IT CHAMPIONSHIP, Mussala Premier League - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-02-2019 18:45 не е избран EGT - ДАНТЕК 1 - 7
25-02-2019 18:45 не е избран DXC.technology - CODIX 5 - 1
25-02-2019 19:45 не е избран OPENCODE - Software AG 1 - 1
25-02-2019 20:45 не е избран Stemo - eCommera 7 - 2
25-02-2019 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SUTHERLAND 3 - 11
26-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - A1 3 - 2
28-02-2019 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 6 - 4
28-02-2019 21:45 не е избран Enetpulse - Algomatika - Kammarton 5 - 4
28-02-2019 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - FootballScout 2 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-03-2019 18:45 не е избран eCommera - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 11
04-03-2019 18:45 не е избран EGT - DXC.technology 0 - 9
04-03-2019 20:45 не е избран Algomatika - Kammarton - SAP Labs Bulgaria 3 - 1
04-03-2019 20:45 не е избран SBTECH - Enetpulse 4 - 0
04-03-2019 21:45 не е избран ДАНТЕК - A1 2 - 3
04-03-2019 21:45 не е избран Software AG - Stemo 1 - 3
07-03-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM CODIX - OPENCODE 4 - 4
07-03-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FootballScout - Visteon 4 - 2
07-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2019 18:45 не е избран DXC.technology - ДАНТЕК 2 - 2*
11-03-2019 18:45 не е избран OPENCODE - EGT 5 - 0
11-03-2019 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Software AG 11 - 1
11-03-2019 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - SBTECH 4 - 4
11-03-2019 19:45 не е избран Visteon - SUTHERLAND 4 - 4*
14-03-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - CODIX 7 - 6
14-03-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Enetpulse - eCommera 2 - 2
14-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Algomatika - Kammarton 2 - 2
14-03-2019 19:45 Palmsbet stadium A1 - FootballScout 2 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-03-2019 20:45 не е избран EGT - Stemo 6 - 4
21-03-2019 22:30 Palmsbet stadium SUTHERLAND - A1 7 - 3
10-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - OPENCODE 6 - 3
01-05-2019 18:45 не е избран Software AG - Enetpulse 2 - 4
16-05-2019 22:30 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune 5 - 1
20-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - FootballScout 5 - 2
20-05-2019 19:45 Palmsbet stadium Algomatika - Kammarton - Visteon 1 - 1
20-06-2019 21:45 Palmsbet stadium eCommera - SAP Labs Bulgaria 2 - 0
26-06-2019 21:45 не е избран CODIX - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-03-2019 20:45 не е избран FootballScout - SUTHERLAND 2 - 6
25-03-2019 21:45 не е избран OPENCODE - ДАНТЕК 3 - 7
25-03-2019 21:45 не е избран Stemo - DXC.technology 1 - 10
25-03-2019 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - EGT 8 - 1
28-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - SBTECH 2 - 0
28-03-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - Software AG 1 - 4
28-03-2019 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Top Fortune - eCommera 2 - 4
02-05-2019 21:45 не е избран Enetpulse - CODIX 3 - 1
03-05-2019 20:45 не е избран A1 - Algomatika - Kammarton 1 - 6

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Enetpulse 5 - 4
01-04-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - Stemo 3 - 3
01-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - SUTHERLAND 5 - 5
01-04-2019 20:45 Palmsbet stadium SBTECH - A1 3 - 3
01-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CODIX - SAP Labs Bulgaria 5 - 1
04-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Algomatika - Kammarton - FootballScout 5 - 5
04-04-2019 20:45 Palmsbet stadium eCommera - Visteon 3 - 4
04-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3
01-07-2019 20:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 6

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Stemo - ДАНТЕК 0 - 5
08-04-2019 18:45 Palmsbet stadium Enetpulse - DXC.technology 3 - 6
08-04-2019 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - OPENCODE 12 - 3
08-04-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Algomatika - Kammarton 11 - 5
08-04-2019 19:45 Palmsbet stadium FootballScout - SBTECH 4 - 3
11-04-2019 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - EGT 5 - 2
11-04-2019 18:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - CODIX 7 - 1
11-04-2019 18:45 не е избран Visteon - Software AG 1 - 1
16-05-2019 18:45 не е избран A1 - eCommera 4 - 3

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-04-2019 19:45 не е избран ДАНТЕК - Algomatika - Kammarton 10 - 4
15-04-2019 19:45 не е избран Stemo - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
15-04-2019 20:45 не е избран OPENCODE - Enetpulse 2 - 3
18-04-2019 18:45 не е избран eCommera - FootballScout 0 - 1
18-04-2019 18:45 не е избран DXC.technology - SAP Labs Bulgaria 10 - 3
18-04-2019 19:45 не е избран Software AG - A1 4 - 1
18-04-2019 20:45 не е избран CODIX - Visteon 3 - 6
18-04-2019 20:45 не е избран EGT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 2
23-05-2019 20:45 не е избран SBTECH - SUTHERLAND 2 - 7

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-04-2019 20:45 Palmsbet stadium FootballScout - Software AG 2 - 1
22-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - CODIX 0 - 5
22-04-2019 21:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДАНТЕК 0 - 2
22-04-2019 21:45 Palmsbet stadium Enetpulse - Stemo 3 - 2
22-04-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SAP Labs Bulgaria - OPENCODE 3 - 4
24-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Algomatika - Kammarton - SBTECH 3 - 2
24-04-2019 21:45 Palmsbet stadium Visteon - EGT 6 - 0
25-04-2019 19:00 не е избран Ingram Micro Top Fortune - DXC.technology 5 - 13
25-04-2019 21:45 не е избран SUTHERLAND - eCommera 8 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-05-2019 19:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Enetpulse 8 - 3
10-05-2019 18:45 не е избран CODIX - FootballScout 4 - 1
10-05-2019 18:45 не е избран OPENCODE - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4
10-05-2019 19:45 не е избран eCommera - Algomatika - Kammarton 3 - 0
10-05-2019 20:45 не е избран ДАНТЕК - SBTECH 6 - 0
10-05-2019 20:45 не е избран Software AG - SUTHERLAND 4 - 4
10-05-2019 21:45 не е избран EGT - A1 1 - 2
10-05-2019 21:45 не е избран DXC.technology - Visteon 6 - 3
24-06-2019 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Stemo - SAP Labs Bulgaria 7 - 1

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2019 18:45 не е избран Enetpulse - ДАНТЕК 1 - 2
13-05-2019 18:45 не е избран Visteon - OPENCODE 4 - 1
13-05-2019 19:45 не е избран SUTHERLAND - CODIX 10 - 3
13-05-2019 20:45 не е избран FootballScout - EGT 3 - 4
13-05-2019 20:45 не е избран SBTECH - eCommera 4 - 0
13-05-2019 21:45 не е избран A1 - DXC.technology 1 - 9
13-05-2019 21:45 не е избран Algomatika - Kammarton - Software AG 3 - 5
15-05-2019 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Stemo 2 - 2
16-05-2019 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 10

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-05-2019 20:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 3 - 8
27-05-2019 20:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 2
27-05-2019 21:45 не е избран ДАНТЕК - eCommera 3 - 2
27-05-2019 21:45 не е избран Software AG - SBTECH 3 - 3
27-05-2019 21:45 не е избран CODIX - Algomatika - Kammarton 4 - 2
27-05-2019 22:30 не е избран DXC.technology - FootballScout 5 - 2
27-05-2019 22:30 не е избран Stemo - Visteon 0 - 5
27-05-2019 22:30 не е избран Enetpulse - SAP Labs Bulgaria 4 - 1
30-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2019 19:00 не е избран A1 - Stemo 0 - 5
03-06-2019 19:45 не е избран Visteon - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 11
03-06-2019 20:45 не е избран FootballScout - OPENCODE 3 - 2
03-06-2019 20:45 не е избран Algomatika - Kammarton - EGT 3 - 3*
03-06-2019 21:45 не е избран SBTECH - CODIX 5 - 5
04-06-2019 20:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 2 - 4
04-06-2019 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - ДАНТЕК 1 - 7
06-06-2019 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 0 - 2
24-06-2019 22:30 ACCEDIA STADIUM eCommera - Software AG 2 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2019 20:45 не е избран Stemo - FootballScout 0 - 5
10-06-2019 18:45 не е избран CODIX - eCommera 2 - 7
10-06-2019 19:45 не е избран ДАНТЕК - Software AG 5 - 3
10-06-2019 19:45 не е избран EGT - SBTECH 7 - 2
10-06-2019 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 13 - 6
10-06-2019 20:45 не е избран OPENCODE - SUTHERLAND 1 - 2
11-06-2019 22:30 Palmsbet stadium Enetpulse - Visteon 1 - 1
13-06-2019 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Top Fortune 3 - 4
19-06-2019 21:45 не е избран DXC.technology - Algomatika - Kammarton 6 - 3

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-06-2019 18:45 не е избран Visteon - SAP Labs Bulgaria 2 - 1
17-06-2019 18:45 не е избран eCommera - EGT 7 - 6
17-06-2019 18:45 не е избран Software AG - CODIX 1 - 1
17-06-2019 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 4 - 5
17-06-2019 19:45 не е избран FootballScout - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7
17-06-2019 19:45 не е избран SUTHERLAND - Stemo 11 - 2
20-06-2019 19:45 не е избран SBTECH - DXC.technology 0 - 5
21-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Algomatika - Kammarton - OPENCODE 6 - 3
03-07-2019 22:30 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 2 - 3

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-06-2019 21:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - CODIX 5 - 1
26-06-2019 22:30 не е избран Stemo - Algomatika - Kammarton 4 - 7
26-06-2019 22:30 не е избран Enetpulse - FootballScout 5 - 2
27-06-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - Visteon 2 - 1
27-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - SBTECH 5 - 7
01-07-2019 21:45 не е избран DXC.technology - eCommera 5 - 0
04-07-2019 19:45 не е избран EGT - Software AG 3 - 3
05-07-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SUTHERLAND 8 - 3
10-07-2019 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - A1 8 - 6

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2019 18:45 не е избран SBTECH - Stemo 5 - 0
28-06-2019 20:45 не е избран Algomatika - Kammarton - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
01-07-2019 18:45 не е избран eCommera - OPENCODE 4 - 5
02-07-2019 18:45 не е избран A1 - Ingram Micro Top Fortune 2 - 6
02-07-2019 20:45 не е избран SUTHERLAND - Enetpulse 2 - 2
03-07-2019 20:45 не е избран FootballScout - SAP Labs Bulgaria 3 - 8
03-07-2019 20:45 не е избран CODIX - EGT 4 - 4
11-07-2019 20:45 не е избран Software AG - DXC.technology 2 - 6
15-07-2019 18:45 не е избран Visteon - ДАНТЕК 2 - 6

класиране

отборМГТ
1.DXC.technology17109:3746
2.АТИ КОНСУЛТ ORBIT17128:3745
3.ДАНТЕК1782:3244
4.SUTHERLAND17104:5437
5.Enetpulse1750:4830
6.Visteon1748:4628
7.Ingram Micro Top Fortune1749:5223
8.FootballScout1747:6123
9.SBTECH1753:6119
10.Software AG1742:5419
11.Algomatika - Kammarton1757:7119
12.Stemo1747:7717
13.CODIX1750:7316
14.eCommera1744:6716
15.EGT1748:8216
16.OPENCODE1749:7113
17.A11742:8611
18.SAP Labs Bulgaria1748:8810