ВИСША ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-10-2018 20:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - КАМИТЕ 1 - 5
11-10-2018 19:30 Арена "Сините камъни" FIRE - ЧЕРВЕНИ ВОЙВОДИ 3 - 3
11-10-2018 20:30 Арена "Сините камъни" Бока Хуниорс - Блясък 4 - 2
14-10-2018 11:00 Зала "Декотекс" ФК Адмирал - Сокол Гергевец 6 - 2
03-02-2019 15:00 Спортен Комплекс "НИКА" Атлетико - Фк Хаджи Димитър 10 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-10-2018 20:30 Арена "Сините камъни" ЧЕРВЕНИ ВОЙВОДИ - ФК Адмирал 3 - 2
19-12-2018 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Еко Асорти - Мечкарево 8 - 10
12-01-2019 17:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - Бока Хуниорс 2 - 6
13-01-2019 15:00 Зала "Декотекс" Фк Хаджи Димитър - КАМИТЕ 1 - 9
13-01-2019 16:00 Зала "Декотекс" Атлетико - FIRE 2 - 9

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-11-2018 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Блясък 7 - 4
02-12-2018 12:00 Зала "Декотекс" ФК Адмирал - Атлетико 5 - 2
02-12-2018 13:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - ЧЕРВЕНИ ВОЙВОДИ 7 - 6
05-01-2019 18:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - Сокол Гергевец 3 - 8
23-01-2019 20:00 Зала "Декотекс" FIRE - Фк Хаджи Димитър 12 - 1

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2018 19:30 Арена "Сините камъни" Атлетико - Бока Хуниорс 3 - 4
08-12-2018 17:00 Зала "Декотекс" FIRE - ФК Адмирал 5 - 1
09-12-2018 12:00 Зала "Декотекс" ЧЕРВЕНИ ВОЙВОДИ - Еко Асорти - Мечкарево 5 - 0
16-12-2018 14:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - КАМИТЕ 5 - 7
16-01-2019 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - Фк Хаджи Димитър 7 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-12-2018 16:00 Зала "Декотекс" Блясък - Сокол Гергевец 6 - 10
20-02-2019 20:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Black Devils 8 - 3
19-03-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Еко Асорти - Мечкарево - Атлетико 8 - 7
20-03-2019 19:30 Спортен Комплекс "НИКА" Бока Хуниорс - FIRE 13 - 3
26-03-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Фк Хаджи Димитър - ФК Адмирал 5 - 7

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-10-2018 19:30 Арена "Сините камъни" Атлетико - КАМИТЕ 5 - 2
20-01-2019 15:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - Фк Хаджи Димитър 10 - 4
05-03-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" FIRE - Еко Асорти - Мечкарево 3 - 7
06-03-2019 20:15 Спортен Комплекс "НИКА" Black Devils - Блясък 5 - 9
10-04-2019 19:30 Спортен Комплекс "НИКА" ФК Адмирал - Бока Хуниорс 6 - 13

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-01-2019 17:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - FIRE 6 - 2
13-01-2019 14:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - ФК Адмирал 2 - 8
19-01-2019 16:00 Зала "Декотекс" Блясък - Атлетико 5 - 2
05-03-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Фк Хаджи Димитър - Бока Хуниорс 0 - 5
30-03-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Сокол Гергевец - Black Devils 5 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-10-2018 20:00 Зала "Декотекс" FIRE - Блясък 6 - 2
31-10-2018 20:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - Еко Асорти - Мечкарево 5 - 7
09-12-2018 14:00 Зала "Декотекс" Атлетико - Сокол Гергевец 4 - 7
06-03-2019 19:15 Спортен Комплекс "НИКА" ФК Адмирал - КАМИТЕ 0 - 5
19-03-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Фк Хаджи Димитър - Black Devils 8 - 7

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-12-2018 13:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Бока Хуниорс 2 - 4
15-12-2018 14:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - FIRE 7 - 10
06-01-2019 15:00 Зала "Декотекс" ЧЕРВЕНИ ВОЙВОДИ - Атлетико 9 - 9
06-02-2019 20:00 Зала "Декотекс" Еко Асорти - Мечкарево - Фк Хаджи Димитър 12 - 4
13-03-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" Блясък - ФК Адмирал 8 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-01-2019 16:00 Зала "Декотекс" Блясък - Бока Хуниорс 0 - 5
19-01-2019 15:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - ФК Адмирал 4 - 3
09-04-2019 20:15 Спортен Комплекс "НИКА" Фк Хаджи Димитър - Атлетико 5 - 11
06-05-2019 00:00 не е избран Black Devils - FIRE 5 - 0
30-05-2019 00:00 Спортен Комплекс "НИКА" КАМИТЕ - Еко Асорти - Мечкарево 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-01-2019 15:00 Зала "Декотекс" Бока Хуниорс - Сокол Гергевец 0 - 8
09-04-2019 19:15 Спортен Комплекс "НИКА" Еко Асорти - Мечкарево - Блясък 7 - 7
17-04-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" КАМИТЕ - Фк Хаджи Димитър 8 - 4
05-05-2019 00:00 не е избран FIRE - Атлетико 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-01-2019 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - КАМИТЕ 0 - 5
10-02-2019 17:00 Зала "Декотекс" Сокол Гергевец - Еко Асорти - Мечкарево 6 - 4
14-03-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" Black Devils - Бока Хуниорс 4 - 11
23-04-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Атлетико - ФК Адмирал 10 - 6
04-05-2019 00:00 Спортен Комплекс "НИКА" Фк Хаджи Димитър - FIRE 5 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-02-2019 16:00 Зала "Декотекс" КАМИТЕ - Сокол Гергевец 4 - 7
26-03-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Бока Хуниорс - Атлетико 8 - 4
02-04-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Фк Хаджи Димитър - Блясък 8 - 7
17-04-2019 19:30 Спортен Комплекс "НИКА" Еко Асорти - Мечкарево - Black Devils 6 - 5
03-05-2019 00:00 не е избран ФК Адмирал - FIRE 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2019 19:30 Спортен Комплекс "НИКА" Сокол Гергевец - Блясък 7 - 5
02-05-2019 00:00 не е избран FIRE - Бока Хуниорс 0 - 5
08-05-2019 19:30 Спортен Комплекс "НИКА" Black Devils - КАМИТЕ 3 - 6
15-05-2019 00:00 Спортен Комплекс "НИКА" ФК Адмирал - Фк Хаджи Димитър 0 - 5
29-05-2019 00:00 Спортен Комплекс "НИКА" Атлетико - Еко Асорти - Мечкарево 5 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-02-2019 17:00 Спортен Комплекс "НИКА" Фк Хаджи Димитър - Сокол Гергевец 6 - 12
27-03-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" Блясък - Black Devils 5 - 2
16-04-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Бока Хуниорс - ФК Адмирал 0 - 5
01-05-2019 00:00 не е избран Еко Асорти - Мечкарево - FIRE 5 - 0
28-05-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" КАМИТЕ - Атлетико 9 - 7

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-03-2019 19:30 Спортен Комплекс "НИКА" FIRE - КАМИТЕ 0 - 5
08-04-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" Black Devils - Сокол Гергевец 4 - 4
16-04-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Атлетико - Блясък 4 - 4
30-04-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" ФК Адмирал - Еко Асорти - Мечкарево 7 - 5
05-06-2019 20:15 Спортен Комплекс "НИКА" Бока Хуниорс - Фк Хаджи Димитър 14 - 1

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-02-2019 20:00 Зала "Декотекс" Блясък - FIRE 3 - 6
20-03-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" КАМИТЕ - ФК Адмирал 7 - 1
23-04-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Еко Асорти - Мечкарево - Бока Хуниорс 4 - 13
15-05-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" Black Devils - Фк Хаджи Димитър 0 - 5
22-05-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Сокол Гергевец - Атлетико 3 - 4

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-04-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Атлетико - Black Devils 7 - 2
30-04-2019 00:00 не е избран FIRE - Сокол Гергевец 0 - 5
16-05-2019 00:00 Спортен Комплекс "НИКА" ФК Адмирал - Блясък 0 - 5
23-05-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" Бока Хуниорс - КАМИТЕ 5 - 3
28-05-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Фк Хаджи Димитър - Еко Асорти - Мечкарево 5 - 0

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-05-2019 00:00 Спортен Комплекс "НИКА" ФК Адмирал - Сокол Гергевец 0 - 5
12-06-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Атлетико - Фк Хаджи Димитър 6 - 2
19-06-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Бока Хуниорс - Блясък 6 - 9

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-05-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" Сокол Гергевец - Бока Хуниорс 3 - 4
26-06-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Атлетико - ФК НАЧЕВИ 90 5 - 0
26-06-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Фк Хаджи Димитър - КАМИТЕ 0 - 5

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-05-2019 00:00 Спортен Комплекс "НИКА" ФК Адмирал - Атлетико 0 - 5
22-05-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" ФК НАЧЕВИ 90 - Фк Хаджи Димитър 8 - 5
27-06-2019 21:00 Спортен Комплекс "НИКА" КАМИТЕ - Блясък 8 - 2

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-04-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" Сокол Гергевец - КАМИТЕ 6 - 5
09-05-2019 20:30 Спортен Комплекс "НИКА" Блясък - Фк Хаджи Димитър 10 - 4
20-05-2019 00:00 Спортен Комплекс "НИКА" ФК НАЧЕВИ 90 - ФК Адмирал 5 - 0
09-06-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Атлетико - Бока Хуниорс 3 - 6

23 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-05-2019 00:00 Спортен Комплекс "НИКА" Фк Хаджи Димитър - ФК Адмирал 5 - 0
29-05-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Бока Хуниорс - ФК НАЧЕВИ 90 12 - 3
05-06-2019 19:15 Спортен Комплекс "НИКА" Блясък - Сокол Гергевец 5 - 6

24 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-05-2019 00:00 Спортен Комплекс "НИКА" ФК Адмирал - Бока Хуниорс 0 - 5
04-06-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Атлетико - КАМИТЕ 4 - 3
30-06-2019 17:00 Спортен Комплекс "НИКА" Сокол Гергевец - Фк Хаджи Димитър 15 - 3

25 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-06-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" КАМИТЕ - ФК НАЧЕВИ 90 5 - 0
23-06-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Блясък - Атлетико 5 - 0
25-06-2019 20:00 Спортен Комплекс "НИКА" Фк Хаджи Димитър - Бока Хуниорс 0 - 5

26 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" ФК Адмирал - КАМИТЕ 1 - 14
17-05-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" ФК НАЧЕВИ 90 - Блясък 5 - 10
18-06-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Атлетико - Сокол Гергевец 3 - 6

27 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-05-2019 00:00 Спортен Комплекс "НИКА" Блясък - ФК Адмирал 5 - 0
23-06-2019 19:00 Спортен Комплекс "НИКА" Сокол Гергевец - ФК НАЧЕВИ 90 5 - 0
30-06-2019 18:00 Спортен Комплекс "НИКА" КАМИТЕ - Бока Хуниорс 5 - 3

класиране

отборМГТ
1.Бока Хуниорс25163:8360
2.КАМИТЕ25148:6857
3.Сокол Гергевец25158:9655
4.Атлетико25127:11238
5.Блясък25133:12235
6.Фк Хаджи Димитър 2593:18021
7.ФК НАЧЕВИ 90721:426
8.ФК Адмирал2465:125-1
9.Еко Асорти - Мечкарево1881:106-1
10.ЧЕРВЕНИ ВОЙВОДИ 526:21-1
11.FIRE1859:85-1
12.Black Devils1240:74-1