ШАМПИОНСКА ЛИГА, ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ - програма

1/8 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
16-03-2019 11:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - Актив комерс 5 - 0
16-03-2019 14:45 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Ел Класико 5 - 0
23-03-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 2 - 1
24-03-2019 16:00 Спортинг арена КУРШУМИТЕ - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4
27-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Околчица /Враца/ 2 - 2
29-03-2019 19:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - Тяло пречиш ми 2 - 2

1/8 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
05-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - КУРШУМИТЕ 6 - 0
05-04-2019 21:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - ФК"Мизия" 5 - 1
06-04-2019 00:00 не е избран Актив комерс - Имхотеп 0 - 5
06-04-2019 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - UEFALONA 3 - 4

1/8 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
06-04-2019 15:00 ACCEDIA STADIUM Северозапад - МФК ЦСКА 3 - 2
07-04-2019 12:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - Еко Асорти - Мечкарево 3 - 0

1/8 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
12-04-2019 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - DXC.technology 4 - 0
13-04-2019 15:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Лев Инс 3 - 6
14-04-2019 11:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - Северозапад 1 - 2
14-04-2019 11:45 Спортен Комплекс "НИКА" Еко Асорти - Мечкарево - ФК МЕЧКИТЕ 4 - 5

1/4 финал - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
10-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Тяло пречиш ми 4 - 3
10-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Околчица /Враца/ 3 - 2
10-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 1
11-05-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 UEFALONA - ФК МЕЧКИТЕ 7 - 1

1/4 финал - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
17-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Имхотеп 3 - 0
17-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Лев Инс 3 - 2
17-05-2019 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - Северозапад 4 - 1
18-05-2019 14:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - UEFALONA 3 - 7

Мач за 3/4 място

Начален часТеренМачРезултат
07-07-2019 09:30 Терен 2 - Младежки център Околчица /Враца/ - UEFALONA 3 - 6

1/2 финал

Начален часТеренМачРезултат
06-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Околчица /Враца/ - Лев Инс 1 - 6
06-07-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - UEFALONA *0 - 0

Финал

Начален часТеренМачРезултат
07-07-2019 12:15 Терен 2 - Младежки център Лев Инс - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 5

класиране

не се изчислява класиране за тази група