 не е избран Неможещите - ФК Пълна Мрежа 5 - 0
08-09-2019 20:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Кралете 6 - 2
22-09-2019 19:00 не е избран Whiskey United - Loko Vakarel 5 - 0
23-09-2019 18:45 не е избран Лозен Сити - Пеликан 0 - 5
29-09-2019 21:00 не е избран El Stars - Софийска вода 3 - 0

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-06-2019 17:00 не е избран Лозенец Юн - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 4
30-06-2019 19:00 не е избран Бучките - Жар Голяновци 4 - 4
29-07-2019 18:00 не е избран Whiskey United - ФК ЗЕНИТ 5 - 0
29-07-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - ФК ИХТИМАН 0 - 5
29-07-2019 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Bianchi Coffee 5 - 0
01-09-2019 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Чики Рики 0 - 5
01-09-2019 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен Сити 0 - 5
20-09-2019 19:00 не е избран Loko Vakarel - Кралете 5 - 0
29-09-2019 20:00 не е избран Пеликан - FC Aifos 10 - 1
06-10-2019 21:00 не е избран Софийска вода - Неможещите 4 - 2
06-10-2019 21:00 не е избран ЦВС - El Stars 0 - 5

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-06-2019 17:00 не е избран Жар Голяновци - Whiskey United 7 - 4
14-07-2019 20:15 не е избран Лозен Сити - Бучките 2 - 4
06-08-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Loko Vakarel 0 - 5
06-08-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - Пеликан 0 - 5
06-08-2019 19:00 не е избран Кралете - БАЛКАН 5 - 0
25-09-2019 19:00 не е избран FC Aifos - БНС РЕД БУЛС 5 - 0
25-09-2019 19:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Пълна Мрежа 5 - 0
29-09-2019 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 9
29-09-2019 20:00 не е избран Неможещите - ЦВС 9 - 6
05-10-2019 19:00 не е избран Чики Рики - Софийска вода 0 - 5
05-10-2019 20:00 не е избран El Stars - Лозенец Юн 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.Софийска вода21100:2758
2.El Stars21113:3257
3.СИНИТЕ BD LIQUOR2195:2253
4.Неможещите21120:6349
5.Жар Голяновци21128:7149
6.Бучките21104:5549
7.Пеликан21101:4345
8.ФК ИХТИМАН21118:6642
9.ЦВС2187:6637
10.ФК ЕЛ-СИТИ 20112190:9831
11.Лозенец Юн2171:7229
12.Чики Рики2166:8428
13.Whiskey United2184:8826
14.Лозен Сити2176:7925
15.БНС РЕД БУЛС2173:7824
16.FC Aifos2166:10523
17.Loko Vakarel2148:12718
18.ФК Пълна Мрежа2149:10314
19.Кралете2155:10713
20.ФК ЗЕНИТ2145:1039
21.БАЛКАН215:1003
22.Bianchi Coffee210:1050