АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, League One - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-11-2018 12:00 не е избран Чики Рики - Stomana Industry 5 - 0
11-11-2018 13:00 не е избран Бучките - Лозенец Юн 13 - 5
11-11-2018 17:00 не е избран Осма хирургия - Жар Голяновци 2 - 15
11-11-2018 19:00 не е избран Тигрите - Квартала 5 - 2
11-11-2018 21:00 не е избран SPM -ltd - FC Aifos 6 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-11-2018 18:00 не е избран Stomana Industry - Жар Голяновци 2 - 11
17-11-2018 20:00 не е избран Квартала - Бучките 2 - 9
01-12-2018 19:45 не е избран FC Aifos - Осма хирургия 5 - 0
01-12-2018 19:45 не е избран Лозенец Юн - SPM -ltd 5 - 0
22-12-2018 12:00 не е избран Чики Рики - Тигрите 0 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-11-2018 12:00 не е избран Бучките - Чики Рики 7 - 1
18-11-2018 13:00 не е избран Осма хирургия - Лозенец Юн 2 - 4
18-11-2018 17:00 не е избран Тигрите - Stomana Industry 5 - 0
18-11-2018 19:00 не е избран SPM -ltd - Квартала 3 - 5
08-12-2018 17:00 не е избран Жар Голяновци - FC Aifos 4 - 1

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-11-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - Жар Голяновци 8 - 5
25-11-2018 12:00 не е избран Чики Рики - SPM -ltd 3 - 3
25-11-2018 16:00 не е избран Stomana Industry - FC Aifos 5 - 1
25-11-2018 20:00 не е избран Тигрите - Бучките 2 - 4
27-11-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Квартала - Осма хирургия 3 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-12-2018 12:00 не е избран Осма хирургия - Чики Рики 2 - 2
01-12-2018 17:00 не е избран Бучките - Stomana Industry 7 - 3
01-12-2018 17:00 не е избран Жар Голяновци - Квартала 9 - 4
01-12-2018 19:00 не е избран SPM -ltd - Тигрите 5 - 8
04-12-2018 20:45 не е избран FC Aifos - Лозенец Юн 3 - 8

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-12-2018 14:00 не е избран Stomana Industry - Лозенец Юн 0 - 5
02-12-2018 12:00 не е избран Чики Рики - Жар Голяновци 3 - 5
02-12-2018 14:00 не е избран Квартала - FC Aifos 4 - 3
02-12-2018 19:00 не е избран Бучките - SPM -ltd 8 - 2
02-12-2018 20:00 не е избран Тигрите - Осма хирургия 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-12-2018 12:00 не е избран FC Aifos - Чики Рики 0 - 2
09-12-2018 14:00 не е избран Лозенец Юн - Квартала 9 - 2
09-12-2018 16:00 не е избран Жар Голяновци - Тигрите 5 - 3
09-12-2018 17:00 не е избран SPM -ltd - Stomana Industry 0 - 5
09-12-2018 17:00 не е избран Осма хирургия - Бучките 0 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-12-2018 16:00 не е избран Stomana Industry - Квартала 1 - 5
15-12-2018 16:00 не е избран Бучките - Жар Голяновци 7 - 5
15-12-2018 17:00 не е избран SPM -ltd - Осма хирургия 0 - 0
19-12-2018 18:45 не е избран Чики Рики - Лозенец Юн 1 - 6
19-12-2018 19:45 не е избран Тигрите - FC Aifos 14 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-12-2018 12:00 не е избран Квартала - Чики Рики -
16-12-2018 15:00 не е избран Осма хирургия - Stomana Industry 0 - 5
16-12-2018 18:00 не е избран Жар Голяновци - SPM -ltd 5 - 0
23-12-2018 13:00 не е избран Лозенец Юн - Тигрите 3 - 6
23-12-2018 16:00 не е избран FC Aifos - Бучките 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.Бучките965:2032
2.Тигрите953:2126
3.Жар Голяновци964:3025
4.Лозенец Юн953:3224
5.Квартала827:4015
6.Stomana Industry921:3910
7.Чики Рики817:289
8. SPM -ltd919:437
9.Осма хирургия97:446
10.FC Aifos919:485