ЛИГА БЪЛГАРИЯ, ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Валяците - не 8 - 2
29-03-2015 13:00 Игрище Арена Pobeda - Индепендиенте 2 - 0
29-03-2015 13:00 Градски стадион ФК Запрянови - КАРТЕЛ *1 - 1
29-03-2015 14:00 СЦ Арена Актив комерс - Блясък 2 - 5
29-03-2015 14:00 Игрище Ловен парк ВЕТЕРАНИ - FC WORDS 0 - 5
29-03-2015 14:00 Градски стадион ФК РУСЕ - ГАЛАКСИ 3 - 0
29-03-2015 14:00 СЦ Берое - закрито ФК Западно Ехо - VR Group 1 - 10
29-03-2015 14:00 Спортен комплекс Езерец VIVACOM 4PLAY - фзк 5 - 2
29-03-2015 15:00 СЦ Арена Plomari Антилопите - Хамелеон 6 - 2
29-03-2015 15:00 Градски стадион Mentor Resort - ФК МЕДИКА *0 - 0
29-03-2015 15:00 СЦ Берое - закрито ФК.ТРЕПНИ - Уефалона 1 - 7
29-03-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Север 5 - 1
29-03-2015 16:00 СЦ Арена Hott - Племакс 0 - 2
29-03-2015 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ Шипка - Totally Erected 3 - 2
29-03-2015 16:00 Игрище Ловен парк Десант-68 - ФЕНИКС-ЛОВЕЧ 1 - 3
29-03-2015 16:00 Градски стадион ХОЛЛЕМАН - VLV Sport 2 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2015 20:00 Игрище Арена ФК Запрянови - Mentor Resort 5 - 2
24-04-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - VLV Sport 12 - 6
25-04-2015 18:00 Мини футболно игрище Ботевград Гаднярите Самоков - Swansea FC 2 - 0
26-04-2015 13:00 Игрище зад централна поща i:FAO - VR Group 3 - 5
26-04-2015 14:00 СЦ Арена ФК.БОТЕВ ГЪЛЪБОВО - Интерхаус България 1 - 3
26-04-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ СТЕНИМАХОС - El Stars 2 - 5
26-04-2015 14:00 Игрище Ловен парк Фитони - КАТАЛУНЦИТЕ 5 - 0
26-04-2015 14:00 СЦ Берое - закрито Уефалона - Блясък *3 - 3
26-04-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM Zona C - Изток 2014 2 - 3
26-04-2015 15:00 СЦ Арена ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Индепендиенте 0 - 5
26-04-2015 15:00 Спортен комплекс САМОКОВ ЕЛМА ТАКСИ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7
26-04-2015 15:00 Атлетик Арена ОПТИМИСТ - ФК РУСЕ 0 - 1
26-04-2015 15:00 Игрище зад централна поща ПОБЕДА БУРГАС - Pobeda 9 - 3
26-04-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Пирин 2003 - Племакс 1 - 3
26-04-2015 16:00 СЦ Арена MFC Lazur Burgas - ТЕРЕН - Б 7 - 1
26-04-2015 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ КЦМ 2000 ГРУП - Валяците 3 - 3*
26-04-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград ESPRIT BRIGADA - КОМОС 6 - 1
26-04-2015 17:00 СЦ Арена Кулата - Media United 5 - 5*
26-04-2015 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ ЕВРОСНАБ - VIVACOM 4PLAY 5 - 1
26-04-2015 17:00 Игрище зад централна поща Detoni EOOD - FC WORDS 3 - 1
26-04-2015 18:00 СЦ Арена Титаните - Мургаш Врачеш 2 - 6
02-05-2015 14:00 СЦ Берое - закрито ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - фзк 5 - 0
03-05-2015 16:00 Игрище Ловен парк ФК.НИЙОН - Pasta Gabrovo 1 - 3
04-05-2015 20:00 Игрище Арена Шипка - БЕЛАТРИКС 8 - 1

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-05-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград X-CLUB - El Stars 6 - 8
16-05-2015 18:00 Игрище Арена ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Индепендиенте 3 - 2
16-05-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Интерхаус България - ХЪШОВЕ 9 - 3
17-05-2015 00:00 СЦ Арена Отборът - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 0 - 5
17-05-2015 11:00 Комплекс Трендафила ФЕНИКС-ЛОВЕЧ - ФК РУСЕ 3 - 4
17-05-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM Племакс - Шипка 8 - 2
17-05-2015 17:00 Игрище Арена ESPRIT BRIGADA - Уефалона 6 - 2
17-05-2015 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Мургаш Врачеш - Амфетико 3 - 5
17-05-2015 17:00 Спортен комплекс Шампиони ЕВРОСНАБ - MFC Lazur Burgas 1 - 3
17-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Гаднярите Самоков - ФК Запрянови *5 - 5
17-05-2015 18:00 Зала "Декотекс" Фитони - ПОБЕДА БУРГАС 7 - 4
17-05-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Изток 2014 - Валяците 2 - 2*
17-05-2015 18:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - Detoni EOOD 7 - 1
17-05-2015 18:00 Градски стадион Pasta Gabrovo - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 1
17-05-2015 18:00 Мини футболно игрище Ботевград Identifier - Plomari Антилопите 0 - 10
18-05-2015 20:00 Спортен комплекс Езерец СИНИТЕ - SPS 2 - 1
24-05-2015 17:00 Зала "Декотекс" Нюанс Плюс - VR Group 2 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-05-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Интерхаус България - Големите 4 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-05-2015 00:00 Спортен комплекс Шампиони Media United - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-05-2015 12:30 СЦ Арена DXC.technology - Бодигард 5 - 0
31-05-2015 15:00 СЦ Берое - закрито Амфетико - MFC Lazur Burgas 0 - 3
31-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM FESTA - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 0 - 5
31-05-2015 17:00 СЦ Арена ESPRIT BRIGADA - Pasta Gabrovo 4 - 2
31-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - Племакс 2 - 4
31-05-2015 18:00 Комплекс Трендафила АФК ВЕРЕЯ 1995 - Тера Трак 5 - 0
31-05-2015 19:00 СЦ Арена Plomari Антилопите - Космополит 2000 5 - 0
06-06-2015 18:00 Релакс Арена (Пазарджик) Фитони - FC Sport Sity 3 - 3*
07-06-2015 19:00 СЦ Арена МФК "Булгари" - King Games 0 - 5
13-06-2015 17:00 Комплекс Трендафила VR Group - Валяците 7 - 3
14-06-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Гаднярите Самоков - ФК Елин Пелин 2 - 1
14-06-2015 19:00 Градски стадион ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - СБОРНАЯ *0 - 0
14-06-2015 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК Пловдив - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 1
15-06-2015 20:30 Релакс Арена (Пазарджик) ФК Даяна - СИНИТЕ 2 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-06-2015 18:00 СЦ Арена King Games - Гаднярите Самоков 3 - 2
21-06-2015 18:00 Комплекс Трендафила ЕЛ ГАЛАКТИКОС - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-06-2015 18:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК РУСЕ - АВАНГАРД 0 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-06-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Интерхаус България - Племакс 3 - 1
21-06-2015 19:00 СЦ Арена ESPRIT BRIGADA - АФК ВЕРЕЯ 1995 1 - 0
21-06-2015 19:00 СЦ Берое - открито FC Sport Sity - VR Group 2 - 4
23-06-2015 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК Пловдив - DXC.technology 3 - 2
30-06-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Plomari Антилопите - СИНИТЕ *0 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-07-2015 20:00 СЦ Берое - открито АПФК Пловдив - King Games 2 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-07-2015 18:00 Авангард MFC Lazur Burgas - АВАНГАРД 2 - 2*

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-07-2015 19:00 Авангард Интерхаус България - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 0 - 2
11-07-2015 19:00 Спортен комплекс Езерец АВАНГАРД - Plomari Антилопите 0 - 2
12-07-2015 18:00 Комплекс Трендафила VR Group - ESPRIT BRIGADA 2 - 4

класиране

не се изчислява класиране за тази група