SUPER BUSINESS PREMIERSHIP, CHAMPIONSHIP - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-03-2019 00:00 не е избран Витоша Бистрица - ОК Супер Транс 0 - 5
06-03-2019 18:45 не е избран Easy TV Net - DSV 7 - 1
06-03-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - PalmsBet 1 - 4
06-03-2019 21:45 не е избран Сердика - ING 6 - 4
07-03-2019 20:45 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - SSV 3 - 8
30-04-2019 19:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Rehau 7 - 1
28-06-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - V-TAC EUROPE 3 - 4
01-07-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - ДСК Банка 4 - 9
01-07-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - VENDETTA-OLISPED 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-03-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - FC ALA GROUP 1 - 7
15-03-2019 18:45 не е избран ING - A.C.A.B. 4 - 5
15-03-2019 18:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - FK Kafana Stefanovic 12 - 2
15-03-2019 19:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 3 - 9
15-03-2019 20:45 не е избран SSV - VENDETTA-OLISPED 3 - 2
15-03-2019 20:45 не е избран Rehau - Витоша Бистрица 5 - 0
15-03-2019 20:45 не е избран PalmsBet - FC A.C.A.B - 2018 0 - 8
15-03-2019 20:45 не е избран DSV - Сердика 2 - 4
01-06-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ГЕОДЕТ 5 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2019 18:45 не е избран A.C.A.B. - DSV 6 - 1
19-03-2019 18:45 не е избран ГЕОДЕТ - ОК Супер Транс 0 - 4
19-03-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - SSV 3 - 1
19-03-2019 19:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - ING 3 - 2
19-03-2019 20:45 не е избран Витоша Бистрица - PalmsBet 0 - 5
19-03-2019 21:45 не е избран Сердика - ДСК Банка 5 - 2
20-03-2019 19:00 не е избран VENDETTA-OLISPED - V-TAC EUROPE 2 - 5
20-03-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 4
20-03-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Rehau 15 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2019 20:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Easy TV Net 3 - 3
27-03-2019 21:45 не е избран Rehau - ГЕОДЕТ 9 - 6
27-03-2019 21:45 не е избран PalmsBet - FC ALA GROUP 0 - 2
27-03-2019 21:45 не е избран DSV - FC A.C.A.B - 2018 0 - 5
28-03-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - VENDETTA-OLISPED 4 - 4
28-03-2019 18:45 Palmsbet stadium SSV - V-TAC EUROPE 2 - 2
28-03-2019 19:45 не е избран ING - Витоша Бистрица 5 - 0
28-03-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДСК Банка - A.C.A.B. 5 - 1
01-04-2019 19:45 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Сердика 6 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-04-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ОК Супер Транс 6 - 5
02-04-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - DSV 0 - 5
02-04-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - PalmsBet 1 - 4
02-04-2019 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Rehau 7 - 6
02-04-2019 20:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - ДСК Банка 6 - 3
03-04-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - ING 4 - 7
03-04-2019 20:45 не е избран Сердика - FK Kafana Stefanovic 3 - 6
01-05-2019 20:30 не е избран A.C.A.B. - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 2
03-05-2019 20:45 не е избран Easy TV Net - SSV 1 - 6

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 19:00 не е избран ДСК Банка - Витоша Бистрица 5 - 0
10-04-2019 19:00 ACCEDIA STADIUM Rehau - V-TAC EUROPE 6 - 3
10-04-2019 19:00 Palmsbet stadium PalmsBet - VENDETTA-OLISPED 3 - 4
30-05-2019 18:45 не е избран DSV - FC ALA GROUP 3 - 5
31-05-2019 18:45 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - FC A.C.A.B - 2018 2 - 5
31-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Сердика 1 - 5
01-06-2019 19:45 не е избран ING - ГЕОДЕТ 5 - 0
14-06-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - A.C.A.B. 5 - 3
03-07-2019 21:45 не е избран SSV - ОК Супер Транс 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5
01-04-2019 19:45 не е избран ОК Супер Транс - Rehau 0 - 5
17-04-2019 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - ING 4 - 10
17-04-2019 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - PalmsBet 6 - 8
17-04-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - Easy TV Net *4 - 4
17-04-2019 20:45 не е избран FC ALA GROUP - ДСК Банка 1 - 5
22-04-2019 19:45 Palmsbet stadium FC A.C.A.B - 2018 - FK Kafana Stefanovic 9 - 5
23-04-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГЕОДЕТ - DSV 6 - 3
03-06-2019 20:45 не е избран Сердика - SSV 4 - 4

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран FK Kafana Stefanovic - Витоша Бистрица 5 - 0
07-05-2019 18:45 не е избран DSV - VENDETTA-OLISPED 1 - 12
07-05-2019 19:45 не е избран ING - V-TAC EUROPE 5 - 5
07-05-2019 20:45 не е избран PalmsBet - ОК Супер Транс 1 - 3
07-05-2019 21:45 не е избран Easy TV Net - FC A.C.A.B - 2018 0 - 5
08-05-2019 20:45 не е избран ДСК Банка - ГЕОДЕТ 5 - 1
08-05-2019 21:45 не е избран Сердика - A.C.A.B. 2 - 1
08-05-2019 21:45 не е избран SSV - Rehau 0 - 4
10-05-2019 18:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - FC ALA GROUP 4 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Easy TV Net 0 - 5
01-05-2019 20:45 не е избран ГЕОДЕТ - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5
16-05-2019 21:45 не е избран Rehau - PalmsBet 8 - 5
17-05-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - FK Kafana Stefanovic 3 - 5
17-05-2019 19:45 не е избран ОК Супер Транс - ING 0 - 5
17-05-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - SSV 4 - 2
17-05-2019 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - ДСК Банка 6 - 7
17-05-2019 21:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Сердика 3 - 1
01-07-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - DSV 11 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран Сердика - Витоша Бистрица 5 - 0
01-05-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - ГЕОДЕТ 5 - 0
20-05-2019 20:45 Palmsbet stadium A.C.A.B. - FC A.C.A.B - 2018 1 - 6
21-05-2019 18:45 не е избран DSV - ОК Супер Транс 3 - 5
21-05-2019 20:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - VENDETTA-OLISPED 6 - 4
22-05-2019 18:45 не е избран ING - Rehau 10 - 5
23-05-2019 18:45 не е избран ДСК Банка - V-TAC EUROPE 7 - 4
01-06-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - FC ALA GROUP 0 - 5
01-07-2019 21:45 не е избран SSV - PalmsBet 5 - 1

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2019 21:45 не е избран Rehau - DSV 14 - 4
01-05-2019 18:45 не е избран PalmsBet - ING 0 - 5
01-05-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - A.C.A.B. 0 - 5
01-05-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Easy TV Net 0 - 5
01-05-2019 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 5 - 0
28-05-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 2
28-05-2019 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - FK Kafana Stefanovic 2 - 3
28-05-2019 19:45 не е избран ОК Супер Транс - ДСК Банка 0 - 8
20-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM FC A.C.A.B - 2018 - SSV 4 - 1

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Витоша Бистрица 5 - 0
01-05-2019 20:45 не е избран Сердика - ГЕОДЕТ 5 - 0
04-06-2019 18:45 не е избран Easy TV Net - VENDETTA-OLISPED 4 - 13
04-06-2019 19:45 не е избран DSV - PalmsBet 2 - 5
04-06-2019 21:45 не е избран ДСК Банка - Rehau 5 - 4
04-06-2019 21:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ОК Супер Транс 3 - 3
07-06-2019 19:45 не е избран A.C.A.B. - FC ALA GROUP 2 - 1
28-06-2019 18:45 не е избран SSV - ING 5 - 8
03-07-2019 18:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - V-TAC EUROPE 2 - 1

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - SSV 0 - 5
11-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM ING - DSV 18 - 1
11-06-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - Easy TV Net 13 - 1
11-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - FK Kafana Stefanovic 3 - 2
11-06-2019 19:45 Palmsbet stadium ГЕОДЕТ - A.C.A.B. 2 - 3
11-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM PalmsBet - ДСК Банка 4 - 6
11-06-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VENDETTA-OLISPED - Сердика 1 - 3
12-06-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - FC A.C.A.B - 2018 6 - 11
12-06-2019 20:45 не е избран Rehau - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 9

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - FC ALA GROUP 0 - 5
01-06-2019 20:45 не е избран Easy TV Net - ОК Супер Транс 0 - 5
18-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM SSV - DSV 11 - 2
18-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM ДСК Банка - ING 5 - 6
18-06-2019 19:45 Palmsbet stadium FC A.C.A.B - 2018 - ГЕОДЕТ 5 - 0
18-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Сердика - V-TAC EUROPE 7 - 2
19-06-2019 18:45 не е избран A.C.A.B. - VENDETTA-OLISPED 4 - 3
19-06-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Rehau 9 - 5
19-06-2019 21:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - PalmsBet 2 - 1

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран ГЕОДЕТ - Витоша Бистрица 5 - 0
01-06-2019 20:45 не е избран Rehau - Easy TV Net 5 - 0
25-06-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - A.C.A.B. 5 - 2
25-06-2019 18:45 не е избран ING - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 4
25-06-2019 18:45 не е избран DSV - ДСК Банка 2 - 12
25-06-2019 20:45 не е избран ОК Супер Транс - Сердика 0 - 5
26-06-2019 19:45 не е избран PalmsBet - FK Kafana Stefanovic 2 - 4
26-06-2019 21:45 не е избран FC ALA GROUP - SSV 4 - 4
26-06-2019 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - FC A.C.A.B - 2018 0 - 10

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран Витоша Бистрица - VENDETTA-OLISPED 0 - 5
01-06-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - PalmsBet 0 - 5
01-07-2019 20:45 не е избран A.C.A.B. - ОК Супер Транс 5 - 0
04-07-2019 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - DSV 12 - 5
04-07-2019 19:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - V-TAC EUROPE 6 - 5
05-07-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - ГЕОДЕТ 5 - 0
05-07-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - ING 0 - 5
05-07-2019 20:45 не е избран SSV - ДСК Банка 2 - 3
05-07-2019 20:45 не е избран Сердика - Rehau 9 - 3

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 19:00 не е избран V-TAC EUROPE - Витоша Бистрица 5 - 0
01-06-2019 00:00 не е избран ING - Easy TV Net 5 - 0
01-07-2019 18:45 не е избран ОК Супер Транс - FC A.C.A.B - 2018 0 - 5
01-07-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - SSV 0 - 5
08-07-2019 18:45 не е избран Rehau - A.C.A.B. 5 - 2
08-07-2019 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - FC ALA GROUP 5 - 2
08-07-2019 19:45 не е избран DSV - FK Kafana Stefanovic 5 - 0
08-07-2019 21:45 не е избран PalmsBet - Сердика 0 - 11
09-07-2019 19:00 не е избран ДСК Банка - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 4

класиране

отборМГТ
1.FC A.C.A.B - 201817103:2751
2.ДСК Банка1796:5939
3.ING17107:4737
4.Сердика1778:4037
5.ФК ЕЛ-СИТИ 20111785:5532
6.FK Kafana Stefanovic1763:6631
7.V-TAC EUROPE1785:5829
8.A.C.A.B.1752:5128
9.SSV1769:4527
10.Rehau1792:9127
11.FC ALA GROUP1775:5525
12.VENDETTA-OLISPED1779:7122
13.ОК Супер Транс1738:6420
14.PalmsBet1748:6818
15.Easy TV Net1744:8215
16.ГЕОДЕТ1721:786
17.DSV1740:1336
18.Витоша Бистрица170:850