SUPER BUSINESS PREMIERSHIP, Западна конференция - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-08-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Skypharm 4 - 2
28-08-2018 21:45 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4
28-08-2018 22:30 не е избран ВЕТ Юнайтед - ДСК Банка 3 - 2
29-08-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - ING 6 - 11
29-08-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - Ilinden United 2 - 1
29-08-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - Carpe Diem FC 0 - 5
31-08-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Milky Group Bio 4 - 5
04-09-2018 21:45 не е избран Валяците - ДЖИ 10 11 - 2
17-10-2018 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Тяло пречиш ми 3 - 5
24-10-2018 21:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2018 18:45 не е избран ДЖИ 10 - Carpe Diem FC 0 - 5
01-09-2018 20:45 не е избран Skypharm - Glaz Trading Troyan 5 - 0
11-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - МАРАДОНА 8 - 1
12-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - DXC.technology 4 - 3
12-09-2018 18:45 Palmsbet stadium Тяло пречиш ми - Easy TV Net 11 - 4
12-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Ескус Милк 4 - 2
12-09-2018 20:45 не е избран Milky Group Bio - ВЕТ Юнайтед 4 - 1
12-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ДСК Банка - Сердика 4 - 3
01-10-2018 22:30 не е избран Ilinden United - FK Kafana Stefanovic 0 - 5
08-10-2018 20:45 Palmsbet stadium ING - PMP Build Invest 8 - 12

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2018 19:45 не е избран Glaz Trading Troyan - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
15-09-2018 00:00 не е избран Ескус Милк - ДЖИ 10 5 - 0
18-09-2018 18:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Северозапад 5 - 6
18-09-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FK Kafana Stefanovic - ING 0 - 5
18-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Валяците 6 - 2
18-09-2018 20:45 Palmsbet stadium Сердика - Milky Group Bio 1 - 5
18-09-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ВЕТ Юнайтед - Тяло пречиш ми 2 - 5
18-09-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Carpe Diem FC - Skypharm 5 - 0
19-09-2018 18:45 не е избран DXC.technology - ДСК Банка 12 - 3
19-09-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - Ilinden United 7 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2018 21:45 не е избран Северозапад - Glaz Trading Troyan 5 - 0
25-09-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - МАРАДОНА 4 - 6
25-09-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - DXC.technology 3 - 8
25-09-2018 20:45 не е избран ДЖИ 10 - Skypharm 0 - 5
25-09-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 5 - 0
25-09-2018 20:45 не е избран ING - Easy TV Net 4 - 8
25-09-2018 21:45 не е избран Ilinden United - ВЕТ Юнайтед 2 - 13
02-10-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Carpe Diem FC 10 - 3
15-10-2018 22:30 не е избран Ескус Милк - PMP Build Invest 0 - 5
05-11-2018 22:30 не е избран Валяците - FK Kafana Stefanovic 0 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-09-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - ДСК Банка 0 - 5
01-10-2018 18:45 не е избран PMP Build Invest - ДЖИ 10 5 - 0
01-10-2018 20:00 не е избран Сердика - Ilinden United 5 - 0
02-10-2018 18:45 не е избран МАРАДОНА - Milky Group Bio 2 - 3
02-10-2018 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Ескус Милк 3 - 3
02-10-2018 19:45 не е избран DXC.technology - Тяло пречиш ми 0 - 0
02-10-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - Валяците 2 - 13
02-10-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - ING 3 - 1
03-10-2018 21:45 не е избран Skypharm - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
14-10-2018 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 00:00 не е избран Северозапад - Skypharm 5 - 0
01-10-2018 00:00 не е избран Milky Group Bio - Glaz Trading Troyan 5 - 0
01-10-2018 19:45 не е избран Ilinden United - DXC.technology 0 - 5
05-10-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
12-10-2018 18:45 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 6 - 4
12-10-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - FK Kafana Stefanovic 11 - 1
12-10-2018 20:45 не е избран ING - Сердика 3 - 5
12-10-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Easy TV Net 2 - 8
12-10-2018 21:45 не е избран ДСК Банка - Carpe Diem FC 5 - 0
14-11-2018 19:45 не е избран Валяците - ВЕТ Юнайтед 0 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - ДЖИ 10 5 - 0
01-10-2018 20:45 не е избран МАРАДОНА - Ilinden United 5 - 0
01-10-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - Тяло пречиш ми 0 - 5
01-10-2018 21:45 не е избран Skypharm - ДСК Банка 0 - 5
16-10-2018 18:45 Palmsbet stadium DXC.technology - ING 6 - 6
17-10-2018 18:45 не е избран Carpe Diem FC - Milky Group Bio 0 - 5
17-10-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Северозапад 3 - 6
17-10-2018 20:45 не е избран Сердика - Валяците 4 - 5
17-10-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Ескус Милк 5 - 0
18-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - PMP Build Invest 0 - 4

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Северозапад 0 - 5
01-10-2018 00:00 не е избран Milky Group Bio - Skypharm 5 - 0
01-10-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Glaz Trading Troyan 0 - 0
21-10-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Carpe Diem FC 5 - 0
23-10-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6
23-10-2018 19:45 не е избран Валяците - DXC.technology 2 - 6
23-10-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Сердика 0 - 7
23-10-2018 20:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Easy TV Net 6 - 1
23-10-2018 21:45 не е избран PMP Build Invest - ВЕТ Юнайтед 5 - 1
06-11-2018 19:45 не е избран ING - МАРАДОНА 11 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - ДЖИ 10 5 - 0
01-10-2018 00:00 не е избран Glaz Trading Troyan - ING 0 - 5
01-10-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Ilinden United 0 - 0
01-10-2018 00:00 не е избран Skypharm - Тяло пречиш ми 0 - 5
01-10-2018 18:45 не е избран DXC.technology - Ескус Милк 5 - 0
30-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Сердика - PMP Build Invest 2 - 6
31-10-2018 18:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Milky Group Bio 2 - 5
31-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - ДСК Банка 9 - 1
31-10-2018 19:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Валяците 2 - 0
31-10-2018 20:45 Palmsbet stadium ВЕТ Юнайтед - FK Kafana Stefanovic 2 - 6

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-10-2018 19:45 не е избран Ескус Милк - МАРАДОНА 0 - 5
03-11-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - ДСК Банка 0 - 5
03-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - ASI TEAM 0 - 5
03-11-2018 00:00 не е избран ING - Carpe Diem FC 5 - 0
03-11-2018 00:00 не е избран Валяците - Glaz Trading Troyan 5 - 0
06-11-2018 20:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Сердика 5 - 3
06-11-2018 21:45 не е избран Easy TV Net - ВЕТ Юнайтед 0 - 5
07-11-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Северозапад 2 - 1
01-02-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 0
27-02-2019 19:45 Palmsbet stadium PMP Build Invest - DXC.technology 2 - 9

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2018 00:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - ДЖИ 10 5 - 0
01-11-2018 00:00 не е избран Glaz Trading Troyan - Ескус Милк 0 - 5
01-11-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Валяците 0 - 5
01-11-2018 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ilinden United 5 - 0
13-11-2018 21:45 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 4
14-11-2018 18:45 не е избран DXC.technology - FK Kafana Stefanovic 4 - 2
14-11-2018 19:45 не е избран ASI TEAM - ING 2 - 12
14-11-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - Milky Group Bio 0 - 7
30-11-2018 21:45 не е избран Сердика - Easy TV Net 0 - 5
28-02-2019 19:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Milky Group Bio 0 - 5
01-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Северозапад 0 - 5
01-11-2018 00:00 не е избран Ескус Милк - Carpe Diem FC 5 - 0
01-11-2018 00:00 не е избран PMP Build Invest - Glaz Trading Troyan 5 - 0
01-11-2018 18:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - МАРАДОНА 0 - 5
01-11-2018 19:45 не е избран Easy TV Net - DXC.technology 0 - 5
21-11-2018 19:45 не е избран Валяците - ASI TEAM 0 - 5
23-11-2018 18:45 не е избран ING - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 6
23-11-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ДСК Банка 3 - 2
23-11-2018 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Сердика 6 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2018 00:00 не е избран Сердика - ДЖИ 10 5 - 0
01-11-2018 00:00 не е избран Glaz Trading Troyan - FK Kafana Stefanovic 0 - 5
01-11-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - PMP Build Invest 0 - 5
01-11-2018 00:00 не е избран ASI TEAM - Ескус Милк 5 - 0
01-11-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - Ilinden United 5 - 0
01-01-2019 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Валяците 5 - 0
01-02-2019 18:45 не е избран Северозапад - ING 5 - 0
21-02-2019 18:45 не е избран Milky Group Bio - Тяло пречиш ми 2 - 3
21-02-2019 20:45 не е избран DXC.technology - ВЕТ Юнайтед 8 - 2
27-02-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - Easy TV Net 2 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-12-2018 19:45 не е избран ING - ДСК Банка 8 - 6
04-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Северозапад 1 - 5
04-12-2018 19:45 не е избран PMP Build Invest - ASI TEAM 15 - 1
04-12-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - МАРАДОНА 5 - 3
05-12-2018 21:45 не е избран Сердика - DXC.technology 0 - 5
31-12-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Тяло пречиш ми 0 - 5
31-12-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Milky Group Bio 0 - 5
31-12-2018 00:00 не е избран FK Kafana Stefanovic - Carpe Diem FC 5 - 0
31-12-2018 00:00 не е избран Easy TV Net - Glaz Trading Troyan 5 - 0
31-12-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-12-2018 00:00 не е избран DXC.technology - ДЖИ 10 5 - 0
01-12-2018 00:00 не е избран Glaz Trading Troyan - ВЕТ Юнайтед 0 - 5
01-12-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Easy TV Net 0 - 5
01-12-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Ilinden United 5 - 0
01-12-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - Валяците 5 - 0
11-12-2018 18:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 5 - 0
11-12-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PMP Build Invest 1 - 7
12-12-2018 18:45 не е избран ASI TEAM - FK Kafana Stefanovic 2 - 11
12-12-2018 18:45 не е избран Milky Group Bio - ING 6 - 2
31-12-2018 19:45 не е избран Северозапад - Ескус Милк 5 - 0

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Milky Group Bio 0 - 5
18-12-2018 19:45 не е избран Ескус Милк - ДСК Банка 0 - 5
19-12-2018 18:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
31-12-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Ilinden United 0 - 5
31-12-2018 00:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - Carpe Diem FC 5 - 0
31-12-2018 00:00 не е избран Сердика - Glaz Trading Troyan 5 - 0
13-02-2019 18:45 не е избран ING - Тяло пречиш ми 0 - 5
13-02-2019 18:45 не е избран DXC.technology - МАРАДОНА 10 - 3
25-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Северозапад 2 - 3
25-02-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - ASI TEAM 0 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-02-2018 00:00 не е избран МАРАДОНА - ДЖИ 10 5 - 0
04-02-2018 00:00 не е избран Glaz Trading Troyan - DXC.technology 0 - 5
04-02-2018 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Сердика 0 - 5
04-02-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 5 - 0
04-02-2018 00:00 не е избран Ilinden United - ING 0 - 5
05-01-2019 20:45 не е избран Северозапад - FK Kafana Stefanovic 5 - 0
01-02-2019 00:00 не е избран Milky Group Bio - Ескус Милк 5 - 0
04-02-2019 20:45 не е избран ASI TEAM - ВЕТ Юнайтед 1 - 6
04-02-2019 20:45 не е избран ДСК Банка - PMP Build Invest 0 - 5
05-02-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Easy TV Net 5 - 1

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-01-2019 00:00 не е избран ДЖИ 10 - ING 0 - 5
11-01-2019 00:00 не е избран Валяците - Ilinden United 0 - 0
11-01-2019 00:00 не е избран Ескус Милк - Тяло пречиш ми 0 - 5
11-01-2019 00:00 не е избран Сердика - ASI TEAM 0 - 5
11-01-2019 00:00 не е избран DXC.technology - Carpe Diem FC 5 - 0
11-01-2019 00:00 не е избран МАРАДОНА - Glaz Trading Troyan 5 - 0
11-02-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - Северозапад 0 - 8
11-02-2019 20:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - ДСК Банка 0 - 5
12-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Milky Group Bio 4 - 0
13-02-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-01-2019 00:00 не е избран Glaz Trading Troyan - ДЖИ 10 0 - 0
18-01-2019 00:00 не е избран Carpe Diem FC - МАРАДОНА 0 - 5
18-01-2019 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Сердика 5 - 0
18-01-2019 00:00 не е избран Ilinden United - Ескус Милк 0 - 0
18-01-2019 00:00 не е избран ING - Валяците 5 - 0
01-02-2019 00:00 не е избран Milky Group Bio - FK Kafana Stefanovic 5 - 0
01-02-2019 20:45 не е избран Северозапад - ВЕТ Юнайтед 5 - 0
18-02-2019 18:45 не е избран ASI TEAM - DXC.technology 1 - 14
20-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 4
20-02-2019 19:45 Palmsbet stadium ДСК Банка - Easy TV Net 3 - 5

класиране

отборМГТ
1.Северозапад1994:1954
2.PMP Build Invest19109:3451
3.DXC.technology19119:3150
4.Тяло пречиш ми1985:2449
5.Milky Group Bio1982:2848
6.АТИ КОНСУЛТ ORBIT1991:4242
7.ВЕТ Юнайтед1976:4936
8.ING19101:7431
9.МАРАДОНА1974:6230
10.FK Kafana Stefanovic1962:6128
11.ДСК Банка1968:6727
12.Easy TV Net1963:8127
13.ASI TEAM1044:9221
14.Валяците1948:6919
15.Сердика1947:6818
16.Ескус Милк1928:8311
17.Carpe Diem FC1918:8010
18.Ilinden United1911:777
19.Glaz Trading Troyan190:852
20.ДЖИ 10192:961
21.Skypharm912:34-1