АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - MANCHESTER - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-09-2018 16:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Лозен Сити 0 - 5
02-09-2018 16:00 не е избран Квартала - Loko Vakarel 7 - 2
02-09-2018 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - F.C.G. 5 - 0
02-09-2018 22:00 не е избран Осма хирургия - FC Aifos 11 - 8
03-11-2018 19:00 не е избран Stomana Industry - Бучките 3 - 5
04-11-2018 16:00 не е избран Umami United - Bianchi Coffee -

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-09-2018 17:00 не е избран Лозен Сити - Квартала 2 - 6
09-09-2018 17:00 не е избран FC Aifos - Umami United 5 - 4
09-09-2018 18:00 не е избран Bianchi Coffee - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 0
09-09-2018 20:00 не е избран F.C.G. - Осма хирургия 5 - 8
17-10-2018 20:45 не е избран Бучките - Loko Vakarel 5 - 0
27-10-2018 21:00 не е избран Stomana Industry - Гробарите Технополис Надежда 5 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-09-2018 11:00 не е избран Осма хирургия - Stomana Industry 4 - 1
16-09-2018 16:00 не е избран Квартала - Bianchi Coffee 2 - 1
16-09-2018 18:00 не е избран Umami United - F.C.G. 5 - 0
16-09-2018 21:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - FC Aifos 1 - 4
16-09-2018 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Бучките 5 - 9
03-11-2018 18:00 не е избран Loko Vakarel - Лозен Сити 4 - 10

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-09-2018 18:30 не е избран Bianchi Coffee - Loko Vakarel 7 - 1
23-09-2018 18:30 не е избран FC Aifos - Квартала 3 - 4
23-09-2018 19:30 не е избран F.C.G. - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 0
23-09-2018 19:30 не е избран Бучките - Лозен Сити 15 - 3
23-09-2018 20:30 не е избран Stomana Industry - Umami United 8 - 3
01-11-2018 21:45 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Осма хирургия 5 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2018 12:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Stomana Industry 0 - 5
30-09-2018 13:00 не е избран Лозен Сити - Bianchi Coffee 3 - 6
30-09-2018 15:00 не е избран Loko Vakarel - FC Aifos 4 - 15
30-09-2018 16:00 не е избран Квартала - F.C.G. 5 - 0
30-09-2018 19:00 не е избран Осма хирургия - Бучките 1 - 12
30-09-2018 20:00 не е избран Umami United - Гробарите Технополис Надежда -

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2018 00:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 0
06-10-2018 18:00 не е избран Осма хирургия - Umami United 8 - 6
06-10-2018 18:00 не е избран Бучките - Bianchi Coffee 7 - 3
06-10-2018 19:00 не е избран FC Aifos - Лозен Сити 6 - 3
06-10-2018 20:00 не е избран Stomana Industry - Квартала 4 - 4
06-10-2018 21:00 не е избран F.C.G. - Loko Vakarel 0 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2018 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Осма хирургия 0 - 5
07-10-2018 14:00 не е избран Bianchi Coffee - FC Aifos 3 - 6
07-10-2018 15:00 не е избран Umami United - Бучките 5 - 11
07-10-2018 17:00 не е избран Лозен Сити - F.C.G. 5 - 0
30-10-2018 12:00 не е избран Loko Vakarel - Stomana Industry 0 - 5
03-11-2018 21:00 не е избран Квартала - Гробарите Технополис Надежда -

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 00:00 не е избран Umami United - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 0
14-10-2018 12:00 не е избран Stomana Industry - Лозен Сити 11 - 3
14-10-2018 17:00 не е избран F.C.G. - Bianchi Coffee 0 - 5
14-10-2018 19:00 не е избран Осма хирургия - Квартала 3 - 1
14-10-2018 21:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Loko Vakarel 9 - 5
14-10-2018 21:00 не е избран Бучките - FC Aifos 9 - 1

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 00:00 не е избран FC Aifos - F.C.G. 5 - 0
01-10-2018 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Бучките 0 - 5
20-10-2018 19:00 не е избран Квартала - Umami United 5 - 2
20-10-2018 19:00 не е избран Bianchi Coffee - Stomana Industry 4 - 6
20-10-2018 20:00 не е избран Loko Vakarel - Осма хирургия 0 - 5
21-10-2018 20:00 не е избран Лозен Сити - Гробарите Технополис Надежда 8 - 6

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 00:00 не е избран ФК АЛТЕРНАТИВА - Квартала 0 - 5
01-10-2018 00:00 не е избран Бучките - F.C.G. 5 - 0
21-10-2018 12:00 не е избран Stomana Industry - FC Aifos 3 - 4
21-10-2018 17:00 не е избран Umami United - Loko Vakarel 7 - 1
22-10-2018 22:30 не е избран Осма хирургия - Лозен Сити 5 - 4
30-10-2018 20:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Bianchi Coffee 0 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 00:00 не е избран Loko Vakarel - ФК АЛТЕРНАТИВА 5 - 0
01-10-2018 20:00 не е избран F.C.G. - Stomana Industry 0 - 5
28-10-2018 15:00 не е избран Квартала - Бучките 1 - 8
28-10-2018 17:00 не е избран Лозен Сити - Umami United 3 - 8
28-10-2018 20:00 не е избран FC Aifos - Гробарите Технополис Надежда 10 - 3
30-10-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Bianchi Coffee - Осма хирургия 2 - 1

класиране

отборМГТ
1.Бучките1191:2233
2.Осма хирургия1156:4425
3.FC Aifos1167:4524
4.Stomana Industry1156:2722
5.Квартала1040:2522
6.Bianchi Coffee1041:2618
7.Umami United945:4112
8.Лозен Сити1149:6712
9.Гробарите Технополис Надежда938:4710
10.Loko Vakarel1127:706
11.F.C.G.1110:533
12.ФК АЛТЕРНАТИВА111:540