IT CHAMPIONSHIP, ACCEDIA LEAGUE ONE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-02-2019 00:00 не е избран NEXT GEN - UnitedLex 0 - 5
26-02-2019 20:45 Palmsbet stadium Карготек - EPAM Systems 2 - 2
27-02-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM VMware - EGT-II 3 - 3
28-02-2019 18:45 не е избран CSC - SafeCharge 1 - 2
28-02-2019 19:45 не е избран SECTRON LTD. - FOURTH BULGARIA 1 - 6
01-05-2019 20:45 не е избран OWLIANCE - Apex Fund Services Bulgaria 5 - 0
08-05-2019 20:45 не е избран SBTECH 2 - Sirma 5 - 5
09-05-2019 20:45 не е избран Unify - GemSeek 14 - 2
24-06-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM BHTC - Minerva 5 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-03-2019 00:00 не е избран NEXT GEN - Карготек 0 - 5
05-03-2019 19:45 не е избран EPAM Systems - Unify 0 - 7
05-03-2019 20:45 не е избран FOURTH BULGARIA - CSC 8 - 1
06-03-2019 18:45 не е избран EGT-II - OWLIANCE 3 - 3
06-03-2019 19:45 не е избран Minerva - SBTECH 2 4 - 5
06-03-2019 20:45 не е избран UnitedLex - Sirma 0 - 7
06-03-2019 20:45 не е избран GemSeek - VMware 0 - 2
01-05-2019 22:30 не е избран SafeCharge - BHTC 0 - 5
01-07-2019 18:45 не е избран Apex Fund Services Bulgaria - SECTRON LTD. 0 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2019 00:00 не е избран Unify - NEXT GEN 5 - 0
13-03-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Карготек - UnitedLex 8 - 1
13-03-2019 20:45 Palmsbet stadium Sirma - Minerva 4 - 0
14-03-2019 20:45 Palmsbet stadium SECTRON LTD. - EGT-II 8 - 3
14-03-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM BHTC - FOURTH BULGARIA 4 - 6
14-03-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM VMware - EPAM Systems 0 - 1
14-03-2019 21:45 Palmsbet stadium OWLIANCE - GemSeek 9 - 0
14-03-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SBTECH 2 - SafeCharge 5 - 0
31-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM CSC - Apex Fund Services Bulgaria 7 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-03-2019 18:45 не е избран UnitedLex - Minerva 1 - 9
18-03-2019 18:45 не е избран EGT-II - CSC 2 - 4
18-03-2019 19:45 не е избран SafeCharge - Sirma 1 - 5
18-03-2019 19:45 не е избран Карготек - Unify 4 - 7
19-03-2019 20:45 не е избран FOURTH BULGARIA - SBTECH 2 1 - 1
21-03-2019 00:00 не е избран NEXT GEN - VMware 0 - 5
21-03-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM EPAM Systems - OWLIANCE 1 - 6
21-03-2019 19:45 Palmsbet stadium Apex Fund Services Bulgaria - BHTC 4 - 6
21-03-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GemSeek - SECTRON LTD. 5 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-03-2019 00:00 не е избран OWLIANCE - NEXT GEN 5 - 0
25-03-2019 18:45 не е избран SECTRON LTD. - EPAM Systems 2 - 4
25-03-2019 19:45 не е избран Unify - UnitedLex 10 - 0
25-03-2019 19:45 не е избран VMware - Карготек 8 - 1
25-03-2019 20:45 не е избран CSC - GemSeek 10 - 3
26-03-2019 19:45 не е избран Sirma - FOURTH BULGARIA 1 - 6
27-03-2019 18:45 не е избран Minerva - SafeCharge 7 - 1
27-03-2019 20:45 не е избран SBTECH 2 - Apex Fund Services Bulgaria 11 - 1
01-06-2019 19:45 не е избран BHTC - EGT-II 5 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-04-2019 00:00 не е избран NEXT GEN - SECTRON LTD. 0 - 5
05-04-2019 18:45 не е избран EPAM Systems - CSC 1 - 2
05-04-2019 19:45 не е избран FOURTH BULGARIA - Minerva 7 - 1
05-04-2019 19:45 не е избран Карготек - OWLIANCE 0 - 17
11-04-2019 22:30 не е избран Unify - VMware 6 - 0
01-05-2019 19:45 не е избран UnitedLex - SafeCharge 5 - 0
22-05-2019 19:45 не е избран GemSeek - BHTC 1 - 8
22-05-2019 20:30 не е избран EGT-II - SBTECH 2 6 - 3
11-06-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Apex Fund Services Bulgaria - Sirma 0 - 3

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 19:00 не е избран CSC - NEXT GEN 5 - 0
08-04-2019 21:45 Palmsbet stadium OWLIANCE - Unify 2 - 8
08-04-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - EGT-II 1 - 1
11-04-2019 19:45 не е избран BHTC - EPAM Systems 6 - 4
11-04-2019 19:45 не е избран Minerva - Apex Fund Services Bulgaria 2 - 6
11-04-2019 20:45 не е избран SafeCharge - FOURTH BULGARIA 0 - 5
11-04-2019 21:45 не е избран SBTECH 2 - GemSeek 5 - 0
20-05-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VMware - UnitedLex 3 - 4
22-05-2019 18:45 не е избран SECTRON LTD. - Карготек 3 - 6

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 00:00 не е избран NEXT GEN - BHTC 0 - 5
15-04-2019 21:45 не е избран Карготек - CSC 5 - 3
15-04-2019 21:45 не е избран VMware - OWLIANCE 2 - 5
16-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Apex Fund Services Bulgaria - SafeCharge 5 - 0
16-04-2019 19:45 Palmsbet stadium GemSeek - Sirma 2 - 4
16-04-2019 20:45 Palmsbet stadium EPAM Systems - SBTECH 2 4 - 4
16-04-2019 21:45 Palmsbet stadium UnitedLex - FOURTH BULGARIA 1 - 6
17-04-2019 19:00 не е избран Unify - SECTRON LTD. 9 - 2
18-04-2019 18:45 не е избран EGT-II - Minerva 1 - 10

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 00:00 не е избран SBTECH 2 - NEXT GEN 5 - 0
23-04-2019 18:45 не е избран SafeCharge - EGT-II 0 - 5
23-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Minerva - GemSeek 2 - 8
23-04-2019 21:45 Palmsbet stadium OWLIANCE - UnitedLex 11 - 4
24-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM BHTC - Карготек 5 - 8
01-05-2019 22:30 не е избран SECTRON LTD. - VMware 5 - 0
13-05-2019 22:30 не е избран FOURTH BULGARIA - Apex Fund Services Bulgaria 5 - 0
20-05-2019 21:45 Palmsbet stadium CSC - Unify 1 - 3
18-06-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - EPAM Systems 11 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-04-2019 20:45 не е избран Карготек - SBTECH 2 5 - 0
01-05-2019 00:00 не е избран NEXT GEN - Sirma 0 - 5
08-05-2019 18:45 не е избран EPAM Systems - Minerva 0 - 5
08-05-2019 22:30 не е избран VMware - CSC 2 - 1
09-05-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM UnitedLex - Apex Fund Services Bulgaria 2 - 3
09-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Unify - BHTC 5 - 0
09-05-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT-II - FOURTH BULGARIA 1 - 11
09-05-2019 20:45 Palmsbet stadium GemSeek - SafeCharge 5 - 0
09-05-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OWLIANCE - SECTRON LTD. 11 - 4

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 00:00 не е избран Minerva - NEXT GEN 5 - 0
01-05-2019 20:45 не е избран Apex Fund Services Bulgaria - EGT-II 0 - 5
01-05-2019 21:45 не е избран SafeCharge - EPAM Systems 0 - 5
13-05-2019 19:45 не е избран SECTRON LTD. - UnitedLex 6 - 5
13-05-2019 19:45 не е избран CSC - OWLIANCE 4 - 9
14-05-2019 20:45 не е избран BHTC - VMware 0 - 5
14-05-2019 20:45 не е избран FOURTH BULGARIA - GemSeek 5 - 0
16-05-2019 21:45 не е избран SBTECH 2 - Unify 0 - 2
16-05-2019 21:45 не е избран Sirma - Карготек 2 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 00:00 не е избран NEXT GEN - SafeCharge 0 - 5
01-05-2019 19:45 не е избран GemSeek - Apex Fund Services Bulgaria 0 - 5
01-05-2019 19:45 не е избран VMware - SBTECH 2 0 - 5
27-05-2019 20:45 не е избран EPAM Systems - FOURTH BULGARIA 3 - 4
29-05-2019 20:45 не е избран Карготек - Minerva 11 - 5
30-05-2019 19:45 не е избран UnitedLex - EGT-II 2 - 3
30-05-2019 19:45 не е избран OWLIANCE - BHTC 6 - 3
30-05-2019 21:45 не е избран Unify - Sirma 5 - 4
24-06-2019 22:30 Palmsbet stadium SECTRON LTD. - CSC 4 - 8

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 00:00 не е избран SafeCharge - Карготек 0 - 5
01-05-2019 00:00 не е избран FOURTH BULGARIA - NEXT GEN 5 - 0
03-06-2019 21:45 не е избран Minerva - Unify 2 - 3
06-06-2019 18:45 не е избран CSC - UnitedLex 7 - 1
06-06-2019 18:45 не е избран Apex Fund Services Bulgaria - EPAM Systems 3 - 1
06-06-2019 18:45 не е избран EGT-II - GemSeek 5 - 4
06-06-2019 19:45 не е избран BHTC - SECTRON LTD. 13 - 3
06-06-2019 19:45 не е избран SBTECH 2 - OWLIANCE 1 - 8
06-06-2019 19:45 не е избран Sirma - VMware 6 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 00:00 не е избран NEXT GEN - Apex Fund Services Bulgaria 0 - 5
01-05-2019 00:00 не е избран Unify - SafeCharge 5 - 0
12-06-2019 20:45 не е избран VMware - Minerva 1 - 6
13-06-2019 21:45 не е избран OWLIANCE - Sirma 9 - 4
14-06-2019 18:45 не е избран UnitedLex - GemSeek 2 - 5
14-06-2019 18:45 не е избран EPAM Systems - EGT-II 0 - 5
14-06-2019 20:45 не е избран Карготек - FOURTH BULGARIA 4 - 4
14-06-2019 20:45 не е избран CSC - BHTC 5 - 0
01-07-2019 18:45 не е избран SECTRON LTD. - SBTECH 2 0 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 00:00 не е избран SafeCharge - VMware 0 - 5
01-05-2019 00:00 не е избран EGT-II - NEXT GEN 5 - 0
06-06-2019 20:45 не е избран FOURTH BULGARIA - Unify 0 - 1
20-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM GemSeek - EPAM Systems 0 - 5
20-06-2019 20:45 Palmsbet stadium SBTECH 2 - CSC 4 - 1
20-06-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - SECTRON LTD. 10 - 2
20-06-2019 21:45 Palmsbet stadium BHTC - UnitedLex 3 - 1
20-06-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Minerva - OWLIANCE 0 - 5
01-07-2019 19:45 не е избран Apex Fund Services Bulgaria - Карготек 0 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 00:00 не е избран NEXT GEN - GemSeek 0 - 5
01-05-2019 00:00 не е избран OWLIANCE - SafeCharge 5 - 0
01-06-2019 19:45 не е избран Unify - Apex Fund Services Bulgaria 5 - 0
01-06-2019 20:45 не е избран UnitedLex - EPAM Systems 5 - 0
27-06-2019 20:45 не е избран CSC - Sirma 3 - 7
27-06-2019 20:45 не е избран BHTC - SBTECH 2 3 - 5
27-06-2019 21:45 не е избран VMware - FOURTH BULGARIA 1 - 8
27-06-2019 21:45 не е избран SECTRON LTD. - Minerva 5 - 6
01-07-2019 20:45 не е избран Карготек - EGT-II 8 - 4

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-03-2019 00:00 не е избран SafeCharge - SECTRON LTD. 2 - 4
01-05-2019 00:00 не е избран GemSeek - Карготек 0 - 5
01-05-2019 00:00 не е избран EPAM Systems - NEXT GEN 5 - 0
27-06-2019 21:45 не е избран EGT-II - Unify 2 - 7
04-07-2019 18:45 не е избран Minerva - CSC 3 - 5
04-07-2019 19:45 не е избран Sirma - BHTC 7 - 6
05-07-2019 19:45 не е избран FOURTH BULGARIA - OWLIANCE 4 - 6
08-07-2019 22:30 не е избран SBTECH 2 - UnitedLex 7 - 1
15-07-2019 20:45 не е избран Apex Fund Services Bulgaria - VMware 4 - 6

класиране

отборМГТ
1.Unify17102:1951
2.OWLIANCE17122:3846
3.FOURTH BULGARIA1791:2641
4.Карготек1786:6138
5.Sirma1786:4935
6.SBTECH 21771:4133
7.BHTC1777:6027
8.CSC1768:5627
9.EGT-II1754:6924
10.VMware1745:5522
11.Minerva1767:6821
12.SECTRON LTD.1763:9318
13.Apex Fund Services Bulgaria1738:6818
14.EPAM Systems1739:6217
15.GemSeek1740:8515
16.UnitedLex1740:8812
17.SafeCharge1711:776
18.NEXT GEN170:850