ШАМПИОНСКА ЛИГА, ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ - програма

1 кръг - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
22-03-2015 10:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 0
22-03-2015 13:00 Арена Русе ФК Бъзън - Върколаците (Лев Инс) 5 - 3
22-03-2015 13:00 Училище Никола Парапунов Отборът - DXC.technology 3 - 1
22-03-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM FC Sport Sity - СТЕНИМАХОС 7 - 1
22-03-2015 15:00 Комплекс Трендафила ФК.ЯСТРЕБИТЕ - Тера Трак 3 - 5
22-03-2015 15:00 Зала "Декотекс" Бодигард - Изида 8 - 0
22-03-2015 15:00 Дунавски юнак КОМОС - Бат' Динко и Приятели 0 - 6
22-03-2015 15:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) ФК ИХТИМАН - ne 1 - 5
22-03-2015 15:00 АРЕНА ЯМБОЛ Ел Класик - Космополит 2000 4 - 7
22-03-2015 17:00 АВАЛ АРЕНА (Панагюрище) Асарел-Медет - Нюкасъл 3 - 7
22-03-2015 18:00 Спортен комплекс Езерец СБОРНАЯ - АВАНГАРД 4 - 4
28-03-2015 15:00 не е избран Мануш Войвода - Ел Класико 0 - 4

1 кръг - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
29-03-2015 15:00 не е избран Изида - Бодигард 2 - 1

1 кръг - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
29-03-2015 15:00 Спортен комплекс САМОКОВ Големите - БЕЛАТРИКС 5 - 3

1 кръг - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
04-04-2015 11:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - Great Wall - Ловеч 0 - 6
04-04-2015 18:00 Комплекс Прити (В.Търново) Тера Трак - ФК.ЯСТРЕБИТЕ 5 - 1
05-04-2015 13:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - FC Sport Sity 3 - 1
05-04-2015 13:00 Игрище Ловен парк ne - ФК ИХТИМАН 5 - 6
05-04-2015 15:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - ФК Бъзън 6 - 2
05-04-2015 15:00 не е избран БЕЛАТРИКС - Големите 4 - 4
05-04-2015 15:00 не е избран Космополит 2000 - Ел Класик 5 - 0
05-04-2015 15:00 не е избран Нюкасъл - Асарел-Медет 5 - 0
05-04-2015 15:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Мануш Войвода 5 - 0
05-04-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМОС 7 - 2

2 кръг - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
19-04-2015 12:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - Големите 2 - 0
19-04-2015 13:00 Комплекс Прити (В.Търново) Тера Трак - РЕМИЗА 2 - 4
19-04-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Космополит 2000 4 - 0
19-04-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Бодигард 9 - 3

1 кръг - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
19-04-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Отборът 6 - 2

2 кръг - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
19-04-2015 16:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - FC Sport Sity 10 - 5
19-04-2015 16:00 Игрище Ловен парк ne - Байкал 5 - 0
19-04-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - ФК Даяна 1 - 1
19-04-2015 16:00 Стадион Раковски (Димитровград) King Games - Бат' Динко и Приятели 3 - 5

1 кръг - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
19-04-2015 17:00 не е избран АВАНГАРД - СБОРНАЯ 4 - 2

2 кръг - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
19-04-2015 17:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - FESTA 3 - 0
26-04-2015 12:00 Атлетик Арена ТРИТЕ МЕЧКИ - АВАНГАРД 4 - 1
26-04-2015 14:00 Игрище зад централна поща АФК ВЕРЕЯ 1995 - Ел Класико 1 - 1
28-04-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Колор 1 - 1

2 кръг - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
09-05-2015 12:00 СЦ Берое - закрито РЕМИЗА - Тера Трак 4 - 4
09-05-2015 16:00 не е избран FESTA - Great Wall - Ловеч 2 - 1
10-05-2015 11:00 не е избран АВАНГАРД - ТРИТЕ МЕЧКИ 3 - 3
10-05-2015 14:00 Зала "Декотекс" Бодигард - Малки Страсти 6 - 2
10-05-2015 16:00 не е избран Космополит 2000 - Тяло пречиш ми 3 - 2
10-05-2015 16:00 СЦ Арена ФК Даяна - Върколаците (Лев Инс) 2 - 4
10-05-2015 16:00 Спортен комплекс САМОКОВ Големите - Неудобните 2 - 9
10-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - King Games 2 - 3
10-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM FC Sport Sity - СИНИ ОРЛИ 2 - 6
17-05-2015 15:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - АФК ВЕРЕЯ 1995 3 - 1
18-05-2015 20:00 не е избран Колор - DXC.technology 3 - 1

3 кръг - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
23-05-2015 12:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - СИНИ ОРЛИ 4 - 2

2 кръг - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
23-05-2015 20:00 не е избран Чико - Бунара - МФК "Булгари" 5 - 2

3 кръг - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
24-05-2015 11:00 Каменица Арена - терен 1 МФК Нефтохимик - Ел Класико 1 - 2
24-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - РЕМИЗА 3 - 1
24-05-2015 17:00 Игрище Ловен парк ne - Тяло пречиш ми 0 - 4

2 кръг - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
24-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM ФК Елин Пелин - Нюкасъл 4 - 5

3 кръг - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
26-05-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 REAL UNITED - ТРИТЕ МЕЧКИ 3 - 1
30-05-2015 12:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - Малки Страсти 4 - 0

3 кръг - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
31-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - ne 5 - 0

2 кръг - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
31-05-2015 18:00 Арена Запад Нюкасъл - ФК Елин Пелин 7 - 3
31-05-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Чико - Бунара 2 - 1

3 кръг - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
06-06-2015 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - МФК Нефтохимик 2 - 2

3 кръг - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
06-06-2015 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - Нюкасъл 5 - 6

3 кръг - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
06-06-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Неудобните 5 - 2
07-06-2015 17:00 Игрище зад централна поща РЕМИЗА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5

3 кръг - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
10-06-2015 20:00 не е избран Колор - Чико - Бунара 0 - 0

3 кръг - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
11-06-2015 20:00 Атлетик Арена ТРИТЕ МЕЧКИ - REAL UNITED 2 - 5
12-06-2015 21:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - МФК Нефтохимик 3 - 4
13-06-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Great Wall - Ловеч 7 - 4
13-06-2015 18:00 Арена Запад Нюкасъл - Върколаците (Лев Инс) 0 - 4
17-06-2015 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Чико - Бунара - Колор 7 - 1

4 кръг - първи мач

Начален часТеренМачРезултат
20-06-2015 18:00 Каменица Арена REAL UNITED - СИНИ ОРЛИ 0 - 4
20-06-2015 19:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - Бат' Динко и Приятели 6 - 0
21-06-2015 18:00 Каменица Арена МФК Нефтохимик - Чико - Бунара 2 - 3
21-06-2015 19:00 Мини футболно игрище Ботевград Върколаците (Лев Инс) - Тяло пречиш ми 1 - 2

4 кръг - мач реванш

Начален часТеренМачРезултат
04-07-2015 18:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - REAL UNITED 5 - 0
05-07-2015 18:00 Релакс Арена (Пазарджик) Чико - Бунара - МФК Нефтохимик 2 - 2
05-07-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Great Wall - Ловеч 1 - 0
08-07-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Върколаците (Лев Инс) 3 - 2

класиране

не се изчислява класиране за тази група