ГРАДСКА ЛИГА ФУТЗАЛ 2018/19 - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-11-2018 16:00 не е избран КАТЕНАЧО - ФК МЕЧКИТЕ отложен
18-11-2018 17:00 не е избран Green Men - СТИЛ 5 - 8
18-11-2018 19:00 не е избран ХУСКВАРНА - Разград® 7 - 9
18-11-2018 20:00 не е избран ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - ФК РУСЕ 4 - 10

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-11-2018 16:30 не е избран КАТЕНАЧО - Green Men 0 - 5
25-11-2018 17:30 не е избран СТИЛ - ХУСКВАРНА 9 - 8
25-11-2018 18:30 не е избран Разград® - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 0 - 5
25-11-2018 19:30 не е избран ФК МЕЧКИТЕ - ФК РУСЕ 8 - 8

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-12-2018 16:30 не е избран Green Men - ФК МЕЧКИТЕ отложен
02-12-2018 17:30 не е избран ХУСКВАРНА - КАТЕНАЧО 10 - 10
02-12-2018 18:30 не е избран ФК РУСЕ - Разград® 12 - 8
02-12-2018 19:30 не е избран ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - СТИЛ 3 - 12

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-12-2018 16:30 ЗАЛА ДУНАВ ФК МЕЧКИТЕ - Разград® 5 - 0
09-12-2018 17:30 ЗАЛА ДУНАВ СТИЛ - ФК РУСЕ отложен
09-12-2018 18:30 ЗАЛА ДУНАВ КАТЕНАЧО - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 5 - 3
09-12-2018 19:30 ЗАЛА ДУНАВ Green Men - ХУСКВАРНА 17 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-12-2018 17:00 ЗАЛА ДУНАВ Разград® - СТИЛ 0 - 5
16-12-2018 18:00 ЗАЛА ДУНАВ ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - Green Men 12 - 13
16-12-2018 19:00 ЗАЛА ДУНАВ ХУСКВАРНА - ФК МЕЧКИТЕ отложен
16-12-2018 20:00 ЗАЛА ДУНАВ ФК РУСЕ - КАТЕНАЧО 8 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-12-2018 15:30 не е избран ФК МЕЧКИТЕ - СТИЛ 13 - 6
22-12-2018 16:30 не е избран КАТЕНАЧО - Разград® 5 - 0
22-12-2018 17:30 не е избран ХУСКВАРНА - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 12 - 14
22-12-2018 18:30 не е избран Green Men - ФК РУСЕ 16 - 13

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-01-2019 14:30 ЗАЛА ДУНАВ СТИЛ - КАТЕНАЧО 11 - 5
06-01-2019 15:30 ЗАЛА ДУНАВ ФК РУСЕ - ХУСКВАРНА 14 - 7
06-01-2019 16:30 ЗАЛА ДУНАВ ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - ФК МЕЧКИТЕ 7 - 15
06-01-2019 17:30 ЗАЛА ДУНАВ Разград® - Green Men 0 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-01-2019 16:00 ЗАЛА ДУНАВ Разград® - ХУСКВАРНА 0 - 5
20-01-2019 17:00 ЗАЛА ДУНАВ СТИЛ - Green Men 6 - 10
20-01-2019 18:00 ЗАЛА ДУНАВ ФК РУСЕ - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 15 - 1
20-01-2019 19:00 ЗАЛА ДУНАВ ФК МЕЧКИТЕ - КАТЕНАЧО 11 - 7

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-01-2019 16:00 ЗАЛА ДУНАВ ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - Разград® 5 - 0
27-01-2019 17:00 ЗАЛА ДУНАВ ХУСКВАРНА - СТИЛ 5 - 4
27-01-2019 18:00 ЗАЛА ДУНАВ Green Men - КАТЕНАЧО 12 - 5
27-01-2019 19:00 ЗАЛА ДУНАВ ФК РУСЕ - ФК МЕЧКИТЕ 8 - 10

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-02-2019 16:00 не е избран Разград® - ФК РУСЕ 0 - 5
03-02-2019 17:00 не е избран ФК МЕЧКИТЕ - Green Men 15 - 8
03-02-2019 18:00 не е избран СТИЛ - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 12 - 6
03-02-2019 19:00 не е избран КАТЕНАЧО - ХУСКВАРНА 5 - 7

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-02-2019 16:00 ЗАЛА ДУНАВ Разград® - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 5
17-02-2019 17:00 ЗАЛА ДУНАВ ХУСКВАРНА - Green Men 8 - 9
17-02-2019 18:00 ЗАЛА ДУНАВ ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - КАТЕНАЧО 8 - 3
17-02-2019 19:00 ЗАЛА ДУНАВ ФК РУСЕ - СТИЛ 16 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-02-2019 16:00 ЗАЛА ДУНАВ СТИЛ - Разград® 5 - 0
24-02-2019 17:00 ЗАЛА ДУНАВ ФК МЕЧКИТЕ - ХУСКВАРНА 19 - 6
24-02-2019 18:00 ЗАЛА ДУНАВ Green Men - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 12 - 7
24-02-2019 19:00 ЗАЛА ДУНАВ КАТЕНАЧО - ФК РУСЕ 6 - 7

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-03-2019 16:00 ЗАЛА ДУНАВ Разград® - КАТЕНАЧО -
03-03-2019 17:00 ЗАЛА ДУНАВ ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - ХУСКВАРНА -
03-03-2019 18:00 ЗАЛА ДУНАВ ФК РУСЕ - Green Men -
03-03-2019 19:00 ЗАЛА ДУНАВ СТИЛ - ФК МЕЧКИТЕ -

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-03-2019 16:00 ЗАЛА ДУНАВ Green Men - Разград® 5 - 0
10-03-2019 17:00 ЗАЛА ДУНАВ КАТЕНАЧО - СТИЛ 5 - 0
10-03-2019 18:00 ЗАЛА ДУНАВ ФК МЕЧКИТЕ - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 0 - 5
10-03-2019 19:00 ЗАЛА ДУНАВ ХУСКВАРНА - ФК РУСЕ 11 - 16

класиране

отборМГТ
1.Green Men12117:7830
2.ФК РУСЕ12132:8128
3.ФК МЕЧКИТЕ10101:5525
4.СТИЛ1283:7621
5.ЛОКОМОТИВ - JUNIOR1380:10915
6.КАТЕНАЧО1261:8210
7.ХУСКВАРНА1290:12610
8.Разград®1317:743