ЛИГА ВЕТЕРАНИ, Висша лига - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-09-2018 00:00 не е избран No Name - ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 0 - 5
30-09-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - PalmsBet ветерани 10 - 4
30-09-2018 18:00 не е избран Дартанян - ТЕМИДА 6 - 2
24-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-10-2018 19:00 не е избран PalmsBet ветерани - No Name - ветерани 5 - 0
07-10-2018 12:00 не е избран Шопски отряд - Лозенец Юн 7 - 1
07-10-2018 18:00 не е избран ТЕМИДА - БФК Мики Маус 2 - 6
17-03-2019 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 7

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 19:00 не е избран No Name - ветерани - ТЕМИДА 0 - 5
12-10-2018 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - PalmsBet ветерани 7 - 4
14-10-2018 16:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3
14-10-2018 18:00 не е избран Дартанян - Шопски отряд 9 - 6

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - No Name - ветерани 5 - 0
21-10-2018 15:00 не е избран Шопски отряд - БФК Мики Маус 5 - 8
09-12-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - Дартанян 3 - 5
09-12-2018 18:00 не е избран ТЕМИДА - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 1 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-10-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - Лозенец Юн 4 - 5
28-10-2018 17:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 6
28-10-2018 18:00 не е избран PalmsBet ветерани - ТЕМИДА 1 - 3
07-11-2018 12:00 не е избран No Name - ветерани - Шопски отряд 0 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - No Name - ветерани 5 - 0
04-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - PalmsBet ветерани 7 - 2
04-11-2018 17:00 не е избран Дартанян - БФК Мики Маус 3 - 4
24-03-2019 13:00 не е избран Шопски отряд - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 0 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-11-2018 12:00 не е избран No Name - ветерани - Дартанян 0 - 5
10-11-2018 18:00 не е избран PalmsBet ветерани - Шопски отряд 3 - 3
11-11-2018 16:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 4 - 8
17-03-2019 13:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Лозенец Юн 3 - 1

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-11-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - No Name - ветерани 5 - 0
18-11-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - PalmsBet ветерани 5 - 2
18-11-2018 14:00 не е избран Дартанян - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 2
18-11-2018 20:00 не е избран Шопски отряд - ТЕМИДА 0 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-11-2018 13:00 не е избран ТЕМИДА - Лозенец Юн 5 - 7
25-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 0
25-11-2018 14:00 не е избран PalmsBet ветерани - Дартанян 1 - 7
25-11-2018 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - БФК Мики Маус 4 - 4

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-12-2018 15:00 не е избран PalmsBet ветерани - БФК Мики Маус 4 - 7
02-12-2018 18:00 не е избран ТЕМИДА - Дартанян 4 - 7
31-12-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - No Name - ветерани 5 - 0
09-06-2019 15:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-03-2019 00:00 не е избран No Name - ветерани - PalmsBet ветерани 0 - 5
31-03-2019 13:00 не е избран Дартанян - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1
31-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 5 - 0
01-06-2019 19:45 не е избран БФК Мики Маус - ТЕМИДА 5 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 00:00 не е избран ТЕМИДА - No Name - ветерани 5 - 0
07-04-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 4 - 6
07-04-2019 13:00 Palmsbet stadium Шопски отряд - Дартанян 0 - 5
01-05-2019 13:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PalmsBet ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 2 - 6

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-04-2019 00:00 не е избран No Name - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5
01-04-2019 13:00 не е избран БФК Мики Маус - Шопски отряд 5 - 0
12-04-2019 21:30 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ТЕМИДА 6 - 1
14-04-2019 13:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 5 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-04-2019 00:00 не е избран Шопски отряд - No Name - ветерани -
01-06-2019 20:45 не е избран ТЕМИДА - PalmsBet ветерани 0 - 5
14-06-2019 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 5
16-06-2019 16:00 не е избран Лозенец Юн - БФК Мики Маус 2 - 11

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-05-2019 00:00 не е избран No Name - ветерани - Лозенец Юн 0 - 5
05-05-2019 20:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Шопски отряд 5 - 0
12-05-2019 13:00 не е избран PalmsBet ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 7
09-06-2019 15:00 не е избран БФК Мики Маус - Дартанян 7 - 6

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-05-2019 00:00 не е избран Дартанян - No Name - ветерани 5 - 0
05-05-2019 13:00 не е избран Шопски отряд - PalmsBet ветерани 0 - 5
19-05-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 6
31-05-2019 20:45 Palmsbet stadium ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 00:00 не е избран No Name - ветерани - БФК Мики Маус 0 - 5
05-05-2019 18:45 не е избран ТЕМИДА - Шопски отряд 5 - 0
02-06-2019 15:00 не е избран PalmsBet ветерани - Лозенец Юн 3 - 5
02-06-2019 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Дартанян 4 - 3

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-05-2019 13:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5
19-05-2019 13:00 не е избран Дартанян - PalmsBet ветерани 10 - 4
14-06-2019 20:45 не е избран Лозенец Юн - ТЕМИДА 5 - 0
23-06-2019 20:00 не е избран БФК Мики Маус - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 7 - 4