Championship - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-09-2018 14:00 не е избран Стабилните - Торпедата 4 - 4
08-09-2018 16:00 не е избран Сините - Своге - бойс 3 - 4
09-09-2018 12:00 не е избран Атлетико - АФК 'Юношите' 5 - 2
09-09-2018 13:00 не е избран По - гадните джиджовци - Б.И.Р.А. 9 - 4
09-09-2018 14:00 не е избран Изворо - МФК 'Атлетик' 4 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-09-2018 18:00 не е избран Стабилните - Сините 5 - 1
15-09-2018 19:00 не е избран АФК 'Юношите' - Изворо 0 - 5
16-09-2018 11:00 не е избран Б.И.Р.А. - Атлетико 3 - 0
16-09-2018 12:00 не е избран Своге - бойс - По - гадните джиджовци 3 - 8
30-09-2018 16:00 не е избран Торпедата - МФК 'Атлетик' 4 - 8

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-09-2018 16:00 не е избран МФК 'Атлетик' - АФК 'Юношите' 1 - 15
29-09-2018 17:00 не е избран Изворо - Б.И.Р.А. 4 - 2
29-09-2018 18:00 не е избран По - гадните джиджовци - Стабилните 4 - 4*
30-09-2018 15:00 не е избран Атлетико - Своге - бойс 5 - 3
07-10-2018 16:00 не е избран Сините - Торпедата 11 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-10-2018 19:00 не е избран Торпедата - АФК 'Юношите' 5 - 6
07-10-2018 10:00 не е избран Сините - По - гадните джиджовци 4 - 3
07-10-2018 12:00 не е избран Своге - бойс - Изворо 4 - 3
07-10-2018 14:00 не е избран Стабилните - Атлетико 4 - 1
07-10-2018 15:00 не е избран Б.И.Р.А. - МФК 'Атлетик' 6 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-10-2018 16:00 не е избран Атлетико - Сините 4 - 6
13-10-2018 17:00 не е избран АФК 'Юношите' - Б.И.Р.А. 10 - 4
14-10-2018 12:00 не е избран Изворо - Стабилните *2 - 2
14-10-2018 13:00 не е избран По - гадните джиджовци - Торпедата 4 - 5
14-10-2018 14:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Своге - бойс 0 - 8

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-10-2018 11:00 не е избран Сините - Изворо 7 - 0
21-10-2018 12:00 не е избран По - гадните джиджовци - Атлетико 3 - 1
21-10-2018 13:00 не е избран Стабилните - МФК 'Атлетик' 2 - 4
21-10-2018 14:00 не е избран Своге - бойс - АФК 'Юношите' 3 - 2
21-10-2018 16:00 не е избран Торпедата - Б.И.Р.А. 3 - 7

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-10-2018 16:00 не е избран АФК 'Юношите' - Стабилните 7 - 5
27-10-2018 18:00 не е избран Атлетико - Торпедата 5 - 7
28-10-2018 11:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Сините 5 - 2
28-10-2018 14:00 не е избран Б.И.Р.А. - Своге - бойс 3 - 4
03-11-2018 16:00 не е избран Изворо - По - гадните джиджовци 4 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-11-2018 18:00 не е избран Сините - АФК 'Юношите' 2 - 5
04-11-2018 10:00 не е избран Торпедата - Своге - бойс 0 - 7
04-11-2018 13:00 не е избран Атлетико - Изворо 9 - 5
04-11-2018 14:00 не е избран По - гадните джиджовци - МФК 'Атлетик' 1 - 2
04-11-2018 15:00 не е избран Стабилните - Б.И.Р.А. 6 - 1

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-11-2018 17:00 не е избран АФК 'Юношите' - По - гадните джиджовци 5 - 7
11-11-2018 10:00 не е избран Изворо - Торпедата 5 - 1
11-11-2018 12:00 не е избран Б.И.Р.А. - Сините 4 - 3
11-11-2018 16:00 не е избран Своге - бойс - Стабилните 1 - 2
11-11-2018 18:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Атлетико 3 - 6

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-03-2019 19:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Изворо 1 - 8
31-03-2019 12:00 не е избран Торпедата - Стабилните 2 - 5
31-03-2019 14:00 не е избран Б.И.Р.А. - По - гадните джиджовци 2 - 6
31-03-2019 15:00 не е избран Своге - бойс - Сините 9 - 3
31-03-2019 17:00 не е избран АФК 'Юношите' - Атлетико 3 - 4

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-04-2019 12:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Торпедата 3 - 2
07-04-2019 11:00 не е избран Изворо - АФК 'Юношите' 5 - 5
07-04-2019 12:00 не е избран Сините - Стабилните 1 - 5
07-04-2019 16:00 не е избран По - гадните джиджовци - Своге - бойс 4 - 2
07-04-2019 18:00 не е избран Атлетико - Б.И.Р.А. 12 - 7

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-04-2019 19:45 не е избран Б.И.Р.А. - Изворо 0 - 5
14-04-2019 13:00 не е избран АФК 'Юношите' - МФК 'Атлетик' 5 - 4
14-04-2019 15:00 не е избран Стабилните - По - гадните джиджовци 4 - 1
14-04-2019 16:00 не е избран Торпедата - Сините 0 - 15
14-04-2019 18:00 не е избран Своге - бойс - Атлетико 4 - 7

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-04-2019 11:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Б.И.Р.А. 7 - 3
21-04-2019 14:00 не е избран Изворо - Своге - бойс 4 - 5
21-04-2019 15:00 не е избран По - гадните джиджовци - Сините 4 - 10
21-04-2019 17:00 не е избран АФК 'Юношите' - Торпедата 9 - 0
29-04-2019 19:00 не е избран Атлетико - Стабилните 2 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-05-2019 13:00 не е избран Торпедата - По - гадните джиджовци 3 - 4
05-05-2019 18:00 не е избран Б.И.Р.А. - АФК 'Юношите' 1 - 7
12-05-2019 17:30 не е избран Стабилните - Изворо 4 - 2
18-05-2019 19:00 не е избран Своге - бойс - МФК 'Атлетик' 8 - 2
01-06-2019 16:30 не е избран Сините - Атлетико 3 - 1

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-05-2019 16:00 не е избран Изворо - Сините 3 - 6
11-05-2019 12:00 не е избран МФК 'Атлетик' - Стабилните 4 - 9
12-05-2019 13:30 не е избран Б.И.Р.А. - Торпедата 5 - 8
12-05-2019 15:30 не е избран АФК 'Юношите' - Своге - бойс 4 - 0
12-05-2019 18:30 не е избран Атлетико - По - гадните джиджовци 2 - 6

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-05-2019 18:00 не е избран Торпедата - Атлетико 7 - 5
19-05-2019 11:30 не е избран По - гадните джиджовци - Изворо 6 - 4
19-05-2019 18:30 не е избран Своге - бойс - Б.И.Р.А. 5 - 0
19-05-2019 19:30 не е избран Стабилните - АФК 'Юношите' 2 - 1
24-05-2019 17:30 не е избран Сините - МФК 'Атлетик' 6 - 3

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-05-2019 19:00 не е избран Своге - бойс - Торпедата 12 - 8
01-06-2019 11:30 не е избран Б.И.Р.А. - Стабилните 0 - 5
01-06-2019 13:30 не е избран Изворо - Атлетико 2 - 7
01-06-2019 18:30 не е избран АФК 'Юношите' - Сините 1 - 5
01-06-2019 20:30 не е избран МФК 'Атлетик' - По - гадните джиджовци 4 - 9

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-06-2019 10:00 не е избран Сините - Б.И.Р.А. 5 - 0
02-06-2019 12:00 не е избран Торпедата - Изворо 4 - 6
02-06-2019 13:00 не е избран По - гадните джиджовци - АФК 'Юношите' 4 - 1
02-06-2019 14:00 не е избран Атлетико - МФК 'Атлетик' 3 - 2
02-06-2019 16:00 не е избран Стабилните - Своге - бойс 4 - 0

класиране

отборМГТ
1.Стабилните1874:3840
2.По - гадните джиджовци1885:6434
3.Своге - бойс1882:6233
4.Сините1893:5933
5.Атлетико1879:7228
6.АФК 'Юношите'1888:6228
7.Изворо1871:6826
8.МФК 'Атлетик'1860:10118
9.Торпедата1866:12113
10.Б.И.Р.А.1852:10312