АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, CHAMPIONSHIP - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-09-2018 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 6 - 4
02-09-2018 17:00 не е избран Приятели - Пеликан 5 - 6
02-09-2018 18:00 не е избран El Stars - ПСЖ София 8 - 2
02-09-2018 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 8
02-09-2018 19:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Пълна Мрежа 6 - 5
02-09-2018 22:00 не е избран Бирал Мадрид - Стабилните 0 - 12
02-09-2018 22:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - ЦВС 0 - 5
13-10-2018 19:00 не е избран Кобра - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 6

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-09-2018 00:00 не е избран Стабилните - Va Pu Cu Sofia 5 - 0
16-09-2018 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Кобра 4 - 3
16-09-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - СТЪРШЕЛ 6 - 4
16-09-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - Опаковка БГ 1 - 1
16-09-2018 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Приятели 5 - 3
16-09-2018 20:00 не е избран Лозен - ЦВС 3 - 1
24-09-2018 20:45 не е избран Пеликан - Бирал Мадрид 7 - 0
01-11-2018 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - El Stars 0 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2018 00:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - Пеликан 0 - 5
30-09-2018 13:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Лозен 5 - 9
30-09-2018 17:00 не е избран Приятели - ПСЖ София 1 - 0
30-09-2018 18:00 не е избран Опаковка БГ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 3
30-09-2018 20:00 не е избран El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 4
30-09-2018 21:00 не е избран Бирал Мадрид - ФК Пълна Мрежа 5 - 0
02-10-2018 22:30 не е избран ЦВС - Стабилните 1 - 5
19-10-2018 19:45 не е избран Кобра - БНС РЕД БУЛС 3 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2018 00:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Va Pu Cu Sofia 5 - 0
07-10-2018 13:00 не е избран Лозен - Стабилните 1 - 5
07-10-2018 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели 6 - 5
07-10-2018 18:00 не е избран ПСЖ София - Бирал Мадрид 2 - 1
07-10-2018 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Кобра 3 - 8
07-10-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 2 - 8
17-10-2018 21:45 не е избран Пеликан - ЦВС 4 - 2
23-12-2018 14:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Опаковка БГ 5 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 00:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - ПСЖ София 0 - 5
14-10-2018 15:00 не е избран Опаковка БГ - БНС РЕД БУЛС 3 - 3
14-10-2018 17:00 не е избран Стабилните - Пеликан 4 - 2
14-10-2018 20:00 не е избран Кобра - Лозен 0 - 5
14-10-2018 20:00 не е избран El Stars - СТЪРШЕЛ 5 - 3
14-10-2018 21:00 не е избран ЦВС - ФК Пълна Мрежа 6 - 2
20-10-2018 18:00 не е избран Бирал Мадрид - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 1
12-12-2018 19:45 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Va Pu Cu Sofia 5 - 0
21-10-2018 15:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Опаковка БГ 2 - 9
21-10-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 5 - 5
21-10-2018 17:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Бирал Мадрид 8 - 1
21-10-2018 18:00 не е избран Лозен - Пеликан 1 - 6
21-10-2018 20:00 не е избран Кобра - El Stars 2 - 12
21-10-2018 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Стабилните 0 - 5
21-10-2018 21:00 не е избран ПСЖ София - ЦВС 3 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 00:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5
27-10-2018 00:00 не е избран Пеликан - ФК Пълна Мрежа 5 - 0
27-10-2018 18:00 не е избран Опаковка БГ - Кобра 5 - 0
27-10-2018 18:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5
27-10-2018 19:00 не е избран Бирал Мадрид - БНС РЕД БУЛС 0 - 5
27-10-2018 20:00 не е избран El Stars - Лозен 15 - 1
10-11-2018 18:00 не е избран Приятели - СТЪРШЕЛ 11 - 2
10-11-2018 19:00 не е избран Стабилните - ПСЖ София 9 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Va Pu Cu Sofia 5 - 0
28-10-2018 00:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 5 - 0
28-10-2018 16:00 не е избран Кобра - Приятели 0 - 5
28-10-2018 18:00 не е избран ПСЖ София - Пеликан 4 - 1
28-10-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Стабилните 4 - 8
28-10-2018 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Бирал Мадрид 3 - 4
28-10-2018 19:00 не е избран El Stars - Опаковка БГ 8 - 4
06-11-2018 21:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ЦВС 5 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-10-2018 00:00 не е избран Бирал Мадрид - Кобра 5 - 0
30-10-2018 00:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - СТЪРШЕЛ 0 - 5
04-11-2018 14:00 не е избран Опаковка БГ - Лозен 2 - 1
04-11-2018 18:00 не е избран Пеликан - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 2
04-11-2018 19:00 не е избран Приятели - El Stars 3 - 6
04-11-2018 19:00 не е избран ЦВС - БНС РЕД БУЛС 1 - 7
04-11-2018 20:00 не е избран Стабилните - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 3
04-11-2018 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ПСЖ София 1 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2018 00:00 не е избран Кобра - Va Pu Cu Sofia 5 - 0
11-11-2018 15:00 не е избран Лозен - ПСЖ София 4 - 3
11-11-2018 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК Пълна Мрежа 4 - 2
11-11-2018 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Пеликан 2 - 4
11-11-2018 20:00 не е избран El Stars - Бирал Мадрид 4 - 0
11-11-2018 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Стабилните 5 - 5
11-11-2018 21:00 не е избран СТЪРШЕЛ - ЦВС 7 - 5
31-12-2018 19:45 не е избран Опаковка БГ - Приятели 0 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2018 00:00 не е избран ЦВС - Кобра 5 - 0
11-11-2018 00:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - El Stars 0 - 5
18-11-2018 13:00 не е избран Бирал Мадрид - Опаковка БГ 2 - 4
18-11-2018 18:00 не е избран Пеликан - БНС РЕД БУЛС 6 - 3
18-11-2018 18:00 не е избран ПСЖ София - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 3
18-11-2018 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 9
08-12-2018 18:00 не е избран Приятели - Лозен *5 - 5
16-12-2018 13:00 не е избран Стабилните - СТЪРШЕЛ 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2018 00:00 не е избран Кобра - Стабилните 0 - 5
01-11-2018 00:00 не е избран Опаковка БГ - Va Pu Cu Sofia 5 - 0
24-11-2018 18:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 2
24-11-2018 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ПСЖ София 2 - 3
24-11-2018 18:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Пеликан 3 - 9
24-11-2018 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 5 - 0
24-11-2018 19:00 не е избран El Stars - ЦВС 5 - 0
24-11-2018 19:00 не е избран Приятели - Бирал Мадрид 5 - 1

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2018 00:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - Приятели 0 - 5
01-11-2018 00:00 не е избран Пеликан - Кобра 5 - 0
01-11-2018 18:00 не е избран ЦВС - Опаковка БГ 0 - 5
25-11-2018 14:00 не е избран Бирал Мадрид - Лозен 0 - 5
25-11-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - БНС РЕД БУЛС 5 - 2
25-11-2018 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 6
25-11-2018 19:00 не е избран Стабилните - El Stars 2 - 8
25-11-2018 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - СТЪРШЕЛ 5 - 10

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-12-2018 14:00 не е избран Опаковка БГ - Стабилните 7 - 6
02-12-2018 17:00 не е избран Лозен - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4
02-12-2018 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3
02-12-2018 19:00 не е избран СТЪРШЕЛ - ПСЖ София 5 - 6
31-12-2018 00:00 не е избран Кобра - ФК Пълна Мрежа 0 - 5
31-12-2018 00:00 не е избран Бирал Мадрид - Va Pu Cu Sofia 5 - 0
31-12-2018 13:00 не е избран Приятели - ЦВС 5 - 0
06-01-2019 15:30 не е избран El Stars - Пеликан 3 - 3

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-12-2018 13:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - БНС РЕД БУЛС 4 - 6
09-12-2018 14:00 не е избран Стабилните - Приятели 0 - 5
09-12-2018 16:00 не е избран Пеликан - Опаковка БГ 4 - 4
09-12-2018 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars 0 - 6
09-12-2018 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - СТЪРШЕЛ 6 - 3
31-12-2018 00:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - Лозен 0 - 5
31-12-2018 00:00 не е избран ЦВС - Бирал Мадрид 0 - 5
31-12-2018 00:00 не е избран ПСЖ София - Кобра 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.El Stars15105:2667
2.Приятели1570:3652
3.Пеликан1572:3350
4.Лозен1561:5446
5.БНС РЕД БУЛС1567:5145
6.Опаковка БГ1557:4543
7.ПСЖ София1551:4341
8.ФК ЕЛ-СИТИ 20111569:4738
9.Стабилните1575:4337
10.ЦВС1531:6130
11.ПАРТИЗАН Челопечене 20121553:5528
12.Бирал Мадрид1534:5627
13.ФК Пълна Мрежа1534:7427
14.СТЪРШЕЛ1562:9118
15.Кобра1522:7313
16.Va Pu Cu Sofia150:756