SUPER BUSINESS PREMIERSHIP, Източна конференция - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-08-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - A.C.A.B. 2 - 6
28-08-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Rehau 5 - 5
28-08-2018 19:45 не е избран Лев Инс - ОК Супер Транс 5 - 0
28-08-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 2 - 9
28-08-2018 20:45 не е избран iSTYLE - Вършец 2 - 4
28-08-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Африка Юнайтед 2 - 4
09-09-2018 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - SSV 2 - 5
09-09-2018 20:00 не е избран Актив комерс - ГЕОДЕТ 2 - 1
11-11-2018 20:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Bamboo Beach 3 - 1
27-11-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM PalmsBet - Витоша Бистрица 5 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 6
11-09-2018 18:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Бат' Динко и Приятели 2 - 8
11-09-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PalmsBet - iSTYLE 3 - 3
11-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Лев Инс 0 - 8
11-09-2018 19:45 Palmsbet stadium Rehau - Актив комерс 2 - 7
11-09-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A.C.A.B. - FC ALA GROUP 4 - 2
11-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Bamboo Beach - ФК Керамик 2 - 3
11-09-2018 20:45 Palmsbet stadium ГЕОДЕТ - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 4 - 8
11-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - V-TAC EUROPE 4 - 1
12-09-2018 21:45 Palmsbet stadium SSV - Сантяго Бернабеу 3 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2018 19:45 не е избран iSTYLE - Витоша Бистрица 0 - 5
18-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - A.C.A.B. 13 - 2
18-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Bamboo Beach 5 - 2
21-09-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Африка Юнайтед 4 - 9
21-09-2018 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Rehau 15 - 1
21-09-2018 20:45 не е избран Лев Инс - PalmsBet 5 - 1
21-09-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - ОК Супер Транс 6 - 2
24-09-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - ГЕОДЕТ 10 - 0
10-10-2018 22:30 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Вършец 5 - 7
06-11-2018 19:00 не е избран V-TAC EUROPE - SSV 2 - 6

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-09-2018 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Bamboo Beach 4 - 0
26-09-2018 18:45 не е избран A.C.A.B. - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 0 - 4
26-09-2018 18:45 не е избран PalmsBet - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 5
26-09-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Лев Инс 0 - 5
26-09-2018 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Бат' Динко и Приятели 3 - 6
26-09-2018 19:45 не е избран ОК Супер Транс - V-TAC EUROPE 5 - 0
26-09-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 10 - 8
26-09-2018 20:45 не е избран SSV - FC ALA GROUP 6 - 3
26-09-2018 21:45 не е избран Rehau - ФК Керамик 0 - 5
26-09-2018 21:45 не е избран Вършец - Сантяго Бернабеу 1 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-10-2018 18:45 не е избран Bamboo Beach - ГЕОДЕТ 6 - 2
02-10-2018 20:45 не е избран V-TAC EUROPE - Вършец 5 - 7
02-10-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - A.C.A.B. 4 - 3
03-10-2018 18:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - iSTYLE 7 - 5
03-10-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - ОК Супер Транс 1 - 3
03-10-2018 18:45 не е избран Актив комерс - SSV 8 - 4
03-10-2018 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Африка Юнайтед 6 - 1
03-10-2018 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Rehau 9 - 1
03-10-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - PalmsBet 2 - 4
09-11-2018 20:45 не е избран Лев Инс - Витоша Бистрица 12 - 2

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-10-2018 18:45 не е избран SSV - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 0 - 5
09-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 1
09-10-2018 19:45 не е избран Витоша Бистрица - ГЕОДЕТ 6 - 3
09-10-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - ФК Керамик 3 - 6
09-10-2018 21:45 не е избран Rehau - Bamboo Beach 2 - 5
09-10-2018 21:45 не е избран PalmsBet - V-TAC EUROPE 1 - 2
09-10-2018 21:45 не е избран iSTYLE - Сантяго Бернабеу 2 - 3
09-10-2018 22:30 не е избран Вършец - FC ALA GROUP 5 - 1
11-10-2018 18:15 не е избран A.C.A.B. - Бат' Динко и Приятели 3 - 6
12-10-2018 19:45 не е избран ОК Супер Транс - Актив комерс 2 - 14

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-10-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Витоша Бистрица 10 - 7
16-10-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Bamboo Beach - A.C.A.B. 6 - 3
16-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Африка Юнайтед 5 - 2
16-10-2018 19:45 Palmsbet stadium ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - ОК Супер Транс 2 - 0
16-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Вършец 10 - 3
16-10-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - iSTYLE 4 - 4
16-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - SSV 5 - 0
16-10-2018 21:45 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Лев Инс 2 - 5
17-10-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - PalmsBet 3 - 4
22-10-2018 22:30 не е избран ГЕОДЕТ - Rehau 0 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 18:45 не е избран SSV - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
23-10-2018 18:45 не е избран Африка Юнайтед - Bamboo Beach 9 - 3
24-10-2018 18:45 не е избран A.C.A.B. - ГЕОДЕТ 8 - 4
24-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - V-TAC EUROPE 5 - 0
24-10-2018 19:45 не е избран Вършец - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 4 - 4
24-10-2018 19:45 не е избран iSTYLE - FC ALA GROUP 4 - 5
24-10-2018 20:45 не е избран ОК Супер Транс - ФК Керамик 0 - 5
24-10-2018 20:45 не е избран PalmsBet - Актив комерс 0 - 5
24-10-2018 21:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Сантяго Бернабеу 3 - 2
25-10-2018 19:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Rehau 14 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-10-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - Вършец 5 - 3
31-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - iSTYLE 9 - 5
31-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Rehau - A.C.A.B. 3 - 5
02-11-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 5
02-11-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ОК Супер Транс 5 - 0
02-11-2018 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Африка Юнайтед 3 - 8
02-11-2018 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Лев Инс 1 - 12
02-11-2018 20:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - PalmsBet 11 - 1
02-11-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Витоша Бистрица 3 - 3
01-02-2019 18:45 не е избран Bamboo Beach - SSV 0 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-11-2018 18:45 не е избран Витоша Бистрица - A.C.A.B. 0 - 5
06-11-2018 20:45 не е избран ОК Супер Транс - Bamboo Beach 5 - 7
07-11-2018 18:45 не е избран iSTYLE - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 2 - 6
07-11-2018 18:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 7 - 1
07-11-2018 19:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - FC ALA GROUP 10 - 4
07-11-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Rehau 9 - 3
07-11-2018 20:45 не е избран SSV - ГЕОДЕТ 7 - 2
07-11-2018 20:45 не е избран Вършец - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
07-11-2018 21:45 не е избран PalmsBet - ФК Керамик 3 - 7
07-11-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - V-TAC EUROPE 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-11-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - Витоша Бистрица 8 - 9
13-11-2018 18:45 не е избран Актив комерс - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 4
13-11-2018 18:45 не е избран ГЕОДЕТ - ОК Супер Транс 0 - 5
13-11-2018 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Лев Инс 0 - 3
13-11-2018 19:45 не е избран A.C.A.B. - Африка Юнайтед 6 - 2
13-11-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - iSTYLE 6 - 1
13-11-2018 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - PalmsBet 9 - 6
14-11-2018 20:45 не е избран Bamboo Beach - Вършец 0 - 5
14-11-2018 20:45 не е избран Rehau - SSV 2 - 11
14-11-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Сантяго Бернабеу 3 - 6

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-11-2018 20:45 не е избран PalmsBet - Bamboo Beach 6 - 5
21-11-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
21-11-2018 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 0 - 5
21-11-2018 20:45 не е избран Вършец - ГЕОДЕТ 5 - 0
13-02-2019 19:45 не е избран ОК Супер Транс - Rehau 0 - 5
18-02-2019 18:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 4 - 6
20-02-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК Керамик 4 - 5
21-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - FC ALA GROUP 0 - 5
21-02-2019 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 4 - 4
25-02-2019 18:45 не е избран SSV - A.C.A.B. 4 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2018 20:45 не е избран ГЕОДЕТ - PalmsBet 0 - 5
27-11-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - V-TAC EUROPE 5 - 0
27-11-2018 18:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - SSV 5 - 4
27-11-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Bamboo Beach - iSTYLE 15 - 3
27-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 6
27-11-2018 19:45 Palmsbet stadium Rehau - Вършец 4 - 6
27-11-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A.C.A.B. - ОК Супер Транс 5 - 0
27-11-2018 21:45 Palmsbet stadium ФК Керамик - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 2
27-11-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Сантяго Бернабеу 3 - 5
28-01-2019 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Витоша Бистрица 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-12-2018 18:45 не е избран Витоша Бистрица - SSV 0 - 5
05-12-2018 18:45 не е избран iSTYLE - ГЕОДЕТ 5 - 0
05-12-2018 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 0 - 5
05-12-2018 19:45 не е избран PalmsBet - Rehau 1 - 4
05-12-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Актив комерс 1 - 10
05-12-2018 20:45 не е избран ОК Супер Транс - Африка Юнайтед 0 - 5
05-12-2018 20:45 не е избран Вършец - A.C.A.B. 3 - 3
05-12-2018 20:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Бат' Динко и Приятели 2 - 6
05-12-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - ФК Керамик 5 - 6
01-02-2019 18:45 не е избран Лев Инс - Bamboo Beach 5 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-12-2018 18:45 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 5 - 0
01-12-2018 18:45 не е избран ГЕОДЕТ - Лев Инс 0 - 5
01-12-2018 18:45 не е избран SSV - ОК Супер Транс 5 - 0
01-12-2018 20:45 не е избран ФК Керамик - V-TAC EUROPE 5 - 0
12-12-2018 19:45 не е избран Rehau - iSTYLE 5 - 1
13-12-2018 19:45 не е избран Африка Юнайтед - Вършец 0 - 3
13-01-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 5 - 0
01-02-2019 19:45 не е избран Bamboo Beach - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5
13-02-2019 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - FC ALA GROUP 3 - 0
20-02-2019 20:45 Palmsbet stadium A.C.A.B. - PalmsBet 2 - 4

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-12-2018 18:45 не е избран Витоша Бистрица - ОК Супер Транс 0 - 5
17-12-2018 18:45 не е избран iSTYLE - A.C.A.B. 0 - 5
17-12-2018 18:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ГЕОДЕТ 5 - 0
01-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
01-02-2019 18:45 Palmsbet stadium Актив комерс - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0
01-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Rehau 5 - 0
01-02-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Bamboo Beach 5 - 0
27-02-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - SSV 4 - 4
27-02-2019 20:45 Palmsbet stadium PalmsBet - Африка Юнайтед 5 - 2
27-02-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - ФК Керамик 2 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-01-2019 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Витоша Бистрица 5 - 0
05-01-2019 19:45 не е избран Африка Юнайтед - iSTYLE 5 - 0
05-01-2019 20:45 не е избран ГЕОДЕТ - Сантяго Бернабеу 0 - 5
04-02-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 5 - 1
04-02-2019 18:45 не е избран A.C.A.B. - Лев Инс 3 - 11
04-02-2019 19:45 не е избран Rehau - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 3
05-02-2019 19:45 не е избран Bamboo Beach - V-TAC EUROPE 0 - 5
05-02-2019 19:45 не е избран ОК Супер Транс - Вършец 4 - 8
13-02-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Актив комерс 1 - 2
28-02-2019 19:45 не е избран SSV - PalmsBet -

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-01-2019 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Вършец 0 - 5
11-01-2019 00:00 не е избран iSTYLE - SSV 0 - 5
11-01-2019 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - ГЕОДЕТ 5 - 0
11-02-2019 18:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - A.C.A.B. 4 - 2
11-02-2019 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Bamboo Beach 5 - 0
11-02-2019 19:45 не е избран PalmsBet - ОК Супер Транс 10 - 4
11-02-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 10 - 2
11-02-2019 20:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Rehau 6 - 5
11-02-2019 20:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - ФК Керамик 1 - 2
06-03-2019 19:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 4 - 2

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-02-2019 00:00 не е избран ОК Супер Транс - iSTYLE 5 - 0
01-02-2019 18:45 не е избран SSV - Лев Инс 0 - 5
01-02-2019 19:45 не е избран Bamboo Beach - Актив комерс 0 - 5
01-02-2019 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - FC ALA GROUP 0 - 5
01-02-2019 19:45 не е избран Rehau - V-TAC EUROPE 5 - 0
01-02-2019 20:45 не е избран Вършец - PalmsBet 5 - 0
11-02-2019 00:00 не е избран ФК Керамик - Витоша Бистрица 5 - 0
18-02-2019 21:00 не е избран A.C.A.B. - Сантяго Бернабеу 3 - 9
21-02-2019 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 0
07-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 8 - 3

класиране

отборМГТ
1.Лев Инс19126:2154
2.Бат' Динко и Приятели19111:3751
3.ФК Керамик1991:4051
4.Актив комерс19123:4849
5.ОПЪЛЧЕНЦИТЕ1990:4140
6.Африка Юнайтед1990:6936
7.Вършец1978:6236
8.Сантяго Бернабеу1977:5635
9.SSV1874:5631
10.ФК ЕЛ-СИТИ 20111983:8030
11.A.C.A.B.1971:8125
12.PalmsBet1863:7825
13.Rehau1961:10719
14.FC ALA GROUP1956:9116
15.Витоша Бистрица1956:9916
16.Bamboo Beach1952:8515
17.ОК Супер Транс1942:8915
18.V-TAC EUROPE1937:8710
19.iSTYLE1937:1025
20.ГЕОДЕТ1922:1110