ЗИМНА ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-12-2018 10:00 не е избран ФК Божурище - ФК Гробарите 16 - 4
01-12-2018 11:00 не е избран ФК Церово - Най-гадните Джиджовци 5 - 0
01-12-2018 12:00 не е избран ФК Цикура - Стабилните 5 - 3
01-12-2018 13:00 не е избран ФК Спортисимо Годеч - ФК Ком 98 старша 5 - 2
01-12-2018 14:00 не е избран ФК Лакатник - Житен 1 - 1*
01-12-2018 15:00 не е избран Своге Warrior's - ФК Пентаграм 5 - 4
01-12-2018 16:00 не е избран ФК Искра Искрец - Скала Бов *3 - 3
01-12-2018 17:00 не е избран ФК Ком 98 мъже - ФК Драгоман 5 - 1

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-12-2018 11:00 не е избран ФК Ком 98 старша - ФК Лакатник 3 - 4
08-12-2018 12:00 не е избран ФК Гробарите - ФК Драгоман 2 - 7
08-12-2018 13:00 не е избран Стабилните - ФК Спортисимо Годеч 0 - 3
08-12-2018 14:00 не е избран ФК Божурище - ФК Церово 10 - 4
08-12-2018 15:00 не е избран Житен - Своге Warrior's 3 - 4
08-12-2018 16:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Цикура 3 - 0
08-12-2018 17:00 не е избран Скала Бов - ФК Ком 98 мъже 1 - 8
08-12-2018 18:00 не е избран ФК Пентаграм - ФК Искра Искрец 10 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-12-2018 12:00 не е избран Своге Warrior's - ФК Ком 98 старша 3 - 7
15-12-2018 13:00 не е избран ФК Драгоман - Скала Бов 12 - 2
15-12-2018 14:00 не е избран ФК Церово - ФК Гробарите 5 - 0
15-12-2018 16:00 не е избран ФК Искра Искрец - Житен 2 - 6
15-12-2018 17:00 не е избран ФК Ком 98 мъже - ФК Пентаграм 6 - 2
27-01-2019 12:30 не е избран ФК Лакатник - Стабилните 8 - 4
27-01-2019 13:30 не е избран ФК Спортисимо Годеч - Най-гадните Джиджовци 1 - 8
27-01-2019 14:30 не е избран ФК Цикура - ФК Божурище 2 - 14

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-12-2018 11:30 не е избран ФК Ком 98 старша - ФК Искра Искрец 15 - 2
22-12-2018 12:30 не е избран ФК Гробарите - Скала Бов 0 - 5
22-12-2018 13:30 не е избран ФК Пентаграм - ФК Драгоман 1 - 3
22-12-2018 15:00 не е избран Стабилните - Своге Warrior's 2 - 8
22-12-2018 15:30 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Лакатник 4 - 5
22-12-2018 16:30 не е избран Житен - ФК Ком 98 мъже 1 - 5
22-12-2018 17:30 не е избран ФК Божурище - ФК Спортисимо Годеч 3 - 5
22-12-2018 18:30 не е избран ФК Церово - ФК Цикура 5 - 5*

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-01-2019 11:00 не е избран ФК Цикура - ФК Гробарите 5 - 0
05-01-2019 12:00 не е избран ФК Ком 98 мъже - ФК Ком 98 старша 5 - 1
05-01-2019 13:00 не е избран ФК Драгоман - Житен 4 - 3
05-01-2019 14:00 не е избран ФК Искра Искрец - Стабилните 1 - 4
05-01-2019 15:00 не е избран ФК Лакатник - ФК Божурище 10 - 0
05-01-2019 16:00 не е избран Своге Warrior's - Най-гадните Джиджовци 3 - 4
05-01-2019 17:00 не е избран Скала Бов - ФК Пентаграм 2 - 7
05-01-2019 18:00 не е избран ФК Спортисимо Годеч - ФК Церово 4 - 4*

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-01-2019 12:00 не е избран Житен - Скала Бов 5 - 0
12-01-2019 13:00 не е избран ФК Ком 98 старша - ФК Драгоман 4 - 8
12-01-2019 14:00 не е избран ФК Церово - ФК Лакатник 3 - 5
12-01-2019 15:00 не е избран Стабилните - ФК Ком 98 мъже 1 - 9
12-01-2019 16:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Искра Искрец 6 - 3
12-01-2019 17:00 не е избран ФК Цикура - ФК Спортисимо Годеч 2 - 4
12-01-2019 18:00 не е избран ФК Гробарите - ФК Пентаграм 0 - 5
24-02-2019 11:30 не е избран ФК Божурище - Своге Warrior's 13 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-01-2019 12:00 не е избран ФК Драгоман - Стабилните 7 - 1
19-01-2019 13:00 не е избран ФК Искра Искрец - ФК Божурище 2 - 7
19-01-2019 14:00 не е избран ФК Лакатник - ФК Цикура 5 - 0
19-01-2019 15:00 не е избран ФК Пентаграм - Житен 7 - 1
19-01-2019 16:00 не е избран ФК Ком 98 мъже - Най-гадните Джиджовци 6 - 7
19-01-2019 17:00 не е избран ФК Спортисимо Годеч - ФК Гробарите 5 - 0
27-01-2019 15:30 не е избран Своге Warrior's - ФК Церово 4 - 6
27-01-2019 16:30 не е избран Скала Бов - ФК Ком 98 старша 4 - 6

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-01-2019 12:00 не е избран ФК Гробарите - Житен 0 - 5
26-01-2019 13:00 не е избран Стабилните - Скала Бов 0 - 5
26-01-2019 15:00 не е избран ФК Ком 98 старша - ФК Пентаграм 5 - 2
26-01-2019 16:00 не е избран ФК Церово - ФК Искра Искрец 10 - 1
26-01-2019 17:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Драгоман 7 - 8
26-01-2019 18:00 не е избран ФК Божурище - ФК Ком 98 мъже 4 - 6
26-01-2019 19:00 не е избран ФК Цикура - Своге Warrior's 6 - 4
04-03-2019 16:00 не е избран ФК Спортисимо Годеч - ФК Лакатник 2 - 6

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-02-2019 10:30 не е избран ФК Лакатник - ФК Гробарите 5 - 0
02-02-2019 11:30 не е избран ФК Пентаграм - Стабилните 7 - 5
02-02-2019 12:30 не е избран Житен - ФК Ком 98 старша 3 - 7
02-02-2019 13:30 не е избран Своге Warrior's - ФК Спортисимо Годеч 8 - 4
02-02-2019 14:30 не е избран ФК Драгоман - ФК Божурище 5 - 6
02-02-2019 15:30 не е избран ФК Искра Искрец - ФК Цикура 3 - 2
02-02-2019 16:30 не е избран Скала Бов - Най-гадните Джиджовци 5 - 9
02-02-2019 17:30 не е избран ФК Ком 98 мъже - ФК Церово 3 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-02-2019 15:00 не е избран ФК Церово - ФК Драгоман 2 - 4
09-02-2019 16:00 не е избран ФК Божурище - Скала Бов 6 - 1
09-02-2019 17:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Пентаграм 3 - 5
09-02-2019 18:00 не е избран ФК Цикура - ФК Ком 98 мъже 3 - 7
09-02-2019 20:00 не е избран ФК Гробарите - ФК Ком 98 старша 0 - 5
16-02-2019 16:00 не е избран ФК Лакатник - Своге Warrior's 7 - 3
04-03-2019 15:00 не е избран Стабилните - Житен 0 - 5
09-03-2019 12:00 не е избран ФК Спортисимо Годеч - ФК Искра Искрец 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-02-2019 13:00 не е избран Скала Бов - ФК Церово 7 - 2
16-02-2019 14:00 не е избран ФК Ком 98 старша - Стабилните 5 - 0
16-02-2019 15:00 не е избран ФК Пентаграм - ФК Божурище 3 - 5
16-02-2019 17:00 не е избран ФК Искра Искрец - ФК Лакатник 2 - 9
16-02-2019 18:00 не е избран ФК Ком 98 мъже - ФК Спортисимо Годеч 5 - 2
16-02-2019 19:00 не е избран Своге Warrior's - ФК Гробарите 5 - 0
24-02-2019 10:30 не е избран ФК Драгоман - ФК Цикура 5 - 4
04-03-2019 17:00 не е избран Житен - Най-гадните Джиджовци 8 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-02-2019 11:00 не е избран ФК Цикура - Скала Бов 10 - 3
23-02-2019 12:00 не е избран ФК Божурище - Житен 5 - 0
23-02-2019 13:00 не е избран Своге Warrior's - ФК Искра Искрец 10 - 2
23-02-2019 15:00 не е избран ФК Лакатник - ФК Ком 98 мъже 10 - 2
23-02-2019 16:00 не е избран ФК Спортисимо Годеч - ФК Драгоман 4 - 9
23-02-2019 17:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Ком 98 старша 1 - 3
23-02-2019 18:00 не е избран ФК Гробарите - Стабилните 0 - 5
09-03-2019 15:00 не е избран ФК Церово - ФК Пентаграм 3 - 4

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-02-2019 12:30 не е избран Скала Бов - ФК Спортисимо Годеч 2 - 6
02-03-2019 17:00 не е избран Житен - ФК Церово 0 - 5
02-03-2019 19:00 не е избран ФК Искра Искрец - ФК Гробарите 5 - 0
10-03-2019 09:00 не е избран Стабилните - Най-гадните Джиджовци 5 - 0
10-03-2019 11:00 не е избран ФК Ком 98 мъже - Своге Warrior's 7 - 5
10-03-2019 12:00 не е избран ФК Пентаграм - ФК Цикура 3 - 4
10-03-2019 17:00 не е избран ФК Драгоман - ФК Лакатник 3 - 3
16-03-2019 16:00 не е избран ФК Ком 98 старша - ФК Божурище 2 - 8

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-02-2019 09:30 не е избран ФК Лакатник - Скала Бов 12 - 1
04-03-2019 12:00 не е избран ФК Гробарите - Най-гадните Джиджовци 0 - 5
09-03-2019 13:30 не е избран ФК Церово - ФК Ком 98 старша 2 - 4
09-03-2019 16:00 не е избран ФК Спортисимо Годеч - ФК Пентаграм 6 - 8
10-03-2019 13:00 не е избран ФК Божурище - Стабилните 5 - 0
16-03-2019 12:00 не е избран ФК Цикура - Житен 5 - 0
16-03-2019 13:00 не е избран Своге Warrior's - ФК Драгоман 7 - 8
16-03-2019 17:00 не е избран ФК Искра Искрец - ФК Ком 98 мъже 0 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-02-2019 14:00 не е избран ФК Драгоман - ФК Искра Искрец 11 - 4
24-02-2019 13:30 не е избран Стабилните - ФК Церово 1 - 9
02-03-2019 12:00 не е избран ФК Ком 98 мъже - ФК Гробарите 5 - 0
09-03-2019 11:00 не е избран Най-гадните Джиджовци - ФК Божурище 0 - 5
15-03-2019 20:00 не е избран Скала Бов - Своге Warrior's 5 - 5
16-03-2019 11:00 не е избран ФК Ком 98 старша - ФК Цикура 5 - 3
16-03-2019 14:00 не е избран Житен - ФК Спортисимо Годеч 0 - 5
16-03-2019 15:00 не е избран ФК Пентаграм - ФК Лакатник 0 - 2