ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, LA LIGA - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - Бактрейд 2 - 13
17-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Маламир 10 - 6
19-09-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - АФК Белица 20 1 - 11
19-09-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Ф.К. Елит 1 - 4
19-09-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - МФК Евмолпия 10 - 0
19-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Бунарджика 5 - 5
19-09-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Римските орли - FC Siza Sport 2 - 14
19-09-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 7
19-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Фаворит 4 - 5
20-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Криско - NO to Racism 4 - 4
20-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Торнадо - BROTHERS-SECURITY 7 - 1
21-09-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - АФК ХАОС 1 - 14

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - BROTHERS-SECURITY 12 - 1
24-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - Последен Шанс 2 - 5
25-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - Малкото Пони 9 - 4
26-09-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - Римските орли 9 - 3
26-09-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - Беси МФК 1 - 7
26-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Илюминати 1 - 5
26-09-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център NO to Racism - ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 3
26-09-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 6 - 2
26-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Quantico 4 - 2
26-09-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Торнадо 5 - 1
27-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 7 - 4
30-09-2018 21:30 Терен 1 - Младежки център Фаворит - БРЕСТНИК 5 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - АФК ХАОС 3 - 8
01-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - МФК Евмолпия 3 - 4
02-10-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център Беси МФК - NO to Racism 3 - 13
03-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 4
03-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 7 - 0
03-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - FC Siza Sport 2 - 4
03-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Малкото Пони - Фаворит 0 - 5
03-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - АФК Белица 20 2 - 6
03-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Римските орли - Ф.К. Елит 4 - 7
03-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Бунарджика 1 - 6
04-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - TAURUS BULLS 5 - 0
04-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Маламир 2 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-10-2018 00:00 не е избран ЕЛМА ТАКСИ - Малкото Пони 5 - 0
08-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - ФК Илюминати 1 - 10
08-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 3
10-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - Rossoneri Plovdiv 11 - 4
10-10-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК Белица 20 - Криско 4 - 2
10-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Римските орли 8 - 1
10-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АФК ХАОС 3 - 4
10-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - БРЕСТНИК 3 - 8
10-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - ФК Торнадо 2 - 8
11-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Беси МФК 8 - 5
11-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - BOHEMIANS 0 - 5
12-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Quantico 5 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-10-2018 00:00 не е избран Малкото Пони - МФК Евмолпия 0 - 5
15-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АФК Белица 20 4 - 10
15-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Беси МФК - FC Siza Sport 2 - 6
17-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Последен Шанс 1 - 4
17-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TAURUS BULLS 5 - 0
17-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Римските орли - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 13
17-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Криско - ФК Ураган 11 - 3
17-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - ФК Маламир 5 - 5
17-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Бунарджика 2 - 11
17-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Торнадо - NO to Racism 1 - 3
18-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Фаворит 3 - 4
18-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - Бактрейд 5 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център NO to Racism - BROTHERS-SECURITY 2 - 1
29-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - АФК ХАОС 4 - 10
31-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Криско 1 - 3
31-10-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Ураган - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 12
31-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - БРЕСТНИК 9 - 2
31-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - BOHEMIANS 7 - 3
31-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Rossoneri Plovdiv 9 - 4
31-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Internazionale - Секс богове 8 - 4
31-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Беси МФК 15 - 7
01-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ФК Торнадо 7 - 5
01-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Римските орли 5 - 0
02-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Quantico - ФК Илюминати 5 - 8

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-11-2018 00:00 не е избран Римските орли - Internazionale 0 - 5
05-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Беси МФК - ФК Ураган 9 - 3
06-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Секс богове - Последен Шанс 3 - 5
06-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Бактрейд 4 - 2
06-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - АФК Белица 20 1 - 14
06-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Quantico 3 - 5
06-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - NO to Racism 4 - 0
06-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 3
07-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - ФК Бунарджика 4 - 8
07-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Фаворит 1 - 5
08-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - МФК Евмолпия 2 - 4
20-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център ФК Торнадо - FC Siza Sport 5 - 7

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-11-2018 00:00 не е избран Последен Шанс - Римските орли 5 - 0
12-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Криско 3 - 4
12-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Internazionale - BOHEMIANS 4 - 3
14-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Торнадо 9 - 3
14-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - БРЕСТНИК 6 - 3
14-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - ФК Маламир 11 - 0
14-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ТРАДА ДИЗАЙН 10 - 2
14-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Беси МФК 13 - 1
14-11-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Ураган - Rossoneri Plovdiv 0 - 5
15-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - АФК ХАОС 4 - 3
15-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - Секс богове 4 - 2
30-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BROTHERS-SECURITY 6 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - АФК Белица 20 1 - 13
20-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Novacite - Quantico 2 - 3
20-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Секс богове - ФК Илюминати 2 - 8
21-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Бактрейд 0 - 5
21-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Internazionale 11 - 2
21-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - Фаворит 1 - 12
21-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - МФК Евмолпия 4 - 7
21-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - FC Siza Sport 3 - 3
21-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Маламир - NO to Racism 1 - 9
22-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 2 - 10
25-11-2018 16:30 Терен 1 - Младежки център Беси МФК - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-12-2018 00:00 не е избран ФК Ураган - BROTHERS-SECURITY 0 - 5
03-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - NO to Racism 6 - 7
03-12-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Internazionale - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 4
05-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ФК Торнадо 5 - 0
05-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Секс богове 8 - 6
05-12-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - АФК ХАОС 8 - 4
05-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Rossoneri Plovdiv 4 - 4
05-12-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - BOHEMIANS 3 - 15
05-12-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Беси МФК 4 - 1
05-12-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - FC Plovdiv 8 - 2
09-12-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ФК Маламир 16 - 3
10-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Криско 5 - 4

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-12-2018 00:00 не е избран АФК ХАОС - ФК Ураган 5 - 0
11-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - ФК Бунарджика 0 - 5
11-12-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - МФК Евмолпия 3 - 6
11-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - БРЕСТНИК 2 - 7
12-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Секс богове - Бактрейд 5 - 8
12-12-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - Фаворит 2 - 7
12-12-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Беси МФК - Internazionale 4 - 8
12-12-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - FC Siza Sport 0 - 2
13-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Торнадо - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 10
13-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Илюминати 2 - 9
15-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Последен Шанс 3 - 11
16-02-2019 16:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Quantico 4 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Секс богове - FC Plovdiv 6 - 4
19-02-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Маламир 14 - 2
19-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Криско 6 - 6
19-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - NO to Racism 2 - 4
19-02-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - BROTHERS-SECURITY 8 - 2
20-02-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - АФК ХАОС 4 - 7
20-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 0 - 5
20-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Quantico - ТРАДА ДИЗАЙН 3 - 6
20-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 2 - 7
22-02-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Беси МФК 13 - 4
03-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Торнадо 5 - 0
03-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Internazionale - Rossoneri Plovdiv 5 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-02-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - Бактрейд 3 - 8
26-02-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Торнадо - Internazionale 0 - 5
27-02-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - МФК Евмолпия 4 - 7
27-02-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - Последен Шанс 0 - 5
27-02-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3
27-02-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Илюминати 2 - 5
27-02-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Секс богове 7 - 8
27-02-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център NO to Racism - АФК Белица 20 2 - 7
27-02-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Беси МФК - Quantico 3 - 9
28-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Siza Sport 7 - 3
28-02-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - ФК Крепост 2 - 7
04-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - БРЕСТНИК 5 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - Rossoneri Plovdiv 4 - 4
05-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - Беси МФК 15 - 4
05-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ФК Маламир 7 - 4
06-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - ФК Торнадо 19 - 1
06-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Бунарджика 4 - 6
06-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 1
06-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Internazionale - BROTHERS-SECURITY 3 - 0
06-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК ХАОС 1 - 2
06-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - BOHEMIANS 3 - 7
06-03-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Крепост - NO to Racism 1 - 3
06-03-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център Секс богове - Криско 3 - 4
07-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - FC Siza Sport 2 - 4

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 12
12-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Илюминати 0 - 11
13-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - FC Plovdiv 5 - 6
13-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Беси МФК - БРЕСТНИК 4 - 5
13-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - Фаворит 5 - 2
13-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Секс богове 3 - 3
13-03-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - АФК Белица 20 3 - 1
13-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Торнадо - Quantico 0 - 5
13-03-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Internazionale 12 - 1
14-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - Последен Шанс 7 - 9
14-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ФК Крепост 4 - 3
24-03-2019 16:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Бактрейд 3 - 4

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Секс богове - Беси МФК 5 - 4
19-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Маламир 5 - 0
19-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - NO to Racism 8 - 1
19-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Криско 7 - 4
19-03-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Quantico - BROTHERS-SECURITY 5 - 4
20-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ФК Бунарджика 2 - 8
20-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Rossoneri Plovdiv 6 - 4
20-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - ТРАДА ДИЗАЙН 4 - 6
20-03-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - БОРА 7 - 1
21-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - АФК ХАОС 3 - 1
21-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Крепост - FC Siza Sport 1 - 5
22-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - АФК Белица 20 5 - 9

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-04-2019 00:00 не е избран Беси МФК - FC Plovdiv 0 - 5
02-04-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център БОРА - БРЕСТНИК 0 - 5
02-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - Секс богове 0 - 5
02-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 2
03-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - ФК Илюминати 3 - 11
03-04-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК Белица 20 - ФК Крепост 7 - 1
03-04-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Бактрейд 2 - 3
03-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - BOHEMIANS 4 - 6
03-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център NO to Racism - МФК Евмолпия 3 - 10
03-04-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Quantico 2 - 4
03-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Фаворит 5 - 0
05-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - Internazionale 5 - 12

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-04-2019 00:00 не е избран FC Plovdiv - Rossoneri Plovdiv 5 - 0
07-04-2019 00:00 не е избран BOHEMIANS - Беси МФК 5 - 0
10-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - АФК Белица 20 4 - 3
10-04-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Последен Шанс - ФК Маламир 10 - 1
10-04-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - АФК ХАОС 11 - 0
10-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 4 - 4
10-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Криско - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 4
10-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Internazionale - NO to Racism 6 - 3
12-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ФК Крепост 2 - 7
12-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BROTHERS-SECURITY 11 - 5
12-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ФК Бунарджика 2 - 8
14-04-2019 20:30 Терен 1 - Младежки център Секс богове - БОРА 5 - 0

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-04-2019 00:00 не е избран Беси МФК - Криско 0 - 5
14-04-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - BOHEMIANS 0 - 5
15-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - ЕЛМА ТАКСИ 14 - 3
16-04-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център БОРА - FC Plovdiv 0 - 5
16-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - Секс богове 5 - 7
17-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Крепост - Фаворит 3 - 5
17-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Internazionale 5 - 0
17-04-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - Quantico 2 - 10
18-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 3 - 5
19-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - Последен Шанс 3 - 9
19-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - БРЕСТНИК 7 - 6
19-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - МФК Евмолпия 5 - 0

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-04-2019 00:00 не е избран BOHEMIANS - БОРА 5 - 0
21-04-2019 00:00 не е избран Криско - Rossoneri Plovdiv 5 - 0
21-04-2019 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - Беси МФК 5 - 0
22-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Крепост 3 - 6
23-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Секс богове - АФК ХАОС 4 - 11
23-04-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център FC Plovdiv - BROTHERS-SECURITY 4 - 7
24-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - АФК Белица 20 4 - 11
24-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - ФК Маламир 19 - 5
25-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ФК Бунарджика 0 - 1
25-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Internazionale - FC Siza Sport 7 - 4
25-04-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Фаворит 5 - 10
29-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - NO to Racism 4 - 3

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-04-2019 00:00 не е избран Беси МФК - Бактрейд 0 - 5
28-04-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - ТРАДА ДИЗАЙН 0 - 5
28-04-2019 00:00 не е избран БОРА - Криско 0 - 5
01-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК Белица 20 - Internazionale 10 - 6
01-05-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1
01-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Маламир - БРЕСТНИК 1 - 8
01-05-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център NO to Racism - ФК Илюминати 3 - 1
02-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Последен Шанс 5 - 2
02-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - FC Plovdiv 5 - 0
03-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Quantico 5 - 0
05-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Крепост - МФК Евмолпия 4 - 6
19-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - BOHEMIANS 7 - 7

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-05-2019 00:00 не е избран ТРАДА ДИЗАЙН - БОРА 5 - 0
07-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - Фаворит 2 - 1
07-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - NO to Racism 8 - 2
07-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 0
08-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - ФК Бунарджика 4 - 0
08-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ХАОС 3 - 5
08-05-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - АФК Белица 20 6 - 6
08-05-2019 20:30 Терен 3 - Младежки център Quantico - FC Siza Sport 3 - 4
08-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Internazionale - ФК Крепост 0 - 5
09-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - BROTHERS-SECURITY 9 - 5
10-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Секс богове - ФК Маламир 11 - 5

23 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-05-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - Бактрейд 0 - 5
13-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - БРЕСТНИК 5 - 0
13-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Крепост - Последен Шанс 1 - 6
14-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - ТРАДА ДИЗАЙН 3 - 5
14-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Криско 5 - 3
16-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Quantico 7 - 3
16-05-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център NO to Racism - Секс богове 7 - 2
17-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - МФК Евмолпия 0 - 5
17-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - Internazionale 5 - 0
19-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - ФК Илюминати 0 - 9
19-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Маламир - FC Plovdiv 6 - 13

24 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-05-2019 00:00 не е избран Беси МФК - BROTHERS-SECURITY 0 - 5
21-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Секс богове - ФК Бунарджика 5 - 11
21-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - МФК Евмолпия 5 - 8
21-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - NO to Racism 3 - 4
22-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - АФК Белица 20 7 - 4
22-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Фаворит 7 - 4
22-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - FC Siza Sport 5 - 0
22-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Internazionale - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4
22-05-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АФК ХАОС 2 - 6
23-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - ФК Крепост 2 - 4
26-05-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Маламир 10 - 6

25 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-05-2019 00:00 не е избран БОРА - Бактрейд 0 - 5
26-05-2019 00:00 не е избран BROTHERS-SECURITY - Rossoneri Plovdiv 5 - 0
26-05-2019 00:00 не е избран АФК ХАОС - Беси МФК 5 - 0
28-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Internazionale 6 - 3
28-05-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - Секс богове 7 - 7
29-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - FC Plovdiv 8 - 6
29-05-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Маламир - Криско 4 - 12
29-05-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - БРЕСТНИК 5 - 0
29-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Последен Шанс 0 - 5
29-05-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център NO to Racism - BOHEMIANS 0 - 5
29-05-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Quantico 5 - 3
30-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Крепост - ФК Илюминати 4 - 6

класиране

отборМГТ
1.ФК Бунарджика24158:6567
2.Последен Шанс24170:5164
3.ФК Илюминати24178:6358
4.АФК Белица 2024201:8058
5.АФК ХАОС24133:7255
6.FC Siza Sport24113:7851
7.МФК Евмолпия24106:8351
8.Фаворит24123:6951
9.NO to Racism2498:10040
10.Бактрейд24126:9140
11.ЕЛМА ТАКСИ24115:9538
12.БРЕСТНИК24103:9337
13.Internazionale1990:8536
14.BOHEMIANS24119:9935
15.Криско24117:8834
16.Quantico2492:10433
17.ТРАДА ДИЗАЙН2498:11528
18.Секс богове 1993:10923
19.ФК Крепост1347:5115
20.FC Plovdiv1565:7715
21.BROTHERS-SECURITY2488:15414
22.ФК Маламир2473:2304
23.БОРА81:420
24.Ф.К. Елит420:14-1
25.Беси МФК2259:156-1
26.Rossoneri Plovdiv2235:150-1
27.ProfitTips app00:0-1
28.La Furia00:0-1
29.АПФК Пловдив00:0-1
30.Novacite12:3-1
31.TAURUS BULLS55:38-1
32.Римските орли811:66-1
33.Малкото Пони55:35-1
34.ФК Ураган67:47-1
35.ФК Торнадо1335:83-7