IT CHAMPIONSHIP, Newton Championship - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-02-2019 20:45 не е избран Accedia - ГФК България 4 - 0
25-02-2019 21:45 не е избран Axway - DATECS 1 - 2
25-02-2019 21:45 не е избран Genius Sports - Polygran Bulgaria 4 - 1
26-02-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Upnetix - e-Novator 3 - 5
26-02-2019 20:45 Palmsbet stadium PLAYTECH - Endava 2 - 8
26-02-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TEK EXPERTS - Techhuddle 4 - 14
26-02-2019 21:45 Palmsbet stadium Experian - GTT 3 - 6
28-02-2019 18:45 не е избран IBM - DANTEK DEVS 4 - 4
01-04-2019 21:45 не е избран IPSOS - VIVACOM 4PLAY 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-03-2019 18:45 не е избран Polygran Bulgaria - Accedia 8 - 2
04-03-2019 21:45 не е избран ГФК България - IBM 2 - 12
06-03-2019 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Experian 6 - 2
07-03-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM e-Novator - GTT 2 - 3
07-03-2019 19:45 Palmsbet stadium Endava - TEK EXPERTS 10 - 4
07-03-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Upnetix - Axway 4 - 1
07-03-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Genius Sports 3 - 6
07-03-2019 21:45 не е избран DATECS - PLAYTECH 0 - 4
01-05-2019 21:45 не е избран DANTEK DEVS - IPSOS 5 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2019 19:45 не е избран Genius Sports - Endava 6 - 3
11-03-2019 20:45 не е избран TEK EXPERTS - DATECS 0 - 5
11-03-2019 20:45 не е избран IPSOS - ГФК България 2 - 1
11-03-2019 20:45 не е избран GTT - VIVACOM 4PLAY 2 - 6
11-03-2019 21:45 не е избран Axway - e-Novator 0 - 7
11-03-2019 21:45 не е избран Accedia - Techhuddle 2 - 3
11-03-2019 21:45 не е избран IBM - Polygran Bulgaria 5 - 3
13-03-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - DANTEK DEVS 1 - 2
14-03-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PLAYTECH - Upnetix 4 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-03-2019 20:45 не е избран DANTEK DEVS - GTT 4 - 5
18-03-2019 20:45 не е избран ГФК България - Experian 3 - 3
18-03-2019 21:45 не е избран e-Novator - VIVACOM 4PLAY 5 - 2
18-03-2019 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - IPSOS 3 - 5
18-03-2019 21:45 не е избран Endava - Accedia 9 - 6
21-03-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - Genius Sports 2 - 10
21-03-2019 21:45 Palmsbet stadium Upnetix - TEK EXPERTS 4 - 0
21-03-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Axway - PLAYTECH 1 - 8
13-05-2019 22:30 не е избран Techhuddle - IBM 7 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2019 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DANTEK DEVS 6 - 1
28-03-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PLAYTECH - e-Novator 2 - 4
29-03-2019 18:45 не е избран Accedia - DATECS 2 - 1
29-03-2019 18:45 не е избран GTT - ГФК България 3 - 4
29-03-2019 19:00 не е избран IBM - Endava 3 - 6
29-03-2019 19:45 не е избран TEK EXPERTS - Axway 4 - 2
29-03-2019 19:45 не е избран Genius Sports - Upnetix 6 - 4
01-04-2019 21:45 Palmsbet stadium IPSOS - Techhuddle 0 - 3
01-04-2019 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - Polygran Bulgaria 8 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Axway - Genius Sports 3 - 8
01-04-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM Upnetix - Accedia 4 - 3
01-04-2019 21:45 Palmsbet stadium ГФК България - VIVACOM 4PLAY 2 - 5
03-04-2019 19:45 не е избран Endava - IPSOS 3 - 6
04-04-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Polygran Bulgaria - GTT 7 - 3
04-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Experian 1 - 6
04-04-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PLAYTECH - TEK EXPERTS 3 - 6
04-04-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - DANTEK DEVS 4 - 1
12-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - IBM 2 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - Axway 6 - 3
08-04-2019 20:45 Palmsbet stadium VIVACOM 4PLAY - Polygran Bulgaria 6 - 2
08-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - Upnetix 2 - 7
08-04-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - DATECS 1 - 1
11-04-2019 19:45 не е избран Experian - Endava 6 - 13
11-04-2019 20:45 не е избран TEK EXPERTS - e-Novator 1 - 1
11-04-2019 20:45 не е избран Genius Sports - PLAYTECH 5 - 1
11-04-2019 21:45 не е избран GTT - Techhuddle 8 - 6
08-07-2019 18:45 не е избран DANTEK DEVS - ГФК България 4 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-04-2019 18:45 не е избран e-Novator - ГФК България 0 - 1
15-04-2019 18:45 не е избран Axway - IBM 4 - 4
15-04-2019 20:45 не е избран Upnetix - IPSOS 5 - 2
15-04-2019 21:45 не е избран PLAYTECH - Accedia 1 - 0
18-04-2019 19:45 не е избран DATECS - Experian 2 - 9
18-04-2019 19:45 не е избран TEK EXPERTS - Genius Sports 1 - 4
18-04-2019 20:45 не е избран Techhuddle - VIVACOM 4PLAY 0 - 5
18-04-2019 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - DANTEK DEVS 3 - 2
19-04-2019 18:45 не е избран Endava - GTT 6 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Genius Sports - e-Novator 0 - 3
22-04-2019 18:45 Palmsbet stadium IBM - PLAYTECH 5 - 2
22-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - TEK EXPERTS 1 - 5
22-04-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IPSOS - Axway 0 - 2
22-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM 4PLAY - Endava 2 - 2
23-04-2019 19:45 Palmsbet stadium GTT - DATECS 4 - 4
20-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - Polygran Bulgaria 6 - 10
20-05-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - Upnetix 4 - 3
25-06-2019 21:45 не е избран DANTEK DEVS - Techhuddle 2 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 18:45 не е избран Techhuddle - ГФК България 5 - 0
06-05-2019 20:45 не е избран TEK EXPERTS - IBM 4 - 8
07-05-2019 19:45 не е избран Genius Sports - Accedia 7 - 2
08-05-2019 18:45 не е избран PLAYTECH - IPSOS 2 - 2
08-05-2019 19:45 не е избран DATECS - VIVACOM 4PLAY 1 - 5
08-05-2019 20:45 не е избран Endava - DANTEK DEVS 9 - 5
08-05-2019 22:30 не е избран e-Novator - Polygran Bulgaria 4 - 1
09-05-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Upnetix - GTT 10 - 1
13-05-2019 22:30 не е избран Axway - Experian 2 - 3

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 20:45 не е избран Polygran Bulgaria - Techhuddle 0 - 5
13-05-2019 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Upnetix 4 - 3
16-05-2019 18:45 не е избран Accedia - e-Novator 2 - 0
16-05-2019 18:45 не е избран IBM - Genius Sports 2 - 2
16-05-2019 19:45 не е избран IPSOS - TEK EXPERTS 1 - 2
16-05-2019 19:45 не е избран Experian - PLAYTECH 2 - 7
16-05-2019 20:45 не е избран DANTEK DEVS - DATECS 1 - 3
16-05-2019 20:45 не е избран ГФК България - Endava 4 - 11
10-07-2019 21:45 не е избран GTT - Axway 2 - 2

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-05-2019 22:30 не е избран PLAYTECH - GTT 4 - 3
29-05-2019 19:45 не е избран Axway - VIVACOM 4PLAY 2 - 5
29-05-2019 21:45 не е избран DATECS - ГФК България 2 - 3
30-05-2019 21:45 не е избран TEK EXPERTS - Experian 5 - 1
31-05-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - IBM 9 - 1
31-05-2019 19:45 Palmsbet stadium Upnetix - DANTEK DEVS 9 - 1
31-05-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Genius Sports - IPSOS 2 - 0
01-07-2019 20:45 не е избран Endava - Polygran Bulgaria 8 - 3
10-07-2019 18:45 не е избран e-Novator - Techhuddle 3 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2019 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - PLAYTECH 5 - 0
03-06-2019 22:30 не е избран IPSOS - Accedia 3 - 3
05-06-2019 21:45 не е избран IBM - e-Novator 2 - 6
05-06-2019 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - DATECS 6 - 4
05-06-2019 21:45 не е избран Techhuddle - Endava 8 - 1
05-06-2019 22:30 не е избран DANTEK DEVS - Axway 8 - 5
01-07-2019 21:45 не е избран Experian - Genius Sports 0 - 5
01-07-2019 21:45 не е избран ГФК България - Upnetix 0 - 5
02-07-2019 19:45 не е избран GTT - TEK EXPERTS 2 - 6

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-06-2019 20:45 не е избран TEK EXPERTS - VIVACOM 4PLAY 4 - 1
10-06-2019 21:45 не е избран e-Novator - Endava 2 - 3
11-06-2019 18:45 Palmsbet stadium Axway - ГФК България 4 - 4
11-06-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Upnetix - Polygran Bulgaria 7 - 3
11-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM PLAYTECH - DANTEK DEVS 1 - 1
13-06-2019 18:45 не е избран DATECS - Techhuddle 1 - 7
13-06-2019 20:45 не е избран IBM - IPSOS 4 - 5
26-06-2019 22:30 не е избран Genius Sports - GTT 3 - 0
08-07-2019 20:45 не е избран Accedia - Experian 3 - 4

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-06-2019 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Genius Sports 3 - 1
17-06-2019 20:45 не е избран Techhuddle - Upnetix 4 - 0
17-06-2019 21:45 не е избран ГФК България - PLAYTECH 0 - 5
17-06-2019 21:45 не е избран Endava - DATECS 10 - 1
18-06-2019 21:45 не е избран IPSOS - e-Novator 2 - 4
19-06-2019 18:45 не е избран GTT - Accedia 6 - 6
20-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - IBM 0 - 5
20-06-2019 19:45 Palmsbet stadium DANTEK DEVS - TEK EXPERTS 2 - 2*
11-07-2019 18:45 не е избран Polygran Bulgaria - Axway 6 - 3

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2019 19:45 не е избран Genius Sports - DANTEK DEVS 5 - 0
01-06-2019 19:45 не е избран IPSOS - Experian 5 - 0
19-06-2019 20:45 не е избран Upnetix - Endava 3 - 4
24-06-2019 18:45 Palmsbet stadium e-Novator - DATECS 10 - 5
24-06-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Axway - Techhuddle 3 - 4
24-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - VIVACOM 4PLAY 3 - 8
24-06-2019 19:45 Palmsbet stadium TEK EXPERTS - ГФК България 4 - 1
24-06-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PLAYTECH - Polygran Bulgaria 5 - 0
25-06-2019 20:45 не е избран IBM - GTT 5 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-07-2019 18:45 не е избран Techhuddle - PLAYTECH 0 - 0
04-07-2019 18:45 не е избран DANTEK DEVS - Accedia 5 - 0
04-07-2019 18:45 не е избран Endava - Axway 4 - 4
04-07-2019 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - TEK EXPERTS 2 - 5
04-07-2019 22:30 не е избран Experian - e-Novator 4 - 4
05-07-2019 18:45 не е избран GTT - IPSOS 4 - 9
11-07-2019 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - IBM 8 - 3
15-07-2019 18:45 не е избран ГФК България - Genius Sports 6 - 12
15-07-2019 20:45 не е избран DATECS - Upnetix 1 - 10

класиране

отборМГТ
1.Genius Sports1786:3443
2.VIVACOM 4PLAY1782:3343
3. Endava17110:7038
4.e-Novator1764:3235
5.Upnetix1785:4531
6.Techhuddle1771:4331
7.TEK EXPERTS1757:6229
8.PLAYTECH1751:4625
9.IPSOS1743:4921
10.DANTEK DEVS1748:6021
11.IBM1769:7620
12.Experian1756:7720
13.Polygran Bulgaria1763:8218
14.Accedia1754:6817
15.GTT1762:8716
16.DATECS1737:8512
17.ГФК България1739:9111
18.Axway1742:797