Premier League - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-09-2018 12:00 не е избран Скала Бов - Лакатник 3 - 13
08-09-2018 13:00 не е избран Своге Warrior's - Гадните Джиджовци 2 - 4
08-09-2018 15:00 не е избран ФК 'Зенит' - Своге Boys 0 - 2
08-09-2018 17:00 не е избран Хитрите мечоци - Аталанта 1 - 6
09-09-2018 11:00 не е избран Туристите - Спартак Церово 4 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-09-2018 16:00 не е избран Хитрите мечоци - Скала Бов 8 - 2
15-09-2018 17:00 не е избран Лакатник - Туристите 9 - 1
16-09-2018 13:00 не е избран Своге Boys - Своге Warrior's 0 - 4
16-09-2018 14:00 не е избран Аталанта - Гадните Джиджовци 1 - 6
16-09-2018 15:00 не е избран Спартак Церово - ФК 'Зенит' 9 - 1

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-09-2018 10:00 не е избран Скала Бов - Аталанта 2 - 0
30-09-2018 11:00 не е избран Туристите - Хитрите мечоци 1 - 6
30-09-2018 12:00 не е избран Своге Warrior's - Спартак Церово 7 - 3
30-09-2018 13:00 не е избран ФК 'Зенит' - Лакатник 8 - 2
30-09-2018 14:00 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Boys 4 - 1

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-10-2018 16:00 не е избран Хитрите мечоци - ФК 'Зенит' 3 - 1
06-10-2018 17:00 не е избран Лакатник - Своге Warrior's 2 - 4
06-10-2018 18:00 не е избран Спартак Церово - Гадните Джиджовци 8 - 7
07-10-2018 11:00 не е избран Аталанта - Своге Boys 2 - 5
07-10-2018 13:00 не е избран Скала Бов - Туристите 6 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-10-2018 10:00 не е избран Своге Warrior's - Хитрите мечоци 4 - 1
14-10-2018 11:00 не е избран ФК 'Зенит' - Скала Бов *2 - 2
14-10-2018 15:00 не е избран Туристите - Аталанта 3 - 10
14-10-2018 16:00 не е избран Гадните Джиджовци - Лакатник 3 - 4
28-10-2018 12:00 не е избран Своге Boys - Спартак Церово 2 - 3

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-10-2018 16:00 не е избран Аталанта - Спартак Церово 3 - 4
21-10-2018 10:00 не е избран Туристите - ФК 'Зенит' 1 - 13
21-10-2018 15:00 не е избран Скала Бов - Своге Warrior's 1 - 9
28-10-2018 17:00 не е избран Хитрите мечоци - Гадните Джиджовци *4 - 4
11-11-2018 17:00 не е избран Лакатник - Своге Boys 3 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-10-2018 17:00 не е избран Спартак Церово - Лакатник 0 - 11
28-10-2018 13:00 не е избран Гадните Джиджовци - Скала Бов 9 - 3
28-10-2018 15:00 не е избран Своге Boys - Хитрите мечоци 1 - 5
28-10-2018 16:00 не е избран Своге Warrior's - Туристите 13 - 1
19-05-2019 14:30 не е избран ФК 'Зенит' - Аталанта 7 - 4

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-11-2018 17:00 не е избран Аталанта - Лакатник 1 - 6
04-11-2018 11:00 не е избран Скала Бов - Своге Boys 2 - 10
04-11-2018 12:00 не е избран ФК 'Зенит' - Своге Warrior's 5 - 7
04-11-2018 16:00 не е избран Туристите - Гадните Джиджовци 0 - 9
10-11-2018 16:00 не е избран Хитрите мечоци - Спартак Церово 2 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-11-2018 11:00 не е избран Спартак Церово - Скала Бов 2 - 4
11-11-2018 13:00 не е избран Гадните Джиджовци - ФК 'Зенит' 7 - 3
11-11-2018 14:00 не е избран Лакатник - Хитрите мечоци 16 - 0
11-11-2018 15:00 не е избран Своге Warrior's - Аталанта 5 - 2
11-11-2018 19:00 не е избран Своге Boys - Туристите 5 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-03-2019 17:00 не е избран Спартак Церово - Туристите 5 - 2
30-03-2019 18:00 не е избран Своге Boys - ФК 'Зенит' 1 - 4
31-03-2019 13:00 не е избран Аталанта - Хитрите мечоци 2 - 2
13-04-2019 18:45 не е избран Лакатник - Скала Бов 5 - 2
29-04-2019 16:30 не е избран Гадните Джиджовци - Своге Warrior's 1 - 1

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-04-2019 19:30 не е избран ФК 'Зенит' - Спартак Церово 2 - 3
07-04-2019 13:00 не е избран Туристите - Лакатник 0 - 8
07-04-2019 14:00 не е избран Скала Бов - Хитрите мечоци 2 - 3
07-04-2019 15:00 не е избран Своге Warrior's - Своге Boys 6 - 2
07-04-2019 17:00 не е избран Гадните Джиджовци - Аталанта 16 - 1

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-04-2019 17:45 не е избран Спартак Церово - Своге Warrior's 1 - 6
14-04-2019 14:00 не е избран Аталанта - Скала Бов 1 - 1
14-04-2019 17:00 не е избран Своге Boys - Гадните Джиджовци 1 - 6
21-04-2019 10:00 не е избран Хитрите мечоци - Туристите 2 - 3
24-05-2019 19:00 не е избран Лакатник - ФК 'Зенит' -

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-04-2019 12:00 не е избран Туристите - Скала Бов 4 - 0
21-04-2019 13:00 не е избран Своге Boys - Аталанта 2 - 4
21-04-2019 16:00 не е избран Своге Warrior's - Лакатник 3 - 1
18-05-2019 20:00 не е избран ФК 'Зенит' - Хитрите мечоци 5 - 1
19-05-2019 15:30 не е избран Гадните Джиджовци - Спартак Церово 7 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-05-2019 17:00 не е избран Скала Бов - ФК 'Зенит' 2 - 12
05-05-2019 14:00 не е избран Хитрите мечоци - Своге Warrior's 3 - 4
05-05-2019 15:00 не е избран Аталанта - Туристите 8 - 4
05-05-2019 17:00 не е избран Спартак Церово - Своге Boys 3 - 3
02-06-2019 15:00 не е избран Лакатник - Гадните Джиджовци 1 - 8

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-05-2019 11:00 не е избран Спартак Церово - Аталанта 2 - 0
12-05-2019 12:30 не е избран ФК 'Зенит' - Туристите 9 - 0
12-05-2019 14:30 не е избран Своге Warrior's - Скала Бов 7 - 1
12-05-2019 16:30 не е избран Гадните Джиджовци - Хитрите мечоци 10 - 2
01-06-2019 19:30 не е избран Своге Boys - Лакатник 2 - 2

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-05-2019 16:00 не е избран Лакатник - Спартак Церово 5 - 4
19-05-2019 10:30 не е избран Туристите - Своге Warrior's 3 - 7
19-05-2019 13:30 не е избран Аталанта - ФК 'Зенит' 0 - 2
19-05-2019 16:30 не е избран Хитрите мечоци - Своге Boys 0 - 5
19-05-2019 17:30 не е избран Скала Бов - Гадните Джиджовци 1 - 8

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-05-2019 19:30 не е избран Своге Boys - Скала Бов 6 - 1
01-06-2019 12:30 не е избран Своге Warrior's - ФК 'Зенит' 3 - 3
01-06-2019 14:30 не е избран Спартак Церово - Хитрите мечоци 3 - 2
01-06-2019 15:30 не е избран Гадните Джиджовци - Туристите 5 - 1
01-06-2019 17:30 не е избран Лакатник - Аталанта 10 - 3

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-06-2019 11:00 не е избран Скала Бов - Спартак Церово 3 - 5
02-06-2019 17:00 не е избран ФК 'Зенит' - Гадните Джиджовци 0 - 5
02-06-2019 18:00 не е избран Хитрите мечоци - Лакатник 3 - 7
02-06-2019 19:00 не е избран Туристите - Своге Boys 5 - 2
02-06-2019 20:00 не е избран Аталанта - Своге Warrior's 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.Своге Warrior's1897:3447
2.Гадните Джиджовци18119:3744
3.Лакатник17105:4537
4.Спартак Церово1866:7131
5.ФК 'Зенит'1777:5226
6.Своге Boys1850:5520
7.Хитрите мечоци1848:8117
8.Аталанта1848:8314
9.Туристите1836:12012
10.Скала Бов1838:10611