., PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-03-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - Легион Инс 6 - 2
04-03-2015 19:45 не е избран Пени Маркет - Профис 4 - 3
04-03-2015 19:45 не е избран Fibank - Вършец 7 - 2
04-03-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Спортинг 5 - 2
04-03-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Eclipse 7 - 4
04-03-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - VENDETTA-OLISPED 8 - 0
04-03-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - CAM R 3 - 5
04-03-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Easy TV Net 6 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Легион Инс - Интерхаус България 4 - 9
14-04-2015 20:00 Palmsbet stadium Вършец - Бат' Динко и Приятели 8 - 3
15-04-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 8
16-04-2015 21:00 не е избран Eclipse - CAM R 5 - 2
16-04-2015 22:00 не е избран VENDETTA-OLISPED - Рапидо Куриери 3 - 5
16-04-2015 22:00 не е избран Профис - Fibank 4 - 1
29-04-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Mentor Resort 4 - 6
29-04-2015 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Пени Маркет 4 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - GOLD INS 3 - 4
17-03-2015 18:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - VENDETTA-OLISPED 8 - 0
17-03-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CAM R - Easy TV Net 9 - 2
17-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Рапидо Куриери - Легион Инс 4 - 2
17-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Mentor Resort - Вършец 1 - 5
17-03-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интерхаус България - Спортинг 7 - 2
18-03-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Пени Маркет - Eclipse 7 - 1
18-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Профис 13 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-03-2015 19:45 не е избран Вършец - Интерхаус България 1 - 5
24-03-2015 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - CAM R 3 - 4
24-03-2015 20:45 не е избран Легион Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 9
24-03-2015 21:45 не е избран Eclipse - Easy TV Net 5 - 4
24-03-2015 21:45 не е избран Спортинг - Рапидо Куриери 4 - 2
24-03-2015 21:45 не е избран Профис - Mentor Resort 6 - 3
25-03-2015 20:45 не е избран Пени Маркет - Fibank *2 - 2
16-04-2015 22:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-03-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - GOLD INS 2 - 10
31-03-2015 19:45 не е избран Рапидо Куриери - Вършец 6 - 3
01-04-2015 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Пени Маркет 3 - 0
01-04-2015 19:45 не е избран Fibank - Eclipse 15 - 0
03-04-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Спортинг 2 - 1
03-04-2015 18:45 не е избран CAM R - Легион Инс 5 - 4
03-04-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - VENDETTA-OLISPED 2 - 3
03-04-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Профис 8 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-04-2015 19:45 не е избран Вършец - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3
07-04-2015 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България *3 - 3
08-04-2015 21:00 не е избран Eclipse - VENDETTA-OLISPED 5 - 7
08-04-2015 21:45 не е избран Пени Маркет - Mentor Resort 9 - 4
08-04-2015 21:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2
09-04-2015 20:45 не е избран Легион Инс - Easy TV Net 7 - 3
09-04-2015 20:45 не е избран Спортинг - CAM R 9 - 2
29-04-2015 21:00 не е избран Профис - Рапидо Куриери 0 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-04-2015 19:00 не е избран Easy TV Net - Спортинг 2 - 7
21-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Eclipse 7 - 9
21-04-2015 20:00 не е избран CAM R - Вършец 4 - 5
22-04-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Легион Инс 6 - 4
22-04-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Пени Маркет 5 - 4
22-04-2015 19:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 2 - 8
22-04-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Профис 3 - 3
10-06-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - Fibank 0 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-05-2015 19:45 не е избран GOLD INS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 2
13-05-2015 20:45 не е избран Вършец - Easy TV Net 8 - 3
13-05-2015 21:00 не е избран Fibank - Интерхаус България 4 - 3
13-05-2015 21:45 не е избран Пени Маркет - Рапидо Куриери 5 - 1
14-05-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 7 - 7
15-05-2015 20:45 не е избран Спортинг - VENDETTA-OLISPED 8 - 5
18-06-2015 22:30 не е избран Eclipse - Легион Инс 5 - 0
22-06-2015 22:30 не е избран Профис - CAM R 0 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-05-2015 18:45 не е избран Рапидо Куриери - Fibank 0 - 5
19-05-2015 18:45 не е избран CAM R - GOLD INS 7 - 10
19-05-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Профис 4 - 11
19-05-2015 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Вършец 2 - 8
19-05-2015 19:45 не е избран Легион Инс - Спортинг 3 - 8
20-05-2015 18:30 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Пени Маркет 2 - 1
20-05-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - Eclipse 6 - 5
20-05-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 3 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-05-2015 19:45 не е избран Вършец - Легион Инс 10 - 2
26-05-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 10 - 3
26-05-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 2 - 4
26-05-2015 20:45 не е избран Mentor Resort - Интерхаус България 4 - 5
26-05-2015 21:45 не е избран Eclipse - Спортинг 3 - 11
26-05-2015 21:45 не е избран Профис - VENDETTA-OLISPED 7 - 3
26-05-2015 21:45 не е избран Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 2
27-05-2015 20:45 не е избран Пени Маркет - CAM R 8 - 2

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-06-2015 18:45 не е избран CAM R - Fibank 2 - 6
02-06-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - GOLD INS 4 - 10
02-06-2015 19:45 не е избран Рапидо Куриери - Mentor Resort 6 - 4
02-06-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 7 - 4
02-06-2015 19:45 не е избран Спортинг - Вършец 10 - 5
02-06-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Eclipse 5 - 0
03-06-2015 19:45 не е избран Easy TV Net - Пени Маркет 1 - 5
04-06-2015 19:45 не е избран Легион Инс - Профис 1 - 8

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-06-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Легион Инс 8 - 1
09-06-2015 21:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 5 - 4
10-06-2015 20:45 не е избран Пени Маркет - VENDETTA-OLISPED 6 - 3
10-06-2015 21:00 не е избран Профис - Спортинг 0 - 8
10-06-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - Рапидо Куриери *1 - 1
11-06-2015 21:45 не е избран Eclipse - Вършец 0 - 5
12-06-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
25-06-2015 22:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-06-2015 18:45 не е избран CAM R - Mentor Resort *4 - 4
16-06-2015 18:45 не е избран Спортинг - GOLD INS 7 - 6
16-06-2015 19:45 не е избран Рапидо Куриери - Eclipse 5 - 0
16-06-2015 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Fibank 3 - 5
16-06-2015 19:45 не е избран Вършец - Профис 5 - 4
16-06-2015 22:30 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Интерхаус България 4 - 3
17-06-2015 18:30 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
17-06-2015 19:45 не е избран Легион Инс - Пени Маркет 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-06-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Вършец 12 - 3
24-06-2015 20:45 не е избран Eclipse - Профис 5 - 0
24-06-2015 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VENDETTA-OLISPED *2 - 2
24-06-2015 21:45 не е избран Пени Маркет - Спортинг 4 - 3
24-06-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 4 - 2
24-06-2015 22:00 не е избран Рапидо Куриери - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2
26-06-2015 20:45 не е избран Fibank - Легион Инс 5 - 1
26-06-2015 21:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 0 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-06-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Mentor Resort 6 - 4
30-06-2015 19:45 не е избран CAM R - Рапидо Куриери 4 - 6
30-06-2015 19:45 не е избран Легион Инс - Бат' Динко и Приятели 1 - 6
30-06-2015 19:45 не е избран Профис - GOLD INS 0 - 5
01-07-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Eclipse 5 - 0
01-07-2015 20:45 не е избран Easy TV Net - Интерхаус България 3 - 7
02-07-2015 20:45 не е избран Вършец - Пени Маркет 1 - 7
02-07-2015 22:30 не е избран Спортинг - Fibank 6 - 5

класиране

отборМГТ
1.GOLD INS15106:4659
2.Fibank1575:3549
3.Интерхаус България1576:4149
4.Пени Маркет1570:3549
5.Рапидо Куриери1556:4643
6.Бат' Динко и Приятели1571:5141
7.АТИ КОНСУЛТ ORBIT1565:4238
8.Спортинг1590:5737
9.Вършец1573:6933
10.CAM R1557:7426
11.Mentor Resort1551:8425
12.Профис1553:7322
13.VENDETTA-OLISPED1550:8621
14.Eclipse1547:8621
15.Easy TV Net1543:9612
16.Легион Инс1535:9711