Izostar Winter cup 2019, ВТОРА ФАЗА - програма

1/16 финал

Начален часТеренМачРезултат
15-02-2019 20:00 не е избран МАРАДОНА - Осма хирургия 11 - 6
16-02-2019 13:00 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - Bristol Rovers Bulgaria 10 - 3
16-02-2019 13:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - ФК Устрем 14 - 5
16-02-2019 14:00 не е избран Магьосниците - SSI 5 - 1
16-02-2019 14:00 не е избран ДСК Банка - Кракра Перник 2 - 3
16-02-2019 17:30 не е избран ФК Бучино - Северозапад 3 - 5
16-02-2019 21:30 не е избран Сицилианците* - SUTHERLAND 4 - 1
17-02-2019 10:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Африка Юнайтед 1 - 5
17-02-2019 11:00 не е избран Левски Паталеница* - ASI TEAM 5 - 0
17-02-2019 11:00 не е избран PalmsBet - БНС РЕД БУЛС 1 - 8
17-02-2019 12:00 не е избран Витоша Бистрица - Тяло пречиш ми 1 - 4
17-02-2019 13:00 не е избран Milky Group Bio - Whiskey United 8 - 1
17-02-2019 13:00 не е избран Приятели - България Тим 8 - 0
17-02-2019 21:30 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Тренто 5 - 2
21-02-2019 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортист Драгичево 8 - 0
21-02-2019 19:45 не е избран Лозен - ФК ИХТИМАН 5 - 1

1/8 финал

Начален часТеренМачРезултат
21-02-2019 19:45 не е избран Африка Юнайтед - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 8
22-02-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Северозапад 2 - 0
22-02-2019 20:00 не е избран Левски Паталеница* - МАРАДОНА 8 - 3
22-02-2019 21:00 не е избран Milky Group Bio - Сицилианците* *2 - 2
23-02-2019 13:00 не е избран МФК "Булгари" - Магьосниците 1 - 1*
23-02-2019 13:00 не е избран Приятели - FC A.C.A.B - 2018 8 - 4
23-02-2019 14:00 не е избран Лозен - Кракра Перник 0 - 3
23-02-2019 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ВЕТ Юнайтед 2 - 2

1/4 финал

Начален часТеренМачРезултат
24-02-2019 21:30 Царско село Левски Паталеница* - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 2
27-02-2019 22:00 Царско село Кракра Перник - ВЕТ Юнайтед 3 - 0
28-02-2019 21:45 Царско село Milky Group Bio - Магьосниците 3 - 4
01-03-2019 19:00 Царско село Приятели - Тяло пречиш ми 1 - 2

1/2 финал

Начален часТеренМачРезултат
06-03-2019 22:00 не е избран Кракра Перник - Левски Паталеница* 1 - 2
19-03-2019 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Магьосниците 2 - 4

Финал

Начален часТеренМачРезултат
19-03-2019 19:45 не е избран Победител - Победител

класиране

не се изчислява класиране за тази група