IT CHAMPIONSHIP, ACCEDIA LEAGUE ONE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-08-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CoBuilder International - EPAM Systems 7 - 4
22-08-2018 18:45 не е избран SafeCharge - SoftServe 5 - 1
22-08-2018 21:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Proxiad 3 - 3
23-08-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Tryzens 14 - 1
23-08-2018 22:30 Palmsbet stadium Algomatika - Kammarton - GemSeek 6 - 0
27-08-2018 22:30 не е избран Persy - Unify 0 - 5
10-09-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DREAMIX - Ingram Micro Master Cloud 1 - 3
13-09-2018 22:30 не е избран Bright marketing research - UltraPlay 6 - 3
24-09-2018 22:30 не е избран FOURTH BULGARIA - Minerva 1 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-08-2018 18:45 не е избран SoftServe - DREAMIX 5 - 0
27-08-2018 20:45 не е избран Proxiad - SafeCharge 5 - 2
29-08-2018 20:45 не е избран UltraPlay - CoBuilder International 3 - 10
29-08-2018 21:45 не е избран GemSeek - Ingram Micro Master Cloud 2 - 4
30-08-2018 21:45 Palmsbet stadium Tryzens - Persy 4 - 5
12-09-2018 20:45 не е избран EPAM Systems - Unicredit Bulbank IT 2 - 3
12-09-2018 22:30 Palmsbet stadium Unify - FOURTH BULGARIA 2 - 5
17-09-2018 22:30 не е избран Minerva - Bright marketing research 1 - 3
17-09-2018 22:30 не е избран Algomatika - Kammarton - Techhuddle 6 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-09-2018 21:45 не е избран Persy - Algomatika - Kammarton 1 - 1
03-09-2018 21:45 не е избран FOURTH BULGARIA - Tryzens 8 - 2
04-09-2018 21:45 не е избран Bright marketing research - Unify 3 - 2
05-09-2018 18:45 не е избран SafeCharge - EPAM Systems 1 - 6
05-09-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SoftServe 9 - 0
18-09-2018 22:30 Palmsbet stadium DREAMIX - Proxiad 11 - 1
24-09-2018 22:30 не е избран Techhuddle - GemSeek 5 - 1
01-10-2018 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - UltraPlay 8 - 1
01-10-2018 22:30 Palmsbet stadium CoBuilder International - Minerva 5 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-09-2018 19:45 не е избран Unify - CoBuilder International 3 - 6
10-09-2018 20:45 не е избран Techhuddle - Persy 2 - 1
10-09-2018 21:45 не е избран Minerva - Unicredit Bulbank IT 2 - 2
11-09-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Tryzens - Bright marketing research 0 - 5
12-09-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM UltraPlay - SafeCharge 3 - 2
13-09-2018 18:45 не е избран EPAM Systems - DREAMIX 1 - 2
13-09-2018 19:45 не е избран Proxiad - Ingram Micro Master Cloud 1 - 8
13-09-2018 19:45 не е избран Algomatika - Kammarton - FOURTH BULGARIA 2 - 3
07-12-2018 21:45 не е избран GemSeek - SoftServe 3 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM CoBuilder International - Tryzens 16 - 5
20-09-2018 18:45 Palmsbet stadium SoftServe - Proxiad 2 - 8
20-09-2018 19:45 Palmsbet stadium FOURTH BULGARIA - Techhuddle 3 - 4
20-09-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unicredit Bulbank IT - Unify 1 - 6
20-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Persy - GemSeek 1 - 2
20-09-2018 20:45 Palmsbet stadium Bright marketing research - Algomatika - Kammarton 0 - 5
20-09-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Master Cloud - EPAM Systems 3 - 4
27-09-2018 22:30 не е избран DREAMIX - UltraPlay 7 - 6
02-10-2018 22:30 не е избран SafeCharge - Minerva 6 - 2

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-09-2018 22:30 не е избран Techhuddle - Bright marketing research 2 - 2
26-09-2018 22:30 не е избран Persy - FOURTH BULGARIA 0 - 3
28-09-2018 18:45 не е избран GemSeek - Proxiad 1 - 5
28-09-2018 18:45 не е избран EPAM Systems - SoftServe 8 - 2
28-09-2018 18:45 не е избран Minerva - DREAMIX 4 - 9
28-09-2018 19:45 не е избран UltraPlay - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5
28-09-2018 19:45 не е избран Algomatika - Kammarton - CoBuilder International 13 - 1
28-09-2018 20:45 не е избран Unify - SafeCharge 8 - 1
11-10-2018 22:30 не е избран Tryzens - Unicredit Bulbank IT 0 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Bright marketing research - Persy 3 - 3
01-10-2018 21:45 Palmsbet stadium FOURTH BULGARIA - GemSeek 6 - 0
02-10-2018 21:45 не е избран SoftServe - UltraPlay 0 - 5
03-10-2018 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Algomatika - Kammarton 0 - 5
03-10-2018 21:45 не е избран DREAMIX - Unify 0 - 3
04-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM CoBuilder International - Techhuddle 1 - 5
04-10-2018 18:45 Palmsbet stadium SafeCharge - Tryzens 7 - 1
04-10-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Proxiad - EPAM Systems 2 - 4
04-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Minerva 5 - 3

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Unicredit Bulbank IT 5 - 2
08-10-2018 21:45 не е избран Algomatika - Kammarton - SafeCharge 9 - 2
08-10-2018 21:45 не е избран FOURTH BULGARIA - Bright marketing research 5 - 0
10-10-2018 18:45 не е избран Minerva - SoftServe 4 - 2
10-10-2018 18:45 не е избран Tryzens - DREAMIX 0 - 5
10-10-2018 19:45 не е избран UltraPlay - Proxiad 6 - 4
10-10-2018 20:45 не е избран GemSeek - EPAM Systems 2 - 5
11-10-2018 19:45 не е избран Unify - Ingram Micro Master Cloud 2 - 1
11-10-2018 21:45 не е избран Persy - CoBuilder International 2 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 20:45 не е избран Bright marketing research - GemSeek 0 - 5
15-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM SafeCharge - Techhuddle 0 - 8
15-10-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Proxiad - Minerva 3 - 10
15-10-2018 20:45 не е избран DREAMIX - Algomatika - Kammarton 1 - 5
15-10-2018 20:45 не е избран EPAM Systems - UltraPlay 11 - 3
15-10-2018 21:45 не е избран CoBuilder International - FOURTH BULGARIA 1 - 4
17-10-2018 21:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Persy 2 - 2
17-10-2018 21:45 не е избран SoftServe - Unify 1 - 5
19-10-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Tryzens 5 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 00:00 не е избран Bright marketing research - CoBuilder International 0 - 5
22-10-2018 21:45 не е избран Tryzens - SoftServe 4 - 9
22-10-2018 21:45 не е избран Techhuddle - DREAMIX 6 - 2
22-10-2018 21:45 не е избран FOURTH BULGARIA - Unicredit Bulbank IT 9 - 1
23-10-2018 21:45 не е избран Minerva - EPAM Systems 2 - 8
24-10-2018 20:45 не е избран Unify - Proxiad 5 - 2
25-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Algomatika - Kammarton - Ingram Micro Master Cloud 3 - 1
25-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Persy - SafeCharge 4 - 3
25-10-2018 21:45 Palmsbet stadium GemSeek - UltraPlay 4 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 18:45 не е избран Proxiad - Tryzens 5 - 0
27-10-2018 00:00 не е избран Unicredit Bulbank IT - Bright marketing research 5 - 0
30-10-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SafeCharge - FOURTH BULGARIA 0 - 8
31-10-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM CoBuilder International - GemSeek 7 - 4
01-11-2018 19:45 не е избран SoftServe - Algomatika - Kammarton 1 - 9
01-11-2018 20:45 не е избран DREAMIX - Persy 1 - 0
01-11-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Techhuddle 3 - 6
01-11-2018 20:45 не е избран EPAM Systems - Unify 5 - 4
05-11-2018 22:30 Palmsbet stadium UltraPlay - Minerva 1 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-11-2018 00:00 не е избран Bright marketing research - SafeCharge 0 - 5
09-11-2018 18:45 не е избран Tryzens - EPAM Systems 0 - 14
09-11-2018 18:45 не е избран Techhuddle - SoftServe 9 - 1
09-11-2018 19:45 не е избран GemSeek - Minerva 3 - 8
09-11-2018 19:45 не е избран CoBuilder International - Unicredit Bulbank IT 5 - 1
09-11-2018 20:45 не е избран Unify - UltraPlay 5 - 0
09-11-2018 20:45 не е избран FOURTH BULGARIA - DREAMIX 5 - 2
07-12-2018 20:45 не е избран Algomatika - Kammarton - Proxiad 5 - 0
19-12-2018 20:45 не е избран Persy - Ingram Micro Master Cloud 0 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2018 00:00 не е избран DREAMIX - Bright marketing research 5 - 0
12-11-2018 18:45 не е избран SafeCharge - CoBuilder International 2 - 5
12-11-2018 19:45 не е избран EPAM Systems - Algomatika - Kammarton 1 - 2
14-11-2018 21:45 не е избран SoftServe - Persy 3 - 3
14-11-2018 21:45 не е избран Minerva - Unify 0 - 2
15-11-2018 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - GemSeek 1 - 3
15-11-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - FOURTH BULGARIA 0 - 1
15-11-2018 20:45 не е избран UltraPlay - Tryzens 5 - 0
15-11-2018 21:45 не е избран Proxiad - Techhuddle 2 - 13

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2018 00:00 не е избран Bright marketing research - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5
01-11-2018 19:45 не е избран FOURTH BULGARIA - SoftServe 5 - 0
19-11-2018 18:45 не е избран Tryzens - Minerva 0 - 5
19-11-2018 19:45 не е избран GemSeek - Unify 0 - 5
19-11-2018 19:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - SafeCharge 2 - 3
20-11-2018 18:45 не е избран CoBuilder International - DREAMIX 6 - 3
20-11-2018 19:45 не е избран Algomatika - Kammarton - UltraPlay 5 - 0
20-11-2018 20:45 не е избран Persy - Proxiad 3 - 2
17-12-2018 18:45 не е избран Techhuddle - EPAM Systems -

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2018 00:00 не е избран SoftServe - Bright marketing research 5 - 0
26-11-2018 19:45 не е избран Proxiad - FOURTH BULGARIA 4 - 2
26-11-2018 20:45 не е избран SafeCharge - GemSeek 5 - 0
26-11-2018 20:45 не е избран EPAM Systems - Persy 2 - 0
26-11-2018 20:45 не е избран Unify - Tryzens 5 - 0
26-11-2018 21:45 не е избран DREAMIX - Unicredit Bulbank IT 3 - 2
26-11-2018 21:45 не е избран UltraPlay - Techhuddle 0 - 5
26-11-2018 21:45 не е избран Minerva - Algomatika - Kammarton 0 - 5
29-11-2018 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - CoBuilder International 4 - 2

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-12-2018 19:45 Palmsbet stadium Algomatika - Kammarton - Unify 4 - 2
03-12-2018 20:45 Palmsbet stadium Persy - UltraPlay 1 - 1
06-12-2018 18:45 не е избран CoBuilder International - SoftServe 9 - 4
06-12-2018 18:45 не е избран SafeCharge - DREAMIX 1 - 6
06-12-2018 19:45 не е избран FOURTH BULGARIA - EPAM Systems 5 - 3
06-12-2018 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5
11-12-2018 18:45 не е избран Techhuddle - Minerva -
31-12-2018 00:00 не е избран Bright marketing research - Proxiad 0 - 5
31-12-2018 19:45 не е избран GemSeek - Tryzens 5 - 0

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-12-2018 00:00 не е избран EPAM Systems - Bright marketing research 5 - 0
01-12-2018 21:45 не е избран SoftServe - Unicredit Bulbank IT 0 - 5
10-12-2018 18:45 не е избран Unify - Techhuddle 1 - 3
10-12-2018 20:45 не е избран Minerva - Persy 1 - 1
11-12-2018 18:45 не е избран Proxiad - CoBuilder International 4 - 7
11-12-2018 20:45 не е избран DREAMIX - GemSeek 9 - 4
11-12-2018 20:45 не е избран UltraPlay - FOURTH BULGARIA 1 - 12
13-12-2018 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SafeCharge -
31-12-2018 21:45 не е избран Tryzens - Algomatika - Kammarton 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.Algomatika - Kammarton1790:1346
2.FOURTH BULGARIA1785:2245
3.Techhuddle1587:2640
4.CoBuilder International1797:6139
5.EPAM Systems1683:3833
6.Unify1765:3233
7.Ingram Micro Master Cloud1661:2531
8.DREAMIX1767:5230
9.Proxiad1756:8219
10.Unicredit Bulbank IT1743:5418
11.SafeCharge1645:6818
12.Minerva1646:5617
13.Persy1727:3916
14.UltraPlay1743:8916
15.Bright marketing research1722:6614
16.GemSeek1739:7513
17.SoftServe1739:9111
18.Tryzens1717:1230