ФРЕШ МАРКЕТ - ВИСША ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-09-2018 09:30 Игрище Гниляне Спартак Подгумер - Нортхемптън 4 - 2
15-09-2018 10:30 Игрище Гниляне Световрачене - Локорско 0 - 6
15-09-2018 11:30 Игрище Гниляне Кумарица - Ропотамо 6 - 1
15-09-2018 12:30 Игрище Гниляне Житен - Кубратово 2 - 1
15-09-2018 13:30 Игрище Гниляне Акулите - Курило 6 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-09-2018 10:00 Игрище Кътина Кубратово - Акулите 4 - 15
29-09-2018 11:00 Игрище Кътина Ропотамо - Житен 0 - 8
29-09-2018 12:00 Игрище Кътина Нортхемптън - Курило 2 - 6
29-09-2018 13:00 Игрище Кътина Локорско - Кумарица 1 - 0
29-09-2018 14:00 Игрище Кътина Спартак Подгумер - Световрачене 4 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-10-2018 11:00 Игрище Локорско Акулите - Ропотамо 16 - 1
06-10-2018 12:00 Игрище Локорско Световрачене - Нортхемптън 0 - 5
06-10-2018 13:00 Игрище Локорско Кумарица - Спартак Подгумер *2 - 2
06-10-2018 14:00 Игрище Локорско Курило - Кубратово 10 - 2
03-11-2018 09:30 Игрище Локорско Житен - Локорско 2 - 2*

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-10-2018 10:00 Игрище Кубратово Световрачене - Кумарица 4 - 6
13-10-2018 11:00 Игрище Кубратово Нортхемптън - Кубратово 2 - 6
13-10-2018 12:00 Игрище Кубратово Локорско - Акулите 1 - 2
13-10-2018 13:00 Игрище Кубратово Ропотамо - Курило 1 - 16
13-10-2018 14:00 Игрище Кубратово Спартак Подгумер - Житен 8 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-10-2018 10:00 Игрище Гниляне Кубратово - Ропотамо 10 - 1
20-10-2018 11:00 Игрище Гниляне Курило - Локорско 0 - 2
20-10-2018 12:00 Игрище Гниляне Житен - Световрачене 5 - 1
20-10-2018 13:00 Игрище Гниляне Акулите - Спартак Подгумер *3 - 3
20-10-2018 14:00 Игрище Гниляне Кумарица - Нортхемптън 1 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-10-2018 10:00 Игрище Кътина Спартак Подгумер - Курило 3 - 7
27-10-2018 11:00 Игрище Кътина Световрачене - Акулите 0 - 5
27-10-2018 12:00 Игрище Кътина Нортхемптън - Ропотамо 20 - 3
27-10-2018 13:00 Игрище Кътина Локорско - Кубратово 6 - 3
27-10-2018 14:00 Игрище Кътина Кумарица - Житен 2 - 3

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-11-2018 11:00 Игрище Локорско Житен - Нортхемптън 2 - 13
03-11-2018 12:00 Игрище Локорско Курило - Световрачене 14 - 4
03-11-2018 13:00 Игрище Локорско Ропотамо - Локорско 2 - 14
03-11-2018 14:00 Игрище Локорско Кубратово - Спартак Подгумер 4 - 10
08-11-2018 19:00 Игрище Локорско Акулите - Кумарица *4 - 4

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-11-2018 10:00 Игрище Кубратово Нортхемптън - Локорско 2 - 0
10-11-2018 11:00 Игрище Кубратово Спартак Подгумер - Ропотамо 18 - 2
10-11-2018 12:00 Игрище Кубратово Житен - Акулите 3 - 6
10-11-2018 13:00 Игрище Кубратово Кумарица - Курило 2 - 13
10-11-2018 14:00 Игрище Кубратово Световрачене - Кубратово 4 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-11-2018 11:00 Игрище Гниляне Кубратово - Кумарица 3 - 5
17-11-2018 12:00 Игрище Гниляне Курило - Житен 3 - 0
17-11-2018 13:00 Игрище Гниляне Акулите - Нортхемптън 6 - 2
17-11-2018 14:00 Игрище Гниляне Ропотамо - Световрачене 0 - 13
10-04-2019 20:00 Игрище Гниляне Локорско - Спартак Подгумер 6 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-03-2019 14:30 не е избран Нортхемптън - Спартак Подгумер 5 - 10
23-03-2019 15:30 не е избран Кубратово - Житен 2 - 6
23-03-2019 16:30 не е избран Ропотамо - Кумарица 2 - 8
23-03-2019 17:30 не е избран Локорско - Световрачене 5 - 4
23-03-2019 18:30 не е избран Курило - Акулите 5 - 7

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-03-2019 11:30 Игрище Локорско Акулите - Кубратово 5 - 0
30-03-2019 12:30 Игрище Локорско Житен - Ропотамо 13 - 2
30-03-2019 13:30 Игрище Локорско Кумарица - Локорско 1 - 6
30-03-2019 14:30 Игрище Локорско Курило - Нортхемптън 5 - 0
30-03-2019 15:30 Игрище Локорско Световрачене - Спартак Подгумер 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-04-2019 14:00 Игрище Кубратово Ропотамо - Акулите 1 - 21
06-04-2019 15:00 Игрище Кубратово Кубратово - Курило 1 - 9
06-04-2019 16:00 Игрище Кубратово Локорско - Житен 1 - 2
06-04-2019 17:00 Игрище Кубратово Спартак Подгумер - Кумарица 7 - 2
06-04-2019 18:00 Игрище Кубратово Нортхемптън - Световрачене 15 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-04-2019 11:30 Игрище Гниляне Курило - Ропотамо 16 - 2
13-04-2019 12:30 Игрище Гниляне Кубратово - Нортхемптън 1 - 5
13-04-2019 13:30 Игрище Гниляне Акулите - Локорско 9 - 2
13-04-2019 14:30 Игрище Гниляне Житен - Спартак Подгумер 3 - 7
13-04-2019 15:30 Игрище Гниляне Кумарица - Световрачене 5 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-04-2019 11:30 Игрище Кътина Нортхемптън - Кумарица 6 - 3
20-04-2019 12:30 Игрище Кътина Ропотамо - Кубратово 6 - 10
20-04-2019 13:30 Игрище Кътина Локорско - Курило 5 - 0
20-04-2019 14:30 Игрище Кътина Спартак Подгумер - Акулите 3 - 5
20-04-2019 15:30 Игрище Кътина Световрачене - Житен 7 - 8

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-05-2019 11:30 Игрище Локорско Ропотамо - Нортхемптън 4 - 7
04-05-2019 12:30 Игрище Локорско Курило - Спартак Подгумер 5 - 8
04-05-2019 13:30 Игрище Локорско Кубратово - Локорско 0 - 3
04-05-2019 14:30 Игрище Локорско Житен - Кумарица 5 - 0
04-05-2019 15:30 Игрище Локорско Акулите - Световрачене 5 - 0

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-05-2019 14:30 Игрище Кубратово Спартак Подгумер - Кубратово 4 - 0
11-05-2019 15:30 Игрище Кубратово Локорско - Ропотамо 13 - 1
11-05-2019 16:30 Игрище Кубратово Нортхемптън - Житен 11 - 3
11-05-2019 17:30 Игрище Кубратово Кумарица - Акулите 4 - 10
11-05-2019 18:30 Игрище Кубратово Световрачене - Курило 2 - 12

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2019 20:30 не е избран Акулите - Житен 5 - 0
15-05-2019 19:30 не е избран Курило - Кумарица 5 - 1
15-05-2019 20:30 не е избран Ропотамо - Спартак Подгумер 3 - 23
16-05-2019 19:45 не е избран Кубратово - Световрачене 3 - 5
16-05-2019 20:45 не е избран Локорско - Нортхемптън 2 - 1

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-05-2019 10:00 не е избран Спартак Подгумер - Локорско 3 - 3
18-05-2019 11:00 не е избран Нортхемптън - Акулите 4 - 6
18-05-2019 12:00 не е избран Житен - Курило 0 - 5
18-05-2019 13:00 не е избран Кумарица - Кубратово 0 - 5
18-05-2019 14:00 не е избран Световрачене - Ропотамо 7 - 6

класиране

отборМГТ
1.Акулите18136:3950
2.Курило18133:4839
3.Спартак Подгумер18124:5939
4.Локорско1878:3438
5.Нортхемптън18107:6530
6.Житен1869:7628
7.Кумарица1852:8517
8.Кубратово1860:9815
9.Световрачене1860:1149
10.Ропотамо1838:2390