IT CHAMPIONSHIP, UPNETIX LEAGUE ONE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-08-2018 22:30 Palmsbet stadium Polygran Bulgaria - OWLIANCE 8 - 1
22-08-2018 20:45 не е избран KOSTAL - SBTECH 2 1 - 9
23-08-2018 19:45 Palmsbet stadium Nemetschek Bulgaria - VMware 1 - 0
23-08-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sirma - GRAFIXOFT 7 - 3
23-08-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM MobiSystems - EGT-II 4 - 4
30-08-2018 20:45 Palmsbet stadium Genius Sports - TIS 11 - 0
13-09-2018 22:30 не е избран Paysafe - We are Pentagon 6 - 1
20-09-2018 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM E&G Finances - AXPO 4 - 8
25-09-2018 22:30 не е избран CSC - BTi -

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-08-2018 19:45 не е избран SBTECH 2 - Nemetschek Bulgaria 1 - 6
27-08-2018 21:45 не е избран Sirma - KOSTAL 4 - 2
29-08-2018 18:45 не е избран TIS - Polygran Bulgaria 0 - 5
29-08-2018 19:45 не е избран VMware - Genius Sports 0 - 9
29-08-2018 21:45 не е избран OWLIANCE - E&G Finances 12 - 1
30-08-2018 19:45 Palmsbet stadium We are Pentagon - MobiSystems 1 - 2
30-08-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GRAFIXOFT - EGT-II 4 - 2
03-09-2018 22:30 не е избран BTi - Paysafe 0 - 4
01-10-2018 22:30 не е избран AXPO - CSC 0 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-09-2018 22:30 не е избран CSC - OWLIANCE 4 - 5
04-09-2018 22:30 не е избран EGT-II - We are Pentagon 3 - 1
05-09-2018 19:45 не е избран KOSTAL - GRAFIXOFT 2 - 5
05-09-2018 21:45 не е избран Genius Sports - SBTECH 2 4 - 2
05-09-2018 21:45 не е избран MobiSystems - BTi 4 - 1
20-09-2018 22:30 Palmsbet stadium Polygran Bulgaria - VMware 6 - 1
24-09-2018 22:30 не е избран Nemetschek Bulgaria - Sirma 9 - 1
25-09-2018 22:30 не е избран E&G Finances - TIS 3 - 11
25-09-2018 22:30 не е избран Paysafe - AXPO 1 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-09-2018 18:45 не е избран BTi - EGT-II 3 - 6
10-09-2018 18:45 не е избран TIS - CSC 9 - 5
10-09-2018 18:45 не е избран KOSTAL - Nemetschek Bulgaria 1 - 16
10-09-2018 19:45 не е избран OWLIANCE - Paysafe 5 - 3
10-09-2018 19:45 не е избран Sirma - Genius Sports 2 - 4
10-09-2018 20:45 не е избран GRAFIXOFT - We are Pentagon 1 - 2
10-09-2018 20:45 не е избран VMware - E&G Finances 6 - 1
13-09-2018 18:45 не е избран AXPO - MobiSystems 4 - 4
13-09-2018 18:45 не е избран SBTECH 2 - Polygran Bulgaria 1 - 7

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-09-2018 18:45 не е избран E&G Finances - SBTECH 2 3 - 5
19-09-2018 18:45 не е избран MobiSystems - OWLIANCE 3 - 4
19-09-2018 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - GRAFIXOFT 2 - 1
19-09-2018 20:45 не е избран CSC - VMware 3 - 2
19-09-2018 20:45 не е избран Paysafe - TIS 5 - 0
19-09-2018 20:45 не е избран EGT-II - AXPO 5 - 0
19-09-2018 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - Sirma 6 - 3
20-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Genius Sports - KOSTAL 9 - 0
20-09-2018 21:45 Palmsbet stadium We are Pentagon - BTi *0 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-09-2018 21:45 не е избран AXPO - We are Pentagon 5 - 2
26-09-2018 21:45 не е избран VMware - Paysafe 3 - 2
27-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM GRAFIXOFT - BTi 3 - 0
27-09-2018 18:45 Palmsbet stadium Nemetschek Bulgaria - Genius Sports 2 - 3
27-09-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM KOSTAL - Polygran Bulgaria 3 - 12
27-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH 2 - CSC 2 - 6
27-09-2018 19:45 Palmsbet stadium Sirma - E&G Finances 11 - 2
27-09-2018 20:45 не е избран TIS - MobiSystems 0 - 5
02-10-2018 22:30 не е избран OWLIANCE - EGT-II 12 - 1

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-10-2018 22:30 не е избран MobiSystems - VMware 3 - 4
04-10-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM We are Pentagon - OWLIANCE 1 - 6
05-10-2018 18:45 не е избран E&G Finances - KOSTAL 0 - 5
05-10-2018 18:45 не е избран EGT-II - TIS 0 - 5
05-10-2018 18:45 не е избран BTi - AXPO 1 - 0
05-10-2018 19:45 не е избран Polygran Bulgaria - Nemetschek Bulgaria 3 - 5
05-10-2018 20:45 не е избран Genius Sports - GRAFIXOFT 6 - 1
05-10-2018 20:45 не е избран CSC - Sirma 2 - 5
14-11-2018 18:45 не е избран Paysafe - SBTECH 2 3 - 1

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-10-2018 18:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - E&G Finances 11 - 0
10-10-2018 19:45 не е избран SBTECH 2 - MobiSystems 2 - 4
10-10-2018 20:45 не е избран GRAFIXOFT - AXPO 2 - 6
10-10-2018 20:45 не е избран KOSTAL - CSC 2 - 12
10-10-2018 21:45 не е избран OWLIANCE - BTi 7 - 4
10-10-2018 21:45 не е избран VMware - EGT-II 4 - 2
10-10-2018 21:45 не е избран Genius Sports - Polygran Bulgaria 2 - 3
11-10-2018 19:45 не е избран Sirma - Paysafe 3 - 0
11-10-2018 20:45 не е избран TIS - We are Pentagon 8 - 1

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-10-2018 18:45 Palmsbet stadium CSC - Nemetschek Bulgaria 4 - 3
15-10-2018 19:45 не е избран E&G Finances - Genius Sports 0 - 18
15-10-2018 19:45 не е избран EGT-II - SBTECH 2 0 - 9
17-10-2018 19:00 не е избран BTi - TIS 4 - 6
18-10-2018 20:45 Palmsbet stadium Paysafe - KOSTAL 4 - 1
18-10-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM MobiSystems - Sirma 5 - 7
18-10-2018 21:45 Palmsbet stadium Polygran Bulgaria - GRAFIXOFT 10 - 0
18-10-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM We are Pentagon - VMware 2 - 2
18-10-2018 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM AXPO - OWLIANCE 4 - 4

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-10-2018 18:45 не е избран GRAFIXOFT - OWLIANCE 1 - 9
22-10-2018 18:45 не е избран KOSTAL - MobiSystems 2 - 6
22-10-2018 19:45 не е избран TIS - AXPO 5 - 0
22-10-2018 19:45 не е избран SBTECH 2 - We are Pentagon 4 - 1
22-10-2018 19:45 не е избран Genius Sports - CSC 2 - 2
22-10-2018 20:45 не е избран VMware - BTi 3 - 0
22-10-2018 20:45 не е избран Sirma - EGT-II 9 - 4
22-10-2018 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Paysafe 4 - 1
23-10-2018 20:45 не е избран Polygran Bulgaria - E&G Finances 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-10-2018 18:45 не е избран EGT-II - KOSTAL 3 - 4
29-10-2018 18:45 Palmsbet stadium E&G Finances - GRAFIXOFT 2 - 15
30-10-2018 18:45 Palmsbet stadium MobiSystems - Nemetschek Bulgaria 2 - 3
30-10-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OWLIANCE - TIS 2 - 6
30-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM We are Pentagon - Sirma 1 - 7
30-10-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Paysafe - Genius Sports 0 - 6
31-10-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CSC - Polygran Bulgaria 0 - 11
01-11-2018 21:30 не е избран BTi - SBTECH 2 5 - 10
07-12-2018 21:45 не е избран AXPO - VMware 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-08-2018 00:00 не е избран E&G Finances - CSC 0 - 11
05-11-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Genius Sports - MobiSystems 3 - 1
05-11-2018 18:45 Palmsbet stadium GRAFIXOFT - TIS 5 - 8
05-11-2018 19:45 Palmsbet stadium Nemetschek Bulgaria - EGT-II 5 - 2
08-11-2018 20:45 не е избран KOSTAL - We are Pentagon 1 - 4
08-11-2018 21:45 не е избран VMware - OWLIANCE 2 - 10
08-11-2018 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - Paysafe 5 - 0
08-11-2018 22:30 не е избран SBTECH 2 - AXPO 3 - 6
13-11-2018 22:30 не е избран Sirma - BTi 2 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-11-2018 18:45 не е избран BTi - KOSTAL 12 - 3
16-11-2018 19:45 не е избран EGT-II - Genius Sports 0 - 5
16-11-2018 19:45 не е избран OWLIANCE - SBTECH 2 7 - 5
16-11-2018 20:45 не е избран Paysafe - E&G Finances 5 - 0
16-11-2018 20:45 не е избран We are Pentagon - Nemetschek Bulgaria 0 - 5
16-11-2018 20:45 не е избран TIS - VMware 0 - 5
22-11-2018 20:45 не е избран AXPO - Sirma 3 - 3
07-12-2018 18:45 не е избран MobiSystems - Polygran Bulgaria 0 - 5
07-12-2018 19:45 не е избран CSC - GRAFIXOFT 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-11-2018 18:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - BTi 5 - 2
20-11-2018 18:45 не е избран E&G Finances - MobiSystems 0 - 5
20-11-2018 19:45 не е избран Genius Sports - We are Pentagon 5 - 4
20-11-2018 21:45 не е избран SBTECH 2 - TIS 5 - 0
20-11-2018 21:45 не е избран KOSTAL - AXPO 0 - 5
20-11-2018 21:45 не е избран CSC - Paysafe 5 - 0
22-11-2018 21:45 не е избран Polygran Bulgaria - EGT-II 5 - 0
07-12-2018 21:45 не е избран Sirma - OWLIANCE 2 - 3
11-12-2018 21:45 не е избран GRAFIXOFT - VMware -

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2018 21:45 не е избран EGT-II - E&G Finances 5 - 0
26-11-2018 18:45 не е избран OWLIANCE - KOSTAL 10 - 1
26-11-2018 18:45 не е избран MobiSystems - CSC 0 - 7
26-11-2018 19:45 не е избран VMware - SBTECH 2 0 - 7
27-11-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM AXPO - Nemetschek Bulgaria 0 - 5
29-11-2018 20:45 не е избран BTi - Genius Sports 0 - 8
29-11-2018 20:45 не е избран TIS - Sirma 0 - 5
01-12-2018 20:45 не е избран Paysafe - GRAFIXOFT 5 - 0
04-01-2019 20:45 не е избран We are Pentagon - Polygran Bulgaria 5 - 8

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-12-2018 18:45 Palmsbet stadium KOSTAL - TIS 5 - 0
03-12-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CSC - EGT-II 5 - 0
03-12-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM GRAFIXOFT - SBTECH 2 0 - 5
03-12-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Paysafe - MobiSystems 0 - 5
04-12-2018 18:45 не е избран Polygran Bulgaria - BTi 5 - 1
04-12-2018 19:00 не е избран Sirma - VMware 9 - 4
04-12-2018 21:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - OWLIANCE 3 - 8
31-12-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Genius Sports - AXPO 5 - 0
31-12-2018 20:45 не е избран E&G Finances - We are Pentagon 0 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-12-2018 20:45 не е избран MobiSystems - GRAFIXOFT 5 - 0
01-12-2018 20:45 не е избран AXPO - Polygran Bulgaria 0 - 5
01-12-2018 21:45 не е избран EGT-II - Paysafe 5 - 0
01-12-2018 21:45 не е избран We are Pentagon - CSC 0 - 5
11-12-2018 18:45 не е избран OWLIANCE - Genius Sports 1 - 6
11-12-2018 19:45 не е избран TIS - Nemetschek Bulgaria 0 - 5
12-12-2018 20:45 не е избран SBTECH 2 - Sirma * -
13-12-2018 20:45 не е избран VMware - KOSTAL 0 - 5
31-12-2018 19:45 не е избран BTi - E&G Finances 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.Polygran Bulgaria17109:2248
2.Genius Sports17106:1846
3.Nemetschek Bulgaria1790:2942
4.OWLIANCE17106:5540
5.CSC1681:4134
6.Sirma1780:5132
7.MobiSystems1758:4726
8.SBTECH 21771:5325
9.TIS1758:7124
10.VMware1641:6022
11.Paysafe1739:4721
12.AXPO 1744:5921
13.EGT-II1742:7516
14.BTi1641:6613
15.GRAFIXOFT1641:7612
16.KOSTAL1738:11112
17.We are Pentagon1731:6811
18.E&G Finances1716:1430