IT CHAMPIONSHIP, NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-08-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - Axway 7 - 1
21-08-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM GTT - DANTEK DEVS 0 - 1
21-08-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM TRADOLOGIC - Software AG 4 - 10
22-08-2018 18:30 не е избран PLAYTECH - DATECS 6 - 2
22-08-2018 21:45 не е избран IPSOS - Endava 1 - 2
23-08-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - VIVACOM 4PLAY 2 - 3
29-08-2018 22:30 не е избран Accedia - BHTC 5 - 0
30-08-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - Upnetix 3 - 4
05-09-2018 22:30 не е избран IBM - TEK EXPERTS 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-08-2018 18:45 не е избран DANTEK DEVS - ГФК България 5 - 3
27-08-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Upnetix 5 - 2
30-08-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Axway - Accedia 2 - 5
30-08-2018 18:45 Palmsbet stadium Software AG - GTT 7 - 3
30-08-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Endava - IBM 12 - 4
30-08-2018 21:45 не е избран BHTC - TRADOLOGIC 0 - 5
30-08-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM TEK EXPERTS - Visteon 0 - 4
30-08-2018 22:30 Palmsbet stadium DATECS - IPSOS 3 - 1
10-09-2018 22:30 не е избран e-Novator - PLAYTECH 5 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-09-2018 18:45 не е избран IBM - DATECS 2 - 2
03-09-2018 18:45 не е избран ГФК България - Software AG 3 - 4
03-09-2018 19:45 не е избран IPSOS - e-Novator 1 - 0
03-09-2018 19:45 не е избран Visteon - Endava 3 - 1
03-09-2018 20:45 не е избран PLAYTECH - VIVACOM 4PLAY 4 - 6
03-09-2018 20:45 не е избран Accedia - TEK EXPERTS 7 - 3
03-09-2018 21:45 не е избран GTT - BHTC 9 - 3
04-09-2018 21:45 не е избран Upnetix - DANTEK DEVS 3 - 0
11-09-2018 22:30 Palmsbet stadium TRADOLOGIC - Axway 8 - 6

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-09-2018 18:45 не е избран Axway - GTT 4 - 10
14-09-2018 18:45 не е избран DATECS - Visteon 1 - 2
14-09-2018 19:45 не е избран TEK EXPERTS - TRADOLOGIC 3 - 1
14-09-2018 19:45 не е избран e-Novator - IBM 3 - 2
14-09-2018 20:45 не е избран Software AG - Upnetix 1 - 4
14-09-2018 20:45 не е избран PLAYTECH - IPSOS 4 - 2
17-09-2018 22:30 не е избран Endava - Accedia 3 - 6
19-09-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DANTEK DEVS 0 - 1
01-10-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM BHTC - ГФК България 0 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-09-2018 21:45 не е избран Visteon - e-Novator 3 - 1
17-09-2018 21:45 не е избран GTT - TEK EXPERTS 10 - 1
17-09-2018 21:45 не е избран Upnetix - BHTC 5 - 0
18-09-2018 19:45 Palmsbet stadium TRADOLOGIC - Endava 4 - 7
18-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM IBM - PLAYTECH 4 - 2
18-09-2018 21:45 Palmsbet stadium DANTEK DEVS - Software AG 3 - 5
19-09-2018 21:45 не е избран Accedia - DATECS 6 - 1
19-09-2018 21:45 не е избран ГФК България - Axway 2 - 1
10-10-2018 19:45 не е избран IPSOS - VIVACOM 4PLAY 2 - 1

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-09-2018 18:45 не е избран DATECS - TRADOLOGIC 14 - 3
24-09-2018 18:45 не е избран e-Novator - Accedia 5 - 2
24-09-2018 19:45 не е избран TEK EXPERTS - ГФК България 4 - 2
24-09-2018 20:45 не е избран Axway - Upnetix 4 - 1
24-09-2018 20:45 не е избран IPSOS - IBM 2 - 2
25-09-2018 21:45 не е избран BHTC - DANTEK DEVS 0 - 5
26-09-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Software AG 4 - 8
27-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM PLAYTECH - Visteon 1 - 5
01-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Endava - GTT 3 - 8

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - VIVACOM 4PLAY 9 - 3
03-10-2018 19:45 не е избран TRADOLOGIC - e-Novator 4 - 4
04-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - PLAYTECH 1 - 1
04-10-2018 19:45 Palmsbet stadium ГФК България - Endava 5 - 7
04-10-2018 20:45 Palmsbet stadium GTT - DATECS 4 - 6
04-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - IPSOS 5 - 2
04-10-2018 21:45 Palmsbet stadium Software AG - BHTC 7 - 2
04-10-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Upnetix - TEK EXPERTS 1 - 6
11-10-2018 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM DANTEK DEVS - Axway 1 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM e-Novator - GTT 5 - 3
08-10-2018 18:45 Palmsbet stadium DATECS - ГФК България 3 - 4
08-10-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Axway - Software AG 2 - 5
08-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - Accedia 1 - 6
08-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM PLAYTECH - TRADOLOGIC 4 - 7
08-10-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Endava - Upnetix 5 - 7
08-10-2018 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - BHTC 5 - 0
09-10-2018 22:30 не е избран TEK EXPERTS - DANTEK DEVS 3 - 5
11-10-2018 18:15 не е избран IBM - Visteon 1 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-10-2018 21:45 не е избран Visteon - VIVACOM 4PLAY 3 - 4
15-10-2018 21:45 не е избран GTT - PLAYTECH 4 - 2
18-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - IBM 2 - 7
18-10-2018 18:45 Palmsbet stadium ГФК България - e-Novator 3 - 5
18-10-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DANTEK DEVS - Endava 3 - 6
18-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM TRADOLOGIC - IPSOS 4 - 3
18-10-2018 19:45 Palmsbet stadium Software AG - TEK EXPERTS 3 - 0
18-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Upnetix - DATECS 3 - 2
18-10-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM BHTC - Axway 8 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2018 18:15 ACCEDIA STADIUM PLAYTECH - ГФК България 3 - 8
25-10-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM e-Novator - Upnetix 11 - 2
25-10-2018 22:30 Palmsbet stadium IPSOS - GTT 2 - 0
26-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Endava - Software AG 5 - 3
26-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Axway 4 - 3
26-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM IBM - TRADOLOGIC 4 - 4
26-10-2018 21:45 не е избран TEK EXPERTS - BHTC 5 - 0
31-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - Accedia 3 - 1
06-11-2018 18:45 не е избран DATECS - DANTEK DEVS 2 - 2

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - VIVACOM 4PLAY 6 - 2
29-10-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Upnetix - PLAYTECH 3 - 2
01-11-2018 18:45 не е избран TRADOLOGIC - Visteon 6 - 2
01-11-2018 18:45 не е избран DANTEK DEVS - e-Novator 2 - 2
01-11-2018 18:45 не е избран Software AG - DATECS 5 - 4
01-11-2018 19:45 не е избран GTT - IBM 3 - 4
01-11-2018 19:45 не е избран Axway - TEK EXPERTS 8 - 3
01-11-2018 20:45 не е избран ГФК България - IPSOS 2 - 1
01-11-2018 21:45 не е избран BHTC - Endava 3 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-11-2018 19:45 не е избран DATECS - BHTC 5 - 0
05-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM IBM - ГФК България 4 - 3
05-11-2018 20:45 Palmsbet stadium e-Novator - Software AG 4 - 2
05-11-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - TEK EXPERTS 2 - 7
05-11-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Endava - Axway 4 - 3
05-11-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - TRADOLOGIC 4 - 7
05-11-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IPSOS - Upnetix 3 - 2
07-11-2018 21:45 не е избран PLAYTECH - DANTEK DEVS 8 - 3
08-11-2018 21:45 не е избран Visteon - GTT 5 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-11-2018 18:45 не е избран GTT - Accedia 6 - 3
12-11-2018 18:45 не е избран Software AG - PLAYTECH 2 - 2
12-11-2018 19:45 не е избран TRADOLOGIC - VIVACOM 4PLAY 3 - 3
15-11-2018 18:45 не е избран ГФК България - Visteon 2 - 5
15-11-2018 18:45 не е избран Axway - DATECS 4 - 1
15-11-2018 19:45 не е избран Upnetix - IBM 6 - 4
15-11-2018 19:45 не е избран DANTEK DEVS - IPSOS 2 - 2
15-11-2018 19:45 не е избран TEK EXPERTS - Endava 3 - 4
15-11-2018 21:45 не е избран BHTC - e-Novator 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-11-2018 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Endava 10 - 3
19-11-2018 20:45 не е избран DATECS - TEK EXPERTS 2 - 3
19-11-2018 20:45 не е избран IPSOS - Software AG 2 - 3
19-11-2018 21:45 не е избран e-Novator - Axway 3 - 2
19-11-2018 21:45 не е избран PLAYTECH - BHTC 5 - 0
22-11-2018 21:45 не е избран Visteon - Upnetix 5 - 0
22-11-2018 21:45 не е избран TRADOLOGIC - GTT 9 - 3
30-11-2018 20:45 не е избран Accedia - ГФК България 5 - 0
01-12-2018 00:45 не е избран IBM - DANTEK DEVS 0 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2018 21:45 не е избран BHTC - IPSOS 0 - 5
26-11-2018 18:45 не е избран Axway - PLAYTECH 1 - 0
26-11-2018 19:45 не е избран GTT - VIVACOM 4PLAY 1 - 7
29-11-2018 18:45 не е избран ГФК България - TRADOLOGIC *2 - 2
29-11-2018 18:45 не е избран DANTEK DEVS - Visteon 0 - 4
29-11-2018 18:45 не е избран Endava - DATECS 5 - 3
29-11-2018 19:45 не е избран Upnetix - Accedia 5 - 1
29-11-2018 19:45 не е избран Software AG - IBM 5 - 0
29-11-2018 19:45 не е избран TEK EXPERTS - e-Novator 0 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-11-2018 21:45 не е избран IPSOS - Axway 2 - 2
03-12-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - DANTEK DEVS 1 - 0
04-12-2018 19:00 не е избран PLAYTECH - TEK EXPERTS 5 - 0
07-12-2018 18:45 не е избран e-Novator - Endava 8 - 1
07-12-2018 18:45 не е избран GTT - ГФК България 6 - 4
07-12-2018 20:45 не е избран TRADOLOGIC - Upnetix 5 - 0
12-12-2018 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DATECS 6 - 1
13-12-2018 19:45 не е избран Visteon - Software AG 2 - 0
31-12-2018 21:45 не е избран IBM - BHTC 5 - 0

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-12-2018 18:45 не е избран Axway - IBM 5 - 0
10-12-2018 20:45 не е избран ГФК България - VIVACOM 4PLAY 4 - 8
11-12-2018 19:45 не е избран Upnetix - GTT -
12-12-2018 18:45 не е избран Software AG - Accedia 3 - 1
12-12-2018 20:45 не е избран Endava - PLAYTECH 3 - 3
13-12-2018 18:45 не е избран DANTEK DEVS - TRADOLOGIC 5 - 9
13-12-2018 18:45 не е избран DATECS - e-Novator 2 - 8
13-12-2018 19:45 не е избран TEK EXPERTS - IPSOS 1 - 4
31-12-2018 21:45 не е избран BHTC - Visteon 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.Visteon1767:2159
2.e-Novator1776:3557
3.Software AG1773:4552
4.VIVACOM 4PLAY1773:5948
5.Accedia1762:4948
6.TRADOLOGIC1785:7448
7. Endava1776:7742
8.IBM1652:6141
9.ГФК България1755:6736
10.GTT1670:6635
11.IPSOS1736:3935
12.Upnetix1648:5734
13.TEK EXPERTS1747:6328
14.PLAYTECH1755:5627
15.Axway1753:6427
16.DANTEK DEVS1638:5027
17.DATECS1754:6422
18.BHTC1716:8910