ГФЛ КУПИ, КУПАТА НА ПЛОВДИВ - програма

1/32 финал

Начален часТеренМачРезултат
23-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 0 - 5
23-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Пълдин Атлетик 7 - 3
23-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Тарос Трейд 2 - 4
23-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Торнадо - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 5*
23-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Имхотеп 2 - 3
24-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Бактрейд 0 - 5
24-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Последен Шанс 0 - 5
24-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 5
24-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Беси МФК - Любекс 4 - 1
24-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - TNN Gold 1 - 9
24-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - UEFALONA 5 - 0
24-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Ураган - СИНИ ОРЛИ 2 - 4
25-10-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център Криско - АФК Белица 20 3 - 6
25-10-2018 00:00 Терен 2 - Младежки център Римските орли - МФК Евмолпия 3 - 8
25-10-2018 00:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - FC Siza Sport 0 - 5
25-10-2018 00:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 1 - 7
25-10-2018 00:00 Терен 3 - Младежки център Quantico - AFC Cvet Junior 2 - 9
25-10-2018 00:00 Терен 3 - Младежки център ФК Илюминати - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 11
25-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Секс богове - Лаос 8 - 10

1/16 финал

Начален часТеренМачРезултат
16-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - TNN Gold 3 - 2

1/32 финал

Начален часТеренМачРезултат
16-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - BOHEMIANS 4 - 8

1/16 финал

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Беси МФК - Имхотеп 2 - 5
23-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5
25-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0

1/8 финал

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 14 - 3
26-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Лаос 5 - 6
26-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Тарос Трейд 3 - 1
26-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 5 - 0
28-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център NO to Racism - Имхотеп 0 - 5
01-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Бирен Спортист 10 - 4
04-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - AFC Cvet Junior 5 - 0
05-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Бунарджика 0 - 14

1/4 финал

Начален часТеренМачРезултат
11-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Имхотеп 1 - 3
12-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Последен Шанс 2 - 6
19-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Бунарджика 14 - 6
16-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Лаос 3 - 2

1/2 финал

Начален часТеренМачРезултат
20-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Имхотеп 2 - 3
21-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Последен Шанс *3 - 3

Финал

Начален часТеренМачРезултат
12-07-2019 20:30 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5

класиране

не се изчислява класиране за тази група