ЛИГА БЪЛГАРИЯ, ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ - програма

1/16 финал

Начален часТеренМачРезултат
16-03-2019 12:15 Терен 1 - Младежки център Pasta Gabrovo - ФЛОРИД 5 - 0
16-03-2019 13:30 Терен 1 - Младежки център Club Ego - СПОРТИНГ 3 - 2
16-03-2019 14:00 Мини футболно игрище Ботевград ВИК-Плевен - SUTHERLAND 2 - 0
17-03-2019 11:00 Релакс Арена (Пазарджик) Лаос - Делииванови 2 - 7
17-03-2019 12:15 Релакс Арена (Пазарджик) Green Planet - К'во да ви кажа 5 - 3
24-03-2019 11:00 Стадион Христо Ботев Мон-Крис - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 5 - 0
24-03-2019 13:00 Стадион Христо Ботев АФК Русчук - ФК ''Граничар'' - Кирково 5 - 0
30-03-2019 15:45 Мини футболно игрище Ботевград ФЕНИКС-ЛОВЕЧ - Гадните Джиджовци 2 - 6
07-04-2019 12:00 ACCEDIA STADIUM Холандците - ФК"АТЛЕТИК 1996" 4 - 0
13-04-2019 11:00 СК Балона - Терен 1 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Разград® 11 - 3
13-04-2019 12:30 Игрище зад централна поща КОПАКАБАНА - FC Fitoni 1 - 3
13-04-2019 13:45 Игрище зад централна поща FC WORDS - Никсметал 5 - 0
13-04-2019 16:15 Игрище зад централна поща Milky Group Bio - МФК Макао 3 - 1
14-04-2019 10:30 Спортен Комплекс "НИКА" РЕМИЗА - MFC Grey Goose 7 - 4
14-04-2019 13:00 Стадион Христо Ботев ФК Лудогорец Доброплодно - Перспектива 0 - 2
14-04-2019 18:00 Терен 2 - Младежки център Приятели - АФК Гробарите 0 - 6

Мач за 3/4 място

Начален часТеренМачРезултат
07-07-2019 09:30 Терен 1 - Младежки център РЕМИЗА - FC WORDS *5 - 5

1/8 финал

Начален часТеренМачРезултат
18-04-2019 21:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Pasta Gabrovo - Перспектива 7 - 0
19-04-2019 20:00 КОС Авеню РЕМИЗА - FC Fitoni 3 - 2
19-04-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) АТИ КОНСУЛТ ORBIT - АФК Гробарите 7 - 4
21-04-2019 11:00 СЦ Оптимум FC WORDS - Гадните Джиджовци 4 - 2
21-04-2019 15:00 Hadzhiev Arena 1 АФК Русчук - Мон-Крис 4 - 4*
21-04-2019 16:00 Мини футболно игрище Ботевград ВИК-Плевен - Milky Group Bio 2 - 5
21-04-2019 17:00 Релакс Арена (Пазарджик) Club Ego - Делииванови 3 - 6
21-04-2019 18:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Холандците - Green Planet 6 - 2

1/4 финал

Начален часТеренМачРезултат
17-05-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Milky Group Bio 1 - 7
21-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център РЕМИЗА - Делииванови 4 - 3
02-06-2019 13:00 Спортен Комплекс "НИКА" Pasta Gabrovo - FC WORDS 2 - 4
02-06-2019 17:00 Игрище зад централна поща Холандците - Мон-Крис 4 - 3

1/2 финал

Начален часТеренМачРезултат
06-07-2019 17:30 Терен 2 - Младежки център Холандците - РЕМИЗА 6 - 2
06-07-2019 18:45 Терен 2 - Младежки център FC WORDS - Milky Group Bio 2 - 3

Финал

Начален часТеренМачРезултат
07-07-2019 11:00 Терен 2 - Младежки център Холандците - Milky Group Bio 1 - 4

класиране

не се изчислява класиране за тази група